AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 18 apr 2017, 12:11

Ako izabere klupu Barce, a ne Milan koji mu je spasio karijeru onda neka mu je kuća daleko od Milana. On bi bio WC igrač samo da poradi na završnici jer uvijek uradi potez viška, džaba opasnost kad sve pokvariš driblingom viška :nedam:

Pa već imamo igrače za rotaciju: Locu, Montu, Kucku, Pašalića (ako ga kupe), DS, Palletu, Gomeza itd. (koji su svi solidni igrači za rotacije) ostalim se zahvaliti tipa: Hondi, Poliju, Ocamposu, Matiju, čak i Antonelliju koji ne može uvezati par utakmica. Ima ovdje dosta posla, ali opet me raduje prijelazni rok jer znam da ćemo dovesti kvalitetne igrače :zviz:

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2017, 12:31

mada ga se ne može kriviti ni ako odabere matični klub, ipak je to jedan novi level naspram milana trenutno :mrgreen: ali volio bih da ispadne fer i odabere klub koji ga je spasio, bar sad ni milanu neće biti problem kupiti igrača bez obzira na cijenu (a sumnjam da bi tražili više od 25 miliona).


to su sve sami bezveznjaci, ako danas-sutra budeš ganjao skudeto i dobar uspjeh u LŠ, koji od tih igrača mogu uskočiti u ekipu i napraviti razliku, ili makar nadomjestiti nečije odsustvo? nijedan, samo mogu još veće zlo napraviti.
imamo donekle solidnu klupu u odbrani, ali veznjaci i ofanzivci su kritični.

calabria i ščiljo su u teoriji dobre back up opcije (ili čak materijal za prvu postavu po nekima), ali vidio si da čim je došla ozbiljnija ekipa poput intera oni su zajebali oba primljena gola na prilično jeftin način... šta kad nam dođu u goste barsleona, real, bayern jednog dana, šta tek onda jadna ti majka? :roll:



SAD-ZASAD mogu ostati lokateli, lapadula, gomez/zapata, paleta, calabria, ščiljo (iako bih ja to sve pošutao iz kluba, ali ne može) što znači da ti treba još minamalno jedno krilo, dva veznjaka, bek, znači otprilike 4-5 igrača.
o golmanima ni ne razmišljam, a trebat će i tu jedan.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 apr 2017, 16:00

Evo izgleda da je Musaco nas, znaci jedan od onih sto sam rekao, ne znam zasto bi to bila slaba veza uz cesa i jacka da igra lokateli koji iduce god ako bude igrao moze samo napredovati nikako nazadovati,treba mu dati.da.igra sto vise trebamo izabaciti naseg igraca u prvi plan,sa tom ekipom sig sam da mozemo uci u prve 4 ekipe,onako kad razmisljam mozda bi nam i Benzema bila bolja solucija od Aube haj ga znaj

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2017, 17:59

Ihh Auba ili Benzema to bi vec bilo mega pojacanje :crazy:

Al nesto se najvise Fabregasu nadam, osjecam da bi se fantasticno uklopio u nas sistem. :pray:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 18 apr 2017, 19:11

muha milanez je napisao/la:Ihh Auba ili Benzema to bi vec bilo mega pojacanje :crazy:

Al nesto se najvise Fabregasu nadam, osjecam da bi se fantasticno uklopio u nas sistem. :pray:
koji je to nas sistem trenutno? mi smo bez sistema sto se tice sredine terena :D
FORZA MILAN!!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2017, 19:16

Kako nema, Montela igra sa 3 igraca na sredini. Samo je druga stvar sto trenutni igraci nemaju dovoljan kvalitet koji bi dosao do izrazaja. Evo recimo Locatelli na DMC, ispred njeg Cesc i Bonaventura. Naravno ako Montela usljed eventualnog dolaska dobrih igraca ne promjeni formaciju. Mozda 4-2-3-1, sto je vrlo moguce.. Vidjet cemo, samo lagano tek je april :thumbup: :thumbup:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 apr 2017, 11:13

Ovi kinezi baš smrde. Valjda nije neka prevara.

Kako god da pogledaš, moraju dovesti 2 vezna igrača.
I kad bi doveli Fabregasa opet treba neko sa njim da igra.
Locatelli treba igrati što više. Bez obzira na sve greške koje je napravio, izgleda mi kao neko ko će postati dobar igrač.
Igra možda i najodgovorniju poziciju u timu. Greške koje je pravio su iz čistog neiskustva ali je u nekoliko navrata pokazao fudbalsku inteligenciju koja je neophodna za poziciju koju igra.

Fabregas---------?????????
-----------Loca-----------
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 apr 2017, 00:51

Navodno su Mirabelli i Montella bili u Monacu večeras i gledali Aubameyanga. Ako je to tačno pored njega bilo je još puno igrača koje su mogli primjetiti i koji bi nam super došli. Još da nešto i poduzmu boli bi dobro.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 apr 2017, 01:02

Bila bi velika glupost dati toliku lovu za Aubameyanga

Poslano sa mog LeTV x600 koristeći Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 apr 2017, 02:44

Sumnjam da će novi vlasnik(ci) davati ogromnu cifru za samo jednog igrača ali možemo maštati, zar ne? Bilo bi dobro vidjeti takvog nekog igrača u timu a i novi napadač mora doći da zamijeni Baccu. Ali, ipak je sredina terena prioritet i tu bi volio da vidim Isca. Opet maštam, ali šta ću. Može mi se. Sumnjam da će ga iz Reala pustiti ali napokon je vrijeme da broj 22 ponovo bude na leđima nekog klasnog igrača.

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Diavolo » 20 apr 2017, 07:22

Fabinho iz Monaca uz Fabregasa :ljepota:
Covjek pokrije sredinu defanzivno, solidan ofanzivno a moze igrati i desnog beka
Il regno del Diavolo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 apr 2017, 08:48

Ma iz Monaca ja bi volio Lemara i Bernarda Silvu znaci njih dvojca oru terenom,Lemar ima.tako dobar centarsut sto niko od nasih u ekipi nema,pogadja brat ljude u glavu :)

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Diavolo » 20 apr 2017, 10:16

Ma koga god uzmes iz prve ekipe Monaca ne mozes pogrijesiti :mrgreen: Bakayoko je isto zvijer, fali nam takva radilica na sredini.
Il regno del Diavolo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 apr 2017, 12:09

eh kad je roup spominjao silvu, fabinha pa i lemara čini mi se, sad je jarane kasno za njih jer se već svi čupaju oko njih :zzz:


može milan imati love koliko ti bog hoće, ali kad ti se čitava evropa otima oko nekoga, logično da će izabrati neku veću zvjerku od milana ako je već to u prilici.



ovo oko aube djeluje nestvarno, čisto sumnjam da će nazad u milan... njemu je 28 godina i sad mu je zadnji voz da ode u neki top klub gdje će nešto osvojiti, a ne da se vraća u milan koji tek počinje ispočetka.
ja sam definitivno za belotija, mali je dobar, poznaje ligu, navija za milan, kud ćeš više... :zviz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 20 apr 2017, 15:56

Aubamejang je samo nas san, ali ne vidim ijedan razlog da se vrati u Milan, a vala i preskup je trenutno za nas. Uz jaku sredinu on nista nece napraviti kod nas, a mi cemo baciti pare u bunar. I ja bih Belotija volio gledati kod nas, a nisam znao da navija za Milan od ranije.
Treba brstiti kod Chelseja, Reala, PSG, Cityja, tu uvijek ima igraca koji su visak u klubovima. :)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 apr 2017, 16:58

Ono vrijeme kada bih najradije da se probudim 1. Augusta. Da vidim sta su uradili i koga su doveli,bez patnje :D

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 20 apr 2017, 17:12

UrbyEmanuelson je napisao/la:Ono vrijeme kada bih najradije da se probudim 1. Augusta. Da vidim sta su uradili i koga su doveli,bez patnje :D
Kod mene baš kontra, konačno imamo neki keš pa možemo očekivati neko pošteno pojačanje. Da je situacija kao prethodnih sezona i ja bih tako razmišljao.

Konačno nam je i trener pregurao sezonu i nadam se da ostaje i dalje, ima nekog pomaka :mrgreen:

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 apr 2017, 17:32

Fantasista je napisao/la: Kod mene baš kontra, konačno imamo neki keš pa možemo očekivati neko pošteno pojačanje. Da je situacija kao prethodnih sezona i ja bih tako razmišljao.

Konačno nam je i trener pregurao sezonu i nadam se da ostaje i dalje, ima nekog pomaka :mrgreen:
Znam ali eto,ne volim prelazne rokove nesto,valjda sto mediji previse lazu. A i sa nama se u zadnje vrijeme povezuje 50 imena :D

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 20 apr 2017, 19:12

Čitam kao zainteresirani su za Tolliso-a, ali je Juve u najboljoj poziciji za njegove usluge. On bi bio kupovina desetljeća makar koštao 40 miliona :zviz:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 20 apr 2017, 19:39

Samo da Montela ostane kako su i obecali,i da on bude taj koji ce reci koji mu igraci trebaju pa da se ekipa sastavi po njegovim zeljama,pa ako ne uspije onda vidjeti sta dalje,al def ima kuveta u njemu i treba ga pustiti da radi,a jos kad bi dobio igrace koje zeli msm da bi radio odlicne stvari sa nasim Milanom

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.