AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 04 dec 2017, 15:23

Najgora je fizička sprema igrača, od 60. minute dišu na škrge. Našao sam podatak da je Milan 19. po broju prijeđenih kilometara, što je i jednim dijelom zasluga zašto su na 8. poziciji

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 04 dec 2017, 16:01

Tacno je i to da skoro niko od ovih igraca nije nikad ni igrao za jedan ovako veliki klub kao sto je AC Milan pa i ne znaju kako treba da se bori za takav klub. A s druge strane sama ta cinjenica treba da ih natjera da daju vise od svojih mogucnosti. Gattuso im to moze utuviti u glavu ali ipak treba neki bolji trener na taktickom nivou da ih vodi. Nesto iz temelja mora da se promjeni u njihovim glavama.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 dec 2017, 17:16

zanimljivo da je jedino mihajlovićev tim gori od milana po pitanju pretrčanih kilometara :mrgreen:


ljudi moji pa crotone, benevento, verona i slične buranije više trče i bore se za svoj dres kuknjava
ako ih gatuso malo ne trgne po tom pitanju, onda ne znam ko hoće i ko umije, nevjerovatno u kakvu letargiju su upali kad na terenu izgledaju kao da im nije do života i koliko im je svima psiha poljuljana, dok se dohavizaju prođe još jedna sezona u zaborav.


njih čak ni gatuso nije mogao naložiti niti je došlo do onog "pozitivnog šoka" koji se događa sa 99% klubova kad promjene trenera, a tim gore što se to desilo protiv najgore ekipe u ligi petice... a ako se po jutru dan poznaje, blago nama sa njima. :damn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 04 dec 2017, 19:48

Mora se trčati, jedna od tajni naših trenutnih dobrih igara je što smo među prvim u ligi po pretrčanim kilomentrima po utakmici.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 04 dec 2017, 20:00

yebo trcanje i zalaganje na terenu, vaznija je zayebancija i postavljanje slika na drustvenim mrezama, ja mislim da u tom nasa ekipa prednjaci od svih drugih. :D :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 04 dec 2017, 20:19

Bas jucer gledam Kessie u jednoj situaciji samo isprati igraca Beneventa dok je ovaj pucao ispred 16erca bas vidis da je pao. Pazi crnac momak 20 god jak ko stijena nema snage pa sta rade na tim treninzima kuruz te nebi ****?

Rino vracaj 4 u zadnjoj liniji ja se ne sjecam da je iko to forsirao osim ovog idiota Montelle, mozda Zaccheroni zadnji? Daleko da ocekujem da ce Rino napraviti neki dobar posao u Milanu ali trebati ce mu vremena da sokira tim jer je ovaj idiot toliko ubio igrace u pojam da tu ne pomaze ni vojska psihologa.
U januaru pod hitno krilo da pomogne Susu, vracaj Deulofeua kako znas i umijes i jakog srednog da ovo poveze jer su Hakan i Biglia KATASTROFA
Zadnja izmjena: _forzamilan_, dana/u 04 dec 2017, 20:24, ukupno mijenjano 1 put.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 04 dec 2017, 20:23

Onda se ovo povlači godinama, od Allegrija sumnjam da su imali dovoljno kondicije da odigraju 90 minuta na solidnom nivou. Generalno od Mihajlovića i njegovih povreda pa do Montelle, MIlan je fizički izuzetno loša ekipa

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 04 dec 2017, 20:25

Ne bih se ja slozio. Povrede su bile najvise pod Allegrijem a pod Mihajlovicem tim je bio spremniji no ikad.

Ne mozemo samo kriviti trenera sto sta tu ne stima. Igraci su zakazali to je cudo jedno zatim trener pa i uprava sto je fulila sa pojacanjima i trenerima itd. Ali s druge strane zaboravljamo da je ovo proces i da ce Milan jos mnogo patiti dok ne postane tim. Uzmimo trenutne lidere kao primjer koliko su para potrosili i igraca doveli kako je Thohir dosao pa onda ovi novi vlasnici, kakvih su promasaja imali Kondogbia 40m, Medel, prodali Coutinha za kikiriki, pa Melo, Ljaic itd itd i tek nakon 2-3 sezone skockali se doveli dobro trenera i mozaik se slozio.
Valja nam trpiti doci ce ovo sve na svoje samo treba vremena.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 04 dec 2017, 20:38

Kad smo mogli čekati pet godina onda možemo još pet da se uigramo :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 04 dec 2017, 20:58

Ako barem nešto pozitivno možemo izvući iz ove promjene trenera to je činjenica da Rino prizna lošu predstavu i igračima daje do znanja da to nije to, za razliku od Montele koji je posle poraza uz osmijeh govorio o poboljšanju igre.
Evo izjavio da sinoć oka nije sklopio zbog poraza :tokralju:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 04 dec 2017, 21:24

Poslije onoga u nedjelju teško mi je više išta pozitivno izvući iz ovoga svega.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 dec 2017, 22:47

šta nama vrijedi što on priznaje lošu igru kad je qita od trenera.


da ne možeš dobiti mrtvi benevento, onako rutinski utrpati par komada i riješiti utakmicu za šezdesetak minuta, onda stvarno ne znam šta možeš. i to ne da ih nisi mogao ekspresno riješiti nego nisi mogao uspostaviti ni dominaciju, pa čovječe kroz čitavih 95 minuta si strepio da nećeš izvući živu glavu, što se na kraju i desilo na najkomičniji mogući način. :oops:
sve prepisano kao da je montela tu, ustvari čak je uspio još gore izgledati čega sam se bojao.


doduše nisam drugačije ni zamišljao ovo, mada dat ću mu fore još par utakmica iako ne vidim na osnovu čega bih trebao temeljiti optimizam.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 05 dec 2017, 23:27

Kad god pogledam neku tekmu Lige Prvaka prvo sta pomislim je to koliko svjetlosnih godina mi zaostajemo za modernim i ozbiljnim fudbalom. Zalosno.

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 06 dec 2017, 04:20

Imamo li nove Milaniste medju 25 zanimljivih imena kojima isticu ugovori na ljeto? :hmmmmm:

Zreli;
Fabregas (30), Ozil (29), Alexis Sanchez (28), Ander Herrera (28), Juan Mata (29), Joao Moutinho (31), Fellaini (30), Balotelli (27), Ben Arfa (30)

Relativno mladi;
Goeretzka (22), Meyer (23), Emre Can (23), Jack Wilshere (25), De Vrij (25), Luke Shaw (22), Barkley (24)

Veterani;
Barzagli (36), Chiellini (33), Juanfran (32), Lichtsteiner (33), Fernandinho (32), Robben (33), Ribery (34), Yaya Toure (Bog zna :rol:), Zlatan (36)

Dosta ova prva trojica i Chiellini, ah? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: + :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 04:32

Zenga je napisao/la:Imamo li nove Milaniste medju 25 zanimljivih imena kojima isticu ugovori na ljeto? :hmmmmm:

Zreli;
Fabregas (30), Ozil (29), Alexis Sanchez (28), Ander Herrera (28), Juan Mata (29), Joao Moutinho (31), Fellaini (30), Balotelli (27), Ben Arfa (30)

Relativno mladi;
Goeretzka (22), Meyer (23), Emre Can (23), Jack Wilshere (25), De Vrij (25), Luke Shaw (22), Barkley (24)

Veterani;
Barzagli (36), Chiellini (33), Juanfran (32), Lichtsteiner (33), Fernandinho (32), Robben (33), Ribery (34), Yaya Toure (Bog zna :rol:), Zlatan (36)

Dosta ova prva trojica i Chiellini, ah? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: + :mrgreen:
Pa bas ta prva trojica neće doći u Milan :mrgreen:


Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 dec 2017, 09:04

fabregasa i hereru bih odmah potpisao, ali nešto sumnjam da će ga se machester tako lako odreći i to bez odštete :hmmmmm:

ovo ostalo ili je nedostižno ili bezveze, eventualno nekoga kaparisati da bude u rotaciji poput ben arfe i sl. igrača koji ne bi tražili ni veliku platu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 06 dec 2017, 10:53

Fabregas je trebao stici prije ovog Biglie tako da sam ja jos uvijek za njega. Ozil i Alexis su samo puste zelje tako da na njih ne treba ni pomisljati. Goeretzka i Fernandinho su jedina dva igraca sa tog spiska koje bih uzimao u razmatranje. Jedino jos Zlatana ali samo iz sentimentalnih razloga da covjek zavrsi karijeru kod nas. Pored njega i Kaku bih nagovorio da odigra bar jos ovu jednu polusezonu i da onda preuzme neku poziciju u klubu.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 06 dec 2017, 12:10

Ja kad god pogledam ligu prvaka razocaram se kad znam da nema nas, jbt od kad mi nismo medju elitom :(

Nego svaki dan neki novi ljudi nas preuzimaju, te ameri,te neki novi kinezi te arapi, jbt na sto je spao ovaj klub,hocemo li ikada biti priblizno onome Milanu iz 2007 god

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 06 dec 2017, 12:28

nemam ništa protiv da ovi arapi preuzmu klub, ako ko ima love ko pljeve to su oni.
bolje to nego da ovaj tvrdoglavo gura glavom kroz zid kao berluskoni i napravi dugove.


hajlajt sezone bi bio da fifa pukne neku kaznu :rol:
ma nije valjda toliki problem ni finansijski ispaštati radi toga, izmust će negdje novac, najgori scenario bi bio da zabrane transfere što nam sad stvarno ne treba, pogotovo što te dva-tri igrača djele od toga da napraviš odličnu kompletnu ekipu koja bi uz pravog trenera mogla napraviti dobre stvari.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 06 dec 2017, 14:28

Dosta je vise ovog prodavanja kluba svake druge sedmice. Ne vjerujem da su ovi sad dali tolike pare i da ce klub odmah prodavati bez da ista naprave ili dobiju. Nama treba jedan pravi kvalitetni financijer koji ce stalno ulagati i vratiti ovaj klub tamo gdje i pripada. Ovih 200 i kusur miliona ne moze biti dovoljno.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.