AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 okt 2017, 15:56

Faraone oprosti im. Ne shvataju tvoj sarkazam :D

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 okt 2017, 17:38

Cek, jel ovo ozbiljno? Navodno bi od ugovora sa Pumom dobijali mizernih 15 mil?

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 14 okt 2017, 18:03

Izgleda da je to to.Zvati UA ili neki drugi brand samo vise para da se izvuce
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 okt 2017, 18:31

UrbyEmanuelson je napisao/la:Faraone oprosti im. Ne shvataju tvoj sarkazam :D
Slabi su skroz moj Urbi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 15 okt 2017, 00:14

Nije mi jasno samo sta pokusava s Susom na poluspici, znaci covjek je izrazito krilo?!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 okt 2017, 13:49

Evo derbija evo ludila :D
Jos da nismo odron i mi i oni valjalo bi.
Ne zna covjek ni sta od nasih da ocekuje. Slazem se da je Suso na poluspici igrac manje.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 okt 2017, 14:45

pa ovo će biti najbolji derbi u zadnjih 6 gofina, nismo baš toliko odroni kao prije ni mi ni oni :zzz:


jedno je sigurno, uvijek ga popuši onaj ko odigra bolje :mrgreen:
za rezultat ne znam, nekako najviše naginjem prema remiju ili eventualno pobjedi intera, uglavnom moji glasići u glavi mi ne nagovještavaju da bi mi mogli pobjediti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 okt 2017, 14:48

Igracki slazem se da su oba kluba mnogo jaca,ali igrom i nisu bas.
Ja imam osjecaj da cemo slaviti veceras i da ce se sezona okrenuti i zavrsavamo iza napolija i juventusa. Salim se,samo cemo slaviti :D

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 okt 2017, 17:17

ma igrači su uvijek posebno nabrijani za ovu utakmicu, a kako oba kluba imaju neuporedivo kvalitetnije igrače nego zadnjih godina, tako nekako očekujem i kvalitetniji dvoboj bez obzira na prijašnju formu :mrgreen:


pa ekipa je stvarno igrala dobro protiv rome bez obzira na nesretni poraz, ako bi sad nastavili u istom ritmu i dobili onda bi to stvarno u jednu ruku moglo biti prekretnica sezone.
mada i dalje tipujem na remi što u globalu nije loš rezultat, interu ipak ide par stvar u korist poput spaletija, uigranosti i domaćeg terena ( :mrgreen: ) zbog čega ih guram u blaže favorite večeras iako utakmica može otići u hiljadu pravaca.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 16 okt 2017, 10:18

Ode jos jedan div iz fudbala. Mnogo ljudi je zavoljelo ovaj klub zbog njega,a meni je bila cast gledati ga kako izrasta u najboljeg na planeti. U to doba sam ga volio kao i sebe,znao sve detalje njegovog zivota. Najbolji defanzivci u to vrijeme su izgledali smiješno kada on krene u sprint sa loptom. Elegancija,brzina,tehnika, umijeće.
Hvala ti na svemu ikono,nikad te zaboraviti necemo.
Siam venuti fin qua,siam venuti fin qua,per verdere segnare Kaka!!

slika

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 okt 2017, 11:37

zar nije rekao da ide iz orlanda, a ne da bukvalno završava karijeru? :think:

u svakon slučaju yebem mu gene brazilske, strašno kakav igrač se ugasio onog momenta kad je otišao iz milana, ali mi je drago što smo ga baš u milanu imali čast gledati dok je bio u svom prajmu, onakvog igrača nećemo još zadugo gledati ovdje.



nego li, idu nam 3 lakše utakmice, nadam se i 3 pobjede za dozu samopouzdanja jer te onda čekaju juventus i napoli.. i onda poslije njih konačno da se malo odahne, e jesu nam sastavili raspored alal im vjera :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 16 okt 2017, 11:54

od kada je kaka otisao iz milana,krenula je silazna putanja milana...jer da pronadjes onakvog igraca za male novce je velika stvar....mislim dok su brazilci igrali u milanu da je to bilo puno puno bolje nego sada (serginho,kaka,kafu,ronaldinho,dida...). Mi smo veliki gubitak imali kada nas je Leonardo napustio koji je bio vrhunski skaut i odlican pregovarac za podrucije brazila...od tada ni jednog brazilca mladog talentovanog nismo doveli (cc 10 god ).

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 16 okt 2017, 12:08

LP pisi propalo ganjaj UEFA ligu pa sta ako sta bude dobro ako ne pisaj ga. U sta skrsise 200 i kusur miliona bolje da su te pare dali na novi stadion, gledam Atletica kakvog ljepotana napravise za ove pare. Ni milimetra napretka ovaj Milan nema sa ovom ekipom u odnosu na proslu sezonu a Montella je mozda dobar trener ali u nekom drugom klubu ovdje ocito ne i trener je pola ekipe, pogledaj Inter prije i poslije Spalettija, Lazio i sta Inzaghi radi sa timom koji je puno slabiji od Milanovog itd. Otjerase legende Seedorfa i Inzaghija kasnije i Mihu kao zadnje pse a sa onakvim roosterom imali su dobar rezultat a ovoga ce trpit izgleda jos zadugo. Nema ekipe u ligi petice da prima onako golove, 1. i 2. gol preslika, ono se ne desava ozbiljnoj ekipi. Ko je ikad gledao Inter zna da Perisic ima jedan potez laznjak i onda lijevo i ubaci ali ocito se ovi amateri iz Milana na treningu naslikavaju za instagram. Ali dok ovima dodje iz guzice u glavu propast ce vec ili je vec propala sezona. Sredina je odavno najveci problem i ona je 50% tima i Milan protiv toip 5 klubova u italiji ne moze parirati na tome. I dajem sebi za pravo iako je sredina glavni problem da pljujem po Bonucciju jer je on dosao kao zvijezda i jedan od najboljih stopera a na kraju je ispao losa kopija Bonere. Mussachio i Romagnolil nisu nikad ni bili neke stopercine i Leu preporucam da se ostavi ozbiljnog fudbala jer ocito za to vise nije i drzi se onoga u cemu je najbolji a to je zvijezda na twitteru i ostalim drustvenim mrezama. Izgleda da im ga je Juve uvalio do guse opet kao i onomad kad ne uzese Erikssena i dovedose panja Matrija.

edit: sorry na kilometarskom postu i sto se ponavljam ovako dusu olaksam bar malo :kafa:
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 17 okt 2017, 00:28

Toliko me nazivcirala sinoc utakmica pa ne spomenu odlazak Kake. Hvala ti majstore na svemu pamtit cemo te do kraja zivota, nikad svijet vise nece vidjeti ovakvu eleganciju.

http://www.indexBRISI OVO.hr/sport/clanak/odlazi-ubojica-djecjeg-lica/1001350.aspx
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 17 okt 2017, 16:15

[quote="_forzamilan_"][/quote]

Hajmo bit glory hunteri i za City navijat dok se nasi ne adaptiraju :D
Umorilo je ovo covjeka sve

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 okt 2017, 17:56

Samo da pozdravim potez uprave o postavljanje ultimatuma Monteli, znaci sljedeće tri utakmice mora dobit ako zeli ostati na klupi Milana. Paok, Genova i Chievo, taman i po mjeri za ovaj zadatak. Ako uspije onda ce definitivno na taj način podici samopouzdanje ekipe, pa bi derbi protiv Juvea mogli dočekati u odličnom raspoloženju. Ako ne, onda nek nam je Bog na pomoći..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 okt 2017, 18:36

Tokom zime Milan ce dovesti najmanje dva igraca.Jedan ce definitivno biti igrac sredine terena, dakle konkurencija odnosno zamjena za Kessiea, koji igra bez prestanka vec 3 mjeseca i to se itekako osjeti.Drugo pojacanje ce biti vjerovatno krilni napadac.Te eventualno Lucas Lima iz Santosa mao treće pojačanje.Također sve bi češće mogli gledati 3-4-3 formaciju.

Također Kaka je navodno zamolio Fassonea da se vrati u Milan i tu završi karijeru na kraju sezone.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 okt 2017, 21:53

Ta konkurencija za Kessiea će najvjerovatnije biti Jankto pred kojim bi mogla da bude fina karijera pa zašto ne bi bila kod nas. Taj krilni napadač ako bi ga dovodili a sumnjam bi se mogao naći i među ovim jačim klubovima koji imaju konkurenciju na toj poziciji. Zavisi da li će uprava na ovoj sredini sezone se upuštati u neke akcije. Isto kao da se Galliano vratio pa ganjaju ove free agente kao Lucas Lima. Nisam nešto upoznat sa njim ali da igrač u 27-oj godini još nije došao u Evropu mi ne ulijeva neku sigurnost. Što se tiče mogućeg povratka Kake ne bih imao ništa protiv da odigra bar jednu sezonu ili bar polusezonu.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 okt 2017, 22:40

ne bi imali problema sa veznjacima da se u prošlosti pametnije razmišljalo, svaki od napolijevih veznjaka (alan, jorginho, diawara, zielinski) su maltene bili na korak od milana, ali se prednost davala govedu, sosi i sličnim isprdcima kojih se više ne mogu ni sjetiti :roll:


jankto i lima su dobri za rotacije, ali ništa više od toga, treba tu neki moćan veznjak na ljeto ili čak dva jer je biglia za sad veliki promašaj.

da se ja pitam doveo bih onog malog barelu iz cagliarija i toreiru iz sampdorie. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 okt 2017, 23:54

slika
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.