AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 14 jul 2017, 00:54

Bonucci je spejs šatl za ovakav Milan, nije da nismo imali bolje ranije, ali smo navikli na levate zadnjih 5 godina...
Ovim potezom smo pokazali zube i zacepit ce i meni i Bobanu usta, hvala upravi na fenomenalnom poslu.
Ma i 25m plate je okej, sad idemo po C.Ronalda ko ljudi :urnebes:

*ebo FM igricu kad imamo svoj FM, Fassonea i Mirabellija :mrgreen: :mrgreen: :bow:

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 14 jul 2017, 01:48

jelle je napisao/la:
muxa je napisao/la:Hvala na poklonu

Sent from my x600 using Tapatalk
Ocito da je bila uzajamna ljubav.....dje se zavrsava igac za dan osim ako ekipa na njega vise ne racuna...sretno vam s njim....nadam se da nece samo samarat vam igrac i odredjivat Monteli ko ce biti izmjenjen
Neka Montoliva prvog nasamara odma slobodno

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Marvin » 14 jul 2017, 02:02

Milan je u ovoj prici oko Bonuccia uradio isto sto bi uradio bilo koji klub-iskoristio priliku.
Nema tu "uzimanja najboljeg od najjaceg kluba,slanje poruke itd" Lik poceo da narusava atmosferu i ostalo sto je od Juventusa napravilo top evropsku ekipu,klub ima dostojnu zamjenu,on nece van italije radi sina(inace bi otisao za puno vecu lovu) itd,dakle izletila prilika za WC igraca za "malu lovu" i Milan je iskoristio.
Juventus nece biti defanzivno losiji zbog njegovog odlaska,cak je to opcija da se tih 40 mil ulozi gdje drugo uz vec postojeci budzet i pojaca ekipa dodatno. Win-win situacija za obje strane.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 jul 2017, 02:27

Jos Auba, Ghezzal i Benassi i dosta za ovo ljeto.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 jul 2017, 03:49

Benassi ili Baselli iz Torina bi bila zanimljiva pojačanja. Ne znam jesmo li se stvarno interesovali za Forsberga ili je samo on ono onda izjavljivao oko ovog novog projekta Milana a i neki ovdje su spominjali Goretzku ne znam jeli on bio u opticaju. Baš je veliki broj imena koja su se bila povezivala sa Milanom. Ako sutra (tj, danas) završe Bonuccija i Bigliu to bi bilo već 9 novih imena u timu. Još ako dođe Aubameyang to bi bilo totalno nevjerovatno kao što je uostalom i ovo sad. Da nam je ovo sve što se sad dešava neko rekao tad kad se po ne znam koji put odlagala prodaja vjerovatno bi ga poslali u ludnicu.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la insider » 14 jul 2017, 05:29

Bonucci potpisi, pa da zvanicno danas pocne godisnji. :D
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 jul 2017, 08:29

Jutro

Ima li šta zvanično? :beba:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 jul 2017, 08:32

Biglia će već danas obaviti ljekarske i on bi trebao stići na vrijeme da odleti s ostatkom ekipe u Kinu.Bonucci će danas doći u Milano ali vjerovatno neće stići završiti sve prije leta u Kinu, tako da će on za par dana se pridružiti ekipi kao što će to uraditi Conti i Silva.

Ostalo je još par detaljčića da se riješi oko Bonuccia i slijedi potpis. Uglavnom sve ide po planu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 jul 2017, 08:34

Unstoppable Milan

Rebublica claims that Milan offered Torino €40m + Niang &Paletta for Belotti yesterday, Torino are asking for €20m more.


However La Stampa claims that Milan's newest offer is €55-60m + Niang & Paletta.

€3.5m/yr + bonuses for the player.



:njanjanja:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jul 2017, 08:37

Alaa pa dokle vise sa ovim igracima :)

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 14 jul 2017, 09:17

Proslo 9 sati a jos nema potpisa ?? RAZOCARAN SAM :kafa:
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 14 jul 2017, 09:32

Mene strasno zanima kojom ce formacijom igrati Montella kad se sve ovo dovede, bezze bi bilo da Hakan postane novi Honda ( guranjem na krilo). Dobro je sto panjeve dajemo + novac za Bellotia , jer 80 mil je bas previse. :crazy:

Montella ove godine kao da je preuzeo novi tim, samo je ostalo isto ime. :rol:

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 jul 2017, 09:41

slika
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jul 2017, 09:48

ma beloti je bespotrebni rizik i nije ništa dokazaniji igrač od silve, ako se ne uspije sa aubom onda nastaviti igrati u staroj formaciji.
ali imam neki predosjećaj da će krenuti na njega i da će se štošta toga znati poslije ove tekme sa dortmundom :mrgreen: ako do sutra ne ode u kinu jer im se zatvara merkato, onda mu ostaju opcije dortmund, čelzi (koji je više za moratu zagrizao) i milan.


ali se definitivno nameće 352 kao mogućnost, tj. neka 5212 sa hakanom kao isturenijim veznjakom
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 14 jul 2017, 10:15

Bilo kakvo guranje Hakana na krilo znači novi Honda u ekipi.

Bonucci se pozdravlja sa igracima Juventusa i agent zavrsava detalje.
FORZA MILAN!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Derdiyok » 14 jul 2017, 10:26

Zanimljivo ce bit pratiti Milan ove sezone nakon toliko godinja patnje i izbivanja sa evropske scene. Drago mi je da se jedan italijanski velikan vraca na stare staze, barem se nadam. Kad se sjetim fudbala devedesetih i italijanske lige...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 jul 2017, 10:49

Upravo je Di Marzio objavio sliku Bigile koji je u Milanu i napisao da je Bonnuci takodjer na putu za Milan i da ga cekaju da se stavi potpis na ugovor :njanjanja:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 14 jul 2017, 11:07

Bild prenosi da bi auba mogao danas potpisati za kineze 30m neto plata haha
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 14 jul 2017, 11:11

Nista od duela sa Zeljom :plac: :plac:
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Claus » 14 jul 2017, 11:33

Fassone i Mirabelli su u zadnjih mjesec-dva pokazali kako se barata s ozbiljnim finansijskim sredstvima da bi se posrnuli gigant uspravio na noge, za razliku od retardiranog Gallianija koji je sistemski uništavao klub godinama, zajedno sa svojim mentorom Berlusconijem. Evidentno je da ćemo po završetku ovog transfer perioda moći utvrditi kako se moćni Milan, posredstvom stranog kapitala, ponovo vraća u samu kremu svjetskog fudbala. To će i formalno biti potvrđeno povratkom u Ligu prvaka po završetku predstojeće sezone i nastavkom jačanja sportskog i marketinškog segmenta, uvjeren sam.

Suvišno je napominjati da sam oduševljen pojačanjima kao i većina navijača, posebno mi je drago što je glavnim rivalima kaparisan jedan od ponajboljih igrača (bez obzira što ga isti sada po običaju pokušavaju degradirati, kao što su činili ne tako davno s Vidalom i Pogbom, nakon što ih je navedeni dvojac otkantao :mrgreen: ). Treba napomenuti da tandem Fassone - Mirabelli u ovom slučaju nije imao težak posao, obzirom da je Bonucci jedva dočekao da potpiše za Milan i pruži sebi priliku da, nakon što je osvojio sve što se može osvojit' u Italiji, u dogledno vrijeme podigne i "ušatog" u zrak, što naravno u najluzerskijem klubu na dunjaluku nije bilo realno očekivati. :kafa:

Očekujem da do kraja mercata padne još barem jedan superstar u napadu, te da rukovodstvo kluba jednako uspješno riješi (barem najvećim dijelom, jer sam svjestan da ništa nije moguće ostvariti preko noći) i problem nagomilanog škarta u ekipi, posebno u odbrani i napadu, tako da s rahatlukom dočekamo novu uzbudljivu sezonu.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.