AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 17:09

Samo još da ponekad nije sebičan i da odigra jednostavnije.A ne da komplikuje i usporava napad.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 avg 2017, 17:15

Generalno imamo potentnu mladu momčad koja može samo napredovati tako i Suso koji je već vrlodobar igrač i ako bude dobar u glavi može samo napredovati

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 21 avg 2017, 18:20

Vidjeli smo sinoc koliko Suso moze, pogotovo protiv ekipa koje se isključivo brane kao sinoc. Kad bi lijevo bio neko sličan njemu gdje bi nam kraj bio :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16634
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 avg 2017, 19:33

Gledam ovog Baccu nije uopste kako je otisao nista napisao tipa da se oprosti od Milana i saigraca,cak je par nasih igraca se na instagramu pozeljeli mu sve najbolje al on nista,nikad ga nisam ni gotivio,a sad jos vise ga ne gotivim :)

Cutrone mi je pokazao vise od njega u ovih par tekmi :)

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 21 avg 2017, 19:35

Ko biva Inter hoce Susa :D

Markizo se poslije one ozljede kada je propustio skoro godinu dana nikad nije vratio kao stari igrac, jer da je, nikad Pjanic ne bi dosao u Juve...ali u svakom slucaju bolje da i njega dovedu nego nikoga....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 22:31

Ovima iz Spartaka treba neko da objasni da ne treba Milan ubjedjivati da prodaju Nianga vec samog igraca.Jer Rusi sad nude 22M sa bonusima, a Niangu skoro 3.5M po sezoni.Sto je triput vise nego sto ima i sto ce ikad imati u Milanu.

U Milanu prvo moraju prodati njega pa onda krenuti po krilo.A ostalo je jos par igraca iz ostalih dijelova ekipe koji moraju otici.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crozla » 21 avg 2017, 23:05

_forzamilan_ je napisao/la:Kalinic ce biti nas Mandzo i pojedini ce pojesti ovdje rijeci kada vide koliko ce pomoci timu u odnosu na staticnog jednodimenzionalnog Baccu :kafa:

Koliko se para dosad potrosilo?

Kakav mercato, strahota. Jos kad bi doveli jedno top pojacanje bilo spic ili veznjaka sreci nema kraja mada su nas sad razmazili i gubimo vezu sa realnoscu :kafa:

Kessie kakav **** stroj kako otresa igrace u duelu da li je ono covjek ili T90???
Kalinic je u mladjim kategorijama bio daleko kvalitetniji igrac od Mandzukica, nije nikada dobio priliku u Hajduku, a dok je kao mlad igrac igrao za Istru bio je najbolja spica u HNL u. Nije bio glavin igrac i to ga je usporilo. Gdje god da je igrao bio je najbolji igrac i nema sumnje da je veliko, najvece pojacanje Milana.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 23:08

Çalhanoğlu has persuaded AC Milan to try and sign Emre Mor. A person authorised to speak on behalf of Mor is now having ongoing talks with AC Milan to make this move a reality. :eh:


Fassone je izjavio da nakon dolaska Kalinića nema daljnih planiranih transfera.Što se naravno kosi sa izjavom od prije par dana, kako njegovom tako i riječima Mirabellija.Međutim, u prevodu ovo znači da sad rade na ubrzanim odlascima Nianga, Palette, Gomeza i Sose. Ako bude sve po planu, Milan će na njima zaraditi 40ak M. Što je fenomenalan posao, još na to da se doda preko 20M koje su uzeli za ostale otpatke, to je trećina onoga što su potrošili ovo ljeto. A naravno i još 30ak M koje će dobiti naredno ljeto od transfera koji su bili po formuli posudba uz obavezu ili mogućnost otkupa kao i razni bonusi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 23:28

Ma i da ostane na ovome to će opet biti odličan prelazni rok, al' eto bilo bi fino dovesti bolje igrače od Nianga ili Sose.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 23:30

Treba riješiti pitanje lijevog krila, ako ovaj uhljup ode u Rusiju.Jer tokom zime mogu popuniti roster sa jednim veznim igračem ili još neku poziciju ako bude kritično.Ali jakog i kvalitetnog krilnog igrača je teško naći u zimu. A to je vjerovatno najlošije pokrivena pozicija u ekipi, i ako tu imaš Jack-a i Borinija kao zamjenu.Međutim nije to dovoljno jednostavno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 23:33

mor je rijetko glup igrač iako je strašno talentovan, iščupao bi nam živaca i živaca kad bi ga doveli :salut:

recimo da ga imaš na klupi i da si u situaciju da ganjaš rezultat, može dobro doći, ali kao igrač koji bi igrao kao prvotimac... ne daj bože nikome.


merkato je već za desetku, fali još krilo da bude 11/10 :zzz:
šteta bi bilo da se propusti šansa za krilom kad se već sklopila ovakva ekipa i kad je još to krilo jedina stvar koja fali da ekipa bude potpuno kompletna, zbog koje će za još 30% postati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 23:39

A yebiga, ako je uslov za dovođenje krila to da prodaju Nianga, biće onda dosta teško. Prvo treba prodati ovu budalu sa kojom se natežemo od početka prelaznog roka, a onda valja naći pravo krilo koje bi bilo pojačanje ovakvom Milanu, i koje bi uopšte htjelo doći u Milan.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 23:48

po meni uopšte nije nužno da prodaju nianga, bar ne sad odmah na ljeto, iako jedva čekam da mu vidim leđa. :yawn:


nema logike igrati 433 i imati samo borinija kao prvu univerzalnu zamjenu za oba krila, neozbiljno je s obzirom na broj utakmica koje će imati ove sezone.
ok može jack na krilo, ali kad bi hakan i krilo u istom momentu bili nedostupni onda ti nastaje rupa u ekipi koju ne možeš popuniti.


evo ovako imaš po dvojicu na svakoj poziciji, što je dobra stvar kad igraš na tri fronta.

conti (abate), romagnoli (zapata), bonuci (musaka), RR (antoneli)
kessie (?) biglia (lokateli) hakan (jack)
suso (borini) silva (kalinić) XX (niang)
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 avg 2017, 00:17

A možda kupovina novog krila zavisi od prodaje Nianga, bar mi tako djeluje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 avg 2017, 01:20

Situation of Milan today, winger (Keita) if Cutrone stays otherwise will go for a forward. If Sosa leaves then two midfielders could arrive; arrival in defense only if Paletta leaves.

For midfield Sanches and a new name.


I ako je još samo 9 dana do kraja merkata, još puno toga je ostalo da se uradi u Milanu.I vjerujem da ćemo biti bombardovani raznim špekulacijama i imenima u narednim danima.Gdje će biti bezbroj nagađanja i demantovanja i možda i nekih velikih iznenađenja.Pravi show počinje tek sad.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 22 avg 2017, 03:53

Po nekim izvještajima Emre Mor je otpustio svog agenta koji je htio više para za sebe ako ovaj pređe u Inter i sad je uzeo novog agenta koji je isto i Calhanogluov agent koji bi ga uz pomoć ovoga doveo u Milan.
Ne znam kakav bi to bio potez da se dovede igrač koji tako lako mijenja agente i timove gdje bi prešao. Tačno je da mali ima velikog potencijala ali i isto tako čim primi loptu neda je nikome jedino ako baš mora. Ako bi se mogao dovesti za neke male pare a i da se pomiri sa situacijom da uglavnom neće biti starter može se i to probati.
Ali opet nam treba neko na onoj lijevoj strani napada. Još će se nešto dešavati do kraja prelaznog roka, samo se nadam da će napraviti dobre poteze kakve su imali i do sad.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 22 avg 2017, 08:19

Sky: Niang has NO INTENTION to leave Milan. Da se ovog camuge kako rijesit :problem:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 avg 2017, 11:06

onaj pravi maligni kancer :problem:

što je najgore on će se godinama ovako seljakati po milanu i eventualno ići na posudbu jer ga se drugačije ne možeš riješiti sve dok mu ne istekne ugovor i ode za džabaluka, a mogao si profitirati 20 miliona.
ona utakmica sa bayernom je nešto najgore što se moglo desiti, jer je lik umislio da je igračina i da zaslužuje top klub :roll:


oj yebo li mu galiani majku, taj mu je i produžio ugovor inače bi dosad već bio išutan iz kluba. :facepalm:



vidjet ćemo šta se kuha oko emrea mora, turci već uveliko prenose da je postignut ugovor i da bi vrlo brzo trebao potpisati, iako se isto pisalo i za inter pa na kraju ne ispade ništa.
ne znam kako se on u sve to uklapa i koja je logika transfera jer je isključivo desno krilo, to nije ono što milanu fali.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 22 avg 2017, 12:33

Nikola je zaduzio broj 7
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
betton
Postovi: 781
Pridružen/a: 05 sep 2011, 20:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la betton » 22 avg 2017, 13:02

Di Marzio javlja da je postignut' dogovor izmedju Milana i Lazia za Palettu.
Rossi come il fuoco..Neri come la vostra paura..

Gullit: "At Milan 11 of us would practice against only the 4 defenders and we still couldn't score a goal."

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.