AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 10 dec 2017, 13:44

LegendKiller je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da su Borja Valero, Vecino i Brozovic toliko bolji od Biglie, Hakana i Kesia (govorim samo o centralnim veznim). Interov vezni red ništa nije igrački kvalitetni ali zato njihov vezni red ima koncept, zna šta radi, a kod nas imam osjećaj da igrače samo poredaju u neku formaciju koja treneru naumpadne tog dana i kaže hajte igrajte.
Calhanoglu je jedna od vecih prevara.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 dec 2017, 13:48

SiamoNoi je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da su Borja Valero, Vecino i Brozovic toliko bolji od Biglie, Hakana i Kesia (govorim samo o centralnim veznim). Interov vezni red ništa nije igrački kvalitetni ali zato njihov vezni red ima koncept, zna šta radi, a kod nas imam osjećaj da igrače samo poredaju u neku formaciju koja treneru naumpadne tog dana i kaže hajte igrajte.
Calhanoglu je jedna od vecih prevara.
Hakan je kvalitet pokazivao sezonama unazad u BLi. To što se nije odmah snašao u Italiji ne znači da je prevara. Ostatka dio posta nije daleko od istine. Inter je tu gdje jeste zahvaljujući Spalettiju. Milan je grešku napravio što prvo nije trenera novog našao na vrijeme. Nekog sposbnog da ostvari zadani cilj. Montella je trebao biti bivši u julu. To je najveća greška.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 10 dec 2017, 13:53

Ma Calhanoglu je za mene prevara već koju sezonu :mrgreen: Previše nekonstantan i nema puno osim slobodnjaka,a diže ga se u nebesa.Prosječan veznjak.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2017, 14:25

nije mi jasno kako smo mi uvaljali kijevu 5 golova, a roma i napoli kombinovano nula :urnebes:


:tralala:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 10 dec 2017, 14:30

Dovedi Modrića i Messija u ovaj Milan i bit će loši. Silva odličan za Portugal trpa golove, Rodriguez heroj Švicarske, Biglia jedan od glavnih kotačića Lazia kapiten, Kessie mašina u sredini bio kao i ponajbolji bek Conti kao najefikasniji bek lige petice sa asistima i golovima, Kalinić dobar u violama, Bonucci top 3 stopera svijeta itd. Pa se i Hakan koji nije top klasa ali ni prosjek utopio u sivilo em nova liga em je dugo izbivao sa terena. Svi ti igrači nisu ni upola što su bili ali nisu baš propali za jedno ljeto. Dovedi icardija u ovaj Milan neće zabit 10 golova u sezoni.

Roma mi je najmanje mrska od ovih većih klubova ali oni kad bi sami u ligi bili 2. Bi završili.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 10 dec 2017, 14:54

Biglia se opet povredio. Zvat cemo ga stakleni.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 16:30

Večeras 4-3-3, možda to bude ličilo na nešto.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 dec 2017, 17:24

Kad nas i mrtva Bologna veceras dobije. :rol:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 dec 2017, 17:29

Nesto kontam oko trenera,nama bi najbolje bilo dovesti Ranieria,covjek deff je stvoren za ove ekipe sto treba vratiti na pravi put :)
Evo ga sa Nantom radi odlican posao

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2017, 18:29

ma suđeno je conteu da dođe :zzz:
ionako su zategnuti odnosi a i on je izrazio želju da se vrati u italiju, ja još nisam čuo trenera koji kaže "utrka za titulu nikad nije bila ni počela".


ja iskreno navijam za seriju poraza da nas preuzme normalan trener, a ima ih par na tržištu, čisto da odrade sezonu do kraja.
šanse za LŠ preko lige su gotove, ali dokle god imaju realne šanse da preko LE dođemo do tog dodatnog mjesta u evropi, treba sve snage preusmjeriti na to, a uz dobrog trenera je itekako realno za očekivati da dogura do kraja.

ako gatuso ostane nema ni od lige ni od LE ni od kupa ništa, a upitno hoćemo li uopšte dogurati do top 6.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 19:36

Oni da su htjeli normalnog trenera ne bi mi sad Gatuza gledali, mogli su fino reći da je Rino kratko riješenje (par mečeva) dok se ne nađe pravi trener, al' kao što sam znaš od tog nema ništa, tako da do kraja ove sezone možemo gledati njega ili neke ex igrače ala Broki, Pipo i ostali koji se uče na jednom Milanu.

Meni je najveća tuga što smo mi sezonu već u decembru halalili (ma **** u decembru, halalio sam je još krajem oktobra), a u istu se ušlo sa toliko entuzijazma.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 dec 2017, 19:39

ma znam ja to, ali baš zato što oni njega gledaju kao na dugoročno rješenje ja navijam da sam sebe otjera prije vremena :mrgreen:
svejedno ako budu kaparisali kakvog dobrog trenera za iduću sezonu, halalio bih ovu sezonu, ali...


stvarno je neozbiljno puknuti 250 miliona i onda dovesti amaterskog trenera kojeg su svi nižerazredni klubovi šutnuli sa noge na nogu.

pa nije ni montela bio neko najveselije riješenje, ali gatuso je novi level...
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 dec 2017, 19:53

Ma pitanje je ko bi više htio doći u ovakav Milan, čisto sumnjam da bi našli nekog ozbiljnog trenera da nas želi preuzeti ovako u rasulu u sred sezone, a za iduću sezone ko živ ko mrtav, ko zna šta ljudi iz vrha kluba misle i da li uopšte traže neko ozbiljno rješenje za iduću sezonu, nisam upratio da nešto pričaju u vezi toga, tako da su sve to za sada naše forumske špekulacije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 10 dec 2017, 21:22

SiamoNoi je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da su Borja Valero, Vecino i Brozovic toliko bolji od Biglie, Hakana i Kesia (govorim samo o centralnim veznim). Interov vezni red ništa nije igrački kvalitetni ali zato njihov vezni red ima koncept, zna šta radi, a kod nas imam osjećaj da igrače samo poredaju u neku formaciju koja treneru naumpadne tog dana i kaže hajte igrajte.
Calhanoglu je jedna od vecih prevara.
Generalno slažem se da Hakana najviše ističu ti slobodnjaci, ali da su Brozović i Borha Valero nešto puno bolji od njega, nisu sigurno.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 11 dec 2017, 13:31

Ludogorets , može. :kafa:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2017, 13:32

Maestro^^ je napisao/la:Ludogorets , može. :kafa:
kakvo je to kurcevito ponasanje, Milan nije favorit u ovom duelu :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 dec 2017, 13:35

taman po mjeri :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 11 dec 2017, 13:36

Chinaglia je napisao/la:
Maestro^^ je napisao/la:Ludogorets , može. :kafa:
kakvo je to kurcevito ponasanje, Milan nije favorit u ovom duelu :kafa:
Za dobru cijenu sve se može dogovoriti. :kafa:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 dec 2017, 16:52

Drago mi je da nismo dobili nekog jaceg protivnika jer cemo takvog sigurno dobiti u nastavku. Ako prodjemo naravno. Cilj je da prodjemo sto dalje. Jedino nam ovaj trofej jos fali ali veoma daleko smo od toga. Cak i od nekog nadanja. Nadat se uigravanju momcadi i nekom pojacanju.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 dec 2017, 19:43

Biće teško protiv Ludogoreca :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.