AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice U.Craiova-Milan po vama je ?

Anketa je završila: 02 avg 2017, 11:50.

1. Franck Kessie
12
39%
2. Mateo Musacchio
4
13%
3. Ricardo Rodriguez
10
32%
4. Gigi Donnarumma
2
6%
5. Patrick Cutrone
1
3%
6. Fabio Borini
2
6%
 
Ukupno glasova: 31

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 22:55

Ma biće lakše i Hakanu i Kessiju kad se Biglia vrati nakon povrede, nisu ni Monto ni Lokateli taj level, čak ću priznati da je Monto bolje izgledao protiv Škendije nego Lokateli u bilo kojem meču ove sezone (uključujući i pripreme).

Lokateli igra neku alibi igru, prvom do sebe, vraća loptu nazad štoperima ako nema čistu poziciju za dodavanje, ne može se tako igrati na poziciji centralnog veznog bez ikakve doze rizika, Mauri je odigrao puno konkretnije onih 10ak minuta nego što je Loka odigrao 80ak.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 22:55

SonVolt je napisao/la:Jedva izdrzao drugo poluvrijeme. Jos jedna utakmica iz koje se nije mogla vidjeti stvarna snaga ovog tima ali lijepo je uci u sezonu sa 3 gola i 3 boda.

Suso i Cutrone najvise pokazali. Borini je komican. Svaki puta krene se loptom u dribling i svaki puta se zavrsi tako sto se okrene nazad i vrati loptu saigracu. Locatelli previse oprezan, bira najprostija rijesenja.

Desna strana izgleda jako dobro dok lijeva osjetno steka u ofanzivnom dijelu.

Mogao je i Silva jedan zabiti.
Na svu sreću pa su ovi naši vidjeli i tokom priprema da na lijevoj strani treba jedna korekcija u vidu lijevog krila.I onda će to biti super.Još dok se Biglia vrati u srce sredine terena i to je će izgledati još bolje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muha milanez » 20 avg 2017, 22:58

Zadovoljan! Idemo dalje..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la meskalin » 20 avg 2017, 23:00

Ne ocekujem ja perfekciju,ali sramotno je da ljudi izadju iz svlacionice, a "amaterski" Crotone ih sabije u 16 metara, nakon toga Milan 15 minuta ne zna sta ce s loptom, stari to je crna rupa u igri koja je unistila lani Milano, ako si gledao Montellu i njegov pristup igri..po meni Montella snosi najvecu krivicu.. sta si imao dovoditi Hakana ako ga neces koristiti iza napadača? ?

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la SonVolt » 20 avg 2017, 23:01

Ja sam mozda zaspao u drugom poluvremenu ali nisam uopste vidio da su ispustili kontrolu nad utakmicom.
Tih par situacija gdje je Crotone zaprijetio je posljedica opustanja i neuigranosti. Zar je iko mislio da ce odmah u prvom kolu biti masina koja melje protivnike.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 23:03

4 službena meča, 4 čiste pobjede, uz gol razliku 12:0

Još dva meča do pauze, ako Bog da i to da završe sa pobjedama i bolji uvod za dugu i tešku sezonu, teško da je ko očekivao


@meskalin

Ako ne očekuješ perfekciju zašto ona kukaš zbog par grešaka, i nešto lošijeg perioda od par minuta? Čemu kukanje i kritika ako znaš da je ekipa u fazi uigravanja i da je to daleko od idelanog još uvijek? Izvini druže, ali imaš pogrešan stav.Slažem se, treba uvijek govoriti onako kako jeste, ali za to postoji mjesto i vrijeme, a ne brdo kritika nakon jednog jedinog meča. I to utakmica koju je Milan dobio rutinski, sa pola snage ako ne i manje.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16489
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 20 avg 2017, 23:04

Ja ne znam.sta sad neko trazi zamjerku,decki.odradili posao uzeli tri boda,8 novih igraca u prvih 11 i sad ocekujte aman zaman nesto,jos.Hakana kritikujete decko nije pola godine igrao i jos ovako dijeli.lopte.kao rukom

Odlicno je ovo sve jos kad Bigila i Jack budu tu plus koga jos dovdu bice to jos dimenzija vise

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:04

meskalin je napisao/la:Ne ocekujem ja perfekciju,ali sramotno je da ljudi izadju iz svlacionice, a "amaterski" Crotone ih sabije u 16 metara, nakon toga Milan 15 minuta ne zna sta ce s loptom, stari to je crna rupa u igri koja je unistila lani Milano, ako si gledao Montellu i njegov pristup igri..po meni Montella snosi najvecu krivicu.. sta si imao dovoditi Hakana ako ga neces koristiti iza napadača? ?
Treba sačekati bar narednih mjesec dana, pa ćemo dati neki prvi 'sud' o svemu. Ni ja, recimo, nisam bio oduševljen sa vraćanjem Hakana na centralnog veznog sa njegove prirodne pozicije, al' za sada ovo što igra na toj poziciji je sasvim pristojno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2017, 23:05

zabiju 9 golova u 180 minuta i opet vam ne valja :mrgreen:

malo previše očekujete, čovječe tek je prva utakmica, desio se čitav remont ekipe i logično da će trebati vremena da se to sve posloži, iako se i pored toga teško mogu naći zamjerke u dosadašnjim utakmicama.
u drugom poluvremenu su svjesno smanjili gas iako je i crotone bio daleko nabrijaniji, u deset dana će igrati 4 utakmice i očekivano da ćeš na 3:0 spustiti ručnu.

u par navrata je puhalo u odbrani, ali četiri defanzivca igraju svoju prvu ligašku utakmicu, pa nemoguće je očekivati hemiju i razumjevanje među njima.


iduća tekma cagliari gdje očekujem 3 boda i onda prvi pravi test ove sezone, lazio :zzz: ta utakmica će puno toga reći.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:07

E hajde omladino da se glasa :kafa:

Cutrone 3b
Suso 2b
Kessie 1b
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 23:09

Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Ne ocekujem ja perfekciju,ali sramotno je da ljudi izadju iz svlacionice, a "amaterski" Crotone ih sabije u 16 metara, nakon toga Milan 15 minuta ne zna sta ce s loptom, stari to je crna rupa u igri koja je unistila lani Milano, ako si gledao Montellu i njegov pristup igri..po meni Montella snosi najvecu krivicu.. sta si imao dovoditi Hakana ako ga neces koristiti iza napadača? ?
Treba sačekati bar narednih mjesec dana, pa ćemo dati neki prvi 'sud' o svemu. Ni ja, recimo, nisam bio oduševljen sa vraćanjem Hakana na centralnog veznog sa njegove prirodne pozicije, al' za sada ovo što igra na toj poziciji je sasvim pristojno.
Hakanu nije strano da igra poziciju koju igra u Milanu.Sve pozicije koje je igrao i u Leverkusenu je ispoštovao i bio dobar.I nije stvar pozicije, već je stvar višemjesečnog odsustva sa terena.Još je u međuvremenu promjenio ligu i klub, i trebat će mu vremena da uhvati punu takmičarsku formu.Ali već sad obavlja posao korektno i nema mu se šta zamjeriti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16489
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 20 avg 2017, 23:09

Cutrone 3
Kessie. 2
Hakan. 1

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2017, 23:11

suso 3
cutrone 2
kessie 1



meni bi više godilo da rangiramo 5 igrača, mislim ne moraš nužno nekome dati 5 ili 1 bod ako smatraš da neko ne zaslužuje, ali fino bi bilo imati tu opciju :mrgreen:

jer sa ovakvom ekipom će nemoguće biti naći samo top 3 igrača u većini utakmica.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
maldini3
Postovi: 1696
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la maldini3 » 20 avg 2017, 23:11

Suso 3
Cutrone 2
Kessie 1


P.S
Borini -3 :mrgreen:
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:11

Romagnoli13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Ne ocekujem ja perfekciju,ali sramotno je da ljudi izadju iz svlacionice, a "amaterski" Crotone ih sabije u 16 metara, nakon toga Milan 15 minuta ne zna sta ce s loptom, stari to je crna rupa u igri koja je unistila lani Milano, ako si gledao Montellu i njegov pristup igri..po meni Montella snosi najvecu krivicu.. sta si imao dovoditi Hakana ako ga neces koristiti iza napadača? ?
Treba sačekati bar narednih mjesec dana, pa ćemo dati neki prvi 'sud' o svemu. Ni ja, recimo, nisam bio oduševljen sa vraćanjem Hakana na centralnog veznog sa njegove prirodne pozicije, al' za sada ovo što igra na toj poziciji je sasvim pristojno.
Hakanu nije strano da igra poziciju koju igra u Milanu.Sve pozicije koje je igrao i u Leverkusenu je ispoštovao i bio dobar.I nije stvar pozicije, već je stvar višemjesečnog odsustva sa terena.Još je u međuvremenu promjenio ligu i klub, i trebat će mu vremena da uhvati punu takmičarsku formu.Ali već sad obavlja posao korektno i nema mu se šta zamjeriti.
Nije mu strana, al' je momak bio klasična desetka, pa su ga u Leveru prekomandovali na centralnog veznog, a znali su ga gušiti i na lijevom krilu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 23:11

Cutrone 3b
Kessie 2b
Hakan 1b


Malo je ovo nezgodno samo tri igrača izabrati, jer je još par igrača tu negdje, ali šta je tu je


Također predlažem da se nakon meča odmah premjestimo na glavnu temu, a ovdje da se ubuduće samo bodovanje izvrši, jer lakše će biti kolegi da to izbroji.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la meskalin » 20 avg 2017, 23:12

Nemoj te me pogresno shvati, mene samo nervira Montelin pristup igri..da im ovakvi padovi u igri ne bi postali dio DNK Milanovog, a onda ga batali, kad uvijek moras strahovati...
Suso 3
Cutrone 2
Kessie 1

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:13

Nije fazon da imaš pola prvog tima u opticaju, ovako su slatke mogu koga izabrati :kafa:

Edit: @Romagnoli

Zato sam ja rekao da se napravi posebna tema, al' reako je momak da mu ne smeta ova nepreglednost.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 20 avg 2017, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 20 avg 2017, 23:13

Cutrone 3
Kessie 2
Suso 1

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la muha milanez » 20 avg 2017, 23:14

Musacchio 1b
Kessie 2b
Suso 3b
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.