FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 avg 2017, 00:51

evo i sport prenosi da seri dolazi, 4god ugovor

sto se tice di marie i te klauzule, ne vidim kako moze biti vazeca, on je imao ugovor sa realom na 4-5god il nebitno koliko dugo, kad ugovor istekne, on ne vazi, a ako je to bilo u ugovoru sa unitedom kad je odlazio iz reala, on je opet prodan i real ne moze traziti od njih da to potpisu.
Jedini nacin da on ima tako nesto je ako su on i Real potpisali neki ugovor sa strane za cijelu karijeru koji jasno govori ne mozes u barcu il placas nama 30mil eura, sto meni zvuci kao najveca glupost ikada.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 avg 2017, 00:54

Rajaz je napisao/la:Jesi siguran ?

Ovdje naletih na to

O Perhanu se priča već duže vrijeme, a ne vidjeh da je jedan malo ozbiljniji portal to prenio.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 avg 2017, 01:01

Meni uopšte nema smisla da još uvijek ima tu klauzulu. To je bilo za vrijeme igranja u Realu i on iz Reala nije smio u Barcu, a sada to ne važi i nema logike da važi. Sve i da mu je Perez htio "nakačiti" tu klauzulu za čitavu karijeru, nije glup da pristane i da automatski odbaci mogućnost igranja za Barcu i igranje s Messijem.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 avg 2017, 01:02

Ne znam, ovo @Furyevo ima logike, ali opet nisam toliko siguran. Perhan u Parizu ima 10+ miliona .. tako da njegov dolazak možda i nije toliko vjerovatan.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 21 avg 2017, 01:06

40M za lika koji ima 29 god. i plata nekih 10M :tokralju:

u timu nemas 3 igraca ispod 25 god. da vrijede nesto
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2017, 01:11

Možda pristane na smanjenje plate :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 avg 2017, 01:13

jopaa7 je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:Oho, evo mustuluka
Seri kroz par dana navodno potpisuje
Dembele takodjer
+ ide ponuda za Di Mariu takodjer od 40ak miliona

Znaci kad bi dosli Di Maria, Seri i Dembele, uz Minu u januaru, sezone se moze spasiti, sa Di Mariom dobijes na sirini, bez obzira na godine, jbg, imas bar 2 dobre sezone od njega, zasigurno je za 2 klaze iznad svega sto imamo.

Joj da ovo zavrse pa da se imam cemu radovati
Uh ajde da to sve bude tako :pray:
Di Maria moze i u vezi nesto kao Iniesta ali svakako trebamo prodati barem trojicu, hoce li od toga ista biti? :hmmmmm:
Meni je to odlicno, hebo ih vise coutinho, mada nisam nesto ni za serija kad su vec usrali sa paulinjom, sta ce nam sad dvojica seronja slicnih karakteristika, jos kad imamo slicne i roberta i gomesa i raketu, al haj mozda vrijedi pokusati i sa serijem, mada bi mi bilo idealno lemar umjesto njega i dembele i di marija

Narocito mi se svidja di marija za 40 miliona da napokon dobijemo ozbiljnog igraca za izmjene koji ce sigurno zbog mesija biti na nivou barem dvije godine koliko nam i treba realno, kad steka uvest ga na krilo, kad treba ofanziva na iniestinu poziciju da vuce naprijed i bombarduje s distance, pravi igrac kakav nam treba kad udje s klupe da ima muda i znanje, ovi mladji igraci nisu za toga toliko jer njima treba dosta da igraju da bi bili neka prevaga i kad ti trebaju prepadnu se, jedna izmjena s mudima je uvijek potrebna za vrhunske rezultate i bolje sto ima iskustva

Dakle sto se tice pojacanja ovo sto ce doci nece uzeti sav novac od neymara, ostace finih para za sledecu godinu za neki astronomski transfer zavisno dje bude skripalo, sad je i veliki prioritet rascistiti ekipu od silnih veznjaka, s paulinjom i serijem, iniestom,buskecom i robertom i denisom koji sigurno ostaju, sve ostako moze na prodaju, dakle i raketa,i gomes i rafinja i arda, zavisno kakve su ponude ja bi samo jednog od ove cetvorice ostavio, valjda uspiju to raskrciti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 21 avg 2017, 01:18

Puni 30 za pola godine, doživio peak sad će evo već 4. sezona, rekao bih da je logičan potez kako trenutno stvari stoje.

Ako Di Maria dođe, potreban je još samo Branislav Ivanović i bili bi nezaustavljivi, 2013. godine.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 avg 2017, 01:26

E ovo je ono o čemu sam pričao. Dolaskom Dembaša, Serija i Di Marije, mi ćemo imati mnogo mnogo već izbor i luksuz zvani "rotacija".

slika

1. Ova formacija mi je jako dobra, ali ne i odlična, jer bi volio da napravim mjesta i za Roberta. Ali, što se svega ostalog tiče, 4-2-2-1 se čini odlično. Busquets i Seri bi bili strašni ispred odbrane, Seri i za trku i za pas igru, što mnogo znači za koncepciju same igre. Dok Busquets ne toliko trkački koliko za inteligenciju, smirivanje lopte i distribuciju. A o napadu ne treba trošiti riječi.

I gledajte sad izbora na klupi (znam da na utakmicu se vodi 18 igrača, ali ja ću pobrojati sve): Cillesen, Mascherano, Digne, Paulinho, Iniesta, Rakitić, Denis Suarez, Andre Gomes, Rafinha, Aleix Vidal, Arda, Deulofeu, Paco Alcacer, a još Mina na zimu, a prije toga još Marlon može uletiti.
Riješiti se ove buranije - Vermaelena, Douglasa, Munira, Sampera (posudba) i Arde. I ostane ti mnogo izbora za rotaciju.

slika

2. Ova formacija mi je dobra zato što ima mjesta i za Roberta, a ne treba odbaciti i Rakitića i Iniestu, a i Denisa Suareza, ali on može i krilo. Onda bi sredina bila još bolja i raznovrsnija.

Klupa: Cillesen, Mascherano, Digne, Aleix Vidal, Paulinho, Andre Gomes, Iniesta, Rakitić, Denis Suarez, Rafinha, Di Maria, Deulofeu, Paco, plus Mina u januaru i Marlon može uletiti u nekom hitnom slučaju. (Ovdje ne računam Ardu i ostalu buraniju).

Tako da nas ova tri dolaska aBd mogu radovati, jer nam daje prije svega mnogo mnogo veću kvalitetu, a i samu širinu igračkog kadra. :kafa: :bih: :pray:
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 21 avg 2017, 01:28, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 avg 2017, 01:27

Furymaker je napisao/la:mozda je Di Maria Messijev zahtjev za novi ugovor
Messi nije pizdun kao onaj amazonski smrad, pa da ucijenjuje Barcu sa svojim zemljacima.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 avg 2017, 01:34

Dembele, hajd i nekako, mada je cijena nenormalna...ne vrijedi ni upola koliko oni smradovi traže, al eto mlad je, neki prospekt za buducnost.
Seri, OK.. al samo pod uslovom da protjeraju Gomesa, Rafinhu i Ardu...koji ce q Barci 12 veznjaka koja udaraju na 3 mjesta.
Di Maria - ni pod razno :nene: nakon jednog veterana u vidu Paulinha od kojeg ce klub imati maximalno 2 sezone koristi, ne treba još jedan.
Zapravo, klub ne treba dovoditi 29-godišnjake, jbm mu državu i takvo rezonovanje...zar se na Ardi nije naucila lekcija, pa je sad moraju ponavljati sa Paulinhom i DiMariom :facepalm:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Wandelanoite » 21 avg 2017, 01:43

Čuj ne treba Di Maria upravo ta politika je i dovela klub na ove grane. Di Maria bi u ovoj ekipi poslije Messija bio najveci znalac i logično je da treba pa makar sjedio i na klupi. Vise volim njega gledat nego sporace Rakitića, Iniestu, Ardu i Gomesa.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 avg 2017, 01:47

Uozbilji se, Iniesta s jednom nogom je veći znalac od Perhana.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 avg 2017, 01:58

Wandelanoite je napisao/la:Čuj ne treba Di Maria upravo ta politika je i dovela klub na ove grane. Di Maria bi u ovoj ekipi poslije Messija bio najveci znalac i logično je da treba pa makar sjedio i na klupi. Vise volim njega gledat nego sporace Rakitića, Iniestu, Ardu i Gomesa.
Nabijem ja na q klub u kojem ce veterani poput DiMarie ili Paulinha ili Arde uzimati mjesto jednom Robertu :puke: eto, samo to mogu reci.
Sad je vrijeme da momak iskoraci u full potencijal, da se nametne u prvotimca i zablista, a ne da grije klupu matorim ojebinama.
Da su imalo pametni u klubu (ko što nisu) i Alenu bi gurali i od njega napravili igraca, a ne kupovali onog levata iz Kine :facepalm:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 21 avg 2017, 02:03

Neymar: "I am very sad, Barça board shouldn't be there, The fans and the players deserve better."
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 avg 2017, 02:15

Da je dobio 26 miliona, bili bi mu dobri.

Ulupali su 40 miliona na Paulinha. Nakon toga je svaki potez kamilica.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Ikoris
Postovi: 18
Pridružen/a: 08 avg 2017, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ikoris » 21 avg 2017, 02:38

Dembele na svom profilu objavio: jos nekolinko sati...Pa obrisao..Sta mislite jel do prelaska u Barcelonu ili nesto drugo? Ja se nadam da je ovo prvo..
Samo Siroki

enobarca
Postovi: 8100
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 21 avg 2017, 06:19

Nek je i to sa Coutinhom zavrseno po svemu sudeci, dobar igrac ali ovi traze za njega kao da je Iniesta iz prajma, nista cudno uzeci u obzir koliko para imaju od transfera Neymara.Vrijeme ce pokazati jesu li pogrijesili sto nisu iskesirali koliko su trazili i doveli ga.Kako god najgore ce u tome svemu proci Coutinho na kraju jer je sigurno izgubio postovanje od strane navijaca, krivo im sto je momak skontao da najbolje godine karijere provodi u trenutno prosjecnom klubu.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ElCartel11 » 21 avg 2017, 06:36

Kako je sinoc odbrana izgledala bolje brez Piqea pa to je cudo :lol: Semedo igracina samo nek nastavi ovako.

Na zivce mi je sinoc isao Ter Stegen jer nikako nije pratio akcije Betisa, umjesto da istrci na njihove dubinske lopte i tako olaksa posao branicima, on stoji ukopan na gol liniji i ceka sta ce se desiti.

Sinoc je u vezi najvise Roberto pokazao, trcanje, borba, kretanje, takav igrac je falio u veznom redu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 avg 2017, 07:45

Serri i Roberto bi možda mogli biti fin par na sredini. Ali ako će minutaza Robertu biti manja zbog Serria onda ne treba ni dolaziti.
Šutnuti ublehe Rafinhu, Gomesa, Rakitica i Ardu i onda dovesti Serria. Denisa obavezno ostaviti.
Nisam nikako za Di Mariu. Frajeru je već 29 godina pa ko će ga se kasnije riješiti.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.