AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 28 nov 2017, 18:41

Ja ne skidam osmjeh s lica i ne mogu da docekam nedjelju. Jedno je sigurno je.bat ce ovim manekenima majku. Dosta je bilo naslikavanja na twitteru i instagramu ko pede.rcici vrijeme je da se zasucu rukavi i gine za tim kao sto se ginulo prije 10-ak godina.
Ovaj tim je bolji od Lazia i mogu napasti 4. mjesto prije ili poslije samo im fali pobjednicki ratnicki mentalitet koji je recimo krasio Conteov Juventus pogotovo prvih sezonu dvije kad su imali slabiji tim od Milana pa uzeli ligu.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 28 nov 2017, 20:53

Biće mu yebeno naći prvih 11, Hakan i Suso bi morali biti u prvih 11, a kako god skontam vrlo teško je izmisliti formaciju gdje bi obojica igrali. Odnosno uvijek se može iskombinovati nešto al' nema formacije gdje njih dvojica mogu biti zajedno na terenu i to na prirodnim pozicijama.

Možda bi mogla 4-2-3-1 al' prije svega nemaš kvalitetnog lijevog krila, a usput ni situacija sa desnim bekovima nije sjajna.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 nov 2017, 21:15

Imam neki pozitivan predosjecaj što se Genara tiče. Nije on baš bez iskustva, em sto je cijelu karijeru radio sa vrhunskim trenerima, em je uvijek bio čovjek od zadatka. Produžena ruka trenera na samom terenu. A i već iza sebe ima par sezona rada sa seniorima pojedinih klubova. Nisu to neki zapaženi rezultati, ali iskustvo je bitnije. A kao i on sam rece, niko mu nije poklonio licencu već je morao mnogo toga savladati i nauciti da bi došao do nje. A o njegovom temperamentu i odlučnosti suvisno je i pisati
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 28 nov 2017, 21:47

Vise puta sam pisao kako je Gatuso jedijo losije rjesenje od Montele i zaista tako mislim. Ne ocekujem nista bolju igru a ni rezultate tako da me moze samo ugodno iznenaditi. Nek mu je sa srecom i da osvoji vise trofeja kao trener nego kao igrac
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 nov 2017, 22:17

ako ćemo gledati realno, on ni kao igrač nije bio najoštrija olovčica u pernici :zzz:


nema nikakve veze to što ima trenersku licencu i neko jalovo iskustvo iz nižerazrednih klubova gdje je nakon ekspresnog roka guzicom vrata zatvarao, imaju mnogi sve to nabrojano što ih ne čini nužno ni prosječnim, a kamo li dobrim trenerima.
yebat ga uložiš 250 miliona u ekipu i onda od kluba napraviš poligon za trenere koji se tek uče svom poslu, uopšte mi se ne sviđa u kojem ovo pravcu ide.


dobro hajde neću previše srati dok ga ne vidim na djelu jer možda čak i iznenadi jer vidim veliku želju kod njega i igrača da spase sezonu, ali zasad ne vidim razlog za optimizam.



inače pretpostavljam da će igrati 343, što je trenutno valjda najbolja opcija za ekipu i za koju sam mjesecima navijao.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 01 dec 2017, 10:59

Znaci ako prodjemo Udine u kupu idemo na Inter, dakle 27-og bi trebali gledati jos jedan derby,nadam se ovaj put da cemo mi izaci kao pobjednici jer deff nismo zasluzili onak poraz od njih

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 01 dec 2017, 16:26

U nedjelju Rinovo 'vatreno krštenje' protiv uvijek neugodnog Beneventa :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sinpos
Postovi: 117
Pridružen/a: 18 nov 2017, 21:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sinpos » 02 dec 2017, 11:07

Odlican protivnik za prvu utakmicu novog trenera.Samo se nadam da nece puno eksperimentisati.Najave su da ce Kessie na klupu,a Silva i Cutrone u napadu.Samo ne znam ko ce na desnu stranu,jer Borini je jos povrijedjen,a Calabria i Abate jos nisu fit.I Hakan je povrijedjen,pa cemo vidjeti kakvu ce ekipu Gattuso izvesti u nedjelju
Forza Milan!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 02 dec 2017, 11:44

igrat će 343 sa silvom u špicu, desno valjda abate i montolivo umjesto kessija kojem svejedno već odavno treba malo predaha.


sad-zasad nema filozofiranja i izvodi najbolju formaciju i najboljih 11 što je za početak dobro :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 02 dec 2017, 16:13

I taj Hakan svaku drugu povredjen

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 02 dec 2017, 20:53

Izgleda da će opet mrtvi Kalinić biti u napadu. Čime li smo zasluzili mi navijači Milana, da uvijek imamo jednu tarabu koja igra bez obzira na sve.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 02 dec 2017, 21:39

Decki ovaj Hakan je goli K od igraca, njega se treba rješavati, te na ljeto dovesti top veznjaka, ide mi na zivce ko biva Juninho, a niti jedna mu nije prosla zivi zid !!

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 02 dec 2017, 21:51

a joj ljudi dragi čekajte malo, pa valjda zaslužuje godinu-dvije prije nego što ga neko proglasi flopom i šutne. :crazy: koga smo sve godinama trpili, može se i hakanoglua čekati da proradi jer onakav talenat iz leverkuzena nije preko noći zaboravio igrati fudbala.


momak 8 mjeseci nije igrao profesionalnu utakmicu, došao u novu ligu koja je sušta suprotnost bundesligi, većinom igrao na neprirodnim pozicijama, montela ga rotirao svaku drugu utakmicu i opet je nekako skupio 2 gola i 6 asistencija što ga čini jednim od produktivnijih igrača u ovom klubu, a ovdje ga ljudi otpisuju u je*enom decembru.


osim silve, susa, borinija i RR niko nije izgledao dobro pod montelom pa bi tom logikom sve živo trebali rasprodati, a i ova prva trojica su konstantno kroz sezonu imali svoje toplo-hladno momente.



ako se dođe do situacije da moraš nekoga prodavati, gigi je svakako prvi na tapeti zbog klauzule a bonaventura drugi, što će valjda biti dovoljno da se izmire računi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 02 dec 2017, 22:53

Kad vam bude teško samo pogledajte ovu sliku i bit će vam lakše :mrgreen: :
slika
jbg kad se dobije dosta love bude tu dosta promašenih transfera al kad se jednom ubode par onih pravih doće i rezultati. Ali najvažniji je trener, za naredno ljeto tu morate pametno odabrat a ekipa je već sada sasvim solidna da se bori za CL mjesta.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 03 dec 2017, 23:25

Dobro je, imamo 11 bodova više od SPAL-a :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 04 dec 2017, 00:28

muxa je napisao/la:Dobro je, imamo 11 bodova više od SPAL-a :)

Sent from my x600 using Tapatalk
i 20 više od Beneventa. Mislim da nas oni do kraja ne mogu stići :D

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 04 dec 2017, 00:31

Zenga je napisao/la:Ostalo je 26 kola / 78p u igri, a trenutno imamo svega 19p od mogucih 36p, dakle 53% ucinak.
Sto znaci da moramo uzeti 53p od mogucih 78p, odnosno 68%, da bi na kraju imali 72p. Sto opet znaci da mozemo "prosuti" 25p, pa su moguce kombinacije:

7poraza & 4 remija
6poraza & 7 remija (mozda najrealnije?)
5poraza & 10 remija

https://ibb.co/hxBWoG
Update: ostala su 23kola / 69p u igri, sto znaci da moramo uzeti 51p od mogucih 69p d bi se docepali 4.mj, odnosno 73,9% ostalih utakmica, do kraja sezone. Ovo trenutno zvuci kao nemoguca misija, ali hajde da okoncamo 2017-u pa cemo vidjeti status.

Montella: uzeo 20 od mogucih 42p, odnosno 48%
Gattuso: njegov ucinak cemo krajem decembra, Bologna-Verona-Atalanta-Fiorentina slijede. Ako se po jutru poznaje dan, danasnji debitant se nece proslaviti niti zadrzati posao dugo.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 dec 2017, 11:14

lord abate :bow: :bow:

gets subbed on at the 60th minute
- gets outrun by D'Alessandro (who played the entire game) at the 94th minute
- gets a yellow card
- shakes the referee's hand
- decides not to mark the opponents' goalkeeper
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 04 dec 2017, 12:18

Ajde bar nije odigrao pas za Milita :D
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 04 dec 2017, 14:52

Sto je i najgore, taj isti Abate je usao cim smo poveli sa 2:1. Znaci poslije vodstva momentalno smo presli u defanzivu protiv ekipe koja nije imala nijedan jedini bod. I da igramo protiv Napolija ne smije biti povlacenja.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.