AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 02 jan 2018, 18:14

Sretna Nova svima.

Da su ganjali Turana prije neke 3 godine kada je i igrao rekao bih super ali čovjek koji je veoma malo igrao ne može biti neko veliko pojačanje. Ako traže neko jeftinije rješenje neka vrate Deulofeua koji u Barceloni nema niti će imati neku minutažu. Zamišljam jedan trojac u napadu ako već igraju 433 koji bi bio veoma dobar kad se uigra: Deulofeu Silva Suso. 3 dobra i još mlada igrača. Još jedno jeftinije rješenje za koje ne bih bio protiv je Papu Gomez. Nije neko veliko ime ali dobar je u ligi i veoma često nama pravi probleme. Ali ima puno boljih ali i skupljih rješenja i biće zanimljivo hoćemo ili šta ćemo raditi u ovom januaru.

Ovaj David Neres iz Ajaxa je dobar ali koliko znam on igra na desnoj strani. Ko zna šta ovi misle raditi sa Susom ali ja ga ipak ne bih dirao. Ko zna kakve će nam UEFA sankcije dati i hoćemo li morati prodavati najbolje igrače, tj, najboljeg igrača.

Kad se sjetim da se prije početka sezone sa nama povezivao Wilshere bio sam se zgrozio tom mišlju ali kad vidim Montoliva ili još gore Bigliu i kako ovaj sad igra u Arsenalu odmah bi ga potpisao.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 jan 2018, 17:37

Prema nekim medijima Jankto je praktički igrač Milana. Navodno će već tokom vikenda obaviti ljekarske preglede i potpisati ugovor.

Vidjet ćemo da li ima istine u ovome.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 03 jan 2018, 18:10

Romagnoli13 je napisao/la:Prema nekim medijima Jankto je praktički igrač Milana. Navodno će već tokom vikenda obaviti ljekarske preglede i potpisati ugovor.

Vidjet ćemo da li ima istine u ovome.
Ja i ne znam kakav je Jankto igrač, koja mu je pozicija? Gdje čitaš vijesti o Milanu? Ja uglavnom čitam na milaneye ali ovo nisam vidio.

P.S. Sretan rođendan Cutrone i još puno više u Milanu kao i golova.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 jan 2018, 18:15

celikmilan je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Prema nekim medijima Jankto je praktički igrač Milana. Navodno će već tokom vikenda obaviti ljekarske preglede i potpisati ugovor.

Vidjet ćemo da li ima istine u ovome.
Ja i ne znam kakav je Jankto igrač, koja mu je pozicija? Gdje čitaš vijesti o Milanu? Ja uglavnom čitam na milaneye ali ovo nisam vidio.

P.S. Sretan rođendan Cutrone i još puno više u Milanu kao i golova.
Lijevi vezni. Ta pozicija mu najbolje odgovara. Ima 21 godinu, i Udineseu igra dobro već duže vremena. I oovu polusezonu je bio kvalitetan. Ako se transfer realizuje to je oko 20ak miliona.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 jan 2018, 23:29

odličan je igrač i volio bih da ga dovedu, ali nigdje ni ja ne pročitah ništa o njemu mada je još ljetos spekulisano da ga je milan već kaparisao, ko će ga znati.
sad zasad se miruje na merkatu, ništa konkretno se ne piše o milanu iako se da naslutiti da žele krilo i veznjaka.


zato se od večeras spominje baseli, ali meni je on iskreno bezveze igrač, eventualno kao back up može poslužiti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 jan 2018, 02:09

Kakav brat je Montella. Prva tekma sa Sevillom i odmah 4-2-3-1 formacija. A u Milanu nije ni pomišljao na to, i ako je imao idelane igrače za to. :bow:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 05 jan 2018, 21:39

Raja sretna vam Nova sa zakašnjenjem, da nam bude uspješnija nego prošla.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 06 jan 2018, 21:04

PSG otpisao Ben Arfu i Mouru. Ben Arfa moze ici besplatno. Eee da nam je sad Galianija :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 06 jan 2018, 23:09

muxa je napisao/la:PSG otpisao Ben Arfu i Mouru. Ben Arfa moze ici besplatno. Eee da nam je sad Galianija :)

Sent from my x600 using Tapatalk
ma Ben Arfa je cirkusant. Ogroman talenat ali ga zbog svoje neozbiljnosti nije adekvatno iskoristio. Sa svojih 30 godina on nije više za ozbiljnog fudbala, Amerika ili Kina su mu suđene.
Ja bi radije Lukasa, svakako nam na putu povratka fali jedan kvalitetan brazilac. Barsa također pravi otpis igrača pa bi se moglo šta kvalitetno ugrabiti, ali samo ne Maskerano.

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 06 jan 2018, 23:50

Ne hvala za Ben Arfu. Zar nije Moura desni napadač? Sa dolaskom Coutinha Deulofeu sigurno odlazi. Mogao bi se dobiti za male pare.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 07 jan 2018, 00:23

Ben Arfu ne bi ni na termin zvao. Raspao se lik totalno. Moura je samo mokri san za Milan, jer zeli i Chelsea recimo.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 07 jan 2018, 08:04

"Nismo to očekivali, međutim vidjeli smo nekoliko dobrih stvari, kao što je naša sposobnost zadržavanja lopte. Razumijem razočaranje jer sam doživio mnoge derbije i znam kakav je osjećaj."

Kako ce Montela pojesti zivce Sevillinim navijacima :lol: :lol: :lol:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 07 jan 2018, 08:26

Po cemu se Ben Arfa raspao a Moura nije?

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 07 jan 2018, 09:42

muxa je napisao/la:Po cemu se Ben Arfa raspao a Moura nije?
Moura prošle sezone 19 golova i 11 asistencija a Ben Arfa 4 gola i 7 asist, osim toga Moura 25 god a Arfa 30. Neko će se usrećit sa Mourom
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 07 jan 2018, 12:18

Dovedi Mouru i Miktarijana to je upgrate za ekipu 40% samo sto ja mislim da mi necemo nikoga dovesti jbg

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 07 jan 2018, 13:23

Nama je i biglia trebao unaprediti igru za 30%,pa vidimo sta je bilo.
Pozdrav braco,nisam mogao pisati proteklih sedmicu dvije.
Sinoc smo odigrali fino,stvarale se i prilike. Calabria dosta dobar.
Najbitnije je da se napravi neki niz pozitivni i da se uzimaju bodovi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 07 jan 2018, 15:16

Biscione je napisao/la:
muxa je napisao/la:Po cemu se Ben Arfa raspao a Moura nije?
Moura prošle sezone 19 golova i 11 asistencija a Ben Arfa 4 gola i 7 asist, osim toga Moura 25 god a Arfa 30. Neko će se usrećit sa Mourom
Jest, a koliko je koji proveo minuta na terenu? Da se razumijemo, i ja bi radije Mouru, ali ako uzmes u obzir da nema trošenja ovaj mercato i kakav nam je izbor igraca na krilnim pozicijama onda je Ben Arfa logičan izbor. Nama bi i Visca bio pojačanje.

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 07 jan 2018, 16:32

Nama će biti upgrade samo da ustalimo prvih 11 igrača, meni se svidjela jučerašnja postava i volio bih da uvežemo 2,3 meča sa istom onom postavom (eventualno Silva umjesto Cutronea, al' mali je zaslužio da igra zaista) i vjerujem da ćemo biti bolji kako vrijeme odmiče.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 08 jan 2018, 13:35

Sretan 20. rođendan ukrotitelju "stare dame" :D Dobro je krenuo, pa malo stao, nadamo se da će ponovo dobiti priliku i početi pružati dobre partije.

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 08 jan 2018, 17:14

Idioti će pustiti buduceg superstara radi polovnog napadača kome treba 100 šansi da da 1 gol.Gatuso je već sad pogubio kompas.Jel su ćoravi ili glupi kad forsiraju Kalinića ispred Silve.Jeb.... Montela kad ga dovede,što ga ne povede
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.