AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 avg 2017, 08:59

Niang presented a medical certificate to Milan saying that he cannot attend training in the next 10 days due to psychological problems [Sky]
radi ovog poganluka bi mi završio na tribinama i ne bi ni na sekundu kročio na travnjak, pa makar mi borini igrao čitavu sezonu :facepalm:


dokle samo doseže njegov bezobrazluk i glupoća :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 23 avg 2017, 09:10

rope11 je napisao/la:
Niang presented a medical certificate to Milan saying that he cannot attend training in the next 10 days due to psychological problems [Sky]
radi ovog poganluka bi mi završio na tribinama i ne bi ni na sekundu kročio na travnjak, pa makar mi borini igrao čitavu sezonu :facepalm:


dokle samo doseže njegov bezobrazluk i glupoća :roll:
Sve je ovo Riolino maslo vjerujte mi. Niang nema toliko mozga da skonta sve ove finte.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 11:42

Mediji izvjestavaju da Milan ima jos 50ak miliona u budzetu te novac od prodaje ostatka panjeva.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 avg 2017, 12:24

A panjevi istrajni u namjeri da ostanu u klubu

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 16:40

Suta se očekuje da će vezni red biti sastavljen od igrača rođenih između 1996-e i 1998-e godine. Mauri-Locatelli-Zanellato. U odbrani se očekuju Antonelli-Zapata-Bonucci-Calabria te na golu Storari. U napadu Borini( jer nema niko drugi)- Silva- Suso.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 23 avg 2017, 16:49

Vergara, Simic i Zanelato su jos uvijek u klubu, vjerovatno ce i oni opet na neku posudbu. Ne znam gdje je na kraju zavrsio Mastour?

Drago mi je sto je Kalinic navijac Milana od malih nogu, ako nista zbog toga je zasluzio igrati za nas. Isto tako mi je zao sto Dzeko nece ispuniti svoj djecacki san i zaigrati u crveno-crnom dresu, a nekoliko puta je veci igrac od Kalinica, ali Boze moj, to je zivot.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 17:00

Probable formation according to Sky for tomorrow:
3-5-2: Storari; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Calabria, Zanellato, Locatelli, Mauri, Antonelli; Cutrone, André Silva.

A postoji mogućnost da će sutra Montella pokušati prvi put ove sezone i 3-5-2 formaciju.Jer ako negdje treba eksperimentisati onda je to u utakmici gdje imaš 6 golova prednosti i gdje nema nikakvog pritiska.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 avg 2017, 22:21

Niang želi da ode tamo gdje on hoće a ne gdje ga tim pošalje a navodno želi u Torino. Samo nek ga poklone tamo uz Palettu i da završimo sa time.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 22:56

35 000 godisnjih ulaznica je prodato.A jos dvije sedmice traje prodaja.Ovo je duplo vise nego lani i mislim da je samo jednom u zadnjih 10 godina veca prodaja bila.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 23:30

SKY: Niang only wants Torino. Milan must now decide whether they want to accept Torino's inferior offer.

Mislim da je ponuda oko 13-14M. Ja bih ga prodao pa makar i za te pare, samo da ne bude više u ekipi i da širi negativnu energiju.


Rafinha has agreed to join Milan. Milan need to decide if they'll sign him or not now
-Di Marzio


Ako već nema boljih opcija za tu funkciju zamjenika Kessie-a( najviše), odnosno igrača koji će imati 15-20 utakmica u sezoni, onda neka uzmu Rafinhu.Svakako dolazi na posudbu i korisniji je od Montoliva ili Sose i njima sličnih panjeva.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 avg 2017, 23:35

nemam ništa protiv :zzz:


činjenica je da bi imali strašnu širinu s njim jer je ofanzivni vezni koji može igrati svugdje (čak i na krilu, ali desno) i svojim stilom igre uvijek može razdrmati ekipu i napraviti šansu, ali opet ostaje problem zvani "lijevo krilo".
ali ja sam svakako za njegov transfer, došao bi na posudbu koju bi platio svega par miliona, a možeš puno dobiti s njim.


4321 bi bila zanimljiva, totalna ofanziva :mrgreen:

hakan biglia kessie
suso rafinha
silva
Zadnja izmjena: rope11, dana/u 23 avg 2017, 23:37, ukupno mijenjano 1 put.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Kawhi » 23 avg 2017, 23:35

Romagnoli13 je napisao/la:.
Na koji nacin ce vasi sve ovo uklopiti u FFP? Znam za PSG, al za vas nigdje nisam vidio. Mozda je negdje na temi objasnjeno pa moze onda samo okvirno broj stranice da nadjem. Fascinantno je sta su za jedno ljeto uradili. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 23:42

Kawhi je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:.
Na koji nacin ce vasi sve ovo uklopiti u FFP? Znam za PSG, al za vas nigdje nisam vidio. Mozda je negdje na temi objasnjeno pa moze onda samo okvirno broj stranice da nadjem. Fascinantno je sta su za jedno ljeto uradili. :tokralju:
Većina transfera su urađeni na rate, plaćanje koje će se razbacati na dvije godine najmanje.Tako da neće imati problema sa FFP, a i Uefa im je dala rok od 4 godine da srede finansije. Ukratko plan novih vlasnika je da povećaju prihode već u prvoj godini na blizu 280M.A v do isteka tog dogovora sa Uefom prihodi će da pređu debelo preko pola milijarde.Tako da su u klubu apsolutno mirni i uvjereni da neće imati nikakvih sankcija.Jer plan je razrađen mjesecima prije službenog preuzimanja kluba, i čisto sumnjam da je nešto prepušteno slučaju.Jer angažovani su najbolji mogući finansijski i marketinški stručnjaci, koji su radili taj četverogodišnji plan.

To je ono ukratko.

P.S Uefa im je u prvoj godini praktički dozvolila da troše koliko žele, ali sve to moraju da opravdaju kasnije.Jedini je uvjet da u toku te 4 godine povećaju prihode i da opravdaju troškove.
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 23 avg 2017, 23:49, ukupno mijenjano 2 puta.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 avg 2017, 23:47

rope11 je napisao/la:nemam ništa protiv :zzz:


činjenica je da bi imali strašnu širinu s njim jer je ofanzivni vezni koji može igrati svugdje (čak i na krilu, ali desno) i svojim stilom igre uvijek može razdrmati ekipu i napraviti šansu, ali opet ostaje problem zvani "lijevo krilo".
ali ja sam svakako za njegov transfer, došao bi na posudbu koju bi platio svega par miliona, a možeš puno dobiti s njim.


4321 bi bila zanimljiva, totalna ofanziva :mrgreen:

hakan biglia kessie
suso rafinha
silva
Mislim da se radi o običnoj posudbi na jednu godinu bez plaćanja i mogućnosti otkupa.Ali vidjet' ćemo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 avg 2017, 23:53

pa i te obične posudbe moraš platiti bar par miliona, ne da niko džabe igrača :mrgreen:


vidjet ćemo, negdje piše da bi mogla biti posudba sa mogućnošću otkupa, ali nevažno bitno je da dođe i da nam što više i bolje posluži.
ako se dokaže vjerovatno će ga se moći otkupiti, on je sad višak viškova u barci i ne vjerujem da bi pravili probleme oko prodaje.


valjda se čeka da one dvije nesreće zvane sosa i niang konačno odu, pa da se opet aktiviraju na merkatu :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 avg 2017, 00:10

Prema nekim medijima Rafinhu u Milanu ipak vide kao alternativu za Suso-a, koji nema zamjenu osim Borinija.A da će pokušati angažovati Krychowiaka kao igrača koji će biti zamjenik Kessie-a, a po potrebi i ostalih igrača na sredini. A uporedo se radi na prodaju/posudbi Maurija i Sose.Kao i Gomeza i Palette.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 24 avg 2017, 00:27

Znam za Rafinhu ali nisam baš poznat koja je njegova uloga na terenu.

Što se tiče Nianga nije nikakva šteta prodati ga za desetak miliona manje jer ne vrijedi ni ove pare što Torino nudi za njega.

Ima još 8 dana do kraja mercata. Još ćemo svašta i da pročitamo a i da vidimo.

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 24 avg 2017, 11:22

Milan (3-5-2): Storari; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Calabria, Zanellato, Locatelli, Mauri, Antonelli; Silva, Cutrone.

Vjerovatni sastav za veceras i promjena formacije
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 avg 2017, 11:30

ovo će biti patnja gledati, još ako budem kao bonus morao preko jutjuba gledati... :nedam:
ajde drago mi je što se makar rom vraća, bitno je da je konačno oporavljen.


nego li kad se izvlače grupe, jel biješe u petak? :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 avg 2017, 11:39

Večeras ako budem gledao utakmicu, to će biti najviše zbog Silve i Cutronea.Jer baš me zanima da li mogu funkcionisati zajedno na terenu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.