AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 18 avg 2017, 00:20

Raonffa je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:Možda su dogovarali Justina Kluiverta, jedna ekskluziva od nexta :mrgreen:
Jel' se to priča po Red-light districtu? :P

twitter i predosjećaaj :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 00:21

nextterrain je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:Možda su dogovarali Justina Kluiverta, jedna ekskluziva od nexta :mrgreen:
Jel' se to priča po Red-light districtu? :P

twitter i predosjećaaj :kafa:
Valja mu grijati klupu Suserici :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 00:25

Ja sam gledao možda dvije-tri utakmice prošle sezone u kojima je igrao.Nešto malo na youtube i naravno čitao u medijima ono što ima o njemu.Ono što sam primjetio odmah je da se odlično koristi sa obje noge, i da je dobar dribler.Ali daleko je on od igrača koji će odmah praviti neku značajniju razliku.Međutim uz pravilan rad sa njim i fino doziranje minutaže, mogao bi to biti paklen igrač.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 avg 2017, 00:27

I ja sam ga bio gledao. Mali je super brz i sa pravim radom moglo bi biti nešto od njega. To je igrač za budućnost samo ne znam kojeg kluba.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2017, 00:28

ja što sam ono jednom gledao klajverta bio je odličan, pokupio čačine gene :zzz:


ali nije ni on rješenje za lijevo krilo koje nam treba jer treba nekoga ko će biti prvotimac, on je više back up krilo kada niang ode koje ima potencijala izbaciti susericu iz postave dogodine :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 00:31

Ja bih rizikovao sa njim, i ako je rizik ustvari nikakav, jer njegova cijena je još uvijek sasvim korektna i normalna. Ali već sljedeće ljeto će vjerovatno biti triput skuplji, s obzirom da znamo ko mu je agent.

@Rope, momak igra podjednako dobro i lijevo i desno krilo.Što je dobro za njega a i za Milan, jer imao bi odmah i veći minutažu zbog toga.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gojzerica » 18 avg 2017, 00:34

kakav je Leo?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 00:38

gojzerica je napisao/la:kakav je Leo?
Dobar, al' nije Škendija neki protivnik kojeg treba uzimati kao relevantnog kada je u pitanju defanzivni dio tima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 01:50

Kalinić bi mogao doći po formuli 4M za posudbu + 21M obaveza otkupa.Jos jedan pokazatelj da ce osim njega doci jos dva ili tri igraca.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 18 avg 2017, 09:40

Jučer sam čitao na mocartsport (koji baš detaljno prati sve transfere) da je Fiorentina stopirala transfer Kalinića jer navodno sumnjaju u Milanove finansijske garancije. To je zvanično, a nezvanično je da imaju bolju ponudu od nekog engleskog tima.
Malo prije sam još jednom pogledao sve golove. Kakav je Conti bek, lik kod prvog našeg gola zajedno sa Silvom u 16ercu lagano, kao da igra drugog špica. Mislim da Abate u karijeri nije ušao u protivnički 16erac.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 avg 2017, 10:09

Kakav mozzart, oni pljuju po Milanu kad god stignu, jedva cekaju neku glupost pa od toga naprave udarnu vijest.

Sto se tice utakmice, vidi se da tu jos ima mjesta za napredak, posebno u zavrsnici. Bice to puno bolje kako sezona bude tekla. Samo da nas povrede zaobidju sto vise, nadam se da povreda Bonaventure nije teze prirode.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 avg 2017, 10:11

Sinoc se vidjelo da se mora dovesti neko za tu lijevu stranu. Treba neko brz, prodoran koji ce ici direktno na gol. Do sad se F&M nisu bas izjasnili sto se toga tice a mislim da je to najslabija tacka ovog tima.

Vidim da je dosta navijaca razocarno dovodjenjem Kalinica. Prvo, kao da su svi zaboravili da je Silva placen gotovo 40 miliona i da je sinoc pokazao da se na njega moze ozbiljno racunati vec u ovoj sezoni. Drugo, spominje se cinjenica da je 25 mil previse i da je njegova realna cijena 18-20 mil. Ako se ignorise cinjenica da ne postoje parametri po kojima se moze odrediti "realna" cijena igraca ostajemo s tim da su platili nekih 5 milona previse sto i nije neka cifra koja ce utijecati na dalji razvoj mercata a o finansijskom zdravlju kluba i da ne govorim. I na kraju moze li neko ponuditi konkretno ime koje su mogli dovesti umjesto Kalinica. Neko ko ima iskustvo igranja u Italiji, ko moze da ucestvuje u samom gradjenju igre, koji nije samo finiser (Bacca), koji posjeduje odredjene karakteristike kao sto je dobra igra glavom, dobro gradjenje lopte i koji se dobro snalazi kad je ledjima okrenut golu i da se naravno moze dovesti za identicnu ili manju sumu. Meni licno, niko ne pada na pamet.

Malo je Sheva kritikovao mercato. On ima pravo da kaze sta hoce i nikad mi ne bi bilo krivo ali mislim da nije istako neka validna pitanja. Spomenuo je da se puno improvizuje da se dovodi vise igraca na istu poziciju sto osim u slucaju Bonnucia i nije bas tacno. Mada poznato je da je uvijek bio u odlicnim odnosima sa Silviom i Galetom tako da puno i ne cudi ova njegova izjava.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la amstaff » 18 avg 2017, 10:12

neka pita sheva zenu smije li pricati o milanu, bas kao u vrijeme kada je ona htjela u london pa je otisao...
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

TuSeiTuttaLaMiaVita
Postovi: 409
Pridružen/a: 06 dec 2010, 12:15
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la TuSeiTuttaLaMiaVita » 18 avg 2017, 10:32

POjedinci zaboravljaju kakvog se srota nakotilo u klubu u prethodnim godinama. Trebao nam je bukvalno puni remont tima izuzev nekolika igraca.
Kako bi nam legao daxler ili keita umjesto borinija. Ako ne mogu nikoga drugog dovesti neka dodje kalinic. Za rotaciju za silvom. ne daj Boze povrede kakve.

A imam stacked vezni red iskreno. Conti i suso po desnoj ce biti perverzija.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 11:01

Vala postujem i volim nase legende ali pretjeruju sa bespotrebnim izjavama.I to potpuno nelogicnim i promasenim.Sheva je haman zaboravio da je Milan imao odron od ekipe i da je realno trebalo zamjeniti 20 a ne 12-13 igraca.Svi igraci su apsolutno dovedeni planski osim Bonuccia i merkato je zasad odlican.Jos dva-tri dodatka ekipo i to je to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 18 avg 2017, 11:11

muha milanez je napisao/la:Kakav mozzart, oni pljuju po Milanu kad god stignu, jedva cekaju neku glupost pa od toga naprave udarnu vijest.

Sto se tice utakmice, vidi se da tu jos ima mjesta za napredak, posebno u zavrsnici. Bice to puno bolje kako sezona bude tekla. Samo da nas povrede zaobidju sto vise, nadam se da povreda Bonaventure nije teze prirode.
Nisu pisali isključivo o Milanu, nego imaju posebnu rubriku o transferima i tu je bila vijest. Kao što možemo vidjeti Kalinića još nema u Milanu, a trebao je još jučer doći na medicinske preglede jer je bilo objavljeno da dolazi. Očito je da je transfer iz nekog razloga zastavljen.
Loše je krenulo sa ovim povredama, prvo Biglia pa sada Bonaventura. Nadati se da ih neće biti više. Povrede bi nas koštati plasmana.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 11:16

Kalinica nema jer Fiorentina trazi nekakve dodatne bonuse.Kakve garancije i te gluposti.Tako je bilo pisanja za transfere Biglie i Bonuccia pa ljudi to rijesise citavu sedmicu prije zacrtanog roka.Vidis da na sve nacine pokusavaju degradirati Milan i sav posao koji rade Fassone i Mirabelli, i kojekakve gluposti forsiraju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 avg 2017, 11:18

Najveci problem je nepoznata nova vlasnicka struktura. Nepoznata u smislu, koji su im dugorocni planovi i kojim sredstvima raspolazu. Mozete li zamisliti kakve bi reakcije bile da su Silvio i Galiani odradili ovakav mercato? Valovi odusevljena, novi Grande Milan, grazie presidente i sl.

Izgleda da nije ozbiljno sa Bonaventurom, preventivni izlazak.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2017, 11:23

fazon je što su viole kompleksaši koji mrze klubove poput milana i čine sve da što više otežaju posao sa kalinićem, pare i način plaćanja su neka sporedna stvar u ovom slučaju. :mrgreen:



Tih par igrača koji idealizuju doba sa Berlom i Galianijem su najveći kritičari bez ikakvog pokrića, poput Sheve i Maldinija. :roll:
ostali neutralni posmatrači su svi odreda pozitivno ocjenili milanov merkato (koji nije još ni gotov), dovelo se šta se trebalo u skladu sa mogućnostima i iskorijenile se sve rak rane tima, uostalom nije niko ni očekivao da će wc igrači trčati u milan, ali se svejedno pored te činjenice odradio merkato za desetku.


smijem se kladiti da galiani ne bi odradio ni 40% posla kao što je ovaj dvojac uspio, taj čovjek je već odavno bio izlapio.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 11:47

SonVolt je napisao/la:Najveci problem je nepoznata nova vlasnicka struktura. Nepoznata u smislu, koji su im dugorocni planovi i kojim sredstvima raspolazu. Mozete li zamisliti kakve bi reakcije bile da su Silvio i Galiani odradili ovakav mercato? Valovi odusevljena, novi Grande Milan, grazie presidente i sl.

Izgleda da nije ozbiljno sa Bonaventurom, preventivni izlazak.
Sve je to dobro poznato onima koji trebaju da budu obavješteni o tome.Ne može niko preuzeti neki klub a da sa tim ne bude upoznat nacionalni savez pa i sama Uefa. A kakvi su planovi i kakvim sredstvima raspolazu, mislim da se to vidjelo vec ovo ljeto? Okanite se priče o nekim posudbama i fondovima, jedina posudba koju je bilo potrebno izvršiti( zbog promjene zakona u Kini) je onao d 180M, o to me je i sam Fassone pričao kad ga je prozvao onaj nesretnik iz Rima.

A s obzirom da sad početkom septembra ili oktobra Kina ukida zakon koji je ometao ulaganje van granica te države, i široj javonosti bit' će poznata imena kompanija koje stoje iza Milana.Tako da što se tiče finansija i ffp-a i ostalih stvari po tom pitanju, u Milanu su i više nego mirni i sve ide prema planu.

Drugo je što u Italiji imaš par predsjednika koji vole da budu u centru pažnje i kao oni bi neke uslove postavljali.

Također, zaista je čudno da se svi odjednom brinu za Milan i njihove finansije a godinama ih to nije zanimalo? Zašto odjednom tolika briga? Zar se nije zadnjih 5 godina pričalo kako bi svi htjeli da se Milan vrati? Sad kad su u Milanu napravili jedan mali koračić ka povratku, i formirali dobru i mladu ekipu, svima nešto smeta i svi se nešto brinu? Čisto sumnjam da je to slučajno, jer izgleda da ne mogu više mirno da spavaju..
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.