AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 23 jul 2017, 11:32

BuffonGigi je napisao/la:
milanist je napisao/la:Imamo Nianga kud ces dalje.
Ja ne znam cemu sprdnja s ovim momkom, nije nemoguce da u pravom okruzenju, sa pravim saigracima, od njega bude u najmanju ruku dobar igrac. Upotrebljiv je na vise pozicija i ako je u stanju ono raditi od Bayernove odbrane, onda moze igrati protiv svakog na svijetu.
Momak ima problem u glavi i to je ono što mu ne da da postane dobar igrac. Ja bi ga ostavio makar na klupi nek bude iz razloga što pokriva više pozicija a i ako Montela planira sa krilima igrati tu nam fali igraca.
FORZA MILAN!!

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 jul 2017, 12:04

Ma fazon je sto on odigra jednu dobru tekmu kao ovu sad i onda ga narednih 20 nema nigdje.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 23 jul 2017, 13:25

Ja sam bio za dovodjenje Kalinica jer je tip napadaca kojeg Montela trazi, ima iskustvo igranja u Seriji A i moze se dovesti za "normalnu" cijenu, sto ostavlja mogucnost za dovodjenje jos jednog pojacanja. Sad vidim da Viole traze 32-33 mil za njega, sto je debelo preko njegove vrijednosti.

Bacca u Marsej za 15 mil? Mozda se mogao izmusti jos koji mil. Definitivno za njega nema mjesta, nije ga bilo ni prosle sezone jer ne odgovara Monteli nikako.
Simpatican igrac, sretno mu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jul 2017, 14:50

Ne znam otkud se fura ova priča oko produženja ugovora Aube sa Dortmundom. Pa momak ima još tri godine važećeg ugovora, niti mislim da Dortmund toliko forsira potpisivanje novog ugovora niti Auba toliko razmišlja o tome.

Tako da ovu vijest o odbijanju potpisivanja novog ugovora u kontekstu dolaska u Milan i ne shvatam toliko relevantnom i ozbiljnom.

Ako je istina da smo im ponudili 70m mislim da smo onda vrlo blizu dovođenja Aubameyanga, pogotovo još ako on ima tu želju da dođe kod nas. Ovi iz Borusije nisu naivni, uvijek uzimaju dobre pare za svoje igrače, a 70m za 28-godišnjaka koji želi da ide iz kluba, pa to je premija svih premija što se tiče visine odštete.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 23 jul 2017, 15:16

Cifra od 15mil za Baccu mi je smijesna, moze se vise uzeti za njega ili ga trejdovati u neki klub za igraca koji nam treba.
Ja sam uvijek bio na Niangovoj strain jer volim igrace koji, barem, pokusavaju predriblati protivnika (iako on nema neku posebnu fintu, nego trk najcesce), tako da na kraju krajeva zasto ga ne ostaviti sad kad je u daleko boljem okruzenju i jacim igracima iza sebe, pa ako nesto napravi onda odlicno. Uvijek ga mozemo tusnuti nekome jer ima dosta utakmica u svojim nogama, a jos uvijek mlad igrac.

Volio bih da Montela obznani u kakvoj formaciji planira igrati pa da svi vidimo kakav profil igraca nam treba, a i lakse nam je nagadjati u tom slucaju. :) Ako je to 3-5-2, onda da se ne nadamo nekom vrsnom krilu. Iako jos uvijek prizeljkujem Ghezzala, ne mozemo izgubiti na njemu sigurno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2017, 17:27

sve je obavijeno velom tajne, čak je i fasone rekao da ne namjerava više otkrivati imena igrača koje žele :kafa:



pa i ja već odavno govorim da nianga treba ostaviti ovu godinu iako mi je strašno mrzak igrač, može igrati kao SS i na oba krila što je korisno jer se uklapa u obe formacije, što bezveze trošiti pare na igrače kad može i on sjediti na klupi.
a ionako ga niko ni neće, nešto se spominjao galatasaraj ali su se ušutili :zzz: a nije sad ni zapelo o glavu da ide, ako već nema ponude neka ostane i vozdra.


al' generalno gledajući nema od njega ništa jer je preglup za fudbalera i neprofesionalan, ovo je samo privremeno back up rješenje za narednu sezonu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jul 2017, 18:17

Dobro je da ljudi dolaze pameti i da su konačno vidjeli sav raskošni talenat Nianga :kafa:

Već sam pomislio da ova tema obiluje neznalicama koje ne znaju prepoznati igračinu u svojim redovima :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 23 jul 2017, 18:27

Ma dobar je igrač,al kao što neko reče treba mu transplantirati mozak.Ostalo je u pristojnom stanju. Al nek je malo proigrao lakše će ga onaj krmak prodati
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2017, 18:27

opet nas lože sa ovim instagramom :mrgreen:


slika




a to što ti faraon spominješ njegov ugovor, pa pretpostavljam da se to odnosi na njegovu platu tj. dortund hoće da mu uz novi ugovor ponudi još veću platu jer zarađuje samo 3,5 miliona i tako pokuša da ga zadrži, a on to odbija jer (navodno) hoće u milan. ili kinu, svejedno.

al' znam da je prošle godine u nekom neobaveznom razgovoru sa galijanijem rekao da bi se volio vratiti u milan :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 23 jul 2017, 18:37

Niang je super igracina ali nek sto prije napusti milanelo i nek mu je sretno gdje god da ode
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 jul 2017, 18:45

Mozda mu je mozak u medjuvremenu dostigao normalnu velicinu, pa ga napokon pocinje koristit punim kapacitetom pa zato i onakva partija protiv Baye. :D

Nas carobni dvojac je rekao da imaju 40 dana do kraja prelaznog roka da u miru rijese pozicije napadaca, tako da lagano bez srkleta ispratit razvoj desavanja.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Ramsey16 » 23 jul 2017, 18:52

Mislim da vam najbolje pojacanje ovaj Kessie. Lik je beton.

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 23 jul 2017, 19:34

Cutrone ostaje u Milanu, dobro mu dodjose golovi Bayernu. Svakako jos jedan pametan potez uprave
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 23 jul 2017, 20:26

Zavisi sta ce se igrati. Ako se igra sa jednim napadacem onda je steta da ostane u Milanu, gdje ce biti u najboljem slucaju tek treca opcija. Bilo bi ga pametnije poslati negdje na posudbu, gdje ce imati vecu minutazu.
Ako ce igrati sa 2 napadaca, onda svakako treba ostati jer bi sigurno dobio priliku da se pokaze.

Ne pretjerujte s Niangom, lik je bio i ostao kloc. Nije ovo nikakvo iznenadjenje kako je odigrao, imao je on takvih utakmica i ranije, samo je problem sto izmedju dvije dobre utakmice odigra 10 u kojima ti ogadi fudbal i sport uopste. Ako nema niko spreman da ga kupi neka ga na klupi, moze pomoci ali nikad on nece biti ozbiljan igrac. Da ne spominjem da je sad igrao protiv odbrane kojoj je pucao tu*i za rezultatom.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2017, 20:38

ma realno neće se taj nikad naigrati u milanu jer imam dojam da dolazi auba (ili bar neki dobar napadač), a i silva je tu koji je trenutno ipak na daleko većem nivou od njega, tako da nema njemu hljeba ovdje još par godina.
s druge strane može biti dobra opcija sa klupe, al' nešto mi žao da tu stagnira jer imam osjećaj da može ostvariti puno više ako bude redovno igrao.


danas je najbolje prodavati igrače i staviti buyback klauzulu gdje ga matični klub može otkupiti po određenoj cijeni ako proigra i svi sretni. :mrgreen:



mada gledajući ovu našu primaveru i igrače koji izlaze iz nje, ima 5% šansi da uradi nešto od karijere.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 jul 2017, 02:17

Ma hajde neka ga na klupi, Silva i novi napadač će biti prve opcije, a malog treba gurati ispred Borinija. Lapadula nas je već napustio, Bacca će nas očigledno napustiti samo je pitanje dana.

Biće dosta utakmica, pogotovo ako se obezbijedi grupna faza EL, tako da će i on dobiti svoju priliku. A čisto sumnjam da će ga dovesti neka ekipa iz prve lige, da im 19-godišnjak bude prva opcija, pa da je dao 10 golova Bayernu u pripremnoj. Talijani su to, igrač za velike stvari postane tek onda kada napuni 30 godina :mrgreen:

Tako da, neka ga tu gdje jeste osim ako sam ne izrazi želju da ide negdje na posudbu, tad treba pustiti momka ispoštovati ga, i kao što kaže Roup staviti ovu buyback klauzulu i miran si :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 24 jul 2017, 07:56

rope11 je napisao/la:ma realno neće se taj nikad naigrati u milanu jer imam dojam da dolazi auba (ili bar neki dobar napadač), a i silva je tu koji je trenutno ipak na daleko većem nivou od njega, tako da nema njemu hljeba ovdje još par godina.
s druge strane može biti dobra opcija sa klupe, al' nešto mi žao da tu stagnira jer imam osjećaj da može ostvariti puno više ako bude redovno igrao.


danas je najbolje prodavati igrače i staviti buyback klauzulu gdje ga matični klub može otkupiti po određenoj cijeni ako proigra i svi sretni. :mrgreen:



mada gledajući ovu našu primaveru i igrače koji izlaze iz nje, ima 5% šansi da uradi nešto od karijere.



Nemoj tako Roup.. Vidi naseg Silje, najbolji bek u Italiji :lol:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 10:09

Fassone i Mirabelli će narednih dana dobro razmotriti situaciju na tržištu, prije nego naprave završne korake na merkatu ovo ljeto.Tako da je moguće da niti narednih 4-5 dana neće niko doći u Milan.Ali u konstantnim su kontaktima sa agentima raznih igrača koje imaju na listi želja, jedan od njih je i Aubameyang.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2017, 11:04

auba ako će dolaziti to će se desiti za maksimalno dvije sedmice, poslije toga sumnjam da će ga puštati jer dortmund mora imati dovoljno vremena da kupi novog igrača.
samo je potrebno ubjediti ga da dođe i da zatraži transfer, mislim da milan može dati tih 70 miliona i duplo veću platu bez problema.


mada ohrabruje to što su on i njegov brat lajkali onu sliku na instagramu :P
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 11:13



Ovo je igra koju Montella želi, obratite samo pažnju na potez Biglie.Na njegovom mjestu Montolivo bi vratio loptu golmanu...
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.