AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 sep 2017, 18:33

Znači Conti neće na teren prije marta.Što znači da će zadnja 2 mjeseca sezone biti dostupan, ali taj period će mu poslužiti kao povratak i priprema za novu sezonu.Što znači da će mu morati pronaći zamjenu već u januaru.Jer čisto sumnjam da će Abate i Calabrija da prežive još jedan merkato.

Šta je tu je.Ekipa mora nastaviti dalje i dati sve od sebe sa i bez Contija.Tu će poziciju pokrivati Abate i Calabrija, pa moguće i Borini povremeno.Nije baš najveseliji izbor, ali eto izgurat će nekako valjda.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 sep 2017, 19:16

Zalosno fakat,ali protiv sudbine se ne ide.
Brz oporavak Andrea,da nam se vrati zdrav i jaci nego prije.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 15 sep 2017, 19:17

Steta za Contia, taman kad je trebalo da se kompletira taj najjaci sastav u formaciji 3-5-2. Opet Abate ce da igra, ali makar imamo odranu bolju pa ce i on vjerovatno bolje i sigurnije igrati. Calabria poslije Lazia tesko da goru utakmicu moze odigrat. Bice u januaru potraga za desnim bekom, a taman smo rijesili pitanje te pozicije, baksuzno nema sta. Forza Conti!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 15 sep 2017, 19:24

Žao mi Contija, brz mu oporavak želim :cry:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 sep 2017, 20:11

opet sam ga ispehirao kad sam rekao da nije skroz sjebao ligamente, kad li ono... :mrgreen:


yebo majku ovom klubu izgleda nije suđeno imati dva beka kakve bog zapovijeda, još je momak taman proigrao i bio bi od neprocjenjive važnosti za ovaj tim u ovoj formaciji, ali ne da se usranom do potoka :nedam:

al' ajde eto neće ni abate biti loš u ovoj formaciji iako je ogroman hendikep contijeva povreda.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 20:12

Banujte ga molim vas :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 sep 2017, 20:13

Romagnoli13 je napisao/la:Znači Conti neće na teren prije marta.Što znači da će zadnja 2 mjeseca sezone biti dostupan, ali taj period će mu poslužiti kao povratak i priprema za novu sezonu.Što znači da će mu morati pronaći zamjenu već u januaru.Jer čisto sumnjam da će Abate i Calabrija da prežive još jedan merkato.

Šta je tu je.Ekipa mora nastaviti dalje i dati sve od sebe sa i bez Contija.Tu će poziciju pokrivati Abate i Calabrija, pa moguće i Borini povremeno.Nije baš najveseliji izbor, ali eto izgurat će nekako valjda.
Ovo za Borinija nije loša ideja, koliko god ga mi osporavali, momak je borben i moze trcati cijelu utakmicu bez prestanka. Svakako bi to mogla biti opcija kada ganjamo rezultat. Grehota bi bila Susa staviti na tu poziciju. Zao mi Contija, momku se napokon ispunila zelja da igra u Milanu i sad ovo, nadam se da ova povreda nece utjecati na njegovu karijeru i da ce ispuniti svoj potencijal.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 20:55

Borinija sa lijevog krila na desnog bočnog? Inovativni ste :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 15 sep 2017, 20:59

Kakav sok jbo ga i reprezentacija i zljeb vise ne treba nikog slati da igra nek idu svi u pm...
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 sep 2017, 21:18

ma nije se tamo povrijedio nego jutros na treningu.

najgore kad na treningu sjebeš koljeno, pa ima li većeg peha :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 15 sep 2017, 21:24

Ah onda se izvinjavam. Peh kako god okrenes. Taman nakon sto godina dosao desni bek da valja pa rekao bi prvi da valja nakon Massima Odda i evo ga boom. Valja sad zucu gledat citavu sezonu.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 16 sep 2017, 08:31

Koje sranje kad se tako povrijedi igrač, znamo kako vam je kad se nama Cancelo povrijedio. Toliko čekaš dobrog desnog beka i onda se povrijedi na treningu, ali zato Dambrosio/Nagatomo/Abate uvijek spremni.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 16 sep 2017, 09:58

https://twitter.com/Montellista/status/ ... 6106116096

Da je Napoli dao ovakav gol, svi bi govorili Sarri, ovako se svi ušutili :kafa:

Na ovom twitter profilu ima dosta Montellinih taktičkih zamisli, ova formacija će biti pun pogodak. Ako imate vremena pogledajte.

Nego Hakan izgleda počinje sutrašnju utakmicu :kralj:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 sep 2017, 12:33

bekovi su prokletstvo milanskih klubova, na ovaj ili onaj način :mrgreen:


baš čitam na twitteru kako milan godinama unazad uvijek ima po par fatalnih povreda svake godine gdje najbitniji igrači odsustvuju preko pola sezone, krenuvši od pipa, pata, šaravija, de jonga, meneza, montoliva, jacka i sad contija, ovom klubu nije suđeno da ima najjačih 11 na terenu bar 80% sezone i bog. pa da su to makar sitne povredice pa haj, nego odmah pucanje raznoraznih ligamenata, tetiva, pucanja kostiju, razjebana leđa i ostala sranja. :roll:
ne znam da li računam abatea u bitne igrače, ali lik je radi yebenog oka propustio čitavu polusezonu, hej čovječe OKA :rol:


navodno nemaju u planu dovoditi beka nego će ubaciti u tim nekog malog iz primavere, ali ako se abate povrijedi (a njemu je nemoguće izgurati više od 3 mjeseca u kontinuitetu) onda im je bog na pomoći sa calabriom.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 16 sep 2017, 13:20

Pa Milan lab ne radi godinama ko nekad kad su od starih polovnjaka radili masine koje su igrali do kasnih 30ih na visokom nivou. Sve je pocelo od one sezone sa Allegrijem kada je pola tima bilo povrijedjeno. Kasnije se situacija sa Mihajlovicem mnogo popravila jer on zna fizicki spremiti igrace al eto sad desi se ovaj peh. Ako se bude igralo 3-5-2 kompaktno nekako ce se vec nadomjestiti Conti.
Evo mister drzi konferenciju vidjet cemo sta ce reci za tim hoce li opet rotirati...
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 16 sep 2017, 13:29

Ma Abate je klocina velika, nekad mi je i drag bio al' me sad pravo nervira, a mali Calabrija je bio još gori protiv Lazija, tako da koga god bude koristio zajebat će se što bi se reklo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 sep 2017, 13:43

ma meni je abate drag igrač, nije se nikad razvio u onog igrača kakvog su predviđali, ali je solidan zahvalan igrač i radilica koji odradi svoj posao bez puno kikseva.
njemu kad je dobar dan stvarno umije odigrati odlično, kao zapata :mrgreen:

u 352 će mu mane još manje dolaziti do izražaja.
problem je šta kad se povrijedi (a znam da hoće), calabria nažalost nije dostojan milana iako sam mislio da će biti nešto od njega, pa ni constant i slični kvazibekovi nisu bili onolike rupe u defanzivi kao što je on.


contija ću teško prežaliti u svakom slučaju kuknjava
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 16 sep 2017, 13:51

Jbg zaboravljamo da je Abate zapravo prirodno krilo pa su ga prebacili na beka i tu je ostao. Joj kad se sjetim nekad se pricalo da je veliki potencijal i buduci kapiten, ja sam prvi to mislio :D

Calabriu ne bi ja odmah otpisao nakon par losih utakmica mlad je on jos, bekovi u Italiji sazriju tek oko 30-te kako treba. Ja mislim da niko drugi na forumu ne prizeljkuje zastarjelu formaciju 3-5-2 osim ovdje nas na ovoj temi :D
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 16 sep 2017, 14:10

Pa više je to 3-4-2-1 nego što je 3-5-2, u današnjem fudbalu to je itekako moderna i učinkovita formacija, mislim da će goditi ekipi kao šamar budali :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 sep 2017, 15:33

do prije par godina se činilo da će skroz izumrijeti van italije, ali u zadnje vrijeme dosta klubova vraća formaciju sa 3 stopera u modu i ustvari igraju baš lijep fudbal. :mrgreen:



nisam nešto ni ja bio fan na početku, ali milanu se potrefio takav zicer sa bonucijem, musakom, romom i dva ofanzivna beka, da se prosto nije moglo odoliti toj formaciji :zzz:
ovo će unijeti sigurnost u odbranu i sredinu što je falilo protiv lazija, a još je dodatna prednost i vrlo bitna stvar što stoperi nisu operisani od fudbala nego su ustvari dobri tehničari i dobro igraju fudbala, pogotovo leo i musaka.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.