AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 30 okt 2017, 08:26

Rope ocekuje maksimalan ucinak u 10 utakmica, daj i nama te robe malo da uzivamo :D
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 30 okt 2017, 09:15

Prvo su odlučujuće prethodne 3 a sad su odlučujuće naredne 2, a još smješnije što su oni ozbiljni sa Gatusom jer je navodno on glavni kandidat ako Montela dobije otkaz :roll:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 30 okt 2017, 10:50

_forzamilan_ je napisao/la:Rope ocekuje maksimalan ucinak u 10 utakmica, daj i nama te robe malo da uzivamo :D
pa dobro ne očekujem baš bukvalno maksimalan učinak, al' ako protiv aeka, sasula, austrije, beneventa, rijeke, bologne, verone, crotonea, cagliarija, atalante i torina (obe igramo kući pa nas zato gledam kao favorite) ne zabilježe bar 85-90% pobjeda i skupe makar 20 bodova, onda smo stvarno u većem qurcu nego što smo mislili. :zzz:
ovo su svi protivnici do cca polovine januara, taman odgovarajući rok da se monteli ukaže i druga prilika da oživi tim... u suprotnom noga iako već sad znam da se ni sa zamjenom nećemo bog zna kako usrećiti.


jedino ne očekujem ništa protiv napolija, to sam već unaprijed halalio i precrtao i izbrisao iz uma :mrgreen: i možda fiorentina u gostima mada je i tu makar bod više nego realan cilj, al' ovo sve ostalo se itekako može i mora dobiti ako misle spasiti sezonu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 31 okt 2017, 17:15

Biglia je povredjen kao. Propusta AEK i Sassuolo najmanje.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 31 okt 2017, 20:49

Kako je meni zao sto smo se mi tako lako rijesili Faraona,jednostavno nismo imali strpljenja sa njim,od kako je u Romi on meni odlicno igra tj sve bolje i bolje

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 01 nov 2017, 01:14

ironija je u tome što smo rasprodali sva krila i to za bagatelu, a sad nam hronično fali neko ko bi igrao lijevo :mrgreen:


imam osjećaj da bih sad i nianga radije vratio :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 02 nov 2017, 22:36

U ovoj situaciji najbolja opcija za trenera je po mom mišljenju Van Gal. U sličnim situacijama vadio je Bajern i United, valjao bi i nama.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 03 nov 2017, 10:05

Više uopšte nije bitno ko će doći. Nemamo igre, ne dajemo golove, nema rezultata. Šta nam to može biti gore?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 nov 2017, 11:27

A yebemu naravno da je bitno, ima se vremena spasiti sezona ako se dovede dobar trener koji će ovo znati posložiti, ali ako dovedu Montelu 2 ili čak još goreg od njega (a takvih je 90% gledajući izbor) onda će još veće sranje od sezone napraviti, a nije baš da imaju taj luksuz ponovo propustiti LŠ.
Zato mi je donekle jasno zašto odugovlače sa njegovim otkazom, najlakše je nekoga šutnuti, ali šta poslije toga?


a čini mi se da ga više ni igrači ne yebu 2% :zzz: razumijem da je ovo bilo sve teško uklopiti, ali da je baš svaki igrač van forme i da niko ne umije pružiti ni pola od onoga što može, to je već daleko od slučajnosti i neuigranosti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 03 nov 2017, 11:46

Pa naravno da sam i ja za kvalitetnog trenera, al priče "nemoj ovog nije ništa bolji od Montele" više ne piju vode, jer u biti nama ne može biti gore, nit imamo igru, nit imamo rezultate.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 03 nov 2017, 13:05

Ma pisi propalo. Trebamo se odmaketi malo pa pogledati siru sliku. Mislim da je sezona izgubljena. Daj sto smo mi losi,daj sto su konkurenti nikad bolji. I da smjene Montelu sumnjam da moze doci neko sa carobnim stapicem i okrenuti stvari za 180 stepeni. Ne moze ekipa odmah proigrati sa smjenom trenera,i tom novom bi bilo potrebno nesto vremena da poslozi ovo sve.
Znam da ne moze gore od ovoga ali sta je tu je. Mislim da je jednostavnije halaliti sezonu,prodati na kraju igraca,dva i na ljeto nekoga angazovati. Nekog ko ce znati izaci na kraj sa ovim tranzicijskim periodom. Lakse je izgurati sa Montelom nego da mu raskidaju ugovor i placaju ga dodatno.
Ja prvi priznajem da sam bio glup i naivan kad sam vjerovao da se tek tako moze ubaciti 11 novih igraca i da odmah igraju,previse sam ocekivao. Valjda sto smo dugo u bedaku sta li. Morat ce se dosta pametnije raditi da bi imali rezultate ako Bog da.
Bit ce bolje,Forza Milan!!

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 03 nov 2017, 13:20

LegendKiller je napisao/la:U ovoj situaciji najbolja opcija za trenera je po mom mišljenju Van Gal. U sličnim situacijama vadio je Bajern i United, valjao bi i nama.
Vama treba tinkerman
slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 03 nov 2017, 14:14

Ne bih ja imao ništa protiv
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 nov 2017, 15:04

ma ima par imena koji mogu izvući sezonu, a onda na ljeto dovesti contea :tralala:


ne bih ja rekao da je sezona izgubljena (ali vrlo lako može biti ako se ne povuku pametni potezi), bez obzira na sve ne može se zažmiriti na činjenicu da su ovi igrači vremenom počeli bolje igrati i samo treba neko sa autoritetom koji će ih znati posložiti na terenu i koji neće izmišljati toplu vodu sa silnim rotacijama, koje nas i jesu dovele do ovoga.


trebaju u januaru izmisliti neko lijevo krilo koje će dovesti, ja mislim da bi to sezonu okrenulo naglavačke jer bi dobili bonus opciju u napadu.
i promjenit formaciju u 433/4231, yebat ga kako god obrneš ovo ne odgovara ni kessiju ni bigliji koji očigledno ne funkcionišu dobro skupa u formaciji sa 2 veznjaka, ne odgovara ni susu ni hakanu ni bonaventuri, ne odgovara ni napadačima koji su žrtva nesnalaženja ovog gore trojca jer im nema ko poslati upotrebljivu loptu... ne možeš čak reći ni da stoperima odgovara (iako bi u teoriji trebalo), vazda neko ispada i loše se postavlja.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 03 nov 2017, 16:10

Ma ja bih sačekao do januara, pa tek onda pisao neko moje mišljenje o Montelli i rezultatima, nije ljudi lako iskristalisati prvih 11 za 4 mjeseca ili 120 dana ili 300 yebenih treninga :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 03 nov 2017, 23:22

Slobodan je i Laurent Blanc.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 04 nov 2017, 17:57

Tko god da dodje bit ce bolje. Sa ovim degenom nema napretka.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 04 nov 2017, 18:30

Posto se Romanjoli vraca u prvih 11, nema mjesta za Rodrigueza jer on zna igrati samo stopera. Boze baci ciglu i budi precizan.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 04 nov 2017, 18:42

Gattusova primavera 5 pobjeda u zadnjih 6 utakmica ajde bar njima da dobro ide.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 nov 2017, 20:01

RR i Musacchio klupa a Zapata u prvih 11.A u drugim najavama Romagnoli i Musacchio na klupi, RR stoper.Takodjer Montolivo je tu, Calabria desno a Borini lijevo, jer Boze moj bolje je tako nego staviti zdrave igrace na njihove pozicije.Silva takodjer na klupi a Kalinic koji je u zadnja dva nastupa zapucao 4 zicera je i dalje tu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.