AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 11:19

Montella: "Our main focus now is on signing a striker, then we might also add a winger and a mezzala. But we aren't in a rush."

Montella: ''Andre Silva has infinite potential. He can become a top player, it is just a question of time.'


Montella: "For me it has been, and still is, a summer of dreams. The great thing is that my dreams have been heard, and it's not over yet."


Montella: "Bonucci? I was convinced he was reachable, I trusted who told me. While my club directors had a different opinion."

Monella: "I sent Mirabelli at least 10 messages a day with only three words: Good morning, good evening, director: Bonucci." :rol:

Montella: "Our main focus now is on signing a striker, then we might also add a winger and a mezzala. But we aren't in a rush."


Montella: "The mercato was done in agreement with the club. with which I shared the project of a mix of....

Montella: "If we want to approach Napoli, which play the best football in Europe, you have to have a solid mercato."



Prema ovim izjavama može se jasno vidjeti da Montella zna šta želi i zna kako da to dobije.
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 24 jul 2017, 11:35, ukupno mijenjano 3 puta.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 24 jul 2017, 11:29

Romagnoli13 je napisao/la:

Ovo je igra koju Montella želi, obratite samo pažnju na potez Biglie.Na njegovom mjestu Montolivo bi vratio loptu golmanu...
:ljepota: :ljepota: :ljepota:
Ovo je najviše nedostajalo Milanu.
Sigurnost, kontrola na sredini terena. Od Biglie dosta očekujem.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la Desperado09 » 24 jul 2017, 13:01

rope11 je napisao/la:auba ako će dolaziti to će se desiti za maksimalno dvije sedmice, poslije toga sumnjam da će ga puštati jer dortmund mora imati dovoljno vremena da kupi novog igrača.
Taj je rok prošao prije 7 dana. Do tada je Auba imao rok da nađe novog poslodavca koji bi ispunio uslove BvBa. Uslovi su 70 mil u kešu, ništa na rate. Rok je prethodno određen i dogovoren s Aubom. Međutim, danas je Zorc potvrdio da niti je bilo ikakve ponude za Aubu niti je bilo kakve naznake ili najave da će biti neke ponude. Znači ništa niti od jednog kluba. Tako da je interni rok za transfer zatvoren i potvrđen javno i sada je sigurno da on ostaje u BvBu.

A što se tiče lajkova slika, lajka slike Milana, a poslije toga lajka slike ispod koje piše #stayAuba i tako to. Najviše vremena provodi na društvenim mrežama pa nije čudo da je toliko aktivan.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 13:06

Može Zorc pričati šta hoće ali dok merkato traje postoji i mogućnost da Auba ode u drugi klub, to važi za sve igrače na planeti.

Za nas je važnije da je i Montella potvrdio da će u klub doći još po jedan igrač u svaku liniju, odnosno još će minimalno 3 igrača doći u narednim danima/sedmicama.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Desperado09
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la Desperado09 » 24 jul 2017, 13:15

Romagnoli13 je napisao/la:Može Zorc pričati šta hoće ali dok merkato traje postoji i mogućnost da Auba ode u drugi klub, to važi za sve igrače na planeti.
Da, upravo o tome se pisalo u Njemačkoj. Samo što se spominjala cifra od 100 + mil. nakon što istekne interni rok. A rok je dogovoren s Aubom kako kaže Watzke , da bi sa sigurnošću mogli planirati narednu sezonu tj da se dovede evntl zamjena na vrijeme. 5. augusta se igra Superkup protiv Bayerna, pa vikend iza toga kup, pa liga. Vremena za dovođenje adekvatne zamjene nema, tako da Auba više nije tema rasprave kod nas.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2017, 13:55

ali vrlo relevantni mediji prenose da milan nije odustao i da bi auba volio u milan, tako da stvarno nikad sa stopostotnom mogućnošću ne možeš tvrditi hoće li neki igrač otići ili ne dokle god traje merkato.
a i to što sportski direktori pričaju možeš komotno okačiti mačku o rep, nema kakvih se sve gluposti ne napričaju svaki od njih.


ali postoji druga stvar, kako znate da dortund već odavno ne radi aktivno na tome da dovedu zamjenu? :P znaš ono, moraš osigurati nekog igrača pa tek onda prodati aubu, a to može potrajati...


milan će sigurno ići na sve ili ništa što se njega tiče jer nemaš druge opcije osim yebenog kalinića, al' on je odavno u standby-u jer čekaju rasplet sa ostalim napadačima inače bi ga već davno doveli.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 14:14

Znači za napad Auba/Beloti/Kalinić se najviše spominju
Od krlinih napadača Cuadrado i Keita.
Što se tiče sredine Sanches+ još jedan igrač.
Odbrana samo Kjaer.

Ovo su imena koja se najčešće spominju kad je riječ o završavanju merkata. Auba+2 vezna i Kjaer i to bi bilo perfektno.Jer ovi krilni napadači bi došli samo ako Milan ne dobije top napadača pa bi 4-3-3 prestala biti primarna formacija, već bi 3-5-2 to postala.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 24 jul 2017, 14:23

Meni je Cuadrado bezveze igrač. Složit će se i Juventini, ako pređe u Milan :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 14:33

SonVolt je napisao/la:Meni je Cuadrado bezveze igrač. Složit će se i Juventini, ako pređe u Milan :mrgreen:
Cuadrado je dobar itekako i to ponajviše jer donosi više opcija u napadu zbog svoje versitalnosti. Milan već ima nekoliko igrača koji su dobri na barem dvije pozicije i zato Montella se ne mora držati isključivo jedne formacije. Doduše i dalje sam ubjeđen da je Keita prvi izbor za krilo, ako budu dovodili igrača za tu poziciju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 15:47

Montella and Mirabelli had lunch together in Milanello to discuss the Europa League game as well as the mercato [Sky].

Očekujem neko iznenađenje do kraja mjeseca.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 24 jul 2017, 16:02

Treba se malo odmaci od Juventusa. Uzeli su im Bonnucia, podvalili Šiljkana.
Sad bi bio njihov red da malo operu Milan.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 24 jul 2017, 22:50

Spominje se Maharez kao pojačanje na krilnoj poziciji. Bilo bi ekstra kada bi došao.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 23:33

Milan could close the Kalinic deal at any time, but are waiting for Aubameyang. Belotti's transfer is also still possible. [@AlfredoPedulla]


Pedulla: Milan remains in constant conatct w Bayern for Sanches, are working on finding the right formula on a deal.


Što se tiče Mahareza i dalje smatram da je to samo one season wonder igrač, i ništa više od toga. I pedder Keita je bolji od njega a jeftiniji, pa i Cuadrado je bolja opcija.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 jul 2017, 23:43

ne sviđa se ni meni mahrez, a mislim da nije ništa bolji igrač od susa :problem:


ako se odluče na krilo keita je najbolja opcija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 23:47

Suso bi ove sezone trebao totalno eksplodirati ili možda potvrditi da mu je učinak iz prošle sezone i krajnji limit.Jer učinak od 7 golova i 12 asistencija bi trebao debelo nadmašiti sa ovim bekovima i sredinom. Ta desna strana sa njim, Contiem i Kessiem izgleda moćno i očekujem od njega 10+ golova i 15+ asistencija, ako to ne uspije a bude imao veliku minutažu, onda je ništa drugo do igrač za rotacije. Također to važi i za Jacka na drugoj strani, koji ima još jače saigrače tu.Ako bude igrao veći dio sezone tu, onda i od njega očekujem double-double učinak.Sve ispod toga je katastrofa.Jer lani je imao 5 golova i 6 asistencija u samo 20ak utakmica sa neuporedivo lošijom ekipom.Sezonu prije toga 7 golova i 10 asist u 38 utakmica.


Usput da spomenem, opet se piše o tome da bi Ibra mogao odigrati za Milan ujedno i svoju zadnju sezonu u Evropi, ali on bi bio dostupan tek od oktobra/novembra.Jeste da već ima 35 ali Ibra je Ibra. Sa njim bi Silva i Cutrone(ako ostane) mogli dosta napredovati, jer od koga naučiti igru ako ne od jednog od najkompletnijih napadača ikad.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2017, 00:58

pa dobro ba ljudi, jel' dosta više sa ibrahimovićem? :yawn:


imao je finu prošlost sa milanom i hvala mu na onih par sezona, ali nema nikakve potrebe vraćati ga nazad u ovim godinama, pogotovo nakon ove povrede.
a zadnje što nam treba je takav tip igrača koji misli da je superioran naspram ostalih i da mu se svi moraju podrediti, samo bi unio nemir u klub.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11354
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 jul 2017, 01:12

Hajd da i ti nekad nešto pametno kažeš :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 01:14

Mahrez je dobar igrač, momku se 'lijepi' lopta za nogu, dobar tehničar, dobar finisher, po meni bi bio vrlo dobro pojačanje. Mana mu je što je onako spor, al' sve to nadoknadi odličnom kontrolom lopte, koju mu je zaista teško oduzeti.

Sa druge strane, 40+ miliona koje Lester traži za njega je prilično velika cifra, da ja nekih 30ak miliona bez razmišljanja bi ga doveo. Ovako je ipak malo poskupa opcija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 25 jul 2017, 03:31

Ako bi Susa prodavali a ne vidim razloga za to Mahrez bi bio odlična zamjena. Ako bi ponovio igre iz Leicestera bio bi pojačanje. Oko Cuadrada neka se ni ne šale da bi ga željeli dovesti. Suso će sa novim i boljim suigračima puno bolje igrati a i ovako je bio najbolji igrač prošle sezone.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 25 jul 2017, 07:29

Opet se Ibra spominje. Dosta vise! To je nesto sto bi Galiani uradio, doveo covjeka od 35 godina i najavio titulu. Bio je dobar u Milanu prije 6-7 godina, zavrsio svoje, sretno.

Cuadrado mi se nikako ne svidja, kao ni Maharez.
Neka vide jos jednom za Keitu jer sumnjam da iko u Juventusu misli na njega s obzirom da su se pojacali na tim pozicijama.

Trebali su iskoristiti Baccu. Poslati ga Lotitu u zamjenu za Keitu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 5 gostiju.