AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 28 maj 2017, 16:45

I pitamo se što nam dovode igrače iz Genove,pa pola igrača iz raspalog Caglaria je bolje od ovih naših. Sreća pa ovaj jad i čemer završava danas.
P.S. nešto mi je loše gledat ovog dvoličnog Giggia na golu.Jedan je Il Capitano
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 28 maj 2017, 17:00

Oba gola iz offsidea nam dadoše ljudi , ali koga briga , neka je završila ova sezona. :D
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 maj 2017, 17:09

sa stilom zavrsena sezona, ova jedna utakmica savrseno oslikava milanovih zadnjih pet godina :mrgreen:

dodje i tome kraj srecom, ne ponovilo se...



paleta :tokralju: :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 maj 2017, 17:57

Ovo je bio pečat na pet godina katastrofalnog poslovanja u Milanu.Hvala gospodi Gallianiju i Berlusconiju.Pa koliko je samo onaj senilni starac panjeva doveo i dalje ne mogu da vjerujem.Odakle ih je samo iskopavao svaka mu čast.

Što se tiče ove sezone dvije su pozitivne stvari, a to je da su neki mladi igrači afirmisani te je Berlusconi prodao klub.Sve ostalo je manje bitno pa i taj plasman u EL-u.

Sad ispratiti šta će se dešavati narednih sedmica na mercatu, i polahko dočekivati jedno po jedno pojačanje a ispraćati drvo po drvo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 29 maj 2017, 13:14

Romagnoli13 je napisao/la:Jedan Messi sa 18-19 godina nije imao 4M po sezoni a radi se o najboljem igraču i historiji igre.Klub mora pokazati pravi stavi i svaka im čast na tome.Imaš na stolu izuzetno unosan ugovor, to su ogromne pare za jednog golmana u tim godinama posebno.Pitam se koliko su jedan Casillas ili Buffon imali po sezoni u njegovim godinama?
Polako, usporedjujes kruske i jabuke. Prvo, Messi sa 18 god je imao Ronaldinha i jaku ekipu oko sebe, optimizam vladao, nebi niko ni pomislio napustiti takvu ekipu. Barca je i lijecenje platila Messiju sa nekih 13god koliko sam upucen.

Donnarumma je u odronu od ekipe, ostala mu svega godina dana ugovora. Najmladji debitant Italije, jos kao golman (!), dalje Milan nije pruzio sansu njegovom burazeru koji je takodjer branio u Milana. Budimo realni, on ne "duguje" toliko klubu koliko bi mi to voljeli ili zelimo predstaviti.

Veliko je pitanje koliko su zaista ozbiljni i jaki novi vlasnici, vjerovatno cemo tek saznati pri kraju mercata. Sasvim razumljivo da odugovlaci oko ugovora, vaga sve aspekte jer ima 4 asa u rukavu, nema on s tim sta izgubit, znaci sve je na njemu, zeli iskulirati stvar, u skaldu sa savjetima starog lisca menadzera, dok se ne vidi konkretno na cemu je Milan.

Buffon, Casillas su vec fosili po tom pitanju, to je bila vec druga era, danas ovi ludi englezi, arapi, rusi placaju po stotine miliona za likove iz Monaka, sto je i logicno kad se uzme u obzir koliko su povecali prihode klubovi zadnjih 15godina. Sami plasman u EPL daje 200M, pa naravno da ce onda i najslabiji klubovi biti u stanju platit po 15-20M za jedno pojacanje.

Bombasticni naslovi stvaraju angazman oko klubova, kao na berzi tako po medijima, fan shopovima, forumima...Marketing/sponzori placaju ogromne cifre da bi klubovi nosili njihov logo na dresovima, na stadionu, pa cak se i prodaju imena stadiona, sto ranije nije bio slucaj, recimo kada je Buffonu bilo 18god...

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 29 maj 2017, 13:20

Romagnoli13 je napisao/la:Ovo je bio pečat na pet godina katastrofalnog poslovanja u Milanu.Hvala gospodi Gallianiju i Berlusconiju.Pa koliko je samo onaj senilni starac panjeva doveo i dalje ne mogu da vjerujem.Odakle ih je samo iskopavao svaka mu čast.

Što se tiče ove sezone dvije su pozitivne stvari, a to je da su neki mladi igrači afirmisani te je Berlusconi prodao klub.Sve ostalo je manje bitno pa i taj plasman u EL-u.

Sad ispratiti šta će se dešavati narednih sedmica na mercatu, i polahko dočekivati jedno po jedno pojačanje a ispraćati drvo po drvo.
Dobar post, slazem se, steta sto Berlusconi i Galliani nisu okoncali "na vakat" prije pola decenije. Srecom Totti je skontao koliko je sati i uhvatio zadnji voz po tom pitanju, samo bi se brukao da je ostao jos godinu-dvije, po 2-3min na kapaljku jer tijelo jednostavno vise ne moze.

Plasman u EL, odnosno pretkola ne znaci apsolutno nista, zbog FFP-a bi se vrlo lako moglo ispostaviti da je bolje ostati bez igranja u Evropi jos godinu. Vidjecemo, ceka nas dugo ljeto, jedva cekam kraj mercata da znam na cemu smo, i zivo nas sviju zanima koliko su zaista ozbiljni i mocni kinezi :mrgreen:

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 29 maj 2017, 14:13

Govorim vam ovdje 2 mjeseca da se ne brinete za FFP , da su i to u upravi riješili neki opet po staroom :mrgreen:

Nisam gledao utakmicu, radije ću provest dan vani, bilo lijepo vrijeme :zviz:

Nego sve upucuje da će doći ili Morata ili Belloti; riječi koje izgovaraju novinari, ali i Fassone i Montella. Mislim da je već dosta igrača dogovoreno i da se samo čeka kraj sezone da i oni potpišu za Milan :kralj:

Nadam se da će panjeve sve rasprodat, nakupilo se svega i svačega :nene: Izgleda da neće nikog otkupit od igrača koji su na posudbi, iako bih volio Pašalića da kupe jer može biti solidan s klupe. Vidjet ćemo, ali imam povjerenje za iduću sezonu u upravu i Montellu koji će sve uraditi da bude Milan konkurentan i prvenstveno da bude u top 4 iduće sezone, a kasnije ko zna :zviz:

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 29 maj 2017, 18:20

Vec dva dana nema novih imena koja se povezuju sa nama :shock: moram da kazem da sam zabrinut razvojem situacije :mrgreen:
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 29 maj 2017, 18:46

Tolisso i 50 miliona :zviz:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 29 maj 2017, 20:15

maldini3 je napisao/la:Vec dva dana nema novih imena koja se povezuju sa nama :shock: moram da kazem da sam zabrinut razvojem situacije :mrgreen:
Montela imao nekoliko sastanaka sa celnicima kluba, pricalo se o rekonstrukciji ekipe. Dobio je punu podrsku uprave, obecali su pojacanja za svaku liniju posebno. Pricalo se cak i o povratku Ibre u Milan, o zavrsetku karijere Ibre u Milanu.. Uprava ocekuje da Montela izbori igranje u LP, da li kroz ligu ili EL svejedno.. Isto o ugovoru Donarrume, vjerovatnim odlascima Mati-a, Pasalica i Deulofeua..

Montela pametno kaze:

"Ako nemate vise pitanja, zeleo bih da vam porucim nesto na finansijskom nivou (smeh). Ako bi mogli da nas spasite glavobolja zadobijenih odlucivanjem koga dovesti izmedju Morate i Belottia, dajte nam vise novca da uzmemo obojicu!"

Bice zanimljivo sigurno, nekako imam povjrenje i vjerujem da ce skockak ekipu dostojnu LP.

:thumbup: :thumbup:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 29 maj 2017, 20:43

Ibrahimović :crazy:

Tačno ovaj klub ne može bez tih debilnih ideja.
Čovjek ima 36 godina, neka se više okrenu ka budućnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 29 maj 2017, 20:56

Ma Ibra backup napadač :P
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 29 maj 2017, 21:16

Kessie sutra na lijecnickom, prenosi sky. Its happening! Nadam se da nece postati novi Bertolacci. Kad smo kod panja navodno je na prodaju.

S druge strane one panjuge od Nianga se klub jos nije rijesio, hoce lik da se vrati. Uzas.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 maj 2017, 21:47

merkato skoro da nije ni poceo, a sutra ce vec musaka i kessie potpisati :opaopa:


govedu je receno da se ne racuna na njega i da ide :ljepota:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 29 maj 2017, 21:58

Tolisso prema transfermarktu 18 mil vrijedi nasi nude 50 i ovi ga siguno nece pusiti, sve je otislo k vragu s danasnjim fudbalom...nemoj te nasjecati s Kessiem, ja ocekujem da postane novi Yaya :D

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 30 maj 2017, 10:11

Kessie već stigao u Milano.
Kad bi zavrsili Rodrigueza ubrzo i da osiguraju 3 pojačanja prije pauze.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 maj 2017, 11:21

AC MILAN COMUNICATO UFFICIALE: Musacchio è un nuovo giocatore del Milan, contratto fino al 2021
Idemo ludo idemo jako... :cool:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la revolt » 30 maj 2017, 11:26

I Rodrigez bi trebao ovih dana, cekalo se da prodje sinocnja utakmica.

Jostreba dosta igraca da Milan moze ozbiljno konkurisati za CL.

Desni bek, centralni vezni i napadac minimalno.
Idelno bi bilo Conti, Fabregas, Morata.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MrHc » 30 maj 2017, 11:53

Prije svega da pozz momke sa ovog PDFa i da kao navijac Barcelone izrazim veliko licno zadovoljstvo sto se posrnuli gigant kao sto je Milan vraca na staze stare slave. Liga prvaka je sranje bez Intera - Milana - Manchestera i dr. velikana.

Kako pratitelj spanske primere mislim da ce te biti odusevljeni sa Musacijom. Taj frajko je bio moja zelja do dolaska Umtitija ali od srca zelim da nastavi pruzati jednako dobre partije u Milanu.

Takodjer vidim sa spominjete desnog Beka i veznog ... ? Sto ne skoknu vasi do Barcelone ? Arturo Vidal za beka i Arda Turan za veze mislim da bi to bilo fantasticno po vas.

Svako dobro i sretno u povratku u vrh.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 30 maj 2017, 12:23

Rodriguez bi u petak trebao stici u Milano, danas Kessie i Musacio zvanično pa kakvo je ovo jutro. Kao bonus gotovo sigurno siljkan ide u Juve za 12 mil, mada zaista ne znam sta misle sa njim postic, al samo Nek ide..

:D :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.