AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 maj 2017, 16:00

Pašalić nije loš kao igrač rotacije, nemam ništa protiv da ostane. Za razliku od Kuce, Sose ili Bertolaćija on je ipak mlađi i bar sa te strane ima prednost nad njima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 maj 2017, 16:29

Meni je on sličan igrač kao govedo, niti se po čemu izdvaja niti znaš koje su mu prednosti ili mane niti ga možeš ugurati u ulogu kreativca/defanzivca/box to box jer ustvari nemaš pojma čemu pripada... ono, tip zuji po terenu, trči i to je sve, ali za razliku od goveda ima nos za golove i one "ničije lopte" u šesnaetercu pa je svakako korisniji igrač od dotičnog. :mrgreen:


ali bi ga ostavio za rotacije, što da ne, moraš nešto i za klupe ostaviti.



inače slabije gledam utakmice u zadnje i više mi je gotivniji ovaj subotnji termin jer imam opravdanje zašto ne gledam, ali ovako kad ti stave nedjeljom popodne... yebi ga, ovaj sadista u meni ne može odoliti da ne pogleda :mrgreen:

prognoziram im maksimalno jedan bod iz ove dvije utakmice, taman da nas viole prestignu u zadnjem kolu jer igraju sa pescarom i bog ih veselio :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 19 maj 2017, 17:33

slika :hmmmmm:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 maj 2017, 18:57

dzabe se nadas, vidis da promovira tu neku modnu marku na kacketu, vjerovatno keitinu jer vidim da stalno postavlja slike odje e na instagramu :mrgreen:

a i vjerovatno se poznaju iz doba kad su bili skupa u barseloni.


lazna uzbuna, idemo dalje :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 maj 2017, 19:10

Bili ta "neka modna marka" mogla biti recimo Emporio Armani? :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 maj 2017, 19:53

alo ba ti visocki fashion guru ukucaj na instagram animaleyelondon, to je taj qurac kojeg promovise :mrgreen:


armani, koja fula :urnebes:

a htio si mi ga kao suknuti, priznaj :urnebes:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 20 maj 2017, 06:49

Pozz za raju nisam dugo pisao bio sam u poslu pa da se i ja osvrnem malo na aktuelna desavanja; ne znam za vas ali ja poucen dosadasnjim iskustvima dok ne vidim da je igrač potpisao Ne vjerujem da je "nas", drugo kao i svake godine povezuju nas sa 10-15 igraca, a pogotovo ove kad su dosli kinezi. Juče sam pročitao da je predsjednik potvrdio da na raspolaganju ima 150miliona i ono čemu se ja najviše nadam jeste jedan kreativac u sredini inače za mene prelazni rok će biti 50% uspjesan iako dodju svi s kojima smo "zavrsili" posao...
FORZA MILAN!!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 20 maj 2017, 13:03

Jbg nista ne moze biti oficijelno dok ne krene mercato. Ako su zaista doveli ovu trojicu onda bi to trebalo biti rijeseno i sluzbeno odmah prvih dana nakon sto krene prelazni rok. Svakako oprezni trebamo biti da nas ne bi opet izlevatili a nama malo treba da se nalozimo :D

Sutra bi svakako lijepo bilo zavrsiti sezonu sa pobjedom. FM!
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 maj 2017, 14:39

Sutra ako dobijemo to znaci Europska Liga. Na kraju se moze reci da je Montella odradio i vise nego korektnu i iznad ocekivanja sezonu.
Jer moramo se sjetiti koliko malo smo ocekivali od ovih igraca na pocetku sezone,zbog njihove limitiranosti naravno.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 20 maj 2017, 14:43

Sutra poraz 1-2.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2017, 14:43

rope11 je napisao/la:alo ba ti visocki fashion guru ukucaj na instagram animaleyelondon, to je taj qurac kojeg promovise :mrgreen:


armani, koja fula :urnebes:

a htio si mi ga kao suknuti, priznaj :urnebes:
Lutko čega gram?

'ta ti o modi znaš :kafa:

Nisam, nego "EA" logično, jelte, da je to Emporio Armani :think:

Inače, dobio sam informaciju da će Bologna sutra dobiti premije od uprave Intera, ako izgube na San Siru :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 20 maj 2017, 14:52

Dolazi Auba 100 % u Milan citiram se kad dođe :kralj:

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 maj 2017, 14:53

Raonffa je napisao/la: Inače, dobio sam informaciju da će Bologna sutra dobiti premije od uprave Intera, ako izgube na San Siru :kafa:
Vrh :)


Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 20 maj 2017, 18:27

Htjeli mi ili ne ipak moramo u LE, neizbježno je.

Uf kad bi Aubame došao, slavio bih dan i noć.

Avatar
meskalin
Postovi: 2506
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 20 maj 2017, 22:34

Napoli razmontirao Fiorentinu :D bas izgleda da moramo u LE :D daj makar četvrtkom da gledam Milan, a mozda dobiju Dinama ili nekoga u blizini pa se i pogleda tekma!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2017, 22:54

Valja nam sutra dobiti Bolognu :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 20 maj 2017, 23:37

Milan je veci klub od Bologne, vjerujem da cete pobjedit :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 maj 2017, 01:53

Iš sotono
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 21 maj 2017, 10:38

UrbyEmanuelson je napisao/la:Sutra ako dobijemo to znaci Europska Liga. Na kraju se moze reci da je Montella odradio i vise nego korektnu i iznad ocekivanja sezonu.
Jer moramo se sjetiti koliko malo smo ocekivali od ovih igraca na pocetku sezone,zbog njihove limitiranosti naravno.
Koliko para, toliko muzike - a i ocekivanja su u skladu sa lovom i sta imas na raspolaganju.
Rijetko kad se desi "Leicester, Kaiserslautern, Chievo, Real Sociedad, Montpellier", ovo su rijetki primjeri ogromnih iznenadjenja zadnjih 15ak godina u Top5 ligama.

Historija nas uci da treneri nisu u stanju ponoviti ni blizu takvih uspjeha koje su imali sa tim klubovima, cak ni u vecim klubovima.

Po ovome su samo Juve, Napoli, Roma, Inter (!) bolji od Milana, tako da, OBJEKTIVNO, sve iznad 5.mj bi bilo iznenadjenje, a sve ispod 5.mj nije nikakav uspjeh. Uzmemo li u obzir da je Inter imao jos goru sezonu uz vise trenera, 4.mj bi trebalo biti "taman" za Milan.

Dakle, nebi se slozio da je Montella odradio "vise nego korektnu sezonu" a pogotovo ne iznad ocekivanja.

Nadam se da cemo u EL, za pocetak bi puno znacilo razmontiranom gigantu.

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la L'Avvocato » 21 maj 2017, 12:21

Chinaglia je napisao/la:Milan je veci klub od Bologne, vjerujem da cete pobjedit :kafa:
:lol:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meskalin i 13 gostiju.