AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 nov 2017, 09:39

Odigrali su utakmice protiv top 5 ekipa u ligi i upisali 5 poraza. Ni bod nisu mogli da uzmu. Sezona je propala a mozda sa njom i ovaj pokusaj ozivljavanja Milana.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 19 nov 2017, 12:01

Kad ovog klauna sa klupe otjeraju i dovedu pravog trenera i jedno ili dva pojacanja u sredini ovo ce biti dobar tim dotad :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 19 nov 2017, 21:18

Valencia sa 12-og mjesta u Španiji sa par prinova sa novim trenerom igra odlično u novoj sezoni a mi sa 70 % boljom ekipom ( barem po imenima ) igramo 70 % gore sa istim tipom na klupi. Vidi se da ne ide a on još sjedi tamo. Vrijeme je za promjenu na klupi isto kao što je bila promjena i u igračkom kadru.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 nov 2017, 16:50

Pitanje za milion eura,jesmo li postali prosjecan klub?
Mozda ako se s tim pomirimo bit ce nam lakse.

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 20 nov 2017, 19:53

"Vrlo sam optimističan jer je očito da momčad raste. Drugi možda igraju u boljoj formi, ali sigurni smo da ćemo na kraju biti u top četiri."
- Vincenzo Montella
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 nov 2017, 21:12

Kakav kreten, ili je stvarno budala ili se pravi budala, šta god da bilo maksimalno vadi živce svim simpatizerima Milana sa ovom pričom, čim vidim njegovu sliku ili ime odmah sam instant nervozan.

U svemu tome mi nije jasno rukovodstvo kluba, frajer je na -13 od Lige prvaka, a tek je prošla 1/3 sezone, stvarno moraš biti umjetnik pa da to uspiješ uz sva opravdanja uigravanja novog tima, novih igrača, teškog rasporeda i ostalih gluposti kojih smo se naslušali za ovih par mjeseci.

I svaka pobjeda u ligi (osim možda Chieva) je bila na jedvite jade.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 nov 2017, 22:51

Ma nema boljeg da je slobodan i da bi nas sad preuzeo. Istrpit nam je ovo do kraja.
Cutrone ih pozvao sve na veceru vidim,druze se. Još samo da pocnu igrati.
Proci ce sve aBd,pa i ovo trenutno stanje.

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 nov 2017, 08:42

Kako nema boljeg? Pa bolje da nemaju trenera, ubjedjen sam da nebi bili ništa lošiji!
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 nov 2017, 10:18

Pa svi prenose da su pregovori ca Conteom u toku i da je velika mogućnost da će nas voditi iduće sezone, kamo sreće da je tako :mrgreen:
Možda je to razlog što se Montela ovoliko trpi plus vjerovatno ni nemaš boljeg trenera na tržištu koji bi došao i morao ponovo ispočetka slagati sve ove silne nove igrače, a pogotovo za tim nema potrebe ako već imaš kaparisanog trenera za iduću sezonu. Ustvari imaju Gatusa, ali koliko god ja volio Rina kao igrača, ne može nas preuzeti trener kojeg je svaki amaterski tim šutao iz kluba poslije par mjeseci.


evo sad ide nešto lakši raspored do januara, ako ga i tu zasere onda stvarno ne znam... :zzz:
u ligi su napravili zajeb, ali još ima par promila šansi da se nekako dočepaju LŠ preko EL... ionako će sigurno završiti top 6 u ligi tako da to komotno mogu bataliti i sve snage preusmjeriti na drugo takmičenje, bar da na taj način pokušaju spasiti sezonu i prije svega finansijsko stanje kluba.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 nov 2017, 10:41

Hajd što mu još uvijek vjeruju ljudi iz uprave, al poseban je fenomen optimizam kod pojedinih forumaša ovdje :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 21 nov 2017, 10:50

Sve do ove sezone kada bi mi neko rekao da smo kao Liverpool, uvijek sam imao argument da smo daleko od Liverpoola jer oni troše velike sume novca za pojačanja, a rezutata nemaju, a mi ne trošimo zato i nemamo rezultata.
E jbg Montela i društvo mi izbiše posljednji argument, fakat postajemo Liverpool.

Ja mislim da ima slobodnih i kvalitetnih trenera, koji bi rado preuzeli Milan, i to trenera sa vizijom. Po meni bi Van Gal bio idelan, barem u ovom nekom prelaznom periodu, da stabilizuje ekipu. Slično je uradio i sa Bajernom posle Klinsmana i Manchesterom posle Mojesa. Otprilike imamo sličnu situaciju, klubovi uložili novac, ali za trenera doveli mlađeg stručnjaka koji je do tada vodio samo slabije klubove i koji nije bio dorastao izazovu velikog kluba. Kod nas isto sa Montelom.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 nov 2017, 11:32

pa imaju i koman, hidink, nije baš da nema opcija koji bi odradili sezonu do kraja, ali halalio bih im u slučaju da je stvarno istina da dovode contea (ili već neko drugo jače trenersko ime) i da zato ne žele mjenjati ništa do ljeta. :zzz:


ako nije istina, onda ne vidim ni ja razlog zašto ga više drže na klupi niti imaju opravdanje u vidu "nemamo koga dovesti osim gatusa", uvijek se može nešto ishemijati jer ovo nije crotone nego milan, našao bi se kvalitetan čovjek koji bi vrlo rado prihvatio posao trenera... jer ako montela zajebe i ovaj naredni lagani raspored onda zaista stoji ona teza da bi bilo ko bio bolji od njega.

mada bi bilo fino da kojim čudom preobrnu sezonu u svoju korist, naprave niz pobjeda, steknu samopouzdanje pa se još na sve to dovede krilo u januaru, eh... :zviz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 21 nov 2017, 12:51

Kakva su ovo jutrošnja bombardovanja medija o prijavim vlasnicima Milana, o sumnjama UEFE prema finansijskom planu koji je Fassone prezentirao prije dvije sedmice?? Sta se zbiva? :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 nov 2017, 18:24

Pa nisu odavno pisali nista,prvo su nas svi tako sahranili,pa su onda poceli pricu kakou januaru trosimo opet velike novce,a sad nas opet sahranjuji i tako u krug,a u stavri nas je jedino Montela sahranio :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 nov 2017, 09:02

a yebat ga, baš bi berluskoni prodao klub kojeg je vodio par desetljeća nekom hohštapleru i baš bi se ovoliki krediti davali tom istom čovjeku, pa nije niko vesla sisao.
čitava fama je nastala kad su uzeli novi kredit da bi otplatili ovaj postojeći za kojeg su imali kratak rok, što je više bila predostrožnost jer su još u novembru skontali da od LŠ i novca na računu neće biti.


imam dojam da se pravi senzacija i slon od muhe, zanimljivo svaki put kad se zaredaju lošiji rezultati. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 nov 2017, 09:06

Pazi, sve je moguće, al ni meni nije jasno kako bi neka ozbiljna finansijska institucija dala toliki kredit nekom ko nije dostavio adekvatne garancije.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
jelle
Postovi: 5582
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la jelle » 22 nov 2017, 10:22

U tim granama je sve moguce......pogledaj film The wizard of Lies po istinitom dogadaju dje frajer godinama trosio nepostojeci novac i sve zivo zaduzio oko sebe ....miljarde ljudima skrsio.......to s kreditima i fondovima je zajebana stvar...

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 nov 2017, 11:03

ako je berluskonija zeznuo, svaka mu čast :mrgreen:

ovaj tip je sada planetarno poznat jer vodi milan, na kraju krajeva odobravaju mu se krediti tako da čisto sumnjam da su svi budale koje on vozi, a čisto sumnjam da je i on budala da se uvlači u takve mutne poslove s obzirom da je pod lupom svih, počevši prvo od Fife kojoj dostavljaju planove pa do svih ostalih.
ako ih je frajer baš sve zajebao, treba onda snimiti novi film na tu temu, sa njim u glavnoj ulozi jer je nadjebao wizarda of liesa.


nisu se nadali da će popušiti top 4, eto u tom zecu leži grm i to je poremetilo sve planove :zzz:
što ne znači da se neće nekom strategijom iščupati (eto već su novi kredit uzeli), svaki početak je težak i trebat će koja godina da krene posao i da stanu na noge... na kraju krajeva može on i odstupiti sa mjesta direktora i predati palicu nekom drugom, mene to ne interesuje dokle god garantuju ulaganje u klub.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 23 nov 2017, 12:45

S obzirom da sam novi na forumu,iako ga pratim vec dugo, htio bih da pozdravim sve Milaniste.
Pratim Milan od '93 i u tom periodu klub je prosao kroz puno teskih perioda i losih trenera i losih igraca,tako da sam siguran da cemo prezivjeti i Montellu.

Sto se tice utakmice veceras,nadam se da ce na teren izaci najavljena ekipa.Konacno da vidimo Rodrigueza na lijevom beku i dva napadaca.Protivnik je po mjeri da se vrati poljuljano samopouzdanje.
Ali sta to vrijedi kad ce Montella za vikend da se vrati svom starom sistemu sa ko zna kim na lijevoj strani i Kalinicem u napadu.

Glavu gore!Forza Milan!!!!
Forza Milan!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 nov 2017, 13:50

Dobro nam došao :thumbup:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.