AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice U.Craiova-Milan po vama je ?

Anketa je završila: 02 avg 2017, 11:50.

1. Franck Kessie
12
39%
2. Mateo Musacchio
4
13%
3. Ricardo Rodriguez
10
32%
4. Gigi Donnarumma
2
6%
5. Patrick Cutrone
1
3%
6. Fabio Borini
2
6%
 
Ukupno glasova: 31

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2017, 14:51

Problem je sto mi mislimo da imamo dobru ekipu i da je do trenera,a deff nije tako,sad se vidi da su onih 200 mil spickali u gluposti,ovo je sljamod ekipe

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 03 dec 2017, 15:05

Prvo izbaciti sve uljeze sa ove stranice. Oni znaju ko su. U ovim trenucima ne trebaju nam ruganja forumasa koji navijaju za lazio i djubrentus.
Ovo je sramota da gubimo bodove i jos gore ovako igramo protiv ekipe bez bodova.
Pod hitno prebaciti na igru sa cetvoricom pozadi. Montolivu ili Biglii reci da oni trebaju organizovati igru a ne samo gledati druge kako to rade ili samo Kessie da trci a oni stoje i gledaju. Abatea treba izbaciti iz prvog tima. Dva najgora igraca daju golove a Silva sjedi na klupi.
Cestitke Beneventu na prvom bodu i njihovom golmanu kojega Abate pusta slobodno da puca na gol kao najboljem centarforu.
I svaka cast sudiji na dva nepostojeca kartona za Romagnolija i na ne koristenje VARa koji sluzi upravo za ovo.


Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 03 dec 2017, 15:05

Kakva smo mi sila od kluba :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 03 dec 2017, 15:14

Nisam cak ni ljut.
Ne moze ni Guardiola promjeniti stvari za jednu tekmu,kamo li Gatuso.
Vidjet cemo kako ce ekipa igrati u nastavku,ako ih iko od nas vise i bude gledao

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 03 dec 2017, 15:20

Kako god da budu igrali ja cu ih gledati jer navijam za tim preko 27 godina i necu prestati ni sad kad se trazi nova igra i formacija.

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 03 dec 2017, 15:44

ma ljudi nije ova ekipa šljam, istina iskristalisalo se poslije par mjeseci da će se morati dovoditi lijevo krilo i vrlo vjerovatno veznjak jer biglia ne obećava, ali ovaj ostatak je skroz dobar, pogotovo odbrana... samo treba trener koji zna svoj posao i koji će to znati posložiti, pa yebemu ne može me niko ubjediti da ova ekipa ne može daleko bolje od ovoga što pruža.



ne znam je li grijeh napisati da je bonuci bio odličan, pošto se jelte uvijek baca drvlje i kamenje na njega pa nisam siguran da ga smijem ovako javno pohvaliti :mrgreen:
on i kessie su bili top danas uz karakteristično solidne musaku i RR, ostatak meeeh.

očekivao sam neku lomljavu i ludnicu na terenu, neki rukopis gatusa jer bi mu valjda to loženje ekipe trebalo biti najjača karakteristika pošto je taktički tanak al' prc, kao da nas je opet montela vodio.


case solved :rol: :rol:
slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2017, 15:52

Gledam ovaj Inter i koliko oni imaju bolju ekipu od nas,to je za pricu, koliko smo se mi zavaravali da smo doveli bolje igrace od njih,pa samo Icardi,Perisic vrijede vise od nase ekipe, mi trenutno nemamo ni jednog WC igraca u ekipi sto je sramno za Milan... Interova odbrana je za klasu bolja od nase, a napad da ne pricamo,plus imaju gospdina na klupi ;)

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la maldini3 » 03 dec 2017, 15:58

ronaldo99 je napisao/la:Gledam ovaj Inter i koliko oni imaju bolju ekipu od nas,to je za pricu, koliko smo se mi zavaravali da smo doveli bolje igrace od njih,pa samo Icardi,Perisic vrijede vise od nase ekipe, mi trenutno nemamo ni jednog WC igraca u ekipi sto je sramno za Milan... Interova odbrana je za klasu bolja od nase, a napad da ne pricamo,plus imaju gospdina na klupi ;)

Ali oni imaju i normalnog trenera koji nije u 23 utakmice izveo razlicite pocetne postave nego mjenja samo kad mora.
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Fantasista » 03 dec 2017, 15:59

Uopste to nije velika razlika u igracima koliko je do trenera i organizacije ekipe.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2017, 16:03

Ma to se mi samo zavaravamo da je samo do trenera, ovdje kod nas nemas dva igraca da valja, mi nisamo imali pravog napadaca jos od Zlatana, ovo sve sto.imamo nije ni pola Zlatana kad sastavis, ima Inter mnogo bolju ekipu od nas,to treba priznati... Deff ce biti da je Bonuci zivio na slavi zbog Chelinija i Barzaglia, oa lik kako je dosao nije odigrao utakmicu da valja, a gresaka kijamet imao,cak Zapata manje kiksa od njega sto dovoljno govori

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 03 dec 2017, 16:04

Trojica u odbrani ne funkcionise. Dok se ova dvojica sa strane vrate u odbranu protivnici vec naprave sansu. Imas ispred odbrane Montoliva ili Bigliu kojih nema na terenu kad se zapocinju napadi. Svaki put kad golman uhvati neki centarsut nikad nema nikoga ko ce pokrenuti neku kontru. Bonaventura uzasno spor a Kalinica nigdje nema. U prvih desetak minuta trebali smo voditi 2:0 ali je Kalinic upropastio dvije stopostotne sanse.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Fantasista » 03 dec 2017, 16:09

Kod nas prvo treba otkriti kako igrac propadne kad stigne u Milan. Igra odlicno u svom klubu, mi ocekujemo da bude pojacanje a on se raspadne. Mene to najvise nervira.

Ne moze jedan Bonucci biti ovako los da ga yebes. Roman bio odlican i onda krenuo silaznom putanjom kao i MDS koji je dotakao dno. Biglia u Laziu bio odlican, kod nas ne moze da hoda. E neka mi to neko objasni.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 03 dec 2017, 16:11

80% spaleti, 20% wc igrač u vidu icardija, sve ostalo je manje-više slično.


trener najviše znači i najveću razliku pravi, a nisu ni imali velike promjene rostera kao mi što je dodatno zabiberio montela silnim rotacija što je dovelo do toga da ni u decembru ništa ne funkcioniše.
nadam se da će i milan istim putem naredne sezone, kad konačno dovedu normalnog trenera i kad igrači stvore neku hemiju između sebe. valjda. kuknjava


slažem se da treba mjenjati formaciju, ovako samo gubimo tog igrača u sredini što se osjetilo u svakoj yebenoj utakmici dosad, toliko rupetina unutra ima da se čak i beneventno čitavu utakmicu šetao do šesnaeterca kako je htio, a mislim da bi kessie i biglia bili bolji u sistemu sa 3 veznjaka.
ali lijevo krilo je ubjedljivo najveći prioritet trenutno za januar, to bez dileme.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Zenga » 03 dec 2017, 16:23

Kao najavljeno domacin uzima prve poene danas.... Sve je to sjano i lijepo ali su ljudi dali svega 6 golova prvih 14kola. Nama hladno utrpase 2... :nedam: I prije crvenog su zasluzili remi, jer mazlumska faca Kale hladno nova 2 zicera pospremi na tribinu, umjesto u mrezu.

Fino smo govorili ljetos, ne samo na ovom Milanovom forumu, nego i na drugim - treba nam jedan spic koji ce na misice i na individualni kvalitet rjesavati ovakve utakmice.
Diego Costa, Zlatan su obadvojica bili kandidati, ima tu i drugih centarfora, sve osim Kalinica.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2017, 16:27

Valjda je svima jasno da nrmamo igraca koji nam moze donijeti bodove na individualni kvalitet,to nam.najvise fali,deff je bolje bilo dati na jednog igraca 100 mil nego na ove polovnjake,tacno mi je muka vise i svaki vikend mi sjebu sa ovom j.e.benom igrom tj. nikakvom igrom na terenu

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la memaga » 03 dec 2017, 16:34

od borbe za skudeto do borbe za 4 mj.i ligu prvaka....bojim se reci da bi nam uskoro mogla uslijediti borba za opstanak....neko ce pomisliti da gluposti valjam al je to surova istina...bolno al istinito....

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 03 dec 2017, 16:40

4231 ili 433. Na 4231 Locatelli, Biglia ili Montolivo neka uz Kessia zaustavljaju napade protivnika i dodaju toj trojici ispred i oni neka se rotiraju i zbunjuju protivnike. Tu ce i napadac ( Silva ili Cutrone ) igrati vaznu ulogu i pomagati. Moze i 433. Iako nemamo lijevog krila a ni desnog imaju tu dvojica iz zadnje linije da im pomazu. Ja bih cak stavio Susa lijevo a Borinija desno. Dok se Suso namjesti na lijevu nogu vec je udvojen i bez ispomoci nema nista od toga. Ovako neka probija stranu i centrira napadacima.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 03 dec 2017, 16:57

Fantasista je napisao/la:Uopste to nije velika razlika u igracima koliko je do trenera i organizacije ekipe.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Itekako je velika razlika, evo kako sam i napisao Icardi i Perisic su vrijedniji od citave nase ekipe, a to su evo i ovu tekmu pokazali

Icardi 16 g 1 asist
Ivan 7g. 6asist

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 03 dec 2017, 17:01

sa razlogom dešnjaci igraju lijevo, a ljevaci desno, samo bi napravio problem sa susom da ga prebaciš na drugu stranu.


već danima čitam vijest kako su napoli i milan zainteresovani za carasca, pa taj bi nam lego ko hljeb na lijevu stranu... ustvari leglo bi bilo kakvo prodorno krilo, čisto da ima neko osim susa koji može neki qurac napraviti u ofanzivi.

ovo je recimo najbolje što bi se iz toga moglo napraviti, pa yebem ga ja ovo bi bila više nego odlična ekipa uz pravog trenera, ali... :roll:

conti romagnoli bonuci RR
biglia kessie
suso hakan carasco
silva


s tim da su hakan/biglia prvi kandidati da ih mjenjaš na ljeto, ali treba prvo sačekati kraj sezone prije donošenja suda.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.