AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 dec 2017, 22:37

Sta nas briga smanjili smo zaostatak za svim ispred nas ovo kolo :)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 dec 2017, 23:00

sreća pa nam cairo ljetos nije htio prodati ovu ublehu belotija, frajer za čitavu polusezonu ima samo gol više od romagnolija :yawn:


čak i kale ima više golova :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 12 dec 2017, 01:21

rope11 je napisao/la:navijam za seriju poraza da nas preuzme normalan trener, a ima ih par na tržištu, čisto da odrade sezonu do kraja.
šanse za LŠ preko lige su gotove, ali dokle god imaju realne šanse da preko LE dođemo do tog dodatnog mjesta u evropi, treba sve snage preusmjeriti na to, a uz dobrog trenera je itekako realno za očekivati da dogura do kraja.
Pored Atletica Madrida, Dortmunda, Napolija i Arsenala odgovorno tvrdis da je realno da Milan moze osvojit EL?
Ne gine nam petarda u dvomeču protiv ovih ekipa, realnije je to nego da cemo ikoga od njih izbacit ili osvojit EL.

Kakva je poenta nogirat Gattusa sad, da bi zaposlio novog trenera do ljeta? Ko ce pristat na tako nesto? Niko ozbiljan, a nama treba provjeren trener tipa Emery, Carletto, Conte.... takvih je svega 15ak globalno u mojim očima, koji su na tom nivou, da mogu momentalno napraviti razliku.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 12 dec 2017, 01:45

Mislim da će Gatusso bit pun pogodak. Zna šta znači dres Milana i ima muda i ekipin respekt, tako da je moguće da postane vrlo dobar trener.

Nego ta ista Bologna je igrala sa Interom neriješeno, Sampdoriju dobila 3:0 i izgubila samo sa gol razlike od Napolija i niko živ mi ne može reći da Montella ne bi ispustio bodove ovdje.

Također pravi dobre izmjene, ubacuju 2 napadača jer želi pobjedu, tako da mu dajem malo vremena da proba, ako ništa na ljeto bit će opcija

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 dec 2017, 09:28

Zenga je napisao/la:
Pored Atletica Madrida, Dortmunda, Napolija i Arsenala odgovorno tvrdis da je realno da Milan moze osvojit EL?
Ne gine nam petarda u dvomeču protiv ovih ekipa, realnije je to nego da cemo ikoga od njih izbacit ili osvojit EL.

Kakva je poenta nogirat Gattusa sad, da bi zaposlio novog trenera do ljeta? Ko ce pristat na tako nesto? Niko ozbiljan, a nama treba provjeren trener tipa Emery, Carletto, Conte.... takvih je svega 15ak globalno u mojim očima, koji su na tom nivou, da mogu momentalno napraviti razliku.
pa u normalnim okolnostima bi trebali biti u top 5 favorita, zato i kažem kad bi se ekipa konsolidovala do februara ništa ne bi bilo isključeno i imali bi i mi svog konja za utrku, ali ne vjerujem da će gatuso to biti u stanju uraditi.


uzmi u obzir da napolija i arsenala boli qurac za ovim takmičenjem i da će igrati sa pionirima, a dortmund i atletiko neka se sami između sebe izbace :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 dec 2017, 19:05

nextterrain je napisao/la:Mislim da će Gatusso bit pun pogodak. Zna šta znači dres Milana i ima muda i ekipin respekt, tako da je moguće da postane vrlo dobar trener.

Nego ta ista Bologna je igrala sa Interom neriješeno, Sampdoriju dobila 3:0 i izgubila samo sa gol razlike od Napolija i niko živ mi ne može reći da Montella ne bi ispustio bodove ovdje.

Također pravi dobre izmjene, ubacuju 2 napadača jer želi pobjedu, tako da mu dajem malo vremena da proba, ako ništa na ljeto bit će opcija
Ne leti pred rudu, tako si i Vincenza hvalio i branio ljetos pa vidi dokle smo dogurali :D

Ozbiljno konkurišeš da skineš Roupa sa trona "najvećeg bahila teme", mada Roup je ispehirao Silvu, dečko gola ne može dati :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 12 dec 2017, 19:18

Raonffa je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:Mislim da će Gatusso bit pun pogodak. Zna šta znači dres Milana i ima muda i ekipin respekt, tako da je moguće da postane vrlo dobar trener.

Nego ta ista Bologna je igrala sa Interom neriješeno, Sampdoriju dobila 3:0 i izgubila samo sa gol razlike od Napolija i niko živ mi ne može reći da Montella ne bi ispustio bodove ovdje.

Također pravi dobre izmjene, ubacuju 2 napadača jer želi pobjedu, tako da mu dajem malo vremena da proba, ako ništa na ljeto bit će opcija
Ne leti pred rudu, tako si i Vincenza hvalio i branio ljetos pa vidi dokle smo dogurali :D

Ozbiljno konkurišeš da skineš Roupa sa trona "najvećeg bahila teme", mada Roup je ispehirao Silvu, dečko gola ne može dati :mrgreen:

Ma neka, pogriješio sam sa Montellom, iako je uradio sa onom ekipom vrlo dobro, tako da se i imalo mjesta za optimizam.
Ako ne bude dobar, pojest ću svoja **** :tralala:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 dec 2017, 19:38

nextterrain je napisao/la:

Ma neka, pogriješio sam sa Montellom, iako je uradio sa onom ekipom vrlo dobro, tako da se i imalo mjesta za optimizam.
Ako ne bude dobar, pojest ću svoja **** :tralala:
Vidjet ćemo, rano je još da mu sudimo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 12 dec 2017, 23:12

Ne znam za ostale ali meni je drago da vidim da i u kupu idu sa jakim sastavom. Nema opustanja. U sva takmicenja neka ulaze ozbiljno. Neka se napravi jedan sastav i uz neke sitne i nekad nuzne izmjene igra.
Drago mi je da vidim da jos imamo skaute i neka se traze novi igraci. Iz Ajaxa se stosta moze naci.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 dec 2017, 23:17

Pa i nije ovo baš najjači sastav, jedino bih Kesija i Borinija izdvojio kao prvotimce iz ovog najavljenog sastava za sutra.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 dec 2017, 09:18

zna li ko je li SK prenosi utakmicu večeras? :zzz:


ova prva tri ne prenose, ovo drugo mi mrsko bilo gledati :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 11:25

Izgleda da ne prenose.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
StanfordWest
Postovi: 65
Pridružen/a: 01 maj 2016, 14:15
Lokacija: Palo Alto, CA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la StanfordWest » 13 dec 2017, 11:36

Prenosi SK HD

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 dec 2017, 11:37

rope11 je napisao/la:zna li ko je li SK prenosi utakmicu večeras? :zzz:


ova prva tri ne prenose, ovo drugo mi mrsko bilo gledati :zzz:
SK HD prenosi,jedini kojeg nemam, a imam 6 hr i 3 srbijanska :). Valjda bude na nekom od Bein sport

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 dec 2017, 12:16

hvala dječaci :njanjanja:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 dec 2017, 16:14

Opet neke tenzije oko Donnarumme između Mirabellija i Riaole

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 dec 2017, 16:24

Mah ko ga hebe vise i te price, nek ga brate prodaju vise,nek dovedu Perina ili odes u njemacku imas dobrih golmana na izvoz,ha ja

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 16:40

ronaldo99 je napisao/la:Mah ko ga hebe vise i te price, nek ga brate prodaju vise,nek dovedu Perina ili odes u njemacku imas dobrih golmana na izvoz,ha ja
Slažem se :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 dec 2017, 17:00

On je za mene zavrsena priča, treba samo uzeti sto vise love.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 13 dec 2017, 17:05

muxa je napisao/la:On je za mene zavrsena priča, treba samo uzeti sto vise love.

Sent from my x600 using Tapatalk
slika

Veceras ocekujem da momci daju 100%! Forza Milan fino alla morte!!!!!!!!!!!!!!
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.