AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2017, 17:25

Eto i Kalinica,rijesili se Niang Bacce,jos Paleta da.ode i da nam dovedu tog Aubu vise i nek prvenstvo pocne :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 17:41

S obzirom kako se odvija ovaj završetak merkata, polahko počinjem sumnjati da će ostatak novca skršiti na samo dva igrača, pa makar jedan od njih bio Aubameyang.Mislim da su Montella, Mirabelli i Fassone promjenili plan i da su ipak odlučili ostatak predviđenog budžeta, kao i onog dodatnog preusmjeriti na dovođenje više igrača. Tako da je Nikola direktna zamjena za Baccu. Niang će vjerovatno biti zamjenjen Keitom kako stvari stoje, ili nekim drugim krilom. Pokušat će sve da dovedu Sanchesa te eventualno još jednog stopera.

Nisu slučajno toliko navalili na Keitu, nije to samo iz razloga jer košta samo 30M, već i zbog samog načina plaćanja.Jer unutar Serie A, skoro svi klubovi plaćaju veće iznose na dvije ili tri rate, kroz vremenski period od 18 do 24 mjeseca. Što bi Milanu uveliko pomoglo i oko FFP-a, mada im je rizik nikakav, ali opet ništa ne žele prepustiti slučaju.

Lakše im je uzeti Nikolu i Keitu za 55M koje će isplatiti kroz 18 ili 24 mj. nego skršiti puno veći iznos na neke igrače iz inostranstva koje moraju platiti u kešu.A onda im to oduzima mogućnost dodatnog jačanja sredine i odbrane. Znači teoretski Milan bi mogao do kraja augusta dovesti čak još 4 igrača za manje od 80M, ako računamo puni iznos.A ako uzmemo način plaćanja to je duplo manja cifra.


Edit: Za večerašnji meč je prodato 40ak hiljada ulaznica.Svakako je bilo nerealno da San Siro bude pun obje utakmice protiv zaista neatraktivnih i ruku na srce loših protivnika.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2017, 18:03

Romagnoli13 je napisao/la:Nisu slučajno toliko navalili na Keitu, nije to samo iz razloga jer košta samo 30M, već i zbog samog načina plaćanja.Jer unutar Serie A, skoro svi klubovi plaćaju veće iznose na dvije ili tri rate, kroz vremenski period od 18 do 24 mjeseca. Što bi Milanu uveliko pomoglo i oko FFP-a, mada im je rizik nikakav, ali opet ništa ne žele prepustiti slučaju.

Lakše im je uzeti Nikolu i Keitu za 55M koje će isplatiti kroz 18 ili 24 mj. nego skršiti puno veći iznos na neke igrače iz inostranstva koje moraju platiti u kešu.
Bukvalno niko (osim ako nije u pitanju aktiviranje klauzule) ne plaća u kešu. United je Pogbu uzeo na rate, Real Moratu za 30 miliona još nije otplatio, Juventus Sandra još nije otplatio, itd.

Sve se plaća na rate, nije to nikakav novi izum.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 17 avg 2017, 18:26, ukupno mijenjano 1 put.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
milanist
Postovi: 12051
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 avg 2017, 18:23

Niko nije ni rekao da je novi izum. Boze dragi. Nekima i kad bi nacrtao dzaba bi bilo.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2017, 18:28

milanist je napisao/la:Niko nije ni rekao da je novi izum. Boze dragi. Nekima i kad bi nacrtao dzaba bi bilo.
Misliš kao onda kad sam ti stavljao slike nakon utakmice u Torinu i penala, pa si počeo mijenjati temu i palamuditi o nečem desetom? :think:

Momak je napisao da se transferi različito plaćaju unutar Italije i transferi između dvije zemlje, što nije tačno. Sve je stvar dogovora između klubova.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 avg 2017, 19:52

Sky navodi da se Niang jos uvjek necka da li da ide na medicinske sutra i potpise za Spartak. Ne mogu da je vjerujem koja ubleha,tacno mi je postao najmrzi igrac naseg kluba.
Zadnja izmjena: UrbyEmanuelson, dana/u 17 avg 2017, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 20:13

UrbyEmanuelson je napisao/la:Sky navodi da se Niang jos uvjek necka da li da ide na medicinske sutra i potpise za Spartak. Ne mogu da je vjerujem.koja ubleha,tacno mi je postao najmrzi igrac naseg kluba.
Ma otići će na kraju, nije tolika budala.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 20:14

Za njega budućnosti u Milanu nema, jeste da važi za poglupog insana ali toliko glup ni on nije. Platu koju mu nude u Milanu nikad neće dobiti, kao što u Milanu neće više ni redovno igrati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1338
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 17 avg 2017, 22:50

Romagnoli13 je napisao/la:Još samo kad bi Montoliva i Sosu kome uvalili pa makar za 7-8M, merkato bi mogao dobiti ocjenu 15 na skali od 1 do 10.
Monto veceras fenomenalan. Bolji igrac sa boljim saigracima. Ne diraj kapitena!!!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 22:56

Ostaje Capitano i istjeruje Bigliu iz prvih 11 :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 22:59

Mino Raiola attended the match tonight, he and Mirabelli had a talk after the final whistle. [Sky Italia]

Fassone and Mirabelli were working on the Kalinic and Niang deals through their phones during the match. [Sky]

Kalinic does not intend to participate in Fiorentina's training tomorrow either as he wants to join Milan [Sky]. :rol:

:hmmmm:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2017, 23:36

u svemu ovome večeras mi je promakla vijest da je ona nesreća niang odbila transfer, o yebem ti :facepalm: :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 23:45

Ne mozes lika otjerati ni pistoljem.Ali opet ima nada de ga uvale nekome u narednim danima jer taj momak nista dobro ne moze donijeti ekipi.Ako ostane treba ga zakucati na klupu i maksimalno mu minutazu smanjiti.Galliani i njegove ublehe strikes again.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2017, 23:53

Evo Torino je spreman ponuditi 12M+ 2M bonusa.

Navodno Milan bi mogao dovesti Cabayea kao dodatak na sredini terena.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 avg 2017, 23:54

Dobro je,kako javlja sky,Bonaventura je izasao radi opreza. Nista strasno uglavnom.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 00:10

Ne bi valjalo da je šta ozbiljnije sa Jackom, još jedan kvalitetan igrač manje u rotaciji na početku sezone, to nam nikako ne bi dobro došlo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 18 avg 2017, 00:11

Možda su dogovarali Justina Kluiverta, jedna ekskluziva od nexta :mrgreen:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 00:14

Fassone je praktički sa novom izjavom potvrdio da je Nikola novi igrač Milana.I da će to izgleda ubrzo biti i službeno.Dalje, nije isključio i dovođenje jednog igrača koji će biti kao poklon navijačima, ali ako se poklope finansijske mogućnosti i želje trenera. Također, uveliko se radi na traženju pravog igrača koji će biti dodatak na sredini terena, nekoliko imena je još u igri osim Sanchsea i Cabayea. Što se tiče odbrane, tu važi ono pravilo ako neko ode neko će i doći.

Znači uskoro očekujem Nikolu, zatim neki dodatak u sredini terena pa i krilo jedno, osim ako ipak ne budu doveli nekoga tipa Belotti ili Auba.

Lično, sve sam više nakolonjen opciji Kalinić+ jedno krilo, nego trošenju 70M+ za nekog od ovih koje sam gore naveo.Mislim da je za ovu sezonu dovoljno imati Silvu, Kalinića i Cutronea.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 00:16

nextterrain je napisao/la:Možda su dogovarali Justina Kluiverta, jedna ekskluziva od nexta :mrgreen:
Jel' se to priča po Red-light districtu? :P
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 00:20

Justin je prema pisanjima većine medija kako u Holadniji tako i šire, next big thing. Tek je nedavno napunio 18 godina, može igrati i desno i lijevo krilo. Možda bi se isplatilo rizikovati sa njim, ovo ljeto je cijena 8-10M a već sljedeće će možda biti 50-60M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.