AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 12:10

Del Piero to @Corriere: "In my opinion Milan have changed so much because there was much to change."
Del Piero: "Milan also felt the need to give an immediate and strong message to the fans and the competitors."


Ono kad te legenda Juventusa više poštuje od sopstvenih legendi. Ili tačnije rečeno, kad čovjek bolje razumije situaciju u kojoj je Milan bio, i zašto su bile potrebne drastične promjene.

Jer ovi naši izgleda previše poštovanja imaju prema Gallianiju i Berlusconiju pa ih ne žele javno kritikovati i reći istinu koju svi znaju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 avg 2017, 12:11

Mislio sam vise onako "u javnosti nepoznati". Sigurno je da su poznati onima kojima to trebaju biti.

Za ocekivati je da ce se svaki kiks Milana sa odusevljenjem ili bar sa likovanjem docekati. Mozda i opravdano jer kad ulozis ovolike pare, dovedes dosta novih igraca i usput stvoris par neprijatelja na "Cizmi", onda ne mozes igrati na kartu skromnosti i strpljenja.

Cilj je jasan. Plasman u LP. Sve ispod toga je neuspijeh.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 12:15

Nema veze koliko je uloženo, porazi su sastavni dio fudbala.To što je uloženo 200M ili 500M ne garantuje da ćeš dobiti svaki meč i da nećeš imati loših perioda tokom sezone.Drugo je što neko ne želi da sagleda realno situaciju, da malo pomnije posmatra fudbal i da zna da se velike ekipe i pobjednički mentalitet ne stvaraju preko noći. Na svu sreću pa su to u klubu svjesni, a navijači k'o navijači, i kritičari k'o kritičari..
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 18 avg 2017, 12:30

Postoji direktna proporcionalnost izmedju ulozenog novca i ocekivanja. Od toga se ne moze pobijeci.

Milan je bio u takvom kanalu da je bio potreban potpuni remont ne samu u igrackom smislu vec i u kadrovskom, logistickom te i u samom obliku i nacinu poslovanja.

Ja sam vise nego zadovoljan do sad odradjenim poslom i jedva cekam da se sezona zahukta.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 avg 2017, 12:53

Ma dobro je ovo sad,pomakeli smo se s mrtve tacke a to nam je bilo najbitnije.
Vidimo koliko godina vec City ulaze i nadogradjuje ekipu,pa opet ne osvajaju sve redom.
Bitno je vracati polako stari DNK ovog kluba,a to je pobjednicki mentalitet.

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 18 avg 2017, 13:31

Obavljen je strasan posao na mercatu cak i da niko vise ne dodje jaci smo 50 posto minimum ma kakvi i vise
Kad skontam da necu gledat mrtvog Polija i Abatea non stop tacno mi srce ko apoteka,ljudi su komplet ekipu renovirali i sigurno je da ce bit puno bolje nego proslih sezona jer imas par igraca koji mogu na indvidualni kvalitet rijesit tekmu sto ranijih godina nije bio slucaj
Imamo sad prave bekove i lijevog i desnog ali bas bas dobre bekove koji se mogu jos razvijati a vec su odlicni a o veznom redu da ne pricam steta sto se Biglia povrijedio ali velika steta
U napadu ovaj mali Silva je strava samo nek nastavi ovako da mu raste samopouzdanje jer jer nevidjen talenat odlican
Tako da treba ocekivati odredjene oscilacije ali mislim da mozemo do top 4 sigurno
Forza Milan !!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 14:02

Diego Costa: "Atletico Madrid? Non posso continuare a volere un club se non vuole fare un sacrificio economico per me."

U slobodnom prevodu, Costa je skoro pa izgubio strpljenje čekajući Atletico. U ovoj situaciji kad nam je izuzetno potrebno lijevo krilo, ne vidim razlog/logiku da idu po Costu nakon Kalinića. Može jedan od njih+ krilo, ali zaista bi bilo nepotrebno da oba ta igrača dovedu. Mada opet ko može reći a ne slagati da ne bi volio imati jednog Costu u napadu.Čovjeka koji sam donosi 15ak bodova po sezoni. Tačno sam mirno pratio dosadašnji tok mercata, ali sad već ne znam kako bi to sve moglo završiti. :hmmmmm:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 14:04

Oscilacije su neminovnost, a samim tim i porazi koje doživi svaki klub na svijetu u toku jedne sezone. Najbitniji je onaj krajnji rezultat, i nakon toga će se sumirati utisci i vidjeti da li je Milan odradio uspješnu sezonu ili ne, a za mene lično prvi cilj je Liga prvaka, a sve ostalo je bonus i u EL, i u Kupu, a i u prvenstvu naravno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 14:07

Tek nakon završetka merkata te nekoliko odigranih mečeva u sezoni, može se neko mišljenje napisati.Jer treba dati direktorima vremena da završe svoj posao u narednih 12 dana, kao i treneru bar 10ak utakmica da vidimo u kojem to smjeru sve ide.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 14:09

Mogući sastav za Crotone:
slika
slika
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2017, 14:10

milan je costu ganjao dva mjeseca dok je ovaj odbijao sve ponude jer hoće u atletico, a sad kad mu se gu.zica uplašila da bi mogao završiti na tribinama jer ga atletico ne želi/neće/ne može dovesti, onda bi kao razmatrao druge ponude... e prc, ne može.

zato neka se goni u pi.čku materinu, neka te tvoj atletico spašava a ne milan.


silva/kalinić/cutrone + lijevo krilo, i ja prezadovoljan.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 14:14

Kalinić, lijevo krilo(Keita/Draxler/Justin K.), zamjena prvenstveno za Kessie-a u sredini(Torreira/Sanches) i to je to.U odbrani ne dirati nista osim ako ne prodaju i Gomeza, uz Palettu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 18 avg 2017, 15:07

Ljudi sinoć nisam gledao tekmu, pa me zanima kako je igrao Hakan , moze li neko u par crta da kaze kako je igrao?

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2017, 15:17

dobar je momčina :mrgreen:

doduše bilo je dosta netačnih pasova što je više plod neuigranosti i nerazumjevanja sa ekipom jer nisu shvatili njegove namjere, ali je isto tako imao par dobrih proigravanja i na kraju krajeva, asistenciju za silvu.
uglavnom momak u svakom momentu zna šta sa loptom i jako dobro razigrava, baš što nam je godinama poslije kake falilo.


opet i on sam je tek došao u novu ligu, novi klub i još na sve to nije igrao prethodnih pola godine tako da ćemo tek za par mjeseci vidjeti pravog hakana, ali sad-zasad je više nego pozitivno pojačanje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 15:21

Kod Hakana su dvije osobine od velikog značaja za ekipu.Prvo, kad izgubi loptu odmah trči da je vrati u posjed, sinoć je imao nekoliko takvih reakcija gdje bi mu mogli da zavide i mnogo defanzivniji igrači.I druga osobina koja je korisna za ekipu brzo oslobađanje lopte, gdje je ne davi i ne siluje u nedogled,Već igra brzo i bez komplikacija.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 18 avg 2017, 15:27

To volim čuti :D vjerujte srce bi mi puklo da nam i ova #10 ode u propast ko sto je bio s Keisukeom.... fino to Milan gura, samo aBd da se s pobjedom udje u Seriu A, jer ce biti prevelik pritisak na igrace i trenera.

Avatar
maldini3
Postovi: 1696
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 18 avg 2017, 18:30

Kako bi bilo dobro sad dovesti Drakslera i pokazati citavoj evropi da se Milan vraca navelika vrata
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 18 avg 2017, 18:34

Kako bi to valjalo, al' bit će veoma teško, vjerujem da će Barca krenuti po njega u narednim danima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 avg 2017, 19:59

Ja sam neki dan citao da je njegov agent rekao da on nece ove godine napustiti psg.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 avg 2017, 21:21

Gianluca Di Marzio: Fiorentina have accepted Milan's offer for Kalinic.
5 miliona eura za posudbu + 20 za obavezni otkup

Ostavljaju pare za jos neke igrace ocigledno :D

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.