AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 13:26

Bitno je da se promjeni mjesto klupi a to sto se igra ne mijenja na bolje manje više nije bitno. Ne znam bil se vise smijao ovome ili potencijalnoj zamjeni na klupi u vidu Gatusa

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 22 okt 2017, 15:02

Gattuso nije pokazao potencijal za dobrog trenera al da ga jbes ne moze biti gori od ove ublehe. Sheva je pokazao da zna posao sa Ukrajinom mozda da nega probaju kakav bi to boost bio da se vrati na San siro.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 22 okt 2017, 15:35

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Uzmi tu kafu, popij je na drugom dijelu foruma.Te ne piši kojekakve gluposti.
:rol:
Provr'la, hajte bujrum. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 15:46

Koji si ti pacenik

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 22 okt 2017, 16:01

Kako je Bonaventura ocajan. Od pocetka sezone nije imao nijedan dobar potez. Svaki put ulazi u driblig a jos nijednom nije prosao protivnickog igraca niti uputio upotrebljiv centarsut. Najlosiji igrac Milana a konkurencija je velika.

RR je jedam od boljih igraca ove sezone. Konstantno je prisutan po lijevoj strani, trci 90 min, zna centrirati. Nije ni on nista spektakularno odigrao ali za nijansu odudara od tog sivila. Vjerovatno bih i Silvu svrstao tu kad bi mu strucnjak dao priliku da zaigra.
Biglia me najvise razocarao. Mnogo sam ocekivao od njega.

Bio mi je logican potez da ostave Montelu na klupi ove sezone, cak sam i podrzavao to ali kada kreces u stvaranje nove ekipe na celu je potreban covjek sa jasnom vizijom i znanjem. Montela to ocigledno nije.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 okt 2017, 16:56

Sumnjam da ce nakon ovog remija Montela dobiti otkaz

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 22 okt 2017, 17:00

UrbyEmanuelson je napisao/la:Sumnjam da ce nakon ovog remija Montela dobiti otkaz
Ako je upravi 1 bodu u 4 kola dovoljno neka ga drze do kraja sezone. Danas nisam gledo pa ne mogu nista puno reci ali ipak mislim da je ovaj skor premalo za ekipu kakvu imamo ove sezone
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 22 okt 2017, 17:04

maldini3 je napisao/la:
Ako je upravi 1 bodu u 4 kola dovoljno neka ga drze do kraja sezone. Danas nisam gledo pa ne mogu nista puno reci ali ipak mislim da je ovaj skor premalo za ekipu kakvu imamo ove sezone
U pravu si da je premalo,ali mislim da vec zbog tekme u Srijedu protiv Chieva nece odmah dobiti otkaz

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 okt 2017, 18:02

ma nisu ni oni u lakoj poziciji, lako je njega otjerati, ali koga ljudi dragi dovesti?


mislim razumijem da su ovolike promjene u rosteru otežavajuća okolnost kako za trenera toliko i za igrače, a baš zbog toga trebamo dovesti provjereno ime koji će moći vrlo brzo posložiti ekipu i uspostaviti neki red.
ako recimo dovedu sousu (koji je ok trener) ili bilo koje ime koje se povezuje sa milanom, nećemo dobiti apsolutno ništa što već nemamo u monteli, osim možda početnog pozitivnog šoka.


ja sam već rekao da je hidink najzanimljivije rješenje da odradi sezonu do kraja, ova imena poput souse, prandelija, mazzarija i boga ti pitaj koga sve ne nam neće ništa dobro donijeti na duže staze.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 22 okt 2017, 18:15

ja da se pitam i da sam umjesto kineza uradio bi ovako....ostavio bi montelu do kraja sezone...kada kvota bude na milana kao danas 1.5 ili 1.4,1.3 prodavati tekme nerjeseno ili gubiti...uzeti od kladionica sto vise novca za sljedecu sezonu....na kraju sezone napucati montelu nogom, i dovesti nekog po mogucnosti normalnog trenera...pojacati se od tih novaca ( ne kao ove sezone vec malo bolje ) i krenuti u novu sezonu....ako se sta napravi u uefa kupu dobro i jest....budimo realni SEZONA JE PROPALA....

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 okt 2017, 19:29

najgore je to što najavljuju da će morati prodati 2 igrača ako ne izbori LŠ, znači umjesto da se dodatno pojačaš i napraviš beton ekipu jer još samo fali veznjak i krilo da budeš kompletan, mi ćemo opet napraviti dva koraka unazad. :roll:
ova neuigranost i oscilacije su bile za očekivati, al' nije dopustivo da izgledaš sve gore i gore umjesto da bude obrnuto i da se baš nimalo ne mrdneš sa mrtve tačke u 3 mjeseca.

neka se potuku sa lazijem i romom za to četvrto mjesto kako znaju i umiju, yebem ga nisu barselona i real pa da kažeš da je nemoguća misija dočepat se top 4.
na upravi je da dovede trenera i prvenstveno kvalitetno lijevo krilo, neka učine sve što je u njihovoj moći da se spasi sezona jer je tek oktobar i ne smiju se olako dizati ruke od sezone.


conte je ipak broj jedan i volio bih da nas naredne sezone preuzme, ali koliko vidim i kloppu se prilično drma klupa i čak bih ga volio vidjeti ovdje :mrgreen: ima svojih mana, ali obožavam njegovu fudbalsku filozofiju i fluidnost u napadu i vjerujem da bi napravio super stvar sa milanom.
koeman je isto na korak od otkaza, još jedan trener kojeg bi rado doveo da odradi sezonu do kraja ako zagusti sa montelom, ako ništa bar bi konsolidirao defanzivu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 19:48

Ni Sousa nije lose rjesenje u poređenju sa Gatusom :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 22 okt 2017, 19:53

nikakva steta nece biti bilo koja dva igraca da se prodaju....trenutno ovi igraci ne zasluzuji ama bas ni jedan da nosi dres milana ( osim cutrone )....to je moje skromno misljenje....proslogodisnji sastav bi bolje odigrao ove sezone nego ovaj sto je kompletno promjenjen....

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 22 okt 2017, 20:06

Sousa je neko koga sam priželjkivao u Juventusu jer je i bio naš igrač, ali me kraj njegove epizode u violama nije uvjerio još u njegov kvalitet. Sviđa mi se njegov stil sve u svemu, vjerujem da je u odnosu na Montellu nesumnjivo bolji.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 22 okt 2017, 20:08

Pogba je napisao/la:Sousa je neko koga sam priželjkivao u Juventusu jer je i bio naš igrač, ali me kraj njegove epizode u violama nije uvjerio još u njegov kvalitet. Sviđa mi se njegov stil sve u svemu, vjerujem da je u odnosu na Montellu nesumnjivo bolji.
Vjerujem da bi od Montele gori bio samo Gatuso a svi ostali su bolja opcija od njega
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
jelle
Postovi: 5614
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la jelle » 22 okt 2017, 20:18

Montela il Sousa isti qurac...obojici je maximum vodit Fireontinu...

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 20:31

Ma samo nek mijenjaju jer ovako vise ne ide. Sta je sa Seedorfom?

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 22 okt 2017, 20:37

Sta ce Seedorf preuzeti kad su ga otjerali ko zadnjeg psa i sjetite se da su se nesto sporili u vezi placanja i ugovora kad je otkaz dobio. Nije budala da se opet vraca.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 22 okt 2017, 20:42

Najgore je sto nemas niti jednog dobrog trenera da dovedes. Ovo sve sto se povezuje sa Milanom je na nivou Montelle.



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 okt 2017, 20:53

seedorf mi je u rangu pipa i gatusa, obožavao sam ih kao igrače ali kao treneri... ne, ne i ne.

sousa=montela, apsolutno ništa ne dobijaš.
spominje se donadoni koji jeste dobar taktičar, ali i za njega važi slično kao i za sousu, lippi je idući čovjek za kojeg pričaju da bi bio voljan odraditi preostali dio sezone, ali bojim se da je njegova fudbalska filozofija zaglavila u prošlom vijeku iako bi donio red i autoritet među ekipu.
prandelija, mazzarija i slične likove uopšte ne želim ni komentarisati, u tom slučaju radije navijam da montela ostane do kraja.

kažem vam hidink ili koeman su najpametnije solucije, ali pitanje je koliku želju imaju upuštati se u ovo... jer ja ne bih. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.