AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 08 dec 2017, 07:21

Ako bude trener u januaru,kako ga idu rezultati i kakav je strateg.... Daj Boze da pogrijesim
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 dec 2017, 11:47

Protiv koga igramo za vikend, ne smijem ni da pogledam...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 08 dec 2017, 11:52

Raonffa je napisao/la:Protiv koga igramo za vikend, ne smijem ni da pogledam...

Bologna.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 dec 2017, 11:53

sonpenn je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Protiv koga igramo za vikend, ne smijem ni da pogledam...

Bologna.
Uvijek neugodni :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 08 dec 2017, 11:58

Raonffa je napisao/la:
sonpenn je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Protiv koga igramo za vikend, ne smijem ni da pogledam...

Bologna.
Uvijek neugodni :kafa:
Isto bodova,a jasta nego neugodni,jos nasa igra,haha,neka nam je Bog na pomoci.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 dec 2017, 12:01

sonpenn je napisao/la:
Isto bodova,a jasta nego neugodni,jos nasa igra,haha,neka nam je Bog na pomoci.
Rekao bih da gore od ovoga ne može, al' ipak ne smijem :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16506
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 dec 2017, 12:18

Ne znam jel ih stid imalo, iako rez nebitna tekma ovdje se trebalo dobiti da se razbije ovaj neg niz,ali na klupi nam je veci virtuoz od predhodnika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 dec 2017, 12:26

Treba vremena da se trener pivikne na novu ekipu, baš ste nestrpljivi braćo :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 dec 2017, 13:04

ja ipak mislim da teško da može gore od ovoga :zzz:


kaže ne funkcioniše formacija sa trojicom stopera ali ipak nastavlja sa tom praksom u nedjelju bonus RR na stoperu, abate, montolivo, kalinić i borini na krilu :njanjanja:


neka me neko ubjedi da abatea ne stavlja zbog toga što mu je haver s kojim je skupa igrao i pogotovo nakon beneventa gdje je zasrao sve što se moglo zasrati, pa i po cijenu toga da se čitava ekipa poremeti zbog toga što se abate MORA uguzit u postavu :facepalm:
e moj gatuso, ko bi rekao da će baš on biti ovakva pi.čkica.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 08 dec 2017, 14:33

Dva dana prije utakmice neko objavljuje ovaj sastav i to je odmah kao sigurno. Nakon sinocnjeg poraza ovaj izjavljuje da ce vjerovatno prebaciti na cetvoricu pozadi a ovi opet objavljuju trojicu. Po meni ovo vise lici na cetvoricu pozadi a to sto je Abate jedan od njih bas i nije prijatno. Treba se sacekati do nedelje da se zna formacija.
Nadam se da se Calhanoglu oporavio i da ce zaigrati. Ni meni se ne svidja sto najavljuju Kalinica ali je ipak on u svojoj utakmici uradio nesto za razliku od ove dvojice sinoc. Jos poslije onih izjava o Silvi sumnjam ds ce on poceti u nedelju. Prije bih ipak stavio Cutronea nego Kalinica.
Stvarno se nadam da ce prebaciti na 433 ili 4231. Bologna je uvijek neugodna jos pogotovo sto imamo isti broj bodova. A uostalom ko nije neugodan za ovakav Milan.
A ovo ce biti prva utakmica na Sansiru sa Gattusom na celu tima pa ocekujem mnogo vece zalaganje. A uvjeren sam da ce navijaci pruziti podrsku novom treneru koga su obozavali kao igraca. Barem ja jesam.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 08 dec 2017, 18:33

Prvo smo imali nove igrače kojima je trebalo vremena da se prilagode klubu, a sada imamo novog trenera koji treba da se prilagodi igračima :rol: . Polako doći će rezultati, i vi navalili odmah sve.
A stvarno je bruka za klub da je panj Abate još uvijek u ekipi, i lagano zauzima mjesto u startnoj postavi.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 dec 2017, 19:28

Abate ubjedljivo najlošiji igrac Milana u ovom trenutku, covjek za svu svoju karijeru nije naucio precizno centrirat. Ako bude sa 4 nazad, onda obavezno Borini na desnog bocnog. Ako i Gatuso bude Silvu izostavljao iz ekipe, ne bi me cudilo da mali zatraži transfer, pa nije sastavio dvije utakmice u ligi kako treba. Prodje mu sezona u adaptaciji na seriju A, pa nije mamlaz toliki..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 09 dec 2017, 19:22

Daj napokon Lucasa da dovedemo, ionako je u PSG-u suficit. Al mi umjesto da se pojacavamo ovakvim igracima, mi cemo prodati i ovo malo sto imamo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 09 dec 2017, 21:18

Čitam Barca navodno radi čistku i prave prostor za coutinha, deulofeu i Arda na spisku za odstrijel. Itekako bi valjali.

Gledam derbi koliko su oba tima jaci smiješno i porediti...
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 09 dec 2017, 21:59

Ostavicemo im Deulofeua i mi dovesti Coutinha :D . Salu na stranu, spanac bi nam odlicno sjeo ako bi ponovio igre od proslog puta kad je bio kod nas. Deulofeu Silva Suso izgleda odlicno, bar na papiru.
Evo ga danas poraz Chelsea. Taman do kup utakmice Conte bi se koliko toliko upoznao sa timom :D .

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 dec 2017, 22:43

ja bih radije malo veće zvjerke poput carasca, lucasa ili možda čak wiliana, ali dobro bi i đerar došao za prvu pomoć.

treba se osigurat još ovu zimu dok nam ne puknu kaznu :tralala:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 10 dec 2017, 00:30

Prije bilo kakvih pojačanja nama treba iskusan i kvalitetan trener. Posle Ancelotia mi nismo imali normalnog trenera koji ima neki koncept, sve su to bili treneri koji su se učili na Milanu. Dosta više toga. Pa gledam ovaj Inter koji nema ništa kvalitetnije igrače od Milana ali ima trenera sa jasnom taktičkom vizijom i bez problema se nosi sa Juventusom koji nas sa pola snage dobije. Ne može me niko ubijediti da su Borja Valero, Vecino i Brozovic toliko bolji od Biglie, Hakana i Kesia (govorim samo o centralnim veznim). Interov vezni red ništa nije igrački kvalitetni ali zato njihov vezni red ima koncept, zna šta radi, a kod nas imam osjećaj da igrače samo poredaju u neku formaciju koja treneru naumpadne tog dana i kaže hajte igrajte.
Dakle, prvo i osnovno trener pa tek onda pojačanja. Da dovedu Dani Alvesa iz najboljih dana na desnog beka, kod Gatusa bi i dalje Abate igrao.

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 10 dec 2017, 03:05

Borha Valero je doc.dr za sve nase vezne igrače, on i Joal Mario su vrhunski veznjaci koji znaju igrati u veznom redu, znaju asistirati, pa pobugu ljudi kad je u Milanu neko od veznjaka napravio dribling da se stvori visak igraca, znaci sve je prvom do sebe dodaj :S

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 10 dec 2017, 05:46

LegendKiller je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da su Borja Valero, Vecino i Brozovic toliko bolji od Biglie, Hakana i Kesia (govorim samo o centralnim veznim). Interov vezni red ništa nije igrački kvalitetni ali zato njihov vezni red ima koncept, zna šta radi
Tako je, to sto Borja djeluje kao dr. prema ovim nasim levatima, to je iskljucivo do Spallettija. Jer lani je Inter sa istim rosterom djelovao totalno izgubljen, bas kao Milan ove sezone.

Rekao sam nakon Seedorfa, ne dovedu li adekvatnog trenera (takvih je svega 15ak globalno) džaba i 3 Messija da dovedes. Ne placas transfer za trenera, pa koliku god platu trazio opet nije puno.

Carletto, Conte, Emery, su svi ozbiljni likovi koji su se cesto spominjali. Naravno da niko ozbiljan nije voljan blatit svoje ime i reputaciju oreuzimajuci izgubljenog Milana u po sezone, gdje je vec gotov sve propalo.

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 10 dec 2017, 13:09

Ja se samo nadam da sva nagadjanja oko prodaje kluba i igraca nisu istinita,jer tek onda smo u velikim problemima...Sa dobrin trenerom,ova ekipa ce pokazati koliko vrijedi,u to sam siguran...Isto tako sam siguran da Gattuso nije taj trener i da cemo slijedece sezone imati novog trenera,ako ne i prije...Ali ocekujem da se ekipa malo oporavi od ovih sokantno losih izdanja,da ubrzaju igru i da se poboljsa fizicka sprema igraca...Kako god bilo,ja sam uz ovu ekipu do kraja...FORZA MILAN!!!!
Forza Milan!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.