AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 25 maj 2017, 21:43

rope11 je napisao/la:abate je zaslužan za 95% tih golova i asistencija :mrgreen:


mada to može predstavljati problem ako će igrati sa četvoricom u zadnjoj liniji, i conti i rodriguez daju veliki doprinos ofanzivi, ali zato mogu ostaviti propuh iza sebe.
doduše svaki naš bek je operisan od ofanzive pa su bez obzira na to imali gro greški u odbrani da se više ni nabrojati ne može :roll:
Zato igras sa 2 zadnja vezna da mogu to pokrpati kad bekovi odu naprijed ;) bice šok za nas kad bek asistira za gol auuu ;D

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 maj 2017, 23:15

Montelli uglavnom nije strani pojam kako pripremiti ekipu za takmičenje na dva odnosno tri fronta.Jer recimo u sezoni 2014-15 je sa Fiorentinom dogurao do polufinala EL-e i polufinala kupa Italije, a pritome je bio u top 4 u ligi. Znači da ima iskustvo sa tim i da zna dobro pripremiti ekipu za 45-50 utakmica u sezoni, pa i više ako je potrebno. Jer sa Fiorentinom je u toj zadnjoj sezoni imao čak 56 mečeva u svim takmičenjima i opet je dobar rezultat ostvario. Redom je izbacivao Romu, Totenham te Dynamo K. a onda se na putu do finala ispriječila luda Sevilla.Te je samo tri utakmice izgubio te sezone u EL-i. Tako da ako se bude otvorila šansa za dobar rezultat u tom takmičenju Montella će to znati iskoristiti.Međutim u tom takmičenje jedina je pozitivna stvar što će neki mladi igrači steći nekog Evropskog iskustva. Sve ostalo je samo bonus.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 26 maj 2017, 08:08

Niang bi trebao preci u Everton a cijena koju ce platiti Milanu je 18-20€mil. Čitam da bi htjeli kupiti Shicka iz Sampdorije, nude Lapadulu plus novac ali navodno ovi zele samo novac. Kako bi nam on dobro došao, dobar napadač plus ako dovedu Moratu pa gdje bi nam kraj bio :D

Milan angazovao Stefano Luxora, kazu trenutno jedan od najboljih skauta danasnjice. :thumbup:
Zadnja izmjena: muha milanez, dana/u 26 maj 2017, 09:25, ukupno mijenjano 1 put.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 26 maj 2017, 09:14

Dobro je sto su uspostavili dobre odnose sa Atalantom koja po mnogima najbolje radi sa mladim igračima u Italiji. Falit ce nam, doduse, WC igrači iz Genoe al valjda ćemo to nekako preživjeti :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 26 maj 2017, 09:27

Niang će izgleda u Everton, volio bih trampu Niang-Gerrar ako se ovaj drugi ne odluči na povratak u Barcu i klupu :nene:

Poli će u Bolognu, Kucka izgleda u Tursku, hvala im ali meni nisu oni ni za klupe :zviz:

Zvali su Tollisovog agenta i pitali za njega, neki nagađaju da zbog Juvea i Intera pravimo pometnju :tralala:

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 26 maj 2017, 09:33

Bilo bi dobro uzeti nekih 18+ mil za Baccu.

Ostaviti u veznom Montoliva, Locatellia, Bertolaccia i Mati Fernandez-a.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
maldini3
Postovi: 1697
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 26 maj 2017, 10:46

Sta je ovo danas zar nismo nikog kaparisali??? :D
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 26 maj 2017, 11:25

Meni sve ovo predobro zvuci :)
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 maj 2017, 12:26

Izgleda da će ovi naši o jednom trošku dovesti Contia i Kessie-a, jer ovaj drugi je već kaparisan ali će čelnici Milana pokušati u paketu dovesti ta dva igrača, jer bi konačna cijena bila manja.Nekih 40M eura+ neki bonusi.Jer Kessie sam će svakako koštati ili je već koštao preko 25M.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2017, 14:16

poli prelazi u bolognu, fajnli :kafa:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 maj 2017, 14:17

rope11 je napisao/la:poli prelazi u bolognu, fajnli :kafa:


slika
Zadnjih 5 sezona Milana slikovito prikazuje ovaj potez Polija. :tokralju:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 26 maj 2017, 14:28

Hoće li i on pisati oproštajno pismo, kao Honda :kafa:

Ne bi bilo loše da vrate još nekoga poput Gattusa, nekoga ko ima tu historiju sa Milanom. Čisto da se stvori ta atmosfera oko tima.
Novi vlasnici, nova uprava, novi igrači......treba nešto što ima taj "duh" AC Milana.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 26 maj 2017, 15:32

Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2017, 16:09

meskalin je napisao/la:Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina
Pozicija?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
betton
Postovi: 781
Pridružen/a: 05 sep 2011, 20:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la betton » 26 maj 2017, 16:22

Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina
Pozicija?
Zadnji vezni. :mrgreen:
Rossi come il fuoco..Neri come la vostra paura..

Gullit: "At Milan 11 of us would practice against only the 4 defenders and we still couldn't score a goal."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2017, 16:27

betton je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina
Pozicija?
Zadnji vezni. :mrgreen:
Ima odličnu statistiku za zadnjeg veznog :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 26 maj 2017, 16:50

Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina
Pozicija?
Centarfor, moze igrati i lijevo krilo !!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 26 maj 2017, 17:09

Šta ovi sa Klixa kazu Morata otputovao u Milano, transfer pri samoj realizaciji. Hajd da vidimo i to cudo :D
Danas nam se Gattuso vratio, sluzbeno preuzeo mladu ekipu. Također Bonaventura se vratio treninzima, sretno majstoru da uhvati opet formu koja ga je krasila :opaopa:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2017, 17:17

klix ekskluziva, oni znaju ono što nijedan drugi medij ne zna :rol:


daleko od toga da je morata riješen jer se puno klubova interesuje za njega iz engleske, a EPL je daleko zanimljiviji i veći izazov od italije koliko god se to nekome sviđalo ili ne.
jedina šansa je da ga đevojka malo pogura prema italiji :mrgreen:


ma hajde nije neko zlo ako ne dođe, ima andrea :kafa:
neka zatraži transfer tako da stavi torino u podređen položaj, sačekaj avgust da se uvjere da neće niko ponuditi više od 50-60 miliona i tvoj je, nije da imaju nekog izbora ako on izričito zatraži da ide.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2017, 17:29

meskalin je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
meskalin je napisao/la:Citam da je Milan zainteresiran za Dembela iz Celtica, mali ima potencijal da bude strasan igrac, pratio sam ga ove godine i odusevio me je, znao je s klupe uci i postici 3 gola...zna igrati lijevom i desnom nogom. Ko ga je gledao zna o cemu pricam.
49 nastupa
32 gola
20 godina
Pozicija?
Centarfor, moze igrati i lijevo krilo !!
Pa eto, ako ne uspiju završiti Keitu, možda se onda okrenu njemu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.