AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 13:43

SonVolt je napisao/la:Lijep, lijepo....

Musaka mi zgleda pravo dobar, mogao bi Rom izvisiti za poziciju. Jos Kessie i RR pokazuju da ce biti pojacanja.

Silva kao da je direkto iz aviona krocio na teren, vidi se da ce mu trebati vremena.

Donaruma hitno mora da popravi igru kada ima loptu u nogama. Katastrofalan je.
Iskreno, za Musacchia ko kaže da je loš igrač, taj sigurno nikad nije pogledao kako taj čovjek igra, ili je eventualno pogledao 5-6 utakmica.Momak je odličan stoper, jedina mana su mu te povrede zbog kojih redovno propusti 10ak mečeva po sezoni.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jul 2017, 13:52

nemoj mi ba roma prizivati na klupu, gluho bilo :mrgreen:


neka se nađe solucija da igraju sva trojica, mada bit će dosta utakmica i minutaže za sve tako da je super imati jednog musaku spremnog na klupi kada neko otpadne iz odbrane.


ali treba montela početi razmišljati o trojici nazad definitivno, musaka tehnikalijama podsjeća na nekog poluveznjaka :mrgreen: bonuci sa svojim dubinskim loptama i rom koji također nije operisan od fudbala, uopšte ne bi trebalo predstavljati hendikep za ekipu igranje sa pet defanzivaca jer nijedan od njih nije klasični balvan-defanzivac nego mogu baš fino učestvovati u igri.

a realno nemamo mi ni krila za 433 osim susa a još manje back up opcija, samo dovedi aubu i kalinića pa neka krene sezona :cool:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 13:56

Ne znam jeste li primjetili, ali onaj Gomez kad god igra opravda povjerenje, a tek mu 23 godine.Uz Bonuccia i Musacchia može dosta napredovati.Nikad se ne žali, ne kuka, već dobije priliku, iskoristi je i to je to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 13:59

When we scored our 4th goal, the commentator (I watched the game on the german channel ****) lost it completely when he was desperately saying: "Look how good they already are and they want to buy even more players!?"

And after the 1st half, in the halftime analysis, he delusionaded stated: "Well, Milan is a whole different calibre than Arsenal the other day."

Somewhere in the middle of the 2nd half he got nervous and said things like "if Bayern wants to score they have to play faster with more short-passes. The way they are trying now they will never score against such a classy defence!" Man I don't even remember the last time someone said "classy defence" and "Milan" in one sentence


Another one. At one point, he said "Shenzhen is the fastest growing city in the world. Well, at the moment Milan is the fastest growing football club in the world."


Jedan zanimljiv komentar što se tiče komentatora današnje utakmice.Ima ovdje i istine naravno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la harden » 22 jul 2017, 14:02

Simpatična je ova vaša ekipitza, sretno :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 jul 2017, 14:06

u pravu je, je li bayern uopšte napravio ijednu priliku za čitav meč? :mrgreen:


ja se sjećam samo onog šuta kad je donaruma odbranio i nekog pritiska prvih deset minuta, ostatak utakmice su bili prilično bezopasni... dogegaju se nekako na dvadeset metara i ende, ne mo'š kroz zid :P


gomez brat je jedan od pouzdanijih igrača u ekipi, mlad momak došao u novi klub sa skroz drugog kontinenta i neuporedivo slabije lige, a ne znam da je ijednom kroz sezonu napravio kiks, evo i danas je rutinski odigrao bez greške.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 jul 2017, 14:33

Imao je i Muller priliku.
Ma dobar je Gomez,pouzdan stoper. Znas da mozes racunati na njega.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 22 jul 2017, 14:50

Imao je bayern priliku kad je riberi radio slalom kroz našu odbranu.
Dobar je Gomez, treba ga ostaviti kao 4 stopera, Zapatu i paletu prodati. Jeste da zapata zna odigrati utakmicu na kojoj mu mogu pozavidjeti najbolji stoperi svijeta, ali u biti je teski kikser.
Šta je sa Calabriom i Lokatelijem, nema ih u sastavu. Ja bi Abatea prodao a Calabriu ostavio. Lokateli bi više napredovao igrajući kao rezerva u ovakoj ekipi nego u nekom bezveznom klubu na posudbi.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 14:53

slika Carlo nam je sredio Sanchesa, i to ovaj tajanstveni poluosmijeh pokazuje. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 jul 2017, 14:56

Ma Bayern je imao posjed i kontrolu igre, poprilično jednostavno su dolazili na 20ak metara od našeg gola, al' poslije toga su vrlo teško stvarali prilike, iako je bilo par opasnih situacija.

Kod Milana me u prvom poluvremenu oduševila strašna tranzicija i vrlo pametni jednostavni potezi i pasovi igrača, gdje smo u dva, tri poteza već stizali do gola protivnika. U drugom smo pali fizički, a i ušli su igrači poput Silve i Contija gdje se vidjelo da im nedostaje uigranosti sa ostatkom tima i propalo je par finih šansi da napravimo kontru i zaprijetimo golu Bayerna po našoj oduzetoj lopti.

Što se tiče Lea i Biglie, Bonući je bio ok, par puta dobro intervenisao, za prvi put vrlo dobro. Biglia je također bio dobar, njegov kvalitet se vidio u par navrata kada je pod presingom uspio 'okrenuti' dva, tri igrača Bavaraca i lagano iznijeti loptu prema protivničkoj polovini.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 22 jul 2017, 14:58

BuffonGigi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Utakmica je za 40-ak minuta.I opustite se ljudi, nevažna prijateljska utakmica koja služi da se igrači malo istrče i da se isprobaju neke stvari.
Ovo cijenim, kad se govori isto i prije i poslije tekme :thumbup:

Ali bez obzira sve cestitke, rastavili ste smrdljive kobasicare na proste faktore, i to sa jako jako kombinovanim sastavom. Navijao sam za Milan danas ko da Juve igra :mrgreen:
Iskreno i ne diže od nas niko neku pretjeranu euforiju, svjesni smo da je tekma prijateljska i da je pred ekipom još puno posla. Mada sa druge strane smo imali tako užasnu ekipu ranijih godina, da nam ovaj rezultat fakat dođe kao nešto veliko. Treba nas malo i razumjeti, ako pretjeramo u slavlju.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 15:00

Ovog Cutronea treba poslati na neku dvogodišnju pozajmicu bez mogućnosti otkupa.Momak je pokidao ovaj dosadašnji dio priprema.Čak je i protiv Dortmunda mogao dati dva gola da je samo malo više koncentracije imao, a Primaveru je davno prekuc'o. Više od 40 golova u 60ak utakmica i preko 30 golova u 50ak utakmica za mlade selekcije Italije.


slika


:beba:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 jul 2017, 15:03

Eh da, Cutronea ili poslati na pozajmicu u neki klub Serie A ili ga ozbiljno ubaciti u rotaciju za narednu sezonu, da bude jedan od rezervnih napadača. Momak ima neki potencijal, vidjelo se to u ove tri prijateljske utakmice protiv Lugana, Dortmunda i Bayerna, na stranu ova tri gola što je postigao, nego samom igrom u polju je pokazao da bi mogao postati solidan napadač.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 15:05

Raonffa je napisao/la:Eh da, Cutronea ili poslati na pozajmicu u neki klub Serie A ili ga ozbiljno ubaciti u rotaciju za narednu sezonu, da bude jedan od rezervnih napadača. Momak ima neki potencijal, vidjelo se to u ove tri prijateljske utakmice protiv Lugana, Dortmunda i Bayerna, na stranu ova tri gola što je postigao, nego samom igrom u polju je pokazao da bi mogao postati solidan napadač.
Daleko više od solidnog napadača, uz pravi minutažu u naredne dvije sezone, mogao bi postati odličan napadač. Brz je, očito dobar u igri glavom, dobro se kreće jer u ova tri meča našao se u 6-7 ozbiljnih prilika, nije to slučajno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 jul 2017, 15:13

Romagnoli13 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Eh da, Cutronea ili poslati na pozajmicu u neki klub Serie A ili ga ozbiljno ubaciti u rotaciju za narednu sezonu, da bude jedan od rezervnih napadača. Momak ima neki potencijal, vidjelo se to u ove tri prijateljske utakmice protiv Lugana, Dortmunda i Bayerna, na stranu ova tri gola što je postigao, nego samom igrom u polju je pokazao da bi mogao postati solidan napadač.
Daleko više od solidnog napadača, uz pravi minutažu u naredne dvije sezone, mogao bi postati odličan napadač. Brz je, očito dobar u igri glavom, dobro se kreće jer u ova tri meča našao se u 6-7 ozbiljnih prilika, nije to slučajno.
Upravo tako, trebalo bi ga negdje poslati na tu posudbu da odigra momak veći broj utakmica u kontinuitetu na seniorskom nivou.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 15:47

Montella: "Bacca wasn't chosen today because he won't play on Thursday."

Montella: "The guy [Bacca] is very calm. We did everything in harmony but it's clear the decision is also related to future mercato moves."

Znači Bacca je praktično igrač neke druge ekipe i sa Milanom je završio.Kalinić će biti njegova direktna zamjena. Dalje, u četvrtak će vjerovatno početi isti igrači koji su i danas bili u startnih 11, jedino možda Hakan umjesto Borinija i to je to. Biglia i Bonucci neće biti registrovani na vrijeme za taj meč.Conti i Silva su svakako tek 4-5 dana u trenažnom procesu, Romagnoli, Suso, Locatelli i Calabria tek treba da se priključe ekipi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 22 jul 2017, 15:51

Ja bi ostavio Cutronea jer ovo sto je pokazao je odlicno u ove 2 utakmice.

slika

:rol:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 17:26

Mirabelli: We dont hide in hotels or restaurants to make the deals.



slika
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 jul 2017, 17:42

slika


Rumminigge: Congratulations..you created a strong team in a record period of time.
Yonghong Li:Thank you ..but our team isn't complete yet.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 22 jul 2017, 17:55

Romagnoli13 je napisao/la:Ovog Cutronea treba poslati na neku dvogodišnju pozajmicu bez mogućnosti otkupa.Momak je pokidao ovaj dosadašnji dio priprema.Čak je i protiv Dortmunda mogao dati dva gola da je samo malo više koncentracije imao, a Primaveru je davno prekuc'o. Više od 40 golova u 60ak utakmica i preko 30 golova u 50ak utakmica za mlade selekcije Italije.


slika


:beba:
Vec sad bolji od Kalinica...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.