AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 avg 2017, 23:28

Montella: "I liked the team's approach. The red card made the game easier. The team did what we've been working on with intensity."

Montella: "I am happy with the performance but there're things to work on. We have to avoid getting booked so much."

Montella: "In big teams it's normal to have three strikers. One of them is Cutrone, which is growing a lot."

Montella: "Andre Silva is becoming more mature and Kalinic will be the more experienced striker."


Montella: "I wasn't expecting Kessie to be that good. Another one who can do more is Andre Silva."

I sam Montella je frapiran izgleda. :rol:


slika

:bow:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 20 avg 2017, 23:32

Ovaj Borini je operisan od fudbala ali kao nesto se trudi, bori, pa mi je simpatican. Radi uroka treba jedan takav igrac.

Ocigledna je neuigranost ali je bilo par momenata kada su odigrali dobar dupli pas, povratnu loptu i sl i tu se vidi kako bi to moglo izgledati kad se sve poklopi.

Svidja mi se kako Kessie i Conti igraju. Donijeli su u Milan tu trku, fizicku prisutnost, borbenost....neumorni su. Ne znam kako ce Conti izgledati protiv jacih protivnika kada ce imati vise defanzivnih zadataka ali ovo do sad mi se svidja.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2017, 23:33

Kessie je zvijer, kakve fizičke i atletske predispozicije :bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 20 avg 2017, 23:47

maldini3 je napisao/la:Dovodjenje Kessiea je za mene najbolji posao ovog ljeta. Cast Leu al ovo sto nam Kessie prikazuje je nevjerovatno a decku je samo 20 godina.
Slazem se i ja, takodjer i bekovi su nam odlican upgrade, ko da smo dobili Carlosa i Cafua :D

nesto gledam zadnji put Kalinic je spakovao 3 komada Interu i jedan Ilicic bilo 1:4 :D

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 00:10

sosa ode u trabzon, paleta na izlaznim vratima, nadam se i niang... uglavnom očekuje se završni udar fasonea i mirabelija čim se oslobodi par mjesta u rosteru :kafa:


ja samo iščekujem lijevo krilo, ova utakmica je dokaz koliko je borini neozbiljna opcija za krilo i koliko su conti-suso neuporedivo ubojitiji po desnoj strani dok je RR nedorečen, a mogao bi se i on osloboditi u napadu pored dobrog igrača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 00:14

Krychowiak bi nam dobro došao u sredini, a na krilo više ni sam ne znam koga da dovedu, svi mi se u ovom trenutku čine kao nerealna opcija.

Vidim Keita opet nije bio u rosteru Lazija večeras, sad da li ga Lotito nikako ne namjerava koristiti ili čeka da vidi hoće li ga prodati ili ne, pa da ga vrati u tim.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 00:17

Spartak spreman povecati prvu ponudi sto se plate tice, kako bi Niang konacno pristao preci tamo.Nadam se da ce ga se kutarisati vec u prvim danima ove sedmice.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 00:33

nadam se da će ovaj put kancer više otići, onaj prvi odbijanac je bio samo taktika da mu ponude bolju platu.

mada se ne bi čudio ni da opet odbije sve ponude, samo ovog ljeta je par puta otkazivao zakazane medicinske preglede jer se predomisli u zadnjem momentu :roll:


gomez izgleda baš ode, žao mi je što je tako ispalo :cry:
ne razumijem taj potez nikako, osim što je bio pouzdan igrač za klupe sad se dovodiš u situaciju da moraš uzeti još jednog stopera jer ne možeš izgurati čitavu sezonu sa musakom i zapatom na klupi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 01:17

Pa četiri stopera su sasvim ok, pogotovo kad igraš ovu formaciju sa dva stopera, imaš dvije zamjene i to je ok. Doduše i meni bi bilo draže da je ostao Gomez, a otišao Zapata npr al' yebiga.

Mada, moguće je i da će Paletta ostati, kontam da je trebao otići, otišao bi u onom valu odlazaka skupa sa Kucom, Lapadulom, Polijem, Hondom, Bertolaćijem i ostalom rajom.

Pa možda zato i prodaju Gomeza pošto ne mogu nijednog drugog od ove dvojice stopera iz prošle sezone (Zapata i Paletta).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 avg 2017, 02:09

Sve su prilike da će otići Paletta i Gomez a da će ostati Zapata. Ja bih prije ostavio Gomeza umjesto Zapate ali ovi će ga ostaviti ili zbog iskustva ili vjerovatnije jer ga niko ne želi kupiti. Uz ovu dvojicu žele se riješiti i Sose i Nianga na koje Montella izgleda nikako više ne računa. Kako su bili rekli Cutrone ostaje da se sa Kalinićem i Silvom bori za minute. Trebaće zamjena za Kessija premda kako ovaj izgleda i igra može odigrati čitavu sezonu bez prestanka. Za Bigliu ima kakvih takvih zamjena ali za ovoga baš i ne. Čini se da ovaj prelazni rok još nije gotov a nekako mi se čini i da pripremaju još neko iznenađenje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 02:16

Ma eto, još dva kvalitetna igrača nam trebaju kako sad stvari stoje. To je backup veznjak, Krychowiak bi bio idealno rješenje za tu poziciju, i lijevo krilo za prve postave.

Ako odu Gomez i Paletta ne bi bilo loše i još jednog štopera mada nije pod moranje iz razloga što i dalje tu imaju Bonucci, Musacchio, Romangoli, Zapata, a i ima i mali Šimić koji isto tako može uskočiti u nekim, rezultatski, manje bitnim utakmicama, odradio je vrlo dobro U21 prvenstvo sa Češkom.

Mada, nije nerealno i da se još uvijek ganja neki WC napadač čitaj Auba, Belotti ili Costa, sa kojim automatski to lijevo krilo ne bi bilo neophodno jer se prelazi na formaciju sa dva napadača. Al' mi je svejedno realnija opcija krilo + veznjak nego napadač + veznjak.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 02:33

Romagnoli13 je napisao/la:80.1% posjeda lopte je novi rekord što se Milan tiče, nikad u historiji nisu ostvarili takav učinak.


Svaki meč samo potvrđuje kakva krađa je kupovina Kessie-a. Momak je zvjeri, i već tokom ljeta očekujem prve megaponude za njega, koje će naravno biti odbijene.
Izgleda da je ovo bio i najveći procenat posjeda lopte ikada u ligi :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 02:35

Novinari se dvoume i to opasno.Sad se vise navodi da ce Cutrone ipak ostati, i da ce Milan krenuti po krilo svjetske klase umjesto napadača.Dok i jedan vezni igrac sigurno dolazi.Ali hajde jos malo je do kraja merkata i sve cemo brzo aBd saznati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 avg 2017, 02:36

Ako misle na još neko pojačanje u napadu pored Kalinića ja sam još uvijek za Aubameyanga ili Alexisa koji čak i mogu igrati po krilu tako da bi u jednom dobili i špica i krila. Znam da su šanse za tako nešto veoma male ali to bi bilo prvoklasno iznenađenje i ogroman poklon.

Što se tiče krila ne znam koje su još opcije osim Keite. Nekako nisam za njega jer izgleda da on baš želi put Torina i da li bi pružao partije kakve trebamo od njega. Možda Forsberg koji nije ono klasično krilo nego može igrati i u sredini.

dark44
Postovi: 2103
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la dark44 » 21 avg 2017, 02:38

Malo je nerealno da pricate o Alexisu, momak hoce trofeje, LP zato zeli otici iz Arsenala

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 02:43

A imaš ti nekih opcija za to krilo, od Keite preko Draxlera do Forsberga, samo moje mišljenje je da će teško neko prodavati važnog igrača pred kraja prelaznog roka tj. Forsberga recimo ili da mi možemo uzeti Draxlera prije Barce ukoliko ga oni zaista žele. Kod Keite je opet problem što on hoće u Juventus, pa makar čitavu sezonu presjedio na tribinama da bi se idućeg ljeta priključio Juventusu.

Sanchez je rekao da će odraditi ugovor u Arsenalu do kraja.

Poprilično konfuzna i komplikovana situacija na tržištu, vidjećemo u narednih 10ak dana šta su to F&M smislili, a vjerujem da nešto jesu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 21 avg 2017, 02:56

Iako je PSG doveo Neymara sumnjam da će prodavati Draxlera tako brzo nakon što je došao tako da njega nisam ni spominjao. Ne znam ima li u bilježnici Jorge Mendesa neki igrač koji bi tu mogao da dođe.

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 avg 2017, 06:50

Ima...CR7 :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 10:25

curton sto posto ostaje, sinoć su on i montela potvrdili.
i neka ostane, imat će finu minutažu bez obzira što se vodi kao tek treći napadač, a bome umije biti od dobre koristi.


milan nije odustao od keite, u ovih par dana će ga uvjeravati da pređe, a moguće da ga na kraju namame dobrim ugovorom :mrgreen: inače ne znam ni ja koga bi to drugog mogli dovesti u slučaju da ovo propadne, čak i da imaš neke realne šanse za igrača opet će teško ko pustiti igrača deset dana prije zatvaranja merkata.

samo da na kraju ne budeš biti primoran dovesti papua i slične igrače :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 avg 2017, 11:00

Sta fali P. Gomezu

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.