Arrigo Sacchi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Odgovori
meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Arrigo Sacchi

Post Postao/la meho-medo » 19 jan 2015, 19:14

Arrigo Sacchi i njegovi besmrtni!
Mnogu fudbalski strucnjaci i analiticari kazu da je Milanova generacija od 1987-1991 najbolja generacija koja je ikada igrala fudbal. Ova tema neka bude posvecena cijeloj toj generaciji (Baresi,Tassotti,Maldini,Ancelotti,Rijkaard,Gullit,Van Basten etc...)

Arrigo Sacchi je covjek koji je sa klupe predvodio tu generaciju. On je donio revoluciju u italijanski ali u svjetski fudbal. Zbog inovacija koje je ovaj covjek uveo promijenjena su offside pravila.

Pogledajmo kako je izgledao pressing i branjenje Milana pod vodstvom Sacchia
[youtube]
[/youtube]

A evo ovdje mozete procitati opseznu analizu o tome koja je ekipa bolja, Guardiolina Barca ili Sacchijev Milan
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Arrigo Sacchi

Post Postao/la milanist » 21 jan 2015, 12:10

A ne znam, po meni bolje mozda da si stavio naslov Legende Milana pa da onda mozemo pisati o svim velikim imenima koja su nosila ovaj dres, mislim i ovako mozemo ali nekako bi bilo ljepse za oko. Odmah bi se tu naslo mjesta za Maldinija, Shevu, Seedorfa, i ostalu kompaniju
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Arrigo Sacchi

Post Postao/la muxa » 21 jan 2015, 14:07

milanist je napisao/la:A ne znam, po meni bolje mozda da si stavio naslov Legende Milana pa da onda mozemo pisati o svim velikim imenima koja su nosila ovaj dres, mislim i ovako mozemo ali nekako bi bilo ljepse za oko. Odmah bi se tu naslo mjesta za Maldinija, Shevu, Seedorfa, i ostalu kompaniju
+1
Nije problem, moze se promjeniti naziv teme ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: Arrigo Sacchi

Post Postao/la milanist » 21 jan 2015, 14:29

To je moj neki prijedlog, a eto ako su i ostali za i drug sto je pravio ovu temu onda nema belaja :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2504
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Arrigo Sacchi

Post Postao/la LegendKiller » 27 jan 2015, 23:11

Ja bi promijenio naziv teme u Nostalgija. Obzirom kako Milan trenutno igra i kakvo je trenutno stanje, bolje nam je samo ovdje pisati i sječati se starih dobrih vremena, nego nervirati se potezima velemajstora meneza, honde, esiena, munatria, polia, alexa, montoliva i ostalih.


Jest da je Sakijev Milan bio jak, kao i Gvardiolina Barsa ali za mene je ovo najjaca ekipa ikada: Dida/Cafu-Stam-Nesta-Maldini/Prilo-Gatuso-Sedorf-Kaka/Sheva-Inzagi

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Arrigo Sacchi

Post Postao/la Batva » 31 jan 2015, 20:00

Gdje je Redondo sad, sta radi? :D

Kad se samo sjetim al nam ga Real uvali. :guz:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.