AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 okt 2017, 16:49

ma nije nas juventus gazio ni prije, a neće vala ni sad sa troduplo boljim igračima :zzz:
što i dalje ne znači da ćemo izvući dobar rezultat.


nadam se makar da zapata neće imati jedan od svojih dana... :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

badel62
Postovi: 1709
Pridružen/a: 07 jan 2014, 21:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la badel62 » 28 okt 2017, 17:20

Sretno momcima!
FK Sarajevo !

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 okt 2017, 19:03

Yebo mater bolji i od ovih kao i sa interom ali dzaba nece nec rezultat,nadam se preokretu u drugom

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 okt 2017, 10:09

Dovedimo Prosineckog, barem ce biti daleko jeftiniji a nista losiji od Montele. Ovo ovako ne ide vise ba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 29 okt 2017, 10:31

Milan stand by Montella

According to multiple ****, Milan have renewed their confidence in Coach Vincenzo Montella after the 2-0 defeat to Juventus.

The Rossoneri have lost five of their 11 Serie A matches this season, managing one win and a draw in the last six.

This evening’s 2-0 home loss to Juve highlighted the existing problems within the team and made it seem as if a top four finish is improbable.

Sky Sport Italia, the Corriere dello Sport and Mediaset Premium are among the many news outlets suggesting the club has confirmed its faith in Montella.

There was a meeting for over two hours between Montella, CEO Marco Fassone and director of sport Massimiliano Mirabelli at San Siro.

The fixture list coming up ought to be simpler for Milan to navigate, with leaders Napoli the only frightening test between Sassuolo, Torino, Benevento, Bologna, Verona, Atalanta and Fiorentina.

If Montella does get the axe, then the options remain the same – Paulo Sousa as the favourite, followed by Walter Mazzarri, Massimo Oddo and current Primavera youth team Coach Gennaro Gattuso.

http://www.football-italia.net/112010/m ... d-montella
Ma bmk ako se oni ne sekiraju a zaradjuju milione sto bi se ja brinuo. Ako su zadovoljni Montellom te da prvi put od 2007. 3 utakmice kod kuce ne zabiju gol zaredom i sto u 11 utakmica tim izgubi 5 onda sam i ja zadovoljan :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 29 okt 2017, 10:33

Mister je opet dobio podrsku uprave. Nije on kriv sto klub vode debili veci i od njega samog.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la jelle » 29 okt 2017, 10:45

Pa realno koga mozete dovest kao zamjenu....ima Anceloti koji ne zeli doci na klupu , imas Kumana , imas Sousu koji je isti qurac ko i Montela......ja ne vidim trenutno slobodnog trenera s kojim bi Milan napredovo

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 29 okt 2017, 10:52

Pa bolje bi igrali bez trenera. Ljudi lijepo zauzmu svoje prirodne pozicije i igraju lopte. Ovako moraju slusati debila.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 29 okt 2017, 12:24

Potrebna je promjena na klupi i gotovo. Igre nema niti ja vidim neki napredak. Igraci igraju na neprirodnim pozicijama, sjede na klupi dok slabiji igraci igraju. Nema tu nista dobro niti ce ici na bolje.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 29 okt 2017, 12:29

Montella se preračunao i sa potpuno novom ekipom pokušava neke kombinacije koje je teško izvesti sa igračima koji su godinama na okupu. Treba naći 11-14 standardnih igrača koji će igrati veliku većinu vremena, uspostaviti neki temelj i sistem na koji se može osloniti kad stvari krenu loše.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 okt 2017, 13:23

U svemu ovome meni je zao Silve,jednostavno bi volio da ga vidimo u par utakmica za redom da decko pokaze koliko moze. Tesko da mozemo do neka od prva 4 mjesta, jedino sad kao Man Utd da ganjamo preko EL ali i to je naucna fantastika osim ako nam se ne preporodi citava ekipa

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 29 okt 2017, 13:35

IlCapitano je napisao/la:Montella se preračunao i sa potpuno novom ekipom pokušava neke kombinacije koje je teško izvesti sa igračima koji su godinama na okupu. Treba naći 11-14 standardnih igrača koji će igrati veliku većinu vremena, uspostaviti neki temelj i sistem na koji se može osloniti kad stvari krenu loše.
Montella je prolupao.Evo neka mi neko objasni koja je logika da klasicni lijevi bek igra stopera dok mu najbolji stoper grije klupu?Zasto Borini nakon nekoliko odlicnih izdanja na desnoj strani sinoc biva prebacen na lijevu stranu? Zasto nas najbolji napadač konstantno sjedi na klupi? Zasto Kessie igra svaki minut jos od pocetka jula, kad je ocito da je umoran? Imao bih jod pitanja za postaviti, ali zaustavit cu se ovdje.Montella stalno nesto mijenja i to bez potrebe.Baca igraca na pogresne pozicije, bolji igraci sjede na klupi a losiji igraju.I usput, Abate..Pa majka mu stara ne igra sedmicama i sinoc je u prvih 11.Dakle do trenera je.Radi greske koje od nas niko ovdje sa foruma ne bi napravio.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 okt 2017, 15:33

yebat ga, ako su mu prve zamjene sousa i mazzari (ne dao bog nikome), onda svim srcem navijam da ostane montela. :salut:

tj. treba mu dati priliku do polusezone, prošao je ovaj yebeni raspored (ostao samo napoli) i slijedi desetak objektivno lakših utakmica u kojima očekujem manje-više maksimalan učinak, pa ako i do januara budemo igrali toplo-hladno onda mu slijedi noga, jednostavno ga neće biti smisla više trpiti.
a nije da nema određenih pomaka u igri i da djeluju neuporedivo bolje nego na početku, možda im ovaj naredni niz lakših protivnika i pobjeda (?) bude vjetar u leđa i da konačno dođu tobe.


kad pogledaš tabelu izgleda jadno ali nas su samo lazio i sampdoria rasuli ko rižu, ove utakmice protiv genoe, intera, rome i juventusa su vrlo lako mogle otići i u kontra smjeru.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 29 okt 2017, 16:54


Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 okt 2017, 17:37

IlCapitano je napisao/la:Montella se preračunao i sa potpuno novom ekipom pokušava neke kombinacije koje je teško izvesti sa igračima koji su godinama na okupu. Treba naći 11-14 standardnih igrača koji će igrati veliku većinu vremena, uspostaviti neki temelj i sistem na koji se može osloniti kad stvari krenu loše.
Da i od tebe cujem koju pametnu :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 29 okt 2017, 17:50

Ne čitaš mi postove redovno onda ako ti je to iznenađenje. :kafa: :mrgreen:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 okt 2017, 20:34

Znaci opametio si :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 29 okt 2017, 22:19

Da jest ne bi za Juve navijao :D
Zezam se ja,dobar je IlCapitano

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 29 okt 2017, 22:23

:guz: :salut:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 okt 2017, 23:45

ovo što kapiten zbori mi već pričamo mjesecima, haman će se svi opametiti osim montele :mrgreen:


kod nas je top 3 stoper svijeta promašaj, romagnoli prevara, zapata kiksara, biglia flop, nikola flop, kessie flop, hakan flop, nastavi niz... pa yebo ga ja, kako je moguće da baš svaki igrač u rosteru igrom slučaja bude van forme, baš svi u isto vrijeme?
yebem ga kako da proigraju kad svaku utakmicu miksa sastave, dosad nijednom nisu isti igrači dva puta zaredom istrčali na teren...stoperi se konstantno rotiraju, prvo je počelo sa zapata-musaka-bonuci, pa se ubacio romagnoli, pa RR, pa povreda contija nakon kojeg se besciljno lutalo između calabrije i abatea dok nije nadošao na ideju da gurne borinija i taman kad se malo udomaćio, hajde sad na lijevog beka i stavi abatea kojeg je mjesec dana ignorisao na klupi :salut: i onda se ljudi čudom čude kako to primamo glupe golove i zašto protivnici odnose bodove iako igraš ravnopravno sa njima.
sa napadom isti đavo, milijardu rotacija i onda čudno što nikola ne zna pogoditi zicer, što je jack za qurac, što je hakan loš i što ne mogu iskreirati maltene nikakvu ozbiljnu akciju za 90 minuta, pa kako da ijedan od njih proigra kad im konstantno sjeckaš minutažu.


nije mi jasno zašto više konačno ne nađe 11 prvotimaca, odgovarajuću formaciju i pusti ih da igraju skupa dok se ne stvori hemija među njima, a 99% nas zna ko to treba igrati i gdje :roll:


everton plaća isti danak jer su promjenili dosta igrača kao milan i jasno mi je da je teško uklopiti toliko novih ljudi na terenu, al' najgore je to što milan stvarno napreduje i igra bolje kako vrijeme odmiče, ali montela im konstantno podmeće nogu stalnim rotacijama i tako ih izbacuje iz kolosijeka zbog čega najviše pate odbrana i napad.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.