AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 13:34

memaga je napisao/la:da se osvrnem malo na utakmicu....biglia i odbrana odlicni...ostalo nije vrijedno spomena....pa ljudi mi nismo napravili sinoc sanse protiv spala!!!!da nam nije svirao penale ne bi ni zabili golove....sreca pa smo igrali protiv slabe ekipe....kratko receno katastrofa....pozitivno je sto su ostala 3 boda....
Slažem se memaga, yebo ja onog ko je našao sinoć nešto pozitivno osim tri boda :D

Vidi Biglia se fali, mislim ne znam šta se ima za hvaliti u sinoćnjoj partiji, nije imao pogrešan pas kad mu je svaka bila prvom do sebe ili nazad u odbranu, niti jednom nije povukao loptu prema naprijed, nije poslao nijedne duge lopte, nikakvog rizika u igri, onda i mali Lokateli svaku prekuca jer je i kod njega uvijek lopta prvom do sebe.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 sep 2017, 14:16

Raonffa je napisao/la:
memaga je napisao/la:da se osvrnem malo na utakmicu....biglia i odbrana odlicni...ostalo nije vrijedno spomena....pa ljudi mi nismo napravili sinoc sanse protiv spala!!!!da nam nije svirao penale ne bi ni zabili golove....sreca pa smo igrali protiv slabe ekipe....kratko receno katastrofa....pozitivno je sto su ostala 3 boda....
Slažem se memaga, yebo ja onog ko je našao sinoć nešto pozitivno osim tri boda :D

Vidi Biglia se fali, mislim ne znam šta se ima za hvaliti u sinoćnjoj partiji, nije imao pogrešan pas kad mu je svaka bila prvom do sebe ili nazad u odbranu, niti jednom nije povukao loptu prema naprijed, nije poslao nijedne duge lopte, nikakvog rizika u igri, onda i mali Lokateli svaku prekuca jer je i kod njega uvijek lopta prvom do sebe.

Biglia perfektno diktira tempo igre i u svakom trenutku moze poslati pas slobodnom igracu s minimalnim kontaktom s loptom, on je referentna tacka Monteline taktike posjeda, tj. kad nemaju ideju kome ce ici lopta salju Bigli koji počinje novi ciklus napada. Minimalno je imao 5 proigravanja naprijed, ne kazem da je najbolji igrac svih vremena, on je odlican kotacic u masineriji i tko ne vidi to, moj savjet je da vise povrsno ne gledaju fudbal



1:35 ovakvog igraca nismo imali od Pirla, pa vi kako hocete

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 14:27

Daj ba @nekstern, u pet minuta videa sažeta čitava njegova partija protiv Spala, 150 pasova i pet pasova dužih od 5 metara, prema Kessiju i prema Kaliniću gdje je izbacio sredinu Spala, ovo ostalo čisto odrađivanje posla.

Ne znam o kakvom diktiranju igre i tempa pričaš, posjed 58% na prema 42%, niti smo imali igru niti išta sinoć, prosječna utakmica po svakom segmentu. Sreća je samo pa je ovaj Spal ofanzivno preloš i nisu mogli napraviti nikakav pritisak, iako su imali par polušansi.

Biglia je odigrao pet puta bolje protiv Austrije i Udinesea.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 sep 2017, 14:42

Za par mjeseci ce vam biti jasno sta pricam :tralala:

Samo meni vjerujte, bit ce vam lakse :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 sep 2017, 14:43

hejters gona hejt lalalalala :cool:


pusti ti ovog faraona, nema on pojma :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 15:35

Ne hejtam ja Lucasa, majstor je to i vjerovatno ponajbolji veznjak lige bez dileme, al' kad je nešto prosjek onda je prosjek, ne može biti odlično, niti treba biti odlično svaki put, svakome se desi loš dan.

Evo npr Suso protiv Udinesea i Spala koliko je bio na terenu, bio je malo je reći očajan, al' on ima kredit i može mu se desiti par ovakvih utakmica, al' ako nastavi ovako onda neće valjati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 sep 2017, 16:20

Pitaj ropeTa koliki kredit ima Suso :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 18:31

Kod ropeTa je veći kredit imao Šiljkan, al' znamo već odavno da rope ne gleda igračke nego neke druge kvalitete :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 21:51

Raonffa je napisao/la:Kod ropeTa je veći kredit imao Šiljkan, al' znamo već odavno da rope ne gleda igračke nego neke druge kvalitete :kafa:
Kako smo sinoć ono raspravljali na chatu zavalim se u krevet i pustim par klipova vezanih za oproštajne mečeve, kad naletim na ovaj trio :tokralju:


slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 22:02

Derdiyok je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kod ropeTa je veći kredit imao Šiljkan, al' znamo već odavno da rope ne gleda igračke nego neke druge kvalitete :kafa:
Kako smo sinoć ono raspravljali na chatu zavalim se u krevet i pustim par klipova vezanih za oproštajne mečeve, kad naletim na ovaj trio :tokralju:


slika
Milan-Novara, mislim da je u pitanju maj 2012.godine, i to Pippo zabio gol za pobjedu na oproštaju :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 sep 2017, 08:17

Evo dosadasnja posjeta na San Siru:

Milan-Craiova: 65.763
Milan-Shkëndija: 40.613
Milan-Cagliari: 49.525
Milan-Udinese: 49.473
Milan-SPAL: 45.343

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 sep 2017, 12:29

Samo da kazem,opet najavljuju napad Suso-Kalinic :D

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 sep 2017, 12:36

UrbyEmanuelson je napisao/la:Samo da kazem,opet najavljuju napad Suso-Kalinic :D

Ista postava kao i protiv Udinesea

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 sep 2017, 12:45

nextterrain je napisao/la:
UrbyEmanuelson je napisao/la:Samo da kazem,opet najavljuju napad Suso-Kalinic :D

Ista postava kao i protiv Udinesea
Vjerovatno ce zadnju liniju ciniti Rom-Leo-Mussachio. Sve ostalo je isto

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2017, 12:48

Pa igrali su Urby njih trojica protiv Udinesea :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 sep 2017, 13:11

Zapata

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 sep 2017, 13:29

tu je jedini minus jack, ne znam šta se njemu u glavi dešava ali s njim u ekipi imamo samo igrača manje jer sad ne samo da melja loptu duže nego što treba, nego ima i previše pogrešnih pasova i neuspjelih driblinga. :salut:

vjerujem da bi sa susericom i jackom pametnija solucija bila igrati 343, i dalje koncept igre ostaje manje-više isti ali makar bi bili na prirodnijim pozicijama.
s druge strane hakana pretpostavljam odmara, na to sam više navikao tako da ga ni ne očekujem dva puta zaredom u prvoj postavi :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 sep 2017, 16:04

Raonffa je napisao/la:Pa igrali su Urby njih trojica protiv Udinesea :D
Vjerujem da sam Zapatu vidio na terenu :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 sep 2017, 16:45

@muxa @urby

Momci hitno kod prvog očnog u blizini :P

Neko od nas ne vidi dobro onda :D

"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 sep 2017, 17:19

Izvini,tek sad ugledah da ste ti i @nextterrain napisali protiv Udinesea. Ja sam otisao na Srijedu i mec sa Spalom.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.