AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
maldini3
Postovi: 1702
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 22 okt 2017, 20:59

Cuj Koeman????

Al mislim da bi promjena bez obzira ko dosao pozitivno djelovala na ekipu. Nije mi bas jasno cime je Montela kupio ovoliko vremena na klupi iako je svima jasno da ne ide ovako. Na poceku sezone smo bar imali rezultat pa i neke igre ali u zadnjih 5-6 utakmica ekipa djeluje amaterski, stalno rotiranje ekipe je unistilo i samopuzdanje igracima tako da ja mislim da je vrijeme za promjenu pa cak ako je ta promjena i Gatusu
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la neroazzurni » 22 okt 2017, 21:04

ovo danas sa Milanom je dokaz da su stvari kulminirale i da vjerovatno nema dalje sa Montelom
do danasnje utakmice Milan je po meni igrao sasvim pristojan fudbal, rezultati su falili i to je on sto ce kostat Montelu
sto puta sam pisao na temi Intera, kod velikih klubova ne vazi ta prica treba poslozit ekipu treba vremena treba biti strpljiv...to su gluposti, kod top klubova u Europi se trazi rezultat sad i odmah nikakva cekanja nikakvo strpljenje

zasto su izostali rezultati, iako je realno igra bila dobra, je tema za sebe, stotinu je tu faktora, po meni najvazniji je izostanak kvalitetne uprave odnosno "face" na celu kluba, odatle pocinje pobjednicki pa kasnije i sampionski mentalitet kluba, ne moze to biti igrac pa ni trener mora to krenuti od glave
isto se desava i sa Interom, vec godinama, od odlaska Moratija izgubio se identitet, mijenali se i igraci i treneri dovodilo se trosilo stotine miliona, badava, na polusezoni prvi na tabeli na kraju sezone sedmi, riba smrdi od glave
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 22 okt 2017, 21:32

Vala mi je preko glave ovih trenera koji se uče na Milanu Sedorf, Pipo, Broki, Gatuso ili ovih kojima je osrednji klub maksimum tipa Siniše, Montele ili ovog portugalca.
Nama treba iskusan terener, koji ima trofeje iza sebe, a nije ušao u godine da se može smatrati penzionerom.
Ja bi volio vidjeti Van Gala na klupi. Znao je on u velikim klubovima gasiti požar, a forsira i mlade igrače. Mislim da bi Van Gal bio pravi izbor za trenutni Milan

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 21:42

_forzamilan_ je napisao/la:Sta ce Seedorf preuzeti kad su ga otjerali ko zadnjeg psa i sjetite se da su se nesto sporili u vezi placanja i ugovora kad je otkaz dobio. Nije budala da se opet vraca.
Drugi vlasnik, druga uprava

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 okt 2017, 21:58

Neka dođe bilo ko, očito je da ovo sa Montellom ne valja. Jeste novi tim, puno novih igrača ali trener koji nema niti ideju ni u kakvoj formaciji će igrati ni ko mu je u prvoj postavi nema šta da radi u klubu kakav je Milan. Tim u ove 4 pobjede u prvenstvu i ne zna kako je došao do tih pobjeda uz lošu igru i uz još lošiju igru u porazima. Još su zadnjih 5 utakmicama u svim takmičenjima odigrali na svom terenu a imaju samo jednu pobjedu i to protiv Rijeke.
Ali čisto sumnjam da će nekoga novog sad dovoditi. Sad će se pravdati crvenim kartonom i opet je zadovoljan igrom, samo rezultat ne valja. Požrtvovanje je tu ali ta realizacija je užasna.
Sad kad bi Montella uvidio neke svoje greške kojih ima dosta pa da promjeni formaciju i da je učvrsti sa pravim igračima na tim pozicijama pa bi to možda na nešto ličilo ali pošto je on zadovoljan a ovi ga ostavljaju na klupi ne ginu nam mnogi ovakvi susreti i loše igre i rezultati.

Avatar
meskalin
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 22 okt 2017, 22:03

Meni stvarno nije jasno ovo sve sto se desava, realno ne sjecam se kad smo pobijedili ili dali gol. Umjesto da su sjeli i skontali da ne ide vise ovako, Bayern je imao krizni sastanak do 3 ujutro i na kraju otkaz Andjelotiju, nakon toga ljudi preporodjeni....ovo s Montelom vise ne ide to je vise nego ocito i zasto se sezona u prvoj trecini mora izgubiti da oni shvatili da moraju promjeniti trenera...ovo samo u Milanu ima i nigdje vise

Avatar
Biscione
Postovi: 4586
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 22 okt 2017, 22:21

Paulo Sousa je slobodan da nastavi gdje je stao Montela kao i u Fiorentini :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
meskalin
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 22 okt 2017, 22:39

Kakav crni Paolo Sosa, pa to su sve ista sranja samo druga pakovanja, veati se provjerenom receptu, sto nisu ko Bayern doveli Carla do kraja sezone, pa neka ih Conte ili neko drugi preuzme??! Stvarno su debili M&F , koliko su ispali fantastični kupovinom, sve su uprskali s ovim !!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 22 okt 2017, 22:57

Kakav crni Anceloti, taj čovjek zeli da vodi top ekipe koje već imaju odlične igrace plus klub koji ce ga moci financijski ispratit. Osim toga veliko je pitanje koliko se on zeli vratiti u Italiju. Da je njemu stalo do Milana davno bi se ponudio, uostalom Milan trenutno nije privlačna destinacija za top trenere zbog niza razloga.. igrački, financijski..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 22 okt 2017, 23:02

Realno, Montela je tek sad zreo za otkaz. Mislim ovaj period nakon poraza protiv Intera. F&M su dugo u ovom poslu i siguran sam da su imali realisticna ocekivanja kada je pocetak sezone u pitanju. Svjesni su cinjenice da su stvorili poptpuno novi tim i da ce trebati vremena da se sve to uklopi ali vjerujem da su se nadali, kao i navijaci, da ce uz malo losiju igru ipak uspijeti da skupljaju bodove i da ne zaostaju puno za vodecim. Nesto sto se upravo desava Interu.

Mogao bih i "svariti" ovaj los start kad bi postojale neke naznake da se stvari polako okrecu u pravom smjeru. Kad bi postojali neki bljeskovi u toku utakmice gdje bi vidio neku uigranu akciju ili odlican potez pa bih se onda na kraju bez obzira na rezultat bar mogao nadati da ce ti bljeskovi trajati sto duze i da ce na kraju izrasti u nesto sto bi se moglo nazvati "prepoznatljiva igra Milana".

Montela je pogubio sve konce, covjek ne zna gdje se nalazi ni sta radi a iz takve situacije nikada nece doci pozitivni rezultati.

Mene licno vise brinu price o prodaji igraca u slucaju da se ne plasiraju u LP. Bez obzira na katastrofalnu igru na terenu, Milan posjeduje kvalitetan igracki kadar (za okvire Serie A) i sa pravim covjekom na klupi i sa ciljana 2 pojacanja moze izrasti u respektabilnu ekipu. Ako budu prisiljeni da na kraju sezone prodaju 2 najbolja igraca umjesto da kupe 2, nece ovaj klub jos dugo vidjeti bolje dane.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meskalin
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 22 okt 2017, 23:12

muha milanez je napisao/la:Kakav crni Anceloti, taj čovjek zeli da vodi top ekipe koje već imaju odlične igrace plus klub koji ce ga moci financijski ispratit. Osim toga veliko je pitanje koliko se on zeli vratiti u Italiju. Da je njemu stalo do Milana davno bi se ponudio, uostalom Milan trenutno nije privlačna destinacija za top trenere zbog niza razloga.. igrački, financijski..
Zato su Montella, Sinisa, Broki, Pippo i ostali bili prejaki, pa kako nije financijski od 3 igraca s najvecim platama, Milan ima 2....koga bi ti doveo Sosu, znaci uzas bolje da ih Gatto vodi!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 22 okt 2017, 23:20

hocetel Simonea :kafa:

Avatar
Zenga
Postovi: 1700
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 23 okt 2017, 03:37

Kao sto sam pisao jos u junu, i mnogi od nas strahovali, Montella jednostavno nije taj. Miha je bolji od njega, a ni on nije dovoljno dobar.

Bolje prosuti bodove protiv Genoe, nego protiv konkurenta za top4, jer su te utakmice 6poena.

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 okt 2017, 10:07

Evo i Dybala se nešto protivrječi Alegriju, da ga dovedemo u januaru?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8306
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 23 okt 2017, 12:03

Zaganjajte Favrea :D

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4884
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 okt 2017, 13:57

Rosicky je napisao/la:Zaganjajte Favrea :D
Niko nas ne popravi. Nas je uklelo i nama nema napred

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 23 okt 2017, 15:59

nije vas nista uklelo, al vam je potrebna jedna iskra u vidu trenera da zapali atmosferu u svlacionici i medju navijacima, pri cemu ne mislim na veliko trenersko ime, vec na nekoga ko zna napravit atmosferu, tipa Simone Inzaghi

ako je taj neko dokazan i vrhunski trener, tim bolje, medjutim, to trenutno nije vasa realnost, Montella je jedan prosjecan trener, niti je motivator, niti ima karizmu, nista, prazan frajer i to se odrazava na terenu

Milan se jeste pojacao, al nije taj kvalitet za koji se smatra da jeste i dok su rezultati i igra ispod ocekivanja, za sta odgovornost snosi Montella, isto tako ima tu i nekih igraca koji za sada ne djeluju onako kako se ocekivalo

prvenstveno Rodriguez i Andre Silva, dok ostali ipak pate zbog nepostojeceg sistema, najvise Bonucci...

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 okt 2017, 16:27

Silva i Rodriguez su najkonstantniji u ovom citavom rasulu.Rijetko koju utakmicu da su podbacili.Ali jedan ima tu nesrecu da ga trener stalno prebacuje sa pozicije na poziciju, a drugi je češće na klupi nego na terenu, pogotovo u Serie A.I ako je maksimalno iskoristio minute koje je dobio ove sezone.I to ne samo zbog 6 golova i par asistencija vec zbog same igre i pristupa igri.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 23 okt 2017, 16:47

Sta ce se dogoditi ako Milan ne izbori Europu slijedece godine? LP je vec sad daleko, da ne kazem nedostizna. Jesu li vasi Kinezi strpljivi kao Interovi?

Ozbiljno pitam, ne pratim izjave i desavanja previse.
al su haman pravo saburli cim su jos uvijek tu :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 23 okt 2017, 17:03

Pitanje ti je pravo neozbiljno imajući u vidu da ozbiljno pitaš. Niko od nas nije vidovita Dzemila da gleda u kasike kako bi ti odgovorila na pitanje. Otkud znamo. Cilj je LP a ako to ne ostvarimo ko će ga znati šta kinezi imaju na umu. Mogu ostici, mogu ostati i zadržati status quo a mogu i više uložiti.

Bonuci ponudio traku Montolivu, pa bolje da je niko ne nosi nego Monto. Od 4 top pojačanja u koje smo uložiti velike novce, trojica su za sada totalni flop a jedno nikako ne igra. Nije ni čudo što smo tu gdje jesmo.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.