AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 23 okt 2017, 17:04

Gefufna je napisao/la:Sta ce se dogoditi ako Milan ne izbori Europu slijedece godine? LP je vec sad daleko, da ne kazem nedostizna. Jesu li vasi Kinezi strpljivi kao Interovi?

Ozbiljno pitam, ne pratim izjave i desavanja previse.
al su haman pravo saburli cim su jos uvijek tu :mrgreen:
Ako ne izbore ligu prvaka Fassone je izjavio da ce Milan morati prodati dva top igraca, to znaci Donaruma i ?
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la BuffonGigi » 23 okt 2017, 17:11

http://sportsport.ba/ino_fudbal/ko-priz ... nao/256222

Najbolji stoper svijeta i moralna vertikala.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 23 okt 2017, 17:20

meho-medo je napisao/la:Ako ne izbore ligu prvaka Fassone je izjavio da ce Milan morati prodati dva top igraca, to znaci Donaruma i ?
Da, i ja se pitam imate li jos jednog top igraca. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 okt 2017, 18:46

Prodat cemo vama Calabriu obzirom da Siljo nije na očekivanom nivou. Zauzvrat nam mozete uvaliti Dybalu, jer se i on haman nešto zamjerio sa misterom

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 23 okt 2017, 21:32

Ma jeb.at ga sezona propala ajde ko da nismo naviknuli na to zadnjih 5 godina :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 okt 2017, 22:47

Treba bit pozitivan :D

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la BuffonGigi » 24 okt 2017, 10:06

Malo cete sacekati s kupovinama, kaze Berlusconi da ste u problemima s novcem.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 24 okt 2017, 10:51

Ide na gore svaki dan, svaki dan novo zlo.

I ne kontam novi ugovor sa Pumom za manje para. Nije nas valjda adidas odyebo?

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 24 okt 2017, 10:55

Nek Bonuci ne igra protiv Juventusa, nek se malo sabere, izgleda da ga je traka oko ruke i pare koje je dobio previse udarilo u glavu

Nego ovaj Montela je zajebao i mackinih 9 zivota, jaci je od sudbine,Boga pitaj kakav ce sutra sastav biti :)

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 24 okt 2017, 11:25

Baba je doso. Sutra cemo da dobijemo ibda sve krene na bolje.
Forza Milan
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 okt 2017, 12:54

baš ću vjerovat berlusconiju koji iskoristi svaki medijski momenat da bocne upravu i igrače iako više nema nikakav uvid u stanje i situaciju u klubu, pa po tom stručnjaku (lično je ovako rekao) nije trebalo dovoditi sve ove igrače nego ostaviti stare i čitav budžet potrošiti na belotija :urnebes:

kaže imaju finansijskih problema, pa onda dalje nastavlja rečenicu da PRETPOSTAVLJA da će biti problema ako ne izbore LŠ... e mojne nas je*at, nismo znali. :facepalm:


znamo svi da će se morati vršiti određene sankcije ako se ne izbori LŠ i da je prodaja donarume izvjesna (na šta me iskreno boli qurac), ali napamet lupati da uprava nema novca, da će bankrotirati, da će ih ulagači napustiti i šta sve ne su obična berluskonijeva baljezganja koji još uvijek nije prebolio činjenicu da je morao prodati klub :roll:
znali su u šta se upuštaju i nisu sigurno bez ikakvog plana skrhali toliku lovu da bi eto nakon godinu dana digli ruke i bankrotirali, pa nisu ljudi vesla sisali... treba pregrmiti nekako ovu prvu godinu, poslije će ići sve lakše.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 okt 2017, 13:39

Kad već prenosite izjave Fassonea onda prenesite onako kako je rekao.A najavio da u slucaju ne ulaska u LPa nece projekat stati.Vec da ce MOZDA morati prodati jednog u najgorem slucaju dva igraca.Ali ne zbog finansijske situacije nego FFPa, ali da ce se ulaganje u igracki kadar nastaviti.Znaci ako odu dva igraca onda ce doci opet 4-5 novih.Koji nece nuzno biti nista losiji ali cilj je zavarati FFP, da to tako nazovem.Ako dodje do prodaje to je onda Gigio za 60-70M i jos neko.U Milanu se i Jack i Suso smatraju recimo top igracem.Ali to je zasad sve scenarijo u najgorem slucaju.Ne mora znaciti da ce tako i biti.Dakle ne ulazak u LPa nije smak svijeta, ali ce odgoditi neke stvari na jos jednu sezonu.

To su rijeci Fassonea.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 okt 2017, 14:34

kod nas ionako ima tona poluigrača (što ovdje, što na posudbama) na kojima možeš zaraditi priličnu svotu bez da osjetiš njihove izostanke, počevši prvo od bonaventure pa do još 4-5 komada, uopšte nema potrebe prodavati bitne igrače i time oslabljivati roster.
minus donaruma ali njemu su pare ionako zvijezda vodilja u karijeri pa sam već odavno prebolio one bajke da je on buduća legenda milana i da je samo pitanje vremena kada će zatražiti novi transfer kada guzica zine za parama, dobiješ 80 miliona, rasteretiš budžet od njegove plate i mirna bosna. :zzz:


jedino ne bih volio da dođeš u situaciju da prodaš recimo romagnolija, kessija, silvu itd., ali kako rekoh imamo dovoljno igrača za prodaju da se ispoštuje taj FFP bez da ostaneš oslabljen.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 24 okt 2017, 14:38

Montella postao novi Bonera, a ovaj zadnji je Baresi za Bonuccija pa vi skontajte :roll:

Bonuccijeva pauza je sreca u ne sreci, ali nakon 7 primljenih golova protiv Intera i Lazia, a Juve "procepio" sa 10igraca uz 6 komada u Udinama derbi je nazalost potencijalno ponizenje....

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 24 okt 2017, 15:17

Meni samo nije jasna konstatacija ''treba vremena da se tim uigra'' , a kako ce se uigrati kad je nakon svake pobjede govedo mijenjalo igrače? ?? Ovo je pat pozicija, a Milan je kolateralna šteta :plac:

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 24 okt 2017, 19:28

Kad su losi rezultati onda je i sve ostalo lose.
Svi su nadali i nazalost docekali los start Milana jer niko ne voli kada se neko "razbacuje" novcima, kao sto je Milan radio na ljeto. Sad su svi odjednom finansijski strucnjaci i transfer gurui.

Silviu je bolje da suti bez obzira na sve zasluge koje mu se ne mogu osporiti. Ostavio im je klub u rasulu, na koljenima i sad pametuje kako bi on bolje. Da je on znao sta radi nikad do te prodaje ne bi ni doslo.

Ja se jos uvijek nadam da ce se ekipa trgnuti i da ce uslijediti bolji rezultati. Osim igraca i trenera poprilicno su zakazali i navijaci Milana. Razumijem dobro koliko su napaceni posljednjih godina ali ako su u pocetku vjerovali u ovaj tim i u pretkolu LE napunili stadion kako onda moze biti da mjesec kasnije u ligaskom mecu gotovo prazan stadion. U medijima, sa svih strana, pljuju Milan, unose sumnju, najavljuju propast i jos im onda i vlastiti navijaci okrenu ledja. Mada su, generalno, navijaci u Italiji a posebno u Milanu, poprilicno nelojalni.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 24 okt 2017, 20:15

Ja sam uvjeren da ce ova ekipa proraditi i poceti funkcionisati kako treba, onda ce i rezultati doci. Berla i njegove ideje o Ita Milanu su nas djelomicno i dovele ovako duboko u kanal. Kad je mogao ulozit nije htio, onda je kanije bilo kasno.. nije ni bitno, yebat ga sad..

Sutra vjerovatno ovako:

slika
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 okt 2017, 20:52

Da je Berlusconi poslušao Maldinija prije 10 godina sad bi situacija bila drugačija.Naime kapiten mu je dan poslije osvajanna LPa dao prijedlog da na ljeto osvježi tim sa 4-5 mladjih igrača, u kombinaciji sa starosjediocima to bi bio pun pogodak.To je ovaj naravno odbio.A u to vrijeme 5 vrhunskih igrača je koštalo 150M maksimalno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 okt 2017, 21:00

pa milan se nikad nije oporavio od onog perioda između 2010/11 kad se skoro čitava garnitura prvotimaca povukla iz fudbala koji su bili nosioci kluba a nisu se dovele ni 10% jednako kvalitetne zamjene, a mogla se čitava stvar izbjeći da se postepeno podmlađivao kadar.
poslije je prodaja ibre i silve bio konačni nokaut za milan, od tad to više nije isti klub.



glaj borinija, jedino još među stativama nije stajao :tokralju:


silva čini mi se opet na klupi, pa yebemu više... :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 24 okt 2017, 21:08

Romagnoli13 je napisao/la:Da je Berlusconi poslušao Maldinija prije 10 godina sad bi situacija bila drugačija.Naime kapiten mu je dan poslije osvajanna LPa dao prijedlog da na ljeto osvježi tim sa 4-5 mladjih igrača, u kombinaciji sa starosjediocima to bi bio pun pogodak.To je ovaj naravno odbio.A u to vrijeme 5 vrhunskih igrača je koštalo 150M maksimalno.

Konkretno na to sam i mislio u svom predhodnom postu. :thumbup:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.