AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 24 dec 2017, 19:04

Raonffa je napisao/la:Sreća pa su ekipe poput Beneventa, Spala, Verone i ostalih baš teška talašika, pa ne moramo strahovati za opstanak, mada su nas i oni naguzili ove sezone. Da je ovo Serie A od prije 10 godina, yebite me ako ne bi iz lige ispali.

100% si upravu, žalosno ali istinito. :damn:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 25 dec 2017, 12:07

Raonffa je napisao/la:Sreća pa su ekipe poput Beneventa, Spala, Verone i ostalih baš teška talašika, pa ne moramo strahovati za opstanak, mada su nas i oni naguzili ove sezone. Da je ovo Serie A od prije 10 godina, yebite me ako ne bi iz lige ispali.
protiv nabrojanih ekipa imamo učinak remi, pobjeda i poraz, značu tu smo mi negdje, u rangu tih talašika, ne bi rekao da je borba za opstanak gotova stvar :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 dec 2017, 12:10

Eto šta dočekasmo moj killeru, da se mjerimo sa Spalom i Beneventom :lol: :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 25 dec 2017, 13:16

Raonffa je napisao/la:Eto šta dočekasmo moj killeru, da se mjerimo sa Spalom i Beneventom :lol: :lol:

Mislim da se i u tim klubovima mnoge stvari vezane za ekipu rade ozbiljnije nego kod nas. Zamisli kakva bi blamaza bila sad vratiti Montelu na klupu :rol: . Strasno sta uradise amateri od velikog Milana.


FORZA MILAN
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 dec 2017, 15:03

maldini3 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Eto šta dočekasmo moj killeru, da se mjerimo sa Spalom i Beneventom :lol: :lol:

Mislim da se i u tim klubovima mnoge stvari vezane za ekipu rade ozbiljnije nego kod nas. Zamisli kakva bi blamaza bila sad vratiti Montelu na klupu :rol: . Strasno sta uradise amateri od velikog Milana.


FORZA MILAN
Pa ti opet protiv Misketa pričaj, čovjek doktor za ove :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 dec 2017, 16:15

As reported by La Repubblica, news arrives from London, according to which, for the purchase of Milan from the Elliott fund, there will be several funds in progress, among which, in addition to the Arabs, also the one led by Jorge Mendes who already tried to buy last summer Milan without success.

I ljetos sam pisao, samo neka ulazu a ime vlasnika me ne zanima.Ali haman da Arapi najbolje rade sa UEFA-om.Pa ako već moram da biram onda neka oni dođu.Mada mogućnost da Kinezi prodaju klub je otprilike 0.5%. :mrgreen:

Luiz, Jankto i Dembele M. glavne mete Milana za januar.Navodno.


Usput treba napisati da će Milan dobiti 20M kazne od UEFA-e.I to pazite, ponajviše zbog poslovanja u zadnje 3 godine, dakle zahvaljujući Berlusconiju, jer je ostavio strašan nered u klubu. :rol:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 25 dec 2017, 20:57

Raonffa je napisao/la:
maldini3 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Eto šta dočekasmo moj killeru, da se mjerimo sa Spalom i Beneventom :lol: :lol:

Mislim da se i u tim klubovima mnoge stvari vezane za ekipu rade ozbiljnije nego kod nas. Zamisli kakva bi blamaza bila sad vratiti Montelu na klupu :rol: . Strasno sta uradise amateri od velikog Milana.


FORZA MILAN
Pa ti opet protiv Misketa pričaj, čovjek doktor za ove :kafa:
Isto sr.anje
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 dec 2017, 21:20

jel ovo kale opet počinje sutra :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 dec 2017, 22:20

Zar si očekivao drugačiji izbor

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 27 dec 2017, 08:56

Nista bez Kaleta :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 27 dec 2017, 11:37

Samo Dollarrumma pod upitnikom, izbacit ćemo luzere na penale večeras.
Vjerovali ili ne, mladom golmanu jubilarni 100.nastup za Milan (bude li branio), a svega mu 18 god :shock:

Nastavi li ovim tempom, oboriće sve moguće rekorde što se tiče nastupa, no agent tata mata će to efikasno spriječit transferom u PSG.
Nek pljunu 150M za njega kao i za Mbappea i mirna Bosna, kupujemo 11 novih igraca u januaru :rol:

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 dec 2017, 12:24

"...Gattuso će vjerovatno ubrzo ostati bez posla. Rukovodstvo kluba sa San Sira već je pronašlo njegovu zamjenu, a na užarenu stolicu bi trebao sjesti Roberto Mancini, aktuelni trener ruskog Zenita iz St. Peteresburga..."
Ovi će sa svojim glupostima za kratko vrijeme nadmašiti i Galijanija :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 dec 2017, 12:36

nije pod upitnikom nego dolar neće ni igrati.

teoretičati zavjere bi rekli da namjerno propušta utakmice pred merkato :kafa:


večera se ne zna ko je u goroj formi ali bez obzira na to uvijek je derbi dela madonina bila dobra utakmica i vjerujem da će i ovi naši hadalji odigrati daleko bolje nego prethodnih psr utakmica, volio bih da uđu u produžetke pa da ih na penale izbacimo :P mada navjerovatnije ga milan puši i prije penala al' ajde, nije na odmet da malo širimo pozitive huehue.



mancini mi je jedna od najvećih noćnih mora.
druga stvar kad bi odmjenio gatusa samo za ovu sezonu, ali da u njemu vide dugoročno rješenje (a vjerovatno vide jer ne bi za džabe davao otkaz u zenitu)... ne daj bože nikome.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 27 dec 2017, 13:19

Nece Mancini ostat dugo,jer hoce para za prelazni rok. A kod nas ko koga u glavu i pitanje koliko će bit novca za naredni prelazni rok. Još je tu famozni novcani ferplej..
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 27 dec 2017, 13:49

Trebali ste Mančinija ljetos dovest, on uživa u kupovinama :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 27 dec 2017, 14:23

Dzaba što je i Inter u lošoj formi već mjesec dana. Vjerujem da će dobiti sa najmanje 2 gola razlike. A moguće je da bude i dobro tamburanje. Jer kad te mrtva Verona dobije sa pola snage, a potom i Atalanta, onda je teško očekivati da Inter neće. Dovoljno je da Icardi i Perišić budu raspoloženi i to je to. Čak i onaj kloc Candreva vazda bude dobar protiv Milana.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 27 dec 2017, 16:28

Ja ne vidim nacin kako mi vcrs mozemo dobiti, cak ocekujem dobru blamazu, jer ovo jedinstvena prilika konama da nas dobro natamburaju

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 27 dec 2017, 16:50

Pise se da Donnarumma folira za veceras :D
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 27 dec 2017, 17:20

Velika šteta

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 27 dec 2017, 17:24

roup jedini pozitivac ovdje, neće ovo na dobro izaći :nedam:


pa i ovaj prošli derbi je bilo bara-bara iako je inter bio u daleko većem naletu tako da i večeras očekujem manje-više izjednačenu utakmicu, rijetko u ovakvim utakmicama imaš izričitog favorita.
jedini problem je što deda storari brani koji ima reflekse mrtve mačke mada ni gigi ionako nije ništa u boljoj formi.


ja bih volio da pobjede jer s obzirom da je već čitava sezona sama po sebi katastrofična, bilo bi dobro makar pokušati osvojiti kup i da se neki qurac konačno stavi u one vitrine.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.