AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 avg 2017, 11:24

Romagnoli13 je napisao/la:Već sam pisao jednom, hvala Carlosu sto je pristao doci u najgori Milan u posljednjih 30 godina.Ali napadač koji ne zna driblati, ne zna igrati lijevom nogom, kao što je slab u proigravanju saigrača ne može biti u ekipi koju Montella vodi, kao ni treneri slični njemu.Zbog stila fudbala koji takvi treneri preferiraju.

Kalinić je zbog toga korisniji za ekipu i samim tim bolji izbor.


Milan ponudio 35M za Keitu i to je ubjedljivo najveća ponuda koju je Lotito dobio za njega ovo ljeto.Juventus je ponudio duplo manje, jedini koji su blizu su neki timovi iz Engleske. Čelnici Milana će ubrzo imati sastanak sa samim agentom igrača i pokušati doći do dogovora, ako u tome ne uspiju onda ga ostavljaju na milost i nemilost Lotitu. Koji je još jednom potvrdio da igrača neće dati ispod cijene, i da ga niko ne može ucijenjivati.
Napadac koji je u 69 utakmica dao 31 gol sa onakvim invalidima od saigraca dao bi makar 20 sa ovakvim updade-om.
Zao mi je sto je otisao, jos vise mi krivo sto neki slave Kalinica kao Van Bastena u odnosu na Baccu.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 11:27

koraj je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Već sam pisao jednom, hvala Carlosu sto je pristao doci u najgori Milan u posljednjih 30 godina.Ali napadač koji ne zna driblati, ne zna igrati lijevom nogom, kao što je slab u proigravanju saigrača ne može biti u ekipi koju Montella vodi, kao ni treneri slični njemu.Zbog stila fudbala koji takvi treneri preferiraju.

Kalinić je zbog toga korisniji za ekipu i samim tim bolji izbor.


Milan ponudio 35M za Keitu i to je ubjedljivo najveća ponuda koju je Lotito dobio za njega ovo ljeto.Juventus je ponudio duplo manje, jedini koji su blizu su neki timovi iz Engleske. Čelnici Milana će ubrzo imati sastanak sa samim agentom igrača i pokušati doći do dogovora, ako u tome ne uspiju onda ga ostavljaju na milost i nemilost Lotitu. Koji je još jednom potvrdio da igrača neće dati ispod cijene, i da ga niko ne može ucijenjivati.
Napadac koji je u 69 utakmica dao 31 gol sa onakvim invalidima od saigraca dao bi makar 20 sa ovakvim updade-om.
Zao mi je sto je otisao, jos vise mi krivo sto neki slave Kalinica kao Van Bastena u odnosu na Baccu.
Isti taj broj golova će dati i Nikola vjerovatno ako bude ima toliki broj mečeva.Za Fiorentinu je dao 33 gola i upisao 12 asistencija, 84 utakmice. A ni Fiorentina nije bila nešto posebno prošle sezone, tako da minimalna je to razlika.Ali je ogromna razlika u načinu na koji igraju ta dva igrača.I niko ne pravi od hrvatskog reprezentativca Van Bastena, ali ako je činjenica da njegov stil igre više odgovara ovom Milanu, i ako je činjenica da je puno korisniji za tim, onda to treba napisati i reći.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 avg 2017, 11:30

Romagnoli13 je napisao/la:Već sam pisao jednom, hvala Carlosu sto je pristao doci u najgori Milan u posljednjih 30 godina.Ali napadač koji ne zna driblati, ne zna igrati lijevom nogom, kao što je slab u proigravanju saigrača ne može biti u ekipi koju Montella vodi, kao ni treneri slični njemu.Zbog stila fudbala koji takvi treneri preferiraju.

Kalinić je zbog toga korisniji za ekipu i samim tim bolji izbor.


Milan ponudio 35M za Keitu i to je ubjedljivo najveća ponuda koju je Lotito dobio za njega ovo ljeto.Juventus je ponudio duplo manje, jedini koji su blizu su neki timovi iz Engleske. Čelnici Milana će ubrzo imati sastanak sa samim agentom igrača i pokušati doći do dogovora, ako u tome ne uspiju onda ga ostavljaju na milost i nemilost Lotitu. Koji je još jednom potvrdio da igrača neće dati ispod cijene, i da ga niko ne može ucijenjivati.
Iz ovog bi se dalo zakljuciti da od Keite nema nista jer on ocigledno ceka Juve. Za koliko ce otici i kad, je njegov i Lotitov problem, Milan tu nema sta vise traziti.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 11:36

Navijači se vode emocijama a direktori to moraju isključit i pristupiti tome profesionalno i pokušati naći dogovor, ako za to postoji mogućnost.Svakako dosta medija piše da su Keita i njegov agent pristali ponovo poslušati ponudu Milana.Međutim do kraja merkata je još 11 dana i Mirabelli i Fassone će nastojati da dobiju konačni odgovor od igrača i agenta što prije.Tako da imaju vremena pregovarati sa drugim opcijama. Nisu oni nespremni, i uz Keitu sigurno imaju još dva-tri krila na spisku. Forsberg je bio moj favorit za ovo ljeto, kad se zadnjih dana pojavilo pisnje o Draxleru, onda bih volio da njega pokupe.Ali ako oni prvo žele da vide da li mogu postići dogovor sa Keitom onda okej.



Lazio President Claudio Lotito confirms “Milan offered €35m for Keita Balde Diao, West Ham €32m and Napoli €30m. Juventus bid €15m – it’s extortion.”

Što se Lotita tiče on je ponudu Milana već prihvatio.Sad je ostavio sve u rukama Mirabellija i Fassonea.Ako ne dođe do dogovora, onda Keita ostaje u Laziu i pod cijenu besplatnog odlaska naredno ljeto.Jer on Juventusu nije prioritet, tako da će oni teško uduplati ponudu do kraja ljeta.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 19 avg 2017, 11:53

Lotito: "Keita and his agent responded that they aren't interested in any of the three clubs and that they want Juventus."

Treba se okrenuti drugim krilnim igracima.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2017, 12:03

pa realno šta će ti idiot koji bira klupu naspram igranja iako ima širok spektar klubova koji ga traže (mimo milana), tu se ogledava sva njegova (ne)profesionalnost i (ne)ambicioznost koja milanu u ovom momentu ne treba, nama trebaju ozbiljni igrači sa odgovarajućim mentalitetom :kafa:


vjerujem da ona dvojica imaju spisak krila koje mogu dovesti, bar je danas to lijevo krilo daleko lakše naći u odnosu na ostale pozicije.

na kraju krajeva, ne možeš omašiti ni sa kim jer teško možeš naći goreg igrača od jacka (na krilu) i borinija :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SafetSajo » 19 avg 2017, 12:53

fakat sad ispade da nije bilo potrebe da se dovede biglia , montolivo razvalio protiv ovih makedonskih siptara :D
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 13:17

Desna ruka i najblizi saradnika predsjednika Yonghong-a danas dolazi u Milano i sutra ce biti na utakmici.Da li je donio jos jedan kofer novca ili ce samo da nadgleda potrosnju onoga sto je vec predvidjeno, ostaje da vidimo. :beba:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 19 avg 2017, 14:41

Han li je došao i navodno ostaje do kraja mjeseca. Drugim riječima do kraja prelaznog roka. Ostaje da se vidi šta će još da urade.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2017, 14:55

Još lijevo krilo za prve postave plus jedan veznjak za rotacije i to je to, za mene prelazni rok iz snova.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 15:24

Bonaventura had a medical checkup today and will miss the next three games. He could return after the international break. [Sky]

Znači nakon pauze bit' ćemo potpuno kompletni. Jer vraćaju se i Biglia i Jack, dok je Romagnoli u punom trenažnom procesu već sedmicu dana, ali i on će prve minute odigrati najranije sljedeće sedmice protiv Kaljarija.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 19:00

30 000 godišnjih ulaznica je prodato.Cilj je oko 40 000, što bio rekordan broj u zadnjih 10 godina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meecko
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 avg 2017, 21:31

A jest vam zicagu zinula :). Da nikog više ne dovedu,ja sam prezadovoljan sa prelaznim rokom i transferima. Možda jedino onaj cirkus sa Dollarumom al.... prošlo nezaboravilo se. Još koji višak i panjuga da se proda i to je to.Možda ostaviti Gomeza,a prodati Palletu i Zapatu iz odbrane.Plus su prodali De Sciglia koji je se već dokazao u Djubrentusu,tako da traže desnog bočnog :opaopa: :opaopa:
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 avg 2017, 23:32

Izgleda da ovi naši i dalje vagaju između krila i veznog, odnosno klasni napadač+ vezni jedan. Mogla bi se ponoviti situacija iz perioda 2003-05, kad smo imali 3 strašna napadača u ekipi + jedan ništa manje strašan. Sheva, Pippo, Crespo, Tomasson.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2017, 23:34

Valjda hairli izvagaju, nemaju još puno vremena :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2017, 00:00

ne znam šta se tu ima vagati, treba ti lijevo krilo i veznjak za klupe, nema tu nikakve filozofije :yawn:

silva-kalinić-cutrone su mi sad-zasad dovoljni, ionako se neće igrati sa dvojicom napadača.


sigurno ne smiju ostati na bonaventuri koji je totalno van forme i koji je zaredao sa povredama, a nemaš nikakve alternative osim borinija koji bi valjda trebao pokrivati obe strane, a neozbiljno je igrati 433 na tri fronta sa samo tri krilna igrača u rosteru.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 20 avg 2017, 08:23

Utakmicu najvjerovatnije pocinju Borini--Cutrone--Suso.
Ne djeluje bas impresivno.

Gledao sam usporedbu tima koji je poceo proslu utakmicu protiv Crotonea i najavu za ovu utakmicu. Razlika u odbrani i veznom redu je nevjerovatna ali taj ofanzivni dio je nepromijenjen kada je kvalitet u pitanju.
Najslabiji od svih timova iz vrha.

Veliku gresku ce napraviti ako ne dovedu krilnog napadaca. Na kraju bolje i Niang nego Borini po toj lijevoj strani, sto puno govori.

Ponavljamo svi istu stvar. Lijevo krilo i jos jedan vezni igrac za rotacije. Kada su odlucili da naprave potpuni remont tima, neka ga onda odrade do kraja.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 20 avg 2017, 10:12

Vjerovatno znate prenos utakmice na Arenasport1 HR.
2001-2023!

Forza!

Avatar
senadrosoner
Postovi: 310
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 20 avg 2017, 10:14

Fali nam krilo koje će pravit razliku a to imaju i Inter i Napoli... Nadam se da će brzo to riješiti
2001-2023!

Forza!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 avg 2017, 11:04

8 novih igraca ce startati protiv Crotonea za razliku od posljednjeg susreta sa njima.
Iskreno trio Borini - Cutrone - Suso ne ulijeva povjerenje u napadu,ali eto vidjet cemo kako ce se odvijati situacija.
Valjda bekovi i vezni red nadoknade to u napadu.
Pobjeda je od krucijalnog znacaja za fin start u ligi i doprinjela bi itekako na samopouzdanju citave ekipe.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.