AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 15 sep 2017, 09:29

Bože sačuvaj, znači Kalinić i Biglia se nisu umorili a Hakan i Silva jesu, kakav stručnjak jbt.

Kako su nabrijana ova dvojica mogu Udine sami da razbiju, ali neka njih na klupi.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 15 sep 2017, 09:38

Ne razumijem zasto izostavlja Hakana i Silvu. Kad su vec odigrali onako dobro sinoc, dopusti im da uhvate formu do kraja.
Umor ne moze biti izgovor. I Jack i Suso ce sigurno odigrati dosta utakmica ove sezone ali sad na pocetku treba pustiti da se ovih par igraca "poveze".

Dobro je da nastavlja sa istom postavkom kao i sinoc. Ovaj pocetak je totalno konfuzan, ne zna se sta i kako zele da igraju.

U obzir treba da dolaze ova postavka sa 2 napadaca ili ona sa dva vezna (Suso i Hakan) iza jednog napadaca. Naravno, sa 3 u zadnjoj liniji.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 sep 2017, 09:39

Ako bude ovako ja bi mu.odmah otkaz dao,jbt Silva dao hattrick to je prvi put nakon 10 godina da nas igrac upise hattrick i ti ga sad j.e.bes i stavljas na klupu i plus i Hakana,nije mi jasno, al on ce se pravdati i reci igramo opet u srijedu moram odmoriti,pa odmori gana treningu daj mu slobodno

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 15 sep 2017, 09:44

Polako, ima jos do utakmice pa sacekajmo dok objavi zvanican sastav. Sljedece dvije utakmice u ligi igramo kuci protiv Udina i Spala, nedelja pa srijeda odma. Znaci rotiranje igraca mozemo ocekivati, ali najvaznije je da uzmemo 6 bodova iz ove dvije utakmice. Udinese nam je veliki duznik iz prosle sezone pa bi godilo da im se vrati kako valja. :)
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 15 sep 2017, 09:48

Ma polako ljudi, Seria A je drugi nivo što se tiče EL i ne treba odmah svako pojačanje staviti u vatru da ne izgore. Pa i Dybala je bio na klupi skoro čitavu jednu polusezonu, pa je tek kasnije polako došao do udarnih 11. Ništa strašno, dobit će oni priliku samo treba biti strpljiv s Montellom i s njima. Valjda čovjek koji je s njima par sati dnevno zna kako postupiti s njima, pa čovjek priča s njima svaki dan tako da nema potrebe za panikom. Bit će vremena za sve :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 sep 2017, 09:52

ja razumijem da je hakan u malo lošijoj fizičkoj spremi, ali fino mu daš šezdesetak minuta i onda ga vadi, pa tako iz utakmice u utakmicu dok ne dođe do zadovoljavajućeg nivoa i svi sretni i zadovoljni, on već polako postaje jedna od najbitnijih karika tima i treba mu što više minuta u nogama.
donekle razumijem kad kalinića gura u ligaškim utakmicama jer igra na sigurno, ali neka se više ne dovodi u situaciju da momak ne dobije ni minute u dvije vezane utakmice jer kako očekivati da se na nešto adaptira kad mu ne daš ni da igra.


ovo rotiranje mi je malo bezveze, pa niko živ od većih klubova ovoliko ne rotira i izvlači se na umor igrača, a imaju iza sebe samo 8 utakmica. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 15 sep 2017, 09:56

Mislim da će se to isplatiti malo kasnije u sezoni, možda na proljeće. Vjerovatno neće biti svi toliko umorni i tad je nekako prekretnica sezone.
Možda i griješim, vidjet ćemo sve uskoro

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 15 sep 2017, 10:13

U redu je rotiranje igrača. Igrat će se puno utakmica i treba rasporediti snagu, da se izgura kompletna sezona.
Problem je u tome što Milan ima potpuno novu ekipu i potrebno je što prije da se stvori ta jezgra tima, 6-7 igrača koji ce nositi tim.
Lutanja sa formacijom i konstantne rotacije usporavaju taj proces.

Kad igrač zabije 3 gola, ne stavljas ga na klupu da se hladi već koristis to što je "vruć", dizeš mu samopouzdanje a samim tim i formu.
Slično važi i za Hakana.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 sep 2017, 11:00

Koji odmor za trcanja 90 minuta, pa dajte ne rade na bausteli 12 sati, pa da ima umora, to su Montelline gluposti :kafa:
Svak trener trazi idealnih 11 i onda po potrebi mijenjas....sto neko napisa ako ostavi Hakana i Silvu na klupi nakon sinocne tekme odmah mu otkaz treba dati :tokralju:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 14:01

Ovaj gori od Mancinija :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 sep 2017, 15:23

Andrea Conti has sustained a suspected lesion to his Anterior Cruciate Ligament. If confirmed he could be out for at least 4 months [Sky].

Krrrrrr

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 sep 2017, 15:30

e idi u qurac lezbejko, baš se sad našao povrijediti. :roll:

sad zasad je samo nagađenje, nadam se da nije tako ozbiljno.


abate uvijek na neku foru opstaje u klubu i ima više nego dobru minutažu, nevjerovatno kako mu uvijek upadne kašika u med :mrgreen: došlo je dotle da moliš boga da jednom abateu podari zdravlja i nafake, jer je rupa calabria jedina alternativa.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 15:36

Rope ba svaki tvoj komentar o Contiju = sutradan izađe obavijest da će odsustvovati mjesec duže od planiranog :D

Šuti bolan, ne komentariši, upropastićeš momku karijeru :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 sep 2017, 16:01

pa nisam ga uopšte komentarisao, znači ovo se nešto otelo kontroli :nedam:


čovjek sjeba koljeno na treningu taman što se oporavio od povrede zgloba, pa yebem mu očevog oca... mada sreća u nesreći što ligamenti nisu skroz otišli u qurac nego su otišli samo djelomično u qurac, pa bi do januara trebao biti spreman, pod uvjetom ako ga opet u međuvremenu ne izbaksuziram. :think:


znat će se sve za 2 dana, može ispasti dobra vijest, a može ispasti i gore od ovoga.


drži se lezbejko, volimo te :bih:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 15 sep 2017, 17:40

Pise da je out 6mj. :(
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
milanist
Postovi: 12060
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 sep 2017, 18:10

**** ti nafaku. Tamam da se namiris na beka kako bog zapovijeda ono ovo. Valja gledati prvu siskicu italije opet. Puuuuu
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 sep 2017, 18:12

Sad da je Montela pametan u 352 guraj Susa na krilo, a RR neka igra lijevo....bas steta za Contia ccc

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 18:13

Al' sve je počelo onim tvojim komentarom "samo da se ne povrijedi", e tu mu je bio kraj :kafa:

Da si barem ispehirao Monta :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 15 sep 2017, 18:15

Rope banuj se sam za narednih 6 mjeseci, svojim postovima su navukao negativnu energiju na Contia. Baksuze jedan.
Dok se Conti ne oporavi nemoj pisati! :tralala:

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 15 sep 2017, 18:25

Znaci nema ga do marta, slobodno mozemo zaboraviti na njega u ovoj sezoni. Zato nadamo se da ce se iduce sezone vratiti jos jaci i bolji. Forza Conti.

Sto je najgore imao je dobre sanse da ide na svjetsko, a ovako...?
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.