AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 13 feb 2017, 22:51

gambler1899 je napisao/la:ja se nadam X s obzirom na cjelokupnu situaciju :)
:kafa:
FORZA MILAN!!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 feb 2017, 22:53

badel62 je napisao/la:Suso, Điđi i deloufeu jedini imaju prolaznu ocjenu.

Gomez je odigrao fenomenalno, samo sto je bio u paru sa Zapatom

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 13 feb 2017, 22:55

@_forzamilan_ nemoj brate ni gledati snimak utakmice :D
Jedino radi Donarume mozes,mali je svemirac.
Suso iako strelac nista nije odigrao,prolazna ocjena jedino Gigiu i gomezu,ostali nisu postojali.
Vangioni ce na rehabilitaciju nakon vecerasnje tekme.

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 feb 2017, 22:59

Opet su nas sreca i fenomenalni tinejdzer na golu spasili, pogotovo ona situacija oko 80e min, bravo Gigio :tokralju:

Gubis a ne ubacivas drugog spica, pored Bacce zivog, zdravog spremnog na klupi? Cudno, ali je dosta dobrog napravio Montella do sad, tako da vjerujem(o) da donosi prave odluke, valjda vidi iz dana u dan na treningu sta se desava, ponasanje, relacije u ekipi ovo-ono.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 13 feb 2017, 23:29

Kazu da su ga kinezi spasili sigurnog otkaza koji je spremio Silvio. Starac fakat misli da se s ovim igracima moze bolje.

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 13 feb 2017, 23:44

UrbyEmanuelson je napisao/la:@_forzamilan_ nemoj brate ni gledati snimak utakmice :D
Jedino radi Donarume mozes,mali je svemirac.
Suso iako strelac nista nije odigrao,prolazna ocjena jedino Gigiu i gomezu,ostali nisu postojali.
Vangioni ce na rehabilitaciju nakon vecerasnje tekme.
Uspio sam na poslu na mobitelu gledati vecinu meca, sve u svemu bod nije los kako se igralo a Gigio je fenomenalan jeste da je naivno naletio na Ciru i ono po meni i nije penal ali je zato kasnije skinuo onu zicercinu opet Ciri i tu bi prici bio kraj... Kad tako lako penale sudija daje mogao je onda i onaj na Abateu svirati al eto.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 feb 2017, 06:13

Cestitke i Monteli za sve sto radi. Sinoc uvodi Sosu koji je odigrao odlicno i uspio povezat kolko-tolko redove, odlican potez! Sudjenje ne treba ni komentarisat, u onoj situaciji sa Abateom je mogao svirat, vjerovatno nije zato sto je Abate isao na to da iznudi penal.

Sljedeca u nedelju, 20:45 protiv Fiorentine :hmmmmm:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 14 feb 2017, 07:48

Ocjene igraca Gigi fenomenalan, dobar Gomez,Solidni Gerard i Suso,ostali onako.
Montela- nisu mu lose zamjene,Sosa (nemogu vjerovat da ovo pisem) bolji od Loce,malo povezao redove. Lapa veliki promet zarada nula, Mati nista. Montela cini sto moze sa prosjek ekipom. Ima on prenosa svojih.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 feb 2017, 10:48

Ne mogu reći jer nisam gledao utakmicu osim prvih 20 minuta ali na osnovu onoga što sam vidio i highlighta i onoga što ste vi gledali ali kao što neko već reče sa 6 igrača sredine terena ti skoro da ne napraviš šanse to je za ne povjerovati. Kako smo izvukli remi nemam pojma. To jest imam, dobro snalaženje Susa i ponovo odlični Donnarumma, ali ne znam dokle ćemo moći ovako da se izvlačimo. Dok se ne promjeni rukovodstvo kluba stanje će ovakvo da bude. Sačekati taj famozni treći mart pa da vidimo ima li istine u tome. Ako opet budu objavili neku odgodu od prodaje neće biti ništa. Ovo već predugo traje, i ovo očekivanje i naročito ova patnja, gledanje ovog giganta svjetskog fudbala kako se grčevito bori za bodove bez ikakvog kvaliteta u timu i to sve zbog nesposobnih ljudi na čelu, tj, Berlusconija koji ne daje pare za svog "miljenika". Prodaj ga i završi sa tim da i mi napokon odahnemo.

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 14 feb 2017, 11:44

Milan ima dobra krila Susa i Delu ali nema ko da ih razigra. Loca nije ni izbliza taj kalibar trenutno i cini mi se da nece nikad ni biti vise ce biti igrac tipa Ambrosini a ne ono sto vise trenutno fali Milanu a to je igrac ala Pirlo. Steta sto Monto nije zdrav i u formi mogao bi puno pomoci. Ne znam koliko je Bona sposoban ali ja bi probao sa njim malo pozadi da igra da vidimo na sta bi to licilo.
I sta se desava sa Baccom ne kontam nikako?
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2017, 14:13

Nemam živaca da ih gledam dok se bore za poziciju od sedmog do desetog mjesta na tabeli :oops:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 feb 2017, 14:35

Ja se nakon svake utakmice zapitam što meni ovo treba, al već sutradan gledam kad je sljedeća tekma da prilagodim raspored :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meskalin
Postovi: 2504
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 14 feb 2017, 15:35

slika to je taj penal :nene: :facepalm:

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro21 » 14 feb 2017, 15:43

Vidjelo se odmah da je Điđo samo do Gomeza došao, smrada nije ni pipnuo.

Sudije su odron veliki, džaba iza gola stoje.
Forza Milan!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2017, 15:50

muxa je napisao/la:Ja se nakon svake utakmice zapitam što meni ovo treba, al već sutradan gledam kad je sljedeća tekma da prilagodim raspored :)
Ma nema teorije da ih mogu gledati nakon što mahom izgube sve šanse za Europu. Na stranu igra koja ne valja već godinama, i ne gledam Milan da umirem u ljepoti jer ljepote nema već odavno, problem je taj što ja ne mogu gledati Milan koji se bori za sredinu tabele, čim sad vidim tabelu iznerviram se...

Al' hajde to manje više kad su se predeverale tri katastrofalne sezone mogla bi i ova, i onda ti naumpadne da ćeš i sljedećih godina gledati isti, ako ne i gori, Milan. Onda definitivno gubim svaku volju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 feb 2017, 15:57

Raonffa je napisao/la:
muxa je napisao/la:Ja se nakon svake utakmice zapitam što meni ovo treba, al već sutradan gledam kad je sljedeća tekma da prilagodim raspored :)
Ma nema teorije da ih mogu gledati nakon što mahom izgube sve šanse za Europu. Na stranu igra koja ne valja već godinama, i ne gledam Milan da umirem u ljepoti jer ljepote nema već odavno, problem je taj što ja ne mogu gledati Milan koji se bori za sredinu tabele, čim sad vidim tabelu iznerviram se...

Al' hajde to manje više kad su se predeverale tri katastrofalne sezone mogla bi i ova, i onda ti naumpadne da ćeš i sljedećih godina gledati isti, ako ne i gori, Milan. Onda definitivno gubim svaku volju.

Raonffa klasični glory hunter, vratit će se kad budu prvi :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2017, 16:04

nextterrain je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
muxa je napisao/la:Ja se nakon svake utakmice zapitam što meni ovo treba, al već sutradan gledam kad je sljedeća tekma da prilagodim raspored :)
Ma nema teorije da ih mogu gledati nakon što mahom izgube sve šanse za Europu. Na stranu igra koja ne valja već godinama, i ne gledam Milan da umirem u ljepoti jer ljepote nema već odavno, problem je taj što ja ne mogu gledati Milan koji se bori za sredinu tabele, čim sad vidim tabelu iznerviram se...

Al' hajde to manje više kad su se predeverale tri katastrofalne sezone mogla bi i ova, i onda ti naumpadne da ćeš i sljedećih godina gledati isti, ako ne i gori, Milan. Onda definitivno gubim svaku volju.

Raonffa klasični glory hunter, vratit će se kad budu prvi :mrgreen:
Ma vratit će Raonffa već na početku sljedeće sezone (bez obzira na prodaju kluba ili ne), kao i svake godine uostalom, iznervirat će se do februara i onda će sporadično pratiti utakmice bez nerviranja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 feb 2017, 19:31

Ako ne dodje do prodaje konacno mislim da ce mnogi odustati i od ovog dijela podforuma i od pracenja Milana. Ja prvi.

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 14 feb 2017, 21:21

Ja necu jbg predugo pratim ovaj klub i zavolio sam ga od 98. Gledam svaku utakmicu koju mogu a proći će i ove muke jer isuviše ima mnogo ljudi u Italiji koji vole ovaj klub i neće propasti tako lako. Još da mi je ostvariti želju i otići na par derbija na san siru ...
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 14 feb 2017, 22:40

Uf koliko smo samo mi daleko od drugih velikana, ma nismo još ni solidni a nit' smo na dobrom putu,to shvatim kad gledam utakmicu PSG-Barsa.
Ac.Milan 2001-2024!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.