AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 20 sep 2017, 13:45

Al stvarno Rope najgori si. Get a life :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 sep 2017, 13:53

Rope kako te nije sramota da dajes svoje misljenje o sveukupnoj situaciji? I to na forumu koji je namjenjen bas za to.
Srami se.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 sep 2017, 13:55

Kaže zdrave su to rotacije, biće nam igrači svježiji u drugom dijelu sezone, samo ne znam kakva je logika svaki meč rotirati Silvu, Kalinića, Susa, Hakana i Bonaventuru, dok ti sa druge strane Kessie, Bonući ili Musakio igraju haman svaku po 90 minuta.

Samo bih volio da mi se objasni takav način rotacije.

Nije problem što on često rotira, nego je problem što često rotira istih par igrača, dok drugi igraju dok ne crknu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meecko
Postovi: 1519
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 20 sep 2017, 14:13

Nije problem iznijeti svoje mišljenje,al smarate ba.Valjda zna što radi.Samo da vas pitam jel 'ko pokušao biti trener ? Je.ben je to posao,a svi ti pametuju.Bavio sam se košarkom,sra.. treneru kako ovo,ono i jednu mi utakmicu dao da vodim i nikad više.Gledajmo,uživajmo i navijajmo za ACM
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 sep 2017, 14:22

previše vi zajebavate roupa koji ima 4.79 posta dnevno u prosjeku. :mrgreen:


gledaj recimo ovog faraona, on u prosjeku ima 14 postova dnevno a niko mu ne govori da nađe život. niste fer nimalo, kakvi su vam to kriteriji dječaci moji tztztztz? :nedam:



pa yebem ga, valjda imamo pravo na forumu komentarisati o klubu i valjda imamo pravo imati stav da ovolike formacije nisu zdrave za tim u ovom momentu, pogotovo što faraon kaže jedne stalno i bespotrebno rotira, a drugi će igrati dok se ne počnu raspadati.
svejedno ništa od ovoga ne može doticati montelu niti mu se petljamo u posao jer sam sasvim siguran da ne čita ovaj forum :kafa: ali valjda smijemo izraziti svoj stav u vezi nekih stvari, forum i služi za to.


treba ga pustiti da radi i ja sam jedan od onih koji podržava montelu, ali popusti čovječe sa tim silnim rotacijama, umjerenost je mjera.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 sep 2017, 14:45

Još jedno 15 dana dok fakultet ne počne i onda me više nećeš gledati tako često Roup :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 sep 2017, 16:28

Večeras inshallah očekujem da Silva postigne i prve golove u Serie A. To će mu biti olakšano ako Nikola bude sa njim večeras na terenu, jer će automatski imati više prostora, s obzirom koliko Nikola trči i odvlači na sebe pažnju stopera.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12048
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 sep 2017, 17:22

Ne dirajte mi ropea krvi cu vam se napiti heh.

Veceras sve osim pobkede je katastrofa
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 sep 2017, 20:24

Leonardo Bonucci have been nominated for Fifa World XI.

slika
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 21 sep 2017, 08:49

Utakmica smor. Kud sam se još namučio sa linkovima...ogadio mi se fudbal.

Ako se zažmiri na onu blamažu protiv Lazia, početak sezone je sasvim korektan.
Uzeli su max broj bodova protiv slabijih protivnika, rutinski prošli kvalifikacije za EL i započeli grupnu fazu sa pobjedom, koliko-toliko se uigrala ekipa pred niz težih utakmica u ligi.

Sinoć su po meni 2 najbolja igrača na terenu bili Biglia i Kessie. Ne sjećam se kad se zadnji puta desilo u Milanu da 2 vezna igrača budu najbolji na terenu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

memaga
Postovi: 1688
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 21 sep 2017, 10:08

da se osvrnem malo na utakmicu....biglia i odbrana odlicni...ostalo nije vrijedno spomena....pa ljudi mi nismo napravili sinoc sanse protiv spala!!!!da nam nije svirao penale ne bi ni zabili golove....sreca pa smo igrali protiv slabe ekipe....kratko receno katastrofa....pozitivno je sto su ostala 3 boda....

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 sep 2017, 10:16

u milanu se već godinama nije desilo da veznjak bude igrač utakmice, a kamo li dvojica odjednom :mrgreen:


sad će mi opet reći get a life, ali i dalje stoji primjedba da nekad prelako prepuštaju sredinu terena i da dopuštaju da ih protivnik stisne, svaki put dosad su dolazili momenti u utakmici kad mi se čini da imamo igrača manje, tj. veznjaka manje jer se stvara neka neobjašnjiva rupa na sredini. :think:
ali ok to su neke stvari koje se mogu lako ispraviti kad imaš dobre igrače.


zanima me mnogo ova utakmica protiv sampdorie, prvi ozbiljan test sa novom formacijom i kao uvertira pred teške utakmice da vidimo šta možemo očekivati, ova anemičnost pred golom i prepuštanje sredine se neće smjeti ponoviti. :zzz:


pa vidiš memaga, igrači su ušli sa stavom "lako ćemo", brzo dali gol pa se poslije opustili, ali itekako je sijevalo pred golom dok nije došlo do penala.
isto je bilo i sa caglariem i udineseom, čim su bili u situaciji da moraju ganjati rezultat odmah se krenulo napadati i nizati akcije, dok se nije došlo do gola... ali baš to opuštanje nakon gola im montela mora izbiti iz glave, jednom će tako bespotrebno izgubiti bodove.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1688
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 21 sep 2017, 10:34

iskren da budem ja nisam vidio nikakvo sijevanje pred golom spala osim suteva sa poludistanice i nasumicnih ubacivanja sa bekovskih pozicija u sesnesterac...doduse imao je jednu priliku abate kada je golman fantasticno odbranio...ostalo je bilo isuvise jalovo...kalinic silva i hakan se vidjeli kako treba nisu....to je protiv spala, sta ocekivati sa ovakvom formacijom protv jacih timova....mislim da je ulozeno isuvise novca da bi se letargicno i jalovo igralo sinoc...nadam se al iskreno da ce sljedeca utakmica bolja biti...

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 21 sep 2017, 10:49

rope11 je napisao/la:......sad će mi opet reći get a life.....
šalio sam se s tim, šta si zapeo :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 sep 2017, 11:09

šalim se i ja bre, pa mi smo raja ovdje, mojne meni ljutnje :mrgreen:


pa memago meni je igra bila dobra dok nije sviran penal, ono bilo je akcija, šuteva, dosta kornera jer se pokušavalo doći do gola, poslije toga se nekako opustilo i počelo igrati preko qurca
ozbiljno ih montela treba naružiti za to, protiv cagliarija su se jedva izvukli, ali idući put protiv jačeg protivnika neće.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 sep 2017, 11:26

Samo da vam kažem da je Milan prošle sezone ispustio najmanje bodova u ligi prilikom postizanja prvog gola :kafa:

Avatar
Zenga
Postovi: 1709
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 21 sep 2017, 11:41

Opet losa igra, kad dodje oktobar taman cemo imat gol razliku nula, jer ce nas ponizit Napoli, Juve, kao sto je Lazio vec ucinio.

Ovo niti smrdi niti mirise sad za sad, a nakon ogromnih para trebalo bi uskoro zamirisati. Montella ima jako ne zahvalan posao, jos uvijek predvidjam da leti uskoro

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 sep 2017, 11:46

Zenga je napisao/la:Opet losa igra, kad dodje oktobar taman cemo imat gol razliku nula, jer ce nas ponizit Napoli, Juve, kao sto je Lazio vec ucinio.

Ovo niti smrdi niti mirise sad za sad, a nakon ogromnih para trebalo bi uskoro zamirisati. Montella ima jako ne zahvalan posao, jos uvijek predvidjam da leti uskoro

Stvarno je loše imati najbolji start u ligi poslije 14 godina :damn: Stvarno nekad ko da živite u zamišljenom svijetu u kojem treba svaka akcija završit golom. 11 novih igrača iz skoro različitih liga, mnogi su mladi i ne znaju jezik i moraju imati oscilacije u igri i opet ste nezadovoljni (par vas) :nedam:



slika

slika


Kessie je prvi izvođač penala dok je RR drugi, Kessie je dao svojevoljno RR da ošuta prvi penal :thumbup:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 sep 2017, 12:27

svi smo se prije par mjeseci složili da će biti oscilacija i da treba biti spreman na kikseve dok se ekipa na uigra, i kada je došlo do toga sad se ljudi žale :mrgreen:
a najbolje što čak ni nema kikseva i iznenađenja, iako sam ih ja lično očekivao :mrgreen: osim lazija, ali izgubiti protiv njih na olimpicu nije nikakva katastrofa i sramota, da montela nije promašio taktiku ne bi onoliko nastradali jer su ta 4 primljena gola jedina stvar koja bode oči u toj čitavoj priči, ali poraz kao poraz... no big deal.


yebaji ga igra nije uvijek bila najljepša iz prostog razloga što se 8 novih insana na terenu ne mogu odmah perfektno razumijevati i nadopunjavati niti je montela čudotvorac da ispravi sve nedostatke u mjesec dana koliko liga traje, ali imamo 9 pobjeda iz 10 utakmica, 25 datih golova uz 6 puta sačuvanu mrežu, na tabeli 4. mjesto... pa zar je to baš toliko loše?

treba sad vidjeti kako će odraditi ovih par narednih utakmica, ali to je tek oktobar i još uvijek nam neće moći pokazati koliki su pravi dometi ove ekipe, bez obzira kakvi rezultati ispali na kraju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 sep 2017, 13:09

Nisam ljubitelj njegovih rotacija,ali ljudi mi pobjedjujemo iako ekipa jos nije uigrana, sta ce tek biti kad se uigraju,zato dok se pobjedjuje uzivajte,kako ce se tek kukati i pljuvato kad par kola zaredaju bez pobjede,a to ce doci sig :)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.