AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SafetSajo » 21 avg 2017, 11:03

stigo kalinic na medicinske preglede
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 11:04

Jack i Biglia se oporavljaju brze od ocekivanog, međutim medicinski tim im nece dozvoliti da se vrate prije utakmice sa Laziom.Jer ne zele nikakav rizik.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 21 avg 2017, 11:24

Kako ce mocno Milan izgledat sa Bigliom u sredini, jos ako se bude igralo sa dva napadaca. Mozda bi najbolja bila 3-5-2 formacija, mada kad imas dobre igrace mozes kombinovat 2-3 formacije.

Nadam se da ce Cutrone ostat u ekipi, grehota bi bilo momka poslat negdje kad znas da u Milanu moze imati sasvim dovoljno utakmica za njeg. Kalinic, Silva, Borini i Cutrone sasvim ok. Samo, lijevo krilo se mora dovest, Borini jednostvano nije kapacitet za tu poziciju.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 21 avg 2017, 11:40

Pise se da Inter zeli Susa??? Mislim da F&M nisu toliko naivni posebno kad se uzme u obzir da se spominje cifra od 25 mil.

Sto je najgore osim tog lijevog krila fali i zamjena za Susa. U ovakvim okolnostima ne bi mi smetalo da Niang ostane. Moze igrati na obje strane i kakav god da je, opasniji je od Borinia.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 11:40

Ne znam što se nervirate oko Borinija, pa i onako igra tu silom prilika s obzirom da je Jack van terena na par dana, Nianga nastoje otjerati, a lijevo krilo još nisu kupili.Znači bespotrebno nerviranje oko igrača koji je tu spletom okolnosti.

Samo da nakon ozvaničenja Kalinića, dovedu to krilo i dodatno nadograde sredinu terena i to je merkato za čistu desetku.


Naravno neka je i Nikola konačno stigao, zaslužio je vala.Odbio je sve moguće ponude, puno unosnije od one koju mu je Milan ponudio.Zatim odbijao trenirati zadnjih dana da bi se sve ubrzalo.Doduše taj dio mu nije trebao jer je neprofesionalno, ali to je izgleda postao trend među igračima.Ali eto neakako se izborio da dođe u Milano, i ne sumnjam da će se maksimalno truditi kad god dobije priliku da igra.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 12:37

Kalinić je još jedna opcija više u napadu, super što je stigao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 13:03

gotivim takve igrače poput kalinića koji vole milan i koji je odbio svaku ponudu da bi došao u klub u kojeg je oduvijek želio otići, za takve znaš da će uvijek davati 100% od sebe :thumbup:

nije klasa, ali će itekako dobro doći jer se ne možeš zasad ozbiljnije uzdati u curtona i silvu.



sad još samo dobro krilo, nadam se da će ga uspjeti iskopati negdje :pray:
znam da ganjaju tog veznjaka i vrlo moguće stopera kad paleta i gomez odu, ali lijevo krilo je zadnja kockica koja se mora posložiti da bi ekipa bila kompletna.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 21 avg 2017, 13:22

Kalinic ce biti nas Mandzo i pojedini ce pojesti ovdje rijeci kada vide koliko ce pomoci timu u odnosu na staticnog jednodimenzionalnog Baccu :kafa:

Koliko se para dosad potrosilo?

Kakav mercato, strahota. Jos kad bi doveli jedno top pojacanje bilo spic ili veznjaka sreci nema kraja mada su nas sad razmazili i gubimo vezu sa realnoscu :kafa:

Kessie kakav **** stroj kako otresa igrace u duelu da li je ono covjek ili T90???
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 13:32

:kafa:
Most passes completed in Serie A this weekend:

- Leo Bonucci (95)
- Mateo Musacchio (87)
- Amadou Diawara (86)
- Franck Kessie (83)

samo se nadam da kessija neće niko dirati bar naredne 3-4 godine, jer ako ovako nastavi samo je pitanje vremena kad će nekome zinuti guzica da ga dovedu, pogotovo ovih par klubova što skupljaju igrače kao pokemone čim se pojavi nova zanimljiva igračkica na tržištu. :problem:
sreća što ne igra na deficitarnoj poziciji, da je na nekoj drugoj poziciji to bi ga već neko zgrabio iduće godine.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 13:43

Neće on niđe :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Finn
Postovi: 9157
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Finn » 21 avg 2017, 14:05

Milan have reportedly asked Juventus about the sensational possibility of signing Claudio Marchisio.

According to Rai Sport, Milan have made an enquiry for Marchisio, who is unhappy with the treatment he is receiving from Max Allegri.

The shock speculation first emerged on Monday morning, when Gazzetta dello Sport suggested the 31-year-old was no longer indispensable for Juve.

However, MilanNews notes the Rossoneri will not proceed with their pursuit until Marchisio asks the Old Lady for a transfer.
E još i ovo, kao šlag na tortu. :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 14:08

Pa teško da će i u ovom Milanu imati neku bolju ulogu od igrača sa klupe.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 avg 2017, 14:36

nek' opali još koji selfi ili instagram story, to mu je jedina aktivnost vrijedna pomena zadnjih godinu i po :kafa:


poslije bonucija neću reći da je nešto ili nekoga nemoguće dovesti, ali ovaj put nema od ovoga ništa, a na kraju krajeva ni ne treba nam instagram star.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SoooE7
Postovi: 240
Pridružen/a: 05 jul 2013, 16:07
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SoooE7 » 21 avg 2017, 14:48

Ima li ista za non-EU mjesta? Jesu li iskoristena ili su slobidna? Ima li kakvih naznaka?
„O vjernici, ako se budete Allaha bojali, On će vam sposobnost darovati pa ćete istinu od neistine moći rastaviti i preko ružnih postupaka vaših će preći i oprostiti vam. - A Allahova dobrota je neizmjerna“. (El-Enfal, 29)

Avatar
meskalin
Postovi: 2503
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 21 avg 2017, 15:41

Mislim da nisu iskoristena non Eu mjesta da nora biti slobodnih...sta mislite ljudi jel to to sto se tice transfera, je li s Kaletom zatvoren mercato za nas klub?

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 15:57

Naravno da merkato nije gotov dovođenjem Kalinića.U upravi su svjesni da je ekipa 90% kompletirana i da bi bila velika šteta da ne kompletiraju prelazni rok sa još jednim veznim i krilom.


Od jutros se tiho spominje ime Marchisia, jer nije zadovoljan navodno u Juventusu.Na sličan način je počelo i sa Bonucciem ako se sjećate.Claudio je izmučen povredama ali i dalje ima kuveta u njemu.Njegov transfer bi bio dobar najviše zbog iskustva i mentaliteta koji donosi sa sobom. Strašan plus za ekipu je što su tu već Bonucci i Biglia a igrač tipa Marchisio bi bio šlag na tortu po tom pitanju.Bio bi to odličan miks mladih i iskusnih igrača koji još mogu odigrati poneku sezonu na visokom nivou.Međutim zasad je to samo opipavanje pulsa.Uglavnom vezni igrač će doći, eh sad ko će to biti teško je pogoditi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 avg 2017, 16:59

Hellas Verona are pressing hard to sign Patrick Cutrone on loan, Milan continue to reject them. [Milannews.it]

:kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16619
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 avg 2017, 17:05

Ja se iskreno nadam da nema istine o ovoj prici.o Susu i Interu

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 avg 2017, 17:06

Moram pohvaliti još jednom Suska koji sve više igra desnom nogom i ne ide samo prema sredini, već se izvlači i u stranu što smo vidjeli kod drugog gola :kafa:

Neće on niđe

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 avg 2017, 17:08

Šuplja je to, zapravo možda se i interesuju al' čisto sumnjam da imaju i promil šanse da ga dovedu.

Uostaom, kad se malo sagledaju stvari, Inter je dobro popunjen na tim ofanzivnim i krilnim pozicijama općenito, tako da sumnjam u ovu priču.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: galia95 i 8 gostiju.