AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 dec 2017, 19:53

treba ga prodati i za sva vremena raskrstiti sa rajolom, a mogu što se mene tiče bonaventura i abate skupa za donarumom jer im je svinja zajednički agent, samo da se klub otarasi tog kancera i prodiše.

i donaruma je šupak što ga dalje trpi iako mi se čini da ni njemu nije pravo, više mu štete čini nego koristi.


super stvar što nema nikakva klauzula i što možeš diktirati cijenu, lucas+40 miliona i puna šaka brade, a posebno mi je drago što su ona dvojica izigrali raiolu :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 dec 2017, 20:27

Nego ova formacija mi se svidja,a i postava sa Susom,Silvom i Cutroneom naprijed..recimo ako Bigila i Hakan dodju sebi mogu oni naci mkesta u veznom,ali.trenutno Jack je igrac u najboljoj formi,ehh sta ja napisa i osta ziv :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 dec 2017, 20:32

Kao sto sam jucer na drugoj nasoj temi napisao, skoro pa sam pogodio postavu koju sam prizeljkivao, samo umjesto Montoliva da igra Bilja. Ovo bi mogla biti odlicna postava protiv "slabijih" ekipa.

Nego, ima li dobar link za SK ili bilo sta stabilno?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 dec 2017, 20:35

Gattuso je shvatio ono što Montella nije. Ekipa koja je odigrala dobro prethodni mec ne treba biti zamjenjena već u sljedećoj utakmici. Uostalom ne treba nikoga podcijeniti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 dec 2017, 20:49

Romagnoli13 je napisao/la:Gattuso je shvatio ono što Montella nije. Ekipa koja je odigrala dobro prethodni mec ne treba biti zamjenjena već u sljedećoj utakmici. Uostalom ne treba nikoga podcijeniti.
Naravno,treba gurati jednu postavu u sto vise tekmi,i onda se moze ocekivati napredak,i drago mi je da se igra sa 4 nazad djeluju mi puno sigurniji

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 dec 2017, 21:39

Eh da hoce i u nedelju na poluvremenu bit dva razlike za nas, valjalo bi..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 dec 2017, 23:31

malo mi bi žao donarume

slika


navijači su možda pretjerano odreagovali sa ovim transparentima i zviždanjem, ali kontam da im je prekipilo zbog ove halabuke koju diže raiola po ko zna koji put ove sezone, zbog čega se bespotrebno uvlači loša atmosfera među ekipu.
kod mene je on svakako završio onog momenta kad je zatražio 6 miliona i brata da bi ostao u milanu, sve pod krinkom ljubavi, a ustvari bi odlepršao da mu nisu ispunili sve zahtjeve i gladili muda, ali sa ovim novim valom uvreda na njegov račun samo ide raioli na ruku jer je upravo i htio stvoriti ovakvu atmosferu svojim komentarima. :roll:


s druge strane je i sam gigi kriv, zašto konačno nešto ne prozbori ili ga otjera u qurac umjesto što se pravi mutav i kmeči :roll:


svejedno je bivši, sad ili na ljeto manje bitno, ali dobro u svemu tome je što nema klauzula i što možeš minimum 70 miliona dobiti u džep.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 dec 2017, 10:27

Samo neka se otjera ****, dobije pristojne pare i zatvore vrata Raioli. Bonaventura nije skup igrac pa ga se zato ni ne dira, inace bi i njega Mino odradio vec davno.
Trag mu se zametno. Daj Perina vec u januaru, a sto neko napisa Lucas+40mil i vozdra.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 dec 2017, 14:39

jasno je da će biti bivši ubrzo i iako mi je žao što se moraš odricati takvog talenta, radije biram mir u kući i jednu takvu opuštenu atmosferu u timu bez da neko diže tenzije i stvara zlu krv, pa i pod cijenu toga da prodaš najtalentovanijeg golmana.
ako bude potrebno tjerati jacka i abatea pa da se konačno za sva vremena raskrsti sa njim, slobodno, imaju vjerujem punu podršku svih navijača.


a i donaruma je bezmudaš koji ne smije pisnuti, svi mu se naklatili na kosti i umjesto da uzvrati on kao pizda plače i mršti se po terenu. :roll:
raiola se vjerujem fino ogradio u svom ugovoru zbog čega ga pretpostavljam ne može tek tako otjerati, ali može mu sugerisati da smiri strasti jer se vidi da ni gigiju ni roditeljima nije pravo šta ovaj radi, pa zamisli da ibrahimoviću radi nešto iza leđa i mimo njegove volje, zgromio bi ga. al' điđi čkapi mrtva, pa može kako hoće s njim.



ali kad već dođe do prodaje možemo samo profitirati i daleko od toga da ću roniti suze, fino dobijemo krilo i konačno riješiš tu rak ranu, a od ostalih para kupiš perina i jankta i mirna bosna :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 dec 2017, 16:21

Ja se samo nadam da Gatuso u nedjelju nece mjenjati formaciju i opet gurati 3 nazad, jer deff bolje djelujemo sa 4 nazad

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 14 dec 2017, 16:24

Evo Lucas Moura definitivno otpisan u PSG i salju ga na posudbu...Bilo bi extra kad bi ga mogli dovesti
Forza Milan!

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 14 dec 2017, 19:47

Ja mislim da je Gigi dobar momak, ali tinejdžer još i lahko je s njim manipulirat a Raiola je majstor u tome. Mislim da bi navijači trebali biti malo obazriviji prema njemu, ipak je još klinac. Uostalom, ne znam odakle odjednom ti transparenti, mislio sam da se prešlo preko toga još ljetos?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 dec 2017, 20:02

Ne znam ni ja vala,ako moze neko da mi objasni sta se opet desilo pa je odjednom on opet top tema?
Nisam upucen nikako

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 14 dec 2017, 21:34

Mediji objavili kako će Raiola tužiti Milan i tražiti poništenje ugovora, jer je navodno izigran od strane kluba. Naime, iz ugovora su izbacili otkupne klauzule. A prije toga je jos Mino izjavio da sumnja u Milanov projekat i da je produženje ugovora bila greška. Od toga je sve krenulo. Navijači su svakako ljuti, na nekome su se morala kola slomiti. Doduše i on šuti kao mutav. Progovori i ti brate, ili reci menadžer da i on šuti.
Mada to nije fer ni od naših ako su ga zeznuli za otkupne klauzule.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 dec 2017, 21:41

Nidje veze je da se upucuju zvizduci momku zbog onoga sto je **** Raiola izjavio.
To mi izgleda nelogicno. Evo oglasio se Gigi na instagramu.
Ne znam vala,dobar je golman i to dobro dobar. Svakako da nije veci od kluba ali ne treba ga ni davati za manje od 50 miliona nikome

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 dec 2017, 21:45

Ma bezveze se dižu tenzije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 dec 2017, 21:48

Vala baš, samo tenzije dižu, Riaolina zadnja izjava je samo trač, samo vjerovatno i on hoce podignuti tenzije da smanje Gigijev transfer pa da može što više para dobit

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 dec 2017, 22:04

Ekipa i klub sigurno imaju mnogo više problema nego što su ove gluposti oko Donarume, al' eto iz nekog razloga se daje primat Raioli i njegovim budalaštinama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 14 dec 2017, 22:10

Gdje ima dima ima i vatre. Kako sam vec pisao svaki prelazni rok desavati ce se ove stvari dok ga napokon ne prodaju. Mali je glup ko qrc ali ja mu ne zamjerim ko je sa 18.god imao neku mudrost? Ima platu vecu od Handanovica i Gigija zajedno tako da ovo prostituisanje svako malo treba prekinuti prodati ga PSG-u i mirna Bosna. Golman ce se vec naci. Ovo samo moze remetiti mir i hijerarhiju u svlacionici jer onda mogu i drugi igraci da traze povecanje plate. Perez je pametan prekinuo sve kontakte sa mafijasem.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 dec 2017, 22:13

Sad se opet i on javio sa svojom izjavom. Krecu prepucavanja izmedju uprave i Raiole a najvise ispasta Donnarumma. I on treba da poprica sa svima njima a narocito sa svojim agentom. Ne trebaju nam iste price u svakom mercatu.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.