AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 avg 2017, 23:26

De Sciglio se ponovo pokazao u punom svjetlu u finalu superkupa :).Hvala Bogu pa ode od nas
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 13:16




Auba i Immobile sinoć.I sa jasnom porukom Cire kako se nada da će ga uskoro vidjeti. :kafa:

Zadnji izvještaji govore da će dodatni keš stići ove sedmice za vrhunskog napadača.A također Mirabelli nije sinoć bio bez razloga na Olimpicu, jer je došao da gleda De Vrija i Sergeja. Možda polahko počinje imati smisla prodaja Gomeza u Fener i Palette kome god već. :hmmmmm:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2017, 13:22

Ne mogu ja pratiti ova nagađanja i pogađanja, samo se džaba nerviram.

Ne očekujem ništa spektakularno do kraja prelaznog roka, a nadam se da nešto ipak biti :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 13:33

Vidjet ćemo šta nas čeka narednih dana.I sami su najavili da će poslije 15og biti vijesti kad su novi igrači u pitanju.Kao što su rekli kako osjećaju obavezu da ne pogriješe u izboru posljednjih pojačanja za ovaj prelazni rok, i da ne smiju na kraju navijače razočarati.

Da sam na njihovom mjestu kad već imam tolike pare, uzeo bih De Vrija, Badelja, Kalinića i tako završio prelazni rok. Tako dodatno pojačao sredinu i odbranu te nadopunio napad. Sa De Vrijom bi vjerovatno imali najjaču odbranu u ligi, što je u Italiji krucijalno za najviše domete.Ali opet jaka je želja i za nekom mega zvijezdom u napadu..
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 14 avg 2017, 13:39

Romagnoli13 je napisao/la:Vidjet ćemo šta nas čeka narednih dana.I sami su najavili da će poslije 15og biti vijesti kad su novi igrači u pitanju.Kao što su rekli kako osjećaju obavezu da ne pogriješe u izboru posljednjih pojačanja za ovaj prelazni rok, i da ne smiju na kraju navijače razočarati.

Da sam na njihovom mjestu kad već imam tolike pare, uzeo bih De Vrija, Badelja, Kalinića i tako završio prelazni rok. Tako dodatno pojačao sredinu i odbranu te nadopunio napad. Sa De Vrijom bi vjerovatno imali najjaču odbranu u ligi, što je u Italiji krucijalno za najviše domete.Ali opet jaka je želja i za nekom mega zvijezdom u napadu..
Ako vec imaju tolike pare nek uzmu Sergeja
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2017, 14:39

šta će mu de vrij ako će igrati sa dvojicom pozadi, dosta su rom, musaka i leo.

352 formacija neće imati smisla ako se ne dovede wc napadač, a da budem iskren silva i kalinić skupa mi nisu neko najveselije rješenje :zzz:


kad već nema šanse za top napadačem jer više stvarno ne vidim koga bi to mogli dovesti, ja bih bio sretan da dovedu keitu (ili neko drugo krilo sličnih karakteristika i kvaliteta) i neizbježnog kalinića jer na tržištu nema ništa bolje ni od njega, pa da se nastavi igrati u staroj formaciji jer je to sad najpametnija solucija.
jedan veznjak za rotacije je također neminovan, ali vjerujem da će nekoga dovesti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 avg 2017, 14:54

Pregovara se sa Villarealom za Baccu.
Izgleda ide na posudbu sa obavezom otkupa poslije.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2017, 15:52

Mi ako ne dovedemo vrsnog napadaca i pridruzimo ga Silvi, onda pod hitno moramo dovesti krilnog igraca spremnog u svakom momentu rijesiti tekmu, postici gol ili asistirati, jer se ovako Silva nece nadavati golova, kao ni nasa trenutna krila. A tesko ce Lazio u ovom momentu pustiti Keitu, ukoliko ne ponudimo neku ludu cifru za njega.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2017, 15:54

Jel istina da je Fassone izjavio da ce se sutra desiti jedan od najvecih transfera u historiji kluba?? :?: :idea:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 16:13

Mediaset: Nikola Kalinic to AC Milan is a done deal. Nisam im prije vjerovao kad bi nesto objavili vezano za Milan, ali upravo je ovaj medij prvi objavio da će Bonucci u Milan.Tako da..

Doduše ovo nikad nije značilo da neće doći još jedan napadač ili krilo.Kalinić ja zamjena za Baccu prvenstveno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 avg 2017, 17:55

muha milanez je napisao/la:Jel istina da je Fassone izjavio da ce se sutra desiti jedan od najvecih transfera u historiji kluba?? :?: :idea:
Ako je istina to znaci samo jedno dolazak Aube ili Belotija,ja se nadam ovome prvom :)

Neka Nikole kao back up odlican

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 14 avg 2017, 18:00

Kako čitam da su F&M izjavili da će sutra potpisati najskuplji napadač u Milanovoj historiji. E sada Aubameyanga nedaju, Kalinić ne može biti najskuplji, Costa hoće samo u Atletiko, Beloti skup, Neymar već u PSG :D .
Ja bi još samo da na ovom mjestu napomenem da je Coutinho napustio trening redsa i upustio se na aerodrom.
:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
:tralala: :tralala:

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 14 avg 2017, 18:03

Kalinic cojk od 41m eur :kafa:

Nego ozbiljno sad, Kale ako dodje bit ce super backup.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 18:06

Bacca je napustio Milanello i na korak je od prelaska u Viljereal. Što znači da se polahko priprema terena za Nikolu+ jednog mega napadača. Belotti ili Auba, pitanje je sad?! :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2017, 18:10

ja nigdje nisam vidio da su to rekli osim na nekoj domaćoj fejsbuk stranici, koji su to izmislili radi lajkova :zzz:


mislim da neće doći nijedan napadač nego krilo, ostaje vidjeti ko.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 18:14

Od početka samog ljeta se priča o dolasku Kalinića + još jedan napadač.Možda su negdje u međuvremenu skontali da je ipak za ekipu korisnije da dovedu jedno krilo uz napadača, ali više vjerujem onome što su Mirabelli i Fassone izjavljivali još početkom juna pa kasnije i ponavljali par puta.Nikad nisu isključili dolazak dva nova napadača. Mada ni kombinacija Nikola + novo krilo, nije ništa lošija.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2017, 18:21

Agreement between Villarreal and Milan for Bacca could be for around €16-18M [Alfredo Pedullà]. To je finih 30ak M od njega i De Sciglia.Te još 15ak koje su nakupili prodajom ostalih nepotrebnih igrača.A ostatak novca za pojedine transfere će stići naredno ljeto.A tek trebaju da se kutarišu Palette i Nianga, i tu je 20ak M zagarantovano, osim ako ne budu dio nekog deal-a sa nekim klubom( čitaj Torino).
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2017, 18:29

Sretno Ribaru, jedan od rijetkih igrača koji je zaslužio da nosi dres Milana zadnje dvije sezone :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 14 avg 2017, 20:08

slika

:mrgreen: :mrgreen:

f&m, znate šta treba raditi :p
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 14 avg 2017, 20:14

_forzamilan_ je napisao/la:Kalinic cojk od 41m eur :kafa:

Nego ozbiljno sad, Kale ako dodje bit ce super backup.
Pa imamo već dva backupa Silva i Cutrone, a i dvojicu koji još nemaju definirane uloge Niang i Borini, tako da smo na backup pozicijama dobro pokriveni. Nama treba top napadač, dosta više backupa.
Mislim da Dzeko ne vrijedi preko 40 mil tako da se ne uklapa u ono sto je Mirabeli najavio :njanjanja:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.