AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 24 sep 2017, 23:29

UrbyEmanuelson je napisao/la:Dan prosao,glava ohladila. Gorak ukus i dalje tu :D
ma zedru, navikli ste na to svih ovih sezona :kafa:

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 25 sep 2017, 00:02

Chinaglia je napisao/la: ma zedru, navikli ste na to svih ovih sezona :kafa:
Nije lave da nismo,ali eto. Zao ti sto znas da mogu bolje,ali ih okolnosti i oni sami u tome ogranicavaju :D

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 25 sep 2017, 01:25

nextterrain je napisao/la:
Zenga je napisao/la:Opet losa igra, kad dodje oktobar taman cemo imat gol razliku nula, jer ce nas ponizit Napoli, Juve, kao sto je Lazio vec ucinio.

Ovo niti smrdi niti mirise sad za sad, a nakon ogromnih para trebalo bi uskoro zamirisati. Montella ima jako ne zahvalan posao, jos uvijek predvidjam da leti uskoro

Stvarno je loše imati najbolji start u ligi poslije 14 godina :damn: Stvarno nekad ko da živite u zamišljenom svijetu u kojem treba svaka akcija završit golom.
Neka, javi se 18.nov nakon Napolija, moj tip je da Montella vise nece biti trener nakon toga datuma.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 sep 2017, 02:18

Boga mi već nekoliko medija tvrdi da Montella neće dugo ostati na klupi Milana.Navodno čelnike Milana najviše iritira Montellino ponašanje nakon poraza i očajne igre.Kad je pred medije izlazio sa osmijehom na licu kao da se ništa nije desilo.Takav stav u Milanu smatraju pogrešnim i pomalo uvredljivim.Ako se ovako nastavi Montella neće dočekati početak Novembra u Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2017, 06:50

Kao sto smo i pretpostavljali, Montela je najslabija karika ovog Milana i ako ostane duze na klupi tesko cemo nesto napraviti u ligi. Podsjeca me na Vladu Jagodica i svaku utakmicu igraju drugi igraci, a ne zna se koja je taktika i formacija. Fujj.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 sep 2017, 07:10

E vala bi se usrecili i sa Valterom

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 sep 2017, 08:35

Thomas Tuchel :idea:

Marca prenijela da bi on mogao bit glavni kandidat za trenera, ukoliko Montela dobije nogu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Finn » 25 sep 2017, 10:32

Mazzarri. :kafa: :mrgreen:

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 sep 2017, 10:57

Zenga je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:
Zenga je napisao/la:Opet losa igra, kad dodje oktobar taman cemo imat gol razliku nula, jer ce nas ponizit Napoli, Juve, kao sto je Lazio vec ucinio.

Ovo niti smrdi niti mirise sad za sad, a nakon ogromnih para trebalo bi uskoro zamirisati. Montella ima jako ne zahvalan posao, jos uvijek predvidjam da leti uskoro

Stvarno je loše imati najbolji start u ligi poslije 14 godina :damn: Stvarno nekad ko da živite u zamišljenom svijetu u kojem treba svaka akcija završit golom.
Neka, javi se 18.nov nakon Napolija, moj tip je da Montella vise nece biti trener nakon toga datuma.

Nisam kao većina ljudi ovdje koji nikad neće priznati grešku, javi se i ti meni poslije 18. 11. pa ćemo vidjeti ko je u pravu :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 sep 2017, 11:23

ja sam neksteren team :kafa:


ustvari nemam pojma šta će se dešavati u narednom periodu sa montelom i ekipom, iako je dobio oštre kritike od fasonea koji sigurno neće dugo tolerisati ovakve rezultate :zzz: ali treba ga pustiti makar do januara jer ne postoji osoba koja bi uspjela složiti čitav novi tim i uspostaviti novi sistem za samo 6 kola.
ima svojih mana, grešaka, loših odluka, ali tvrdim da nijedan trener na svijetu ne bi mogao imati mnogo bolji učinak od trenutnog.


eh sad druga stvar će biti ako se ništa ni nakon par mjeseci ne bude mjenjalo, to je već alarm za uzbunu iako bi u drugim okolnostima bilo idealno kad bi treneru dali čitavu sezonu na raspolaganje, al' ako krenu kola nizbrdo onda milan nema taj luksuz da nekoga čeka godinu dana i da rizikuje loš plasman na tabeli.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 sep 2017, 11:43

Ja sam prvi bio na strani Montelle.I potpuno razumijem da se toliko novih igrača ne može uigrati za mjesec dva, već da treba tu 4-5 mjeseci da to počne ličiti na nešto.

Ali nešto drugo je problem, što je vjerujem i upalilo alarme u upravi Milana.A to je način na koje je Montella izgubio ta dva meča.Dakle u tih 180 minuta ekipa je bila potpuno anemična, bezvoljna, nemotivisana, bez ikakve želje da nešto urade.Zatim potpuno promašena formacije u prvom porazu, te bespotrebno forsiranje nekih igrača u drugom porazu, a da pritome bolji igrači ostaju na klupi.Sam izmjene koje su nelogične da ne spominjem puno.

Naša dva najtalentovanija ofanzivna igrača griju klupu veći dio početka ove sezone, a u isto vrijeme se od njih traži da se priviknu na ligu. Kakva je tu logika? Zatim Hakana jučer ubacuje tek u zadnjih 15ak minuta, dok Silva sjedi na klupi i dalje, jer je neiskusan a ulazi Cutrone koji je prepun iskustva, ili magični Fabio Borini.

I zašto Musacchia čuva za Rijeku, a igra mu dokazani kiks-igrač? Za ovih par godina smo svi naučili, da ako Zapata jedan meč odigra dobro, sljedeća dva-tri će biti kriv za barem 3 gola.Što se još jednom pokazalo kao činjenica.

Čelnici kluba su vrlo realni i ne traže nemoguće, svjesni su da je u ligi nekih 5 ekipa koje su jače ili u rangu Milana.A dok su sve ostale ekipe lošije, što i je ste činjenica.I zato ih je iznerviralo kad su vidjeli da dvaput lošija ekipa od Milana izgleda kao da je Montella odveo tim na Nou Camp. Predefanzivna postavka, gdje su Sampdoriji prepustili sredinu.Gdje su njihovi stoperi sa lakoćom izlazili na 40m od gola a da im niko i ne zasmeta.To opet nije stvar neuigranosti već je problem u nekom ili nečemu drugom.

Zaključak je da Fassone traži od Montelle da ekipa svaki meč izađe na teren svjesna dresa kojeg nose i da u skladu sa tim dadnu 120% od sebe, i da se ne plaše kojekakvih ekipa tipa Sampdorije i njima sličnih.Dakle da se promjeni pristup u mečevima pogotovo protiv te boranije.

Dalje, zaista se može razumijeti kad se igrači u određenim trenucima na terenu ne razumiju dobro pa ima nekih pogrešnih dodavanja, netačnih kretanja linija.Netečnih akcija, i da ne brojim dalje.Jer to je stvar neuigranosti i to se može oprostiti.Ali ono što smo vidjeli u dva poraza je stvar nemotivisanosti, manjka volje i želje da se nešto odigra.Nonšalanstnosti, nezalaganja, i tako dalje.A sve to nema veze neuigranošću već sa mentalitetom trenera i njegovim taktičkim zamislima.

Ponavljam, jesam bio na strani Montelle, jer sam smatrao da je puno toga naučio iz one vrlo dobre epizode u Fiorentini, i da će to samo podići na nivo više i uraditi slične stvari u Milanu ove sezone.Ali ipak mi se čini da sam se prevario i da on nije dovoljno spreman ili sposoban da promjeni svoj mentalitet, pa tako i same ekipe, te da nije u stanju raditi pod pritiskom u Milanu.Jer ipak uz dužno poštovanje, Fiorentina je nivo ili dva ispod Milana i tamo se neke stvari puno lakše tolerišu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Ramsey16 » 25 sep 2017, 11:49

Prvo nije ni do Montelle sve
Treba vam biti jasno da niste doveli giga mega jake igrace vec vrlo dobre igrace.
Drugo i da su dovedene sve sami WC igraci treba to uigrati i sve ostalo.

I ne moze sve preko noci, polahko.

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 25 sep 2017, 11:52

Imamo 2 boda vise u odnosu na poslu godinu, 2 boda koja kostaju 200 mil Eura!!! :kafa:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 sep 2017, 11:58

Ramsey16 je napisao/la:Prvo nije ni do Montelle sve
Treba vam biti jasno da niste doveli giga mega jake igrace vec vrlo dobre igrace.
Drugo i da su dovedene sve sami WC igraci treba to uigrati i sve ostalo.

I ne moze sve preko noci, polahko.
Doveli su igrače koji su dovoljno kvalitetni za top 4 u ligi, i to je minimalni cilj.A u Evropi šta se uradi.Svi mi ovdje znamo kao i oni u upravi kakvi su igrači dovedeni, niko ih ne precijenjuje niti uzdiže.To su momci koji su sposobni puno više od ovoga što pokazuju trenutno i samim tim top 4 je realan i objektivan cilj. To je ono što su i čelnici Milana govorili.A ako izbore LP-a, onda na ljeto idu po dovođenje samo 4-5 igrača koji će biti dodatni upgrade za LP-a.Dakle ove sezone su svjesno potrošili preko 200M na 10ak igrača, jer je to bilo potrebno.A sljedeće ljeto ništa manje nisu spremni potrošiti ali na puno manje igrača.

Dobio si najboljeg stopera lige, zatim jednog od najbolje ocijenjenih stopera La Lige.Odličnog lijevog beka iz BL-e. Dva od 4 najtalentovanija igrača iz Atalante.Od kojih je jedan od top 5 talenata na sredini terena u cijeloj ligi, a drugi je bio najbolji italijanski bek prošle sezone, a i ove sezone ne bi bio ništa lošiji da nije bilo te povrede.

Dalje, Biglia je sigurno u samom vrhu na svojoj poziciji u ligi. A tu je još i supertalentovani Silva, koji nikako ne igra u ligi.I na kraju dobiješ iskusnog i dokazanog napadača u Serie A, na kojeg se možeš osloniti i očekivati i 20ak golova.I da ne zaboravim, tu je Hakan koji ima sve predispozicije da bude jedan od najboljih playmakera u ligi.Ali kako će se naviknuti i uhvatiti formu kad je stalno na klupi? Pogtovo to je teško za njega jer je bio pod onom suspenzijom dugo vremena.

Zaključak je da Milan ima dovoljno kvaliteta, potencijala za zadani cilj, ali izgleda da Montella neće znati to iskoristiti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 sep 2017, 12:00

Ramsey16 je napisao/la:Prvo nije ni do Montelle sve
Treba vam biti jasno da niste doveli giga mega jake igrace vec vrlo dobre igrace.
Drugo i da su dovedene sve sami WC igraci treba to uigrati i sve ostalo.

I ne moze sve preko noci, polahko.
Za razliku od Lazia i Sampdorie koji su doveli sve WC igrače :crazy:
Znam ja da ne može sve preko noći ali da ekipa nakon 2 mjeseca na okupu nije u stanju odigrati jednu smislenu akciju za 90 min :crazy:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 sep 2017, 12:15

Samo polako ljudi, opustite se, Fassone ih je naružio. Gotivim Montellu jer ima ideju kako mu treba ekipa izgledati, sad je to nekad više izraženo, nekad manje. Ima svojih bubica: tvrdoglavost i ne mijenjanje stila igre kad ne ide, ali na samom smo početku. Poraz ko poraz, ako nauče nešto iz tog i postave se drugačije to će biti super, jedina alarmantna stvar mi je zalaganje jer ne trebaš se uigrati da one 50/50 lopte uzmeš u svoju korist i da trčiš ko konj, to mi je zamijerka jedina, a vi što mislite da smo trebali imati 100% učinak i zabijati po 3-4 gola skinite se sa magičnog jednoroga na duzi i gledajte malo realnije na sve.

Sezona se lomi krajem 12. mjeseca i na proljeće, a tek je 9. mjesec

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 sep 2017, 12:27

najveća boljka su ofanzivci, nema vizije, nema ideje šta da se uradi, kome i kako da se doda, kako i gdje se kretati itd, ništa ne funkcioniše. :salut:
previše novih igrača, nove pozicije koje ne odgovaraju određenim igračima ili bar treba vremena da se priviknu... s te strane razumijem da treba vremena da se uigraju, iako je zaista krajnje vrijeme da se smisle makar 2-3 smislene akcije i za to nemaju opravdanja, to je stvar na kojoj montela treba najviše poraditi i stvoriti neku hemiju među igračima, iako stalnim rotiranjem sam doprinosi lošim razumjevanjem među igračima i dodatno im odmaže.


sjedeća boljka veznjaci... zeleni kessie koji igra toplo-hladno shodno svojim godinama, biglia koji se odmah na početku povrijedio i propustio čitave pripreme i koji ne pruža ni 40% što bi trebao i što može, hakan koji se vratio profesionalnom fudbalu poslije skoro 8 mjeseci suspenzije, u novu ligu i klub, jack koji igra vjerovatno svoj najgori fudbal u životu i ekipica montolivo/mauri/locateli/zanelato od kojih se ionako ništa značajno ne očekuje.


nazad imaš bonucija, musaku, RR i roma koji se tek vratio poslije 4 mjeseca tako da ima propuha i nerazumjevanja među njima što je skroz razumljivo, ali u globalu odbrana najbrže napreduje što se ne može reći za ostatak tima.
koliki je hendikep povreda contija, to se iz utakmice u utakmicu sve više počinje nazirati. :nedam:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 sep 2017, 14:50

Fassone and Mirabelli had a confrontation with Montella before today's training. They could also meet with the squad after training [Sky].



Fassone and Mirabelli met with the Milan squad after the training, demanding once again the change of their attitude on the field [Sky].



The next two Serie A games, against Roma and Inter, are likely to be crucial for Montella’s future as Milan coach [ANSA]


NIsu im toliko teško pali porazi, nego stav Montelle i ekipe, kako su se ponašali u dresu Milana. Najpoštenije je tako isprašit, pa ako se ne poprave, kreni dalje


Također će Montella pričati na Milan TVu u 17:00, ko zna šta će tu biti

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 25 sep 2017, 17:44

Dje ste pi.cke stigo zdravko colic :rol:
slika

Conte najavio povratak u Italiju :pray:

Vidim kod mafijasa sve je isto samo njega nema (Lucky Luciano) :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 sep 2017, 18:00

Samo vi čekajte decembar i "lomljenje sezone", a kad u tom periodu budemo na -10 od LP onda ćete se hvatati za glavu, al' eto nema veze vidjet ćemo sve.

Znam samo da me niko ne može uvjeriti da ekipa nakon 15 utakmica i dva mjeseca zajedničkog treniranja može izgledati onako loše na terenu, a da zato ne bude kriv trener, i to da ne računamo taktičke 'genijalnosti' trenera u vidi rotiranja najboljih igrača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.