AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 02 okt 2017, 15:36

onog trenutka kada je bilo jasno da Kinezi preuzimaju Milan, vodeci ljudi u klubu trebali su krenuti u razgovore s trenerima koji bi bili potencijalni kandidati, a kada je posao oko preuzimanja kluba zavrsen, trebalo se krenuti u finalizaciju tog posla, medjutim, ostavili su Montellu koji objektivno govoreci nikada nece postati trener vrijedan pomena, te ce ostati samo jos jedan u nizu prosjecnih trenera talijanske Serie A

znaci, trebalo vam je jedno prelazno rjesenje, kao sto je Spalletti u Interu, jer tesko bi Milan, kao i Inter, preuzelo neko veliko trenersko ime, jer ko ce vodit ekipu koja ne moze napravit rezultat koji bi zadovoljio njihove apetite

dakle neko ko ce ekipu podici na visi nivo i ko ce za par sezona napravit odlicnu podlogu za nekoga ko je klasan trener i ko moze ispuniti najvece ciljeve, a za to isto vrijeme da se stvari u klubu posloze, jer i Milanu i Interu biti ce potrebno par sezona da sve dodje na svoje

Inter je mozda napravio i pametan posao, nisu odmah trosili ogromne novce na pojacanja, nego su onako suptilno doveli igrace za koje smatraju da ce popunit ekipu i dovest ih na visi nivo, kao Man City svojevremeno, korak po korak, znaci njima je sada cilj plasman u LP, a poslije ce se krenut u sklapanje ekipu za osvajanje Scudetta

naravno, Interu nije trebala rekonstrukcija kao Milanu, vi ste odmah krenuli silno trosit novac, sto u jednu ruku kontam, bas ste imali krs od ekipe, ali morali ste promijeniti trenera, jer Montella ne zna uklopiti ovo sve, a ima kvalitetnog materijala, sigurno ekipa sposobna izborit LP, no dzaba kvalitet, kada je tu Montella

zbog toga stavljam Inter, a moguce i Lazio, ispred Milana, cak stavise, Inter ima malo kvalitetniji igracki kadar od Milana, razliku cini ofanziva, gdje Milan nije dobro pokriven, lose je to selektirano, izgleda mi neplanski, za sta snosi krivicu Montella, ako se on pitao oko pojacanja, a ne Mirabelli i Fassone, a bolje da se on pitao, nego uprava kluba

znaci Milan ima Andre Silvu i Kalinica, a nema krilnih igraca (ok Suso, ali nije za vise od rezerve), eto ti ga na... formacije s dva napadaca su prevazidjene, Milanu ostaje samo da igra s tri u odbrani i dobar trener bi to dobro uklopio, Montella to nije, a vezni red i odbrana su tu negdje, cak bih dao prevagu na Milanovu stranu, ali razlika nije tolika kao sto je razlika Interove ofanzive u odnosu na Milanovu

sto prije nogiraju Montellu i dovedu nekoga ko ce ekipu podici na visi nivo i napravit podlogu za velike ciljeve, to bolje za Milan, a ekipi je potrebno jos par igraca u ofanzivi i Milan ce imat opcije za vise formacija, sto je realno zelja svakog trenera

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 02 okt 2017, 18:03

Sam bodovni zaostatak nije toliko u ovom momentu ni bitan, nadoknaditi će se jer će svi osim Juventusa imati više kikseva.
Mene najviše brine što imamo trenera koji već 3 mjeseca ne zna ni formaciju koju bi igrao a kamoli početni sastav da zna. Ovu formaciju sa 3 zadnja nije ni mislio igrati, to je počeo forsirati na nagovor novinara, što samo potvrđuje kakav je trener.

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 02 okt 2017, 18:12

Šta i dalje vam Montella sjedi na klupi? Neka ga, barem dok prođe derby :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 02 okt 2017, 19:19

slika

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 okt 2017, 19:43

Montelli je najbolje da forsira 11 igrača koji su igrali i sinoć.Jer su prvi put ove sezone igrali dobro, imali kontrolu 70 minuta protiv jedne ozbiljne ekipe.Dosta je više rotiranja i izmišljanja tople vode.

Silva ni pod razno više ne smije biti na klupi.Jer je u ovom trenutku najbolji napadač i igrač Milana.Momak koji samo jos vise moze napredovati i koji ce sigurno praviti razliku na terenu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 03 okt 2017, 10:37

Romagnoli13 je napisao/la:Montelli je najbolje da forsira 11 igrača koji su igrali i sinoć.Jer su prvi put ove sezone igrali dobro, imali kontrolu 70 minuta protiv jedne ozbiljne ekipe.Dosta je više rotiranja i izmišljanja tople vode.

Silva ni pod razno više ne smije biti na klupi.Jer je u ovom trenutku najbolji napadač i igrač Milana.Momak koji samo jos vise moze napredovati i koji ce sigurno praviti razliku na terenu.
Ja sam misljenja da Suso mora igrat, jer on je trenutno nas jedini igrac koji utakmicu moze okrenuti jednim potezom, jednim sutem. Mozda ga nigdje na terenu nece bit 60 minuta al onda ce sijevnuti njegova ljevica i eto ga.

Druga stvar jos jednom se pokazuje da se uspijeh ne moze kupiti preko noci. Bit ce ovdje potrebno jos mnogo posla i strpljenja ko god bio trener. Jedna cinjenica je zabrinjavajuca a to je da smo do sada primili 10 golova, i dali 10, a od tih 10 koji smo dali samo 4 su iz otvorene igre.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 03 okt 2017, 10:50

Citam da ce Karlo uzeti odmor, a naci ciljaju Mazzaria ili Paula Sosu :S ja ne necu i ne zelim da vjerujem u ovo. Ulozis u tim 220 mil eura i dovodis trenere sa ceste !
Zadnja izmjena: meskalin, dana/u 03 okt 2017, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 okt 2017, 11:11

a ništa, ne preostaje ništa drugo nego istrpiti montelu i moliti boga da konačno napravi od njih ekipu sa glavom i repom :zzz:
ove alternative mogu donijeti pozitivni šok na početku, ali nijedan od njih nije za duže staze, čak se može i još veće sranje napraviti.


doduše nešto se spominjao i lippi koji je bolji izbor od mazzarija i sličnih kvazitrenera, ali pitanje je kako i koliko bi se taj snašao u današnjem fudbalu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la BoixosNois1899 » 03 okt 2017, 12:59

Šta se piše ovo da Kinezi prodaju 20% dionica?? U financijskim problemima valjda.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 okt 2017, 14:30

Ma kakva prodaja, jos jedna medijska izmisljotina.Ne znam ni koja vise po redu u zadnjih 12 mjeseci.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 04 okt 2017, 08:02

BoixosNois1899 je napisao/la:Šta se piše ovo da Kinezi prodaju 20% dionica?? U financijskim problemima valjda.
Ne bi se valjda upuštali u ovo da nije bilo sve dobro proračunato.. tako da ne vjerujem u ovo..

Mada kod nas ne može ništa iznenaditi
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 04 okt 2017, 08:04

Chinaglia je napisao/la:onog trenutka kada je bilo jasno da Kinezi preuzimaju Milan, vodeci ljudi u klubu trebali su krenuti u razgovore s trenerima koji bi bili potencijalni kandidati, a kada je posao oko preuzimanja kluba zavrsen, trebalo se krenuti u finalizaciju tog posla, medjutim, ostavili su Montellu koji objektivno govoreci nikada nece postati trener vrijedan pomena, te ce ostati samo jos jedan u nizu prosjecnih trenera talijanske Serie A

znaci, trebalo vam je jedno prelazno rjesenje, kao sto je Spalletti u Interu, jer tesko bi Milan, kao i Inter, preuzelo neko veliko trenersko ime, jer ko ce vodit ekipu koja ne moze napravit rezultat koji bi zadovoljio njihove apetite

dakle neko ko ce ekipu podici na visi nivo i ko ce za par sezona napravit odlicnu podlogu za nekoga ko je klasan trener i ko moze ispuniti najvece ciljeve, a za to isto vrijeme da se stvari u klubu posloze, jer i Milanu i Interu biti ce potrebno par sezona da sve dodje na svoje

Inter je mozda napravio i pametan posao, nisu odmah trosili ogromne novce na pojacanja, nego su onako suptilno doveli igrace za koje smatraju da ce popunit ekipu i dovest ih na visi nivo, kao Man City svojevremeno, korak po korak, znaci njima je sada cilj plasman u LP, a poslije ce se krenut u sklapanje ekipu za osvajanje Scudetta

naravno, Interu nije trebala rekonstrukcija kao Milanu, vi ste odmah krenuli silno trosit novac, sto u jednu ruku kontam, bas ste imali krs od ekipe, ali morali ste promijeniti trenera, jer Montella ne zna uklopiti ovo sve, a ima kvalitetnog materijala, sigurno ekipa sposobna izborit LP, no dzaba kvalitet, kada je tu Montella

zbog toga stavljam Inter, a moguce i Lazio, ispred Milana, cak stavise, Inter ima malo kvalitetniji igracki kadar od Milana, razliku cini ofanziva, gdje Milan nije dobro pokriven, lose je to selektirano, izgleda mi neplanski, za sta snosi krivicu Montella, ako se on pitao oko pojacanja, a ne Mirabelli i Fassone, a bolje da se on pitao, nego uprava kluba

znaci Milan ima Andre Silvu i Kalinica, a nema krilnih igraca (ok Suso, ali nije za vise od rezerve), eto ti ga na... formacije s dva napadaca su prevazidjene, Milanu ostaje samo da igra s tri u odbrani i dobar trener bi to dobro uklopio, Montella to nije, a vezni red i odbrana su tu negdje, cak bih dao prevagu na Milanovu stranu, ali razlika nije tolika kao sto je razlika Interove ofanzive u odnosu na Milanovu

sto prije nogiraju Montellu i dovedu nekoga ko ce ekipu podici na visi nivo i napravit podlogu za velike ciljeve, to bolje za Milan, a ekipi je potrebno jos par igraca u ofanzivi i Milan ce imat opcije za vise formacija, sto je realno zelja svakog trenera
Pametno zboriš od riječi do riječi... :clap:
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
Denno
Postovi: 3838
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Denno » 04 okt 2017, 12:45

Mozda je Thomas Tuchel pravi covjek za vas projekt. Covjek zna igru, jedino pitanje je kolika barijera bi bio jezik, te 'svabo' u Italiji, nesto se ne sjecam da je to nekad islo. & sto se tice utakmice protiv Rome, slazem se s korisnikom @Romagnoli koji tvrdi da je Milan bio nesto bolji protivnik u 70'. Istina, u tom periodu djelovalo je da ste imali Romu tamo gdje ste htjeli, tacnije Roma nije imala sanse izuzev one situacije kad je vas najbolji golman lige :D dao loptu Strootmanu i zavrsio na podu. Da ste imali malo vise ideje naprijed u tom periodu, ili da niste imali Manolasa&Alissona na drugoj strani, mozda bi i dobili utakmicu.
embrace the chaos

Avatar
Pogba
Postovi: 19760
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 04 okt 2017, 18:51

Conte se vraca u Italiju i nema dileme da ce postati novi trener Milana, uvjeren sam u to.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 04 okt 2017, 19:08

Pogba je napisao/la:Conte se vraca u Italiju i nema dileme da ce postati novi trener Milana, uvjeren sam u to.
To,nabrij nas [emoji3]

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 okt 2017, 22:42

Conte bi bio najbolji moguci izbor.Jer on je trener koji zna graditi ekipu.To je vise puta pokazao.Ali kao sto sam vec pisao on je covjek koji sada trazi i 10M po sezoni.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 05 okt 2017, 08:29

Ali on je covjek koji zaradi te pare. Dzaba ti da nekome das 3 ili 5 i popusis na kraju sezone.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Feldmarschall » 05 okt 2017, 09:58

Ako postoji mogućnost potpisivanja Contea trebalo bi mu bianco ček ponuditi.

Avatar
Huska
Postovi: 3145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Huska » 05 okt 2017, 16:21

Plakat cete vi i za Montelom kada vam se ovi kinezi raspadnu :rol:
Oni bi Contea :rol:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 05 okt 2017, 17:25

Sve je krenulo ovako prije 10ak mjeseci..

Kinezi ne postoje, Berlusconi ih je izmislio.Onda Kinezi postoje, ali nemaju novac za kupovinu kluba.Okej, kupili su klub ali na rate, uzeli 300M od nekog tamo fonda.Dakle budžet im je oko 50-60M za ljeto.Oh wait, ipak imaju novac jer su potrošili preko 200M, ali nemaju pare za transfere Biglie i Bonuccija, i nece ih moci registrovati.Registrovaše obojicu, pa sad opet nemaju novac i prodaju 20% kluba...
:bow:

Glavni izvor informacija su sportske.net i SS.b. :rol:


Usput da vas informišem, mada je Fassone to već uradio. Pozajmicu koju su uzeli od Eliot fonda, moraju vratiti do kraja naredne godine.Ali ne 300M već samo 180m..



Moggi: "C'è Conte nel futuro del Milan." :hmmmmm:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.