FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 avg 2017, 23:28

Furymaker je napisao/la:pa gle, ja bi zrtvovao sve trofeje ove sezone ako bi to značilo da ce se uprava mijenjati, ipak ti je buducnost u pitanju, sad ako ne dovedu ova navedena imena, ni u teoriji nemaju sanse za trofeje, tako da je to jos jedna godina messija u nepovrat, toga mi je najvise zao.


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Ma na stranu sada i Messi, govori se cak i o daljoj buducnosti. Jer uzimaju igrace od 29 godina i daju im ugovore na 5 godina koje kasnije neces moci nikako ni otjerati. To je samo jedan od razloga- tim direktno stetis klubu- nije ovdje rijec ni o novcu, vec ti djeca iz La Masije nece moci nikako doci do izrazaja.

Npr Samper i Alena znaju fudbala, a nema teorije da ti startaju ni u ovim laksim utakmicama kad su nagurali 10 veznjaka a svi skoro pa starohani. Strasno je sta se radi.
27.10.2020

let3
Postovi: 29058
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 avg 2017, 23:32

1. Busquets
2. Iniesta
3. Rakitić
4. Roberto
5. Gomes
6. Rafinha
7. Denis
8. Paulihno
9. Turan
10. Samper
11. Alena


11 igraca na 3 pozicije :tokralju: haman 4 igraca po jednoj poziciji :tokralju:
I sad hoce i 12-tog veznjaka, tog Serija, a da prije toga nisu prodali bar četvoricu :lol:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 21 avg 2017, 23:40

alena je igrac barce B, nema potrebe da se uvrstava tu, al da, previse igraca, previse polovnjaka, pocet ce sezona, a najperspektivniji omladinac iz tvoje akademije koja je najbolja u svijetu nece imati prilike da igra vise od 200min u sezoni

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 21 avg 2017, 23:46

xaviesta je napisao/la:Daj ba kad se zadnji put desio transfer koji je uključivao razmjenu igrača i koga im možeš poslati, koga od naših natjerati da igra za Nicu i kako će ovi podnijeti financijski plaću bilo kojeg Barcinog igrača.
Al' eto **** su dozvolila da se danas može napisati 50 vijesti vezanih za Barcelonu i sve ćemo ih ozbiljno prokomentarisat.
Kod nas mislim da je bilo u pitanju Eto'o - Ibra :mrgreen:



Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 avg 2017, 23:59

Romariooo je napisao/la:Nek se cjenkaju, mozda je to samo taktika da se lakse i jeftinje kupe dembele i coutinjo, da vide liverpool i dortmund da ima i drugih opcija i da mogu ispusiti i ne dobiti feninga za za ove za koje traze preko sto miliona i da bi mogli sa nezadovoljnim igracima uci u sezonu, mada su vec i usli a igraci im u strajku, demba bjezi vec iz njemacke ko jevreji 1940., ja sam misljenja da nam seri nije potreban sad, ali i ako ga dovedu, ne bih se nesto bunio,

10 miliona gore dole jest smijesno, al kad je situacija dosao- ne dosao, moze se i cjenkati, moguce da ima to veze sa coutinjom da se tu izvrsi pritisak, da se odustane od serija u zadnji cas i ptepusti liverpoolu jer i oni ga zele, moguce i da nema veze

Sad je bitno uzeti di mariju radi sirine i iskustva ako fa zaista psg zeli prodati u sta nisam siguran bas, i dembu uzeti ali niposto preko 100 miliona placati

Aurieru izgleda dvadesetak miliona cijena i treba i njega ganjati jer vidal na beku tesko i ko izmjena moze proci,njega prodati ili racunati ko krilo, aurier idealan za 3-5-2 ili 3-4-3 formacije koje ce se vjerovatno igrati jer vidjeli smo da je to i protiv reala valverde probao, samo nije imo igraca za to
Moj @Romario mozes se ti cjenkati do sutra, prelazni rok se zavrsava za 10 dana pa eto ti vidi. Prosla sezona je bila katastrofa i po igri i po rezultatima- a ove smo igracki bar jos DUPLO slabiji. I svi su toga svjesni.

Oni ce morati istresti koliko god ti navedeni klubovi traze jer se nema vise vremena a ni opcija B ( jednostavno nema klasa na trzistu- bar ne onih kojih su se klubovi spremni odreci)

I jesu li ti klubovi krivi ? Naravno da nisu. Jer imas sasvim dovoljno vremena, citavo ljeto da skujes plan i dovedes igrace koje hoces. A tebi najskuplje pojacanje iz Kine. Pa da smo dvije triplete jos zaredom osvojili, ovakav potez bi se kritikovao, kamoli sad.

I kakav sad Aurier, pa zar nismo doveli Semeda ? Nema od toga nista. A nema jer se ne prodaje.

Jer ozbiljni klubovi prvo prodaju igrace koje im ne trebaju, pa tek onda dovode zamjene za njih. Primjer sta je Rejal uradio sa Danilom. Tako se to radi.

Npr ugrubo Vidal i Rakitic su se trebali davno prodati- ali ne, ti ih drzis i dalje na platnoj listi a dovodis im zamjene i onda Sampera, Marlona i ostale moras poslati negdje iz Barcelone.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 avg 2017, 00:05

Lionel Messi navodno sada ima svoj klan u svlačionici Barcelone, sa zajedničkim ciljem - da se suprotstavi sadašnjoj upravi na čelu sa Josepom Marijom Bartomeuom.
"Cadena Ser" je večeras ekskluzivno prenela da je Messi okupio vodeće igrače u ekipi i predvodi grupi zvezda koja želi da se suprostavi lošim odlukama trenutne uprave.
Messi je navodno izuzetno razočaran radom uprave u celokupnoj sagi oko Neymarovog prelaska u PSG, ali i potezima posle tog transfera vrednog 222 miliona evra.
Messi smatra da je klub morao mnogo bolje da postupi momentalno posle Neymarovog odlaska, jer vreme prolazi, a Barcelona je dovela samo Paulinha.
Philippe Coutinho je praktično propala priča, pa sada Barça pokušava da se iskupi dovođenjem Serija i Di Marije, uz naravno Ousmanea Dembelea.
Bartomeu očajnički želi da Messi što pre potpiše ugovor kako bi ugasio požar, ali Argentinac čeka da vidi šta će se dogoditi do 31. avgusta, jer kako "Cadena Ser" piše, njemu i liderima ekipe je "muka od svega".
Messi zbog svega navedenog okleva, čeka rasplet situacije, odnosno šta će se desiti u narednih 10 dana, do završetka prelaznog roka.
Mada je jasno da ne želi da napusti Barcelonu, već želi značajne promene i adekvatna pojačanja.
Mozda se moze ciniti kao glupost, Barca Balkan je napisala ovo, ali gdje ima dima ima i vatre sigurno. Messi ce ostati sigurno, ali jeste li vidjeli njegov izraz lica nakon prvog kola ?

On je sigurno veci cule od sviju nas i mozete misliti koliko ovo njega pogadja, kad zna ko je on i kakvo ime i brend nosi ovaj klub.
27.10.2020

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 00:15

Igrači su protiv idiota, to svaka budala zna, samo neće to u javnost da iznose. A nema sumnje da njima već sad gori pod nogama i da su pod žestokim pritiskom jer Messi neće da produži ugovor sve dok oni ne odu, što se ne sviđa navijačima, logično. Imaju još nekih 10 dana da dovedu igrače, a kakvi su moroni, ne bi me čudilo da zadnje pojačanje bude i ostane Paulinho.

Navijači su protiv njih, igrači su protiv njih, Laporte još više podgrijava atmosferu, znači pod žestokim su pritiskom. A Messi će sve učiniti da odu, to ćemo se i uvjeriti. Samo da mazga ode, samo to, kao što neko reče i prežalio bi da ova sezona prođe bez trofeja, samo da odu mamlazi. Samo problem je što bi i naredno ljeto oni tu presjedili, jer izbori su krajem ljeta, neko tako reče.

P.S. Zna li neko kakav je onaj Benedito, on je bio kandidat kad je došao Bartomeu!?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 avg 2017, 00:25

leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Nek se cjenkaju, mozda je to samo taktika da se lakse i jeftinje kupe dembele i coutinjo, da vide liverpool i dortmund da ima i drugih opcija i da mogu ispusiti i ne dobiti feninga za za ove za koje traze preko sto miliona i da bi mogli sa nezadovoljnim igracima uci u sezonu, mada su vec i usli a igraci im u strajku, demba bjezi vec iz njemacke ko jevreji 1940., ja sam misljenja da nam seri nije potreban sad, ali i ako ga dovedu, ne bih se nesto bunio,

10 miliona gore dole jest smijesno, al kad je situacija dosao- ne dosao, moze se i cjenkati, moguce da ima to veze sa coutinjom da se tu izvrsi pritisak, da se odustane od serija u zadnji cas i ptepusti liverpoolu jer i oni ga zele, moguce i da nema veze

Sad je bitno uzeti di mariju radi sirine i iskustva ako fa zaista psg zeli prodati u sta nisam siguran bas, i dembu uzeti ali niposto preko 100 miliona placati

Aurieru izgleda dvadesetak miliona cijena i treba i njega ganjati jer vidal na beku tesko i ko izmjena moze proci,njega prodati ili racunati ko krilo, aurier idealan za 3-5-2 ili 3-4-3 formacije koje ce se vjerovatno igrati jer vidjeli smo da je to i protiv reala valverde probao, samo nije imo igraca za to
Moj @Romario mozes se ti cjenkati do sutra, prelazni rok se zavrsava za 10 dana pa eto ti vidi. Prosla sezona je bila katastrofa i po igri i po rezultatima- a ove smo igracki bar jos DUPLO slabiji. I svi su toga svjesni.

Oni ce morati istresti koliko god ti navedeni klubovi traze jer se nema vise vremena a ni opcija B ( jednostavno nema klasa na trzistu- bar ne onih kojih su se klubovi spremni odreci)

I jesu li ti klubovi krivi ? Naravno da nisu. Jer imas sasvim dovoljno vremena, citavo ljeto da skujes plan i dovedes igrace koje hoces. A tebi najskuplje pojacanje iz Kine. Pa da smo dvije triplete jos zaredom osvojili, ovakav potez bi se kritikovao, kamoli sad.

I kakav sad Aurier, pa zar nismo doveli Semeda ? Nema od toga nista. A nema jer se ne prodaje.

Jer ozbiljni klubovi prvo prodaju igrace koje im ne trebaju, pa tek onda dovode zamjene za njih. Primjer sta je Rejal uradio sa Danilom. Tako se to radi.

Npr ugrubo Vidal i Rakitic su se trebali davno prodati- ali ne, ti ih drzis i dalje na platnoj listi a dovodis im zamjene i onda Sampera, Marlona i ostale moras poslati negdje iz Barcelone.
Znam jaro al kad se vec sve zasralo ne mora se zuriti oko serija, dosao - ne dosao, isti qrac, a ne treba zuriti ni oko koga, sto se tice dembelea vrijeme igra za na jer najjaca karta je u nasim rukama, igraceva velika zelja da dodje, kako koji dan ide sve veca prpa dortmundu, a sve manja ce biti cijena, jer zamisli se da si ti u upravi dortmunda bil uso u sezonu sa igracem kojem ce se svijet srusiti ako ne predje, a neko ti za njega nudi skoro sto miliona, kako se blizi kraj transfer perioda dortmundu je prpa j ako uzmu koliko misle nece imati kad investirati, tako da su najjace karte u nasim rukama ako coro ne povuce jos jedan kretenski potez i vec skoro slomljeni dortmund ne pocasti sa 30-40 miliona viska u zurbi

Samo opusteno, kad imas zelju igraca veliku i novac da ispostujes realnu cijenu na konju si, a ako se desi i neko cudo pae dodje niko moze se rizikovati i s postojecim snagama uzdajuci se u napredak nekih igraca, trenera i mesija, a polako raditi vec za naredno ljeto i krmiti grizmana,koketa,dybalu i ta i bolja rjesenja nego ova o kojima se sad prica

Mene vise brine sto niko ne odlazi, nego sto niko ne dolazi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 00:47

Eto ga info od Rogera Saperasa: Serijev agent je bio u Barceloni, transfer će biti finaliziran ove sedmice za 35-40M.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 avg 2017, 00:50

gdje si to vidio?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 00:51

Furymaker je napisao/la:gdje si to vidio?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 avg 2017, 00:53

bolje bi im bilo da u srijedu poslije tekme objave njegov transfer, a i Dembeleov

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 00:55

Večeras igraju, ako misliš na Nicu. Trebala bi biti oproštajna.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 22 avg 2017, 00:57

ma da, mislim tekma oko 11 zavrsava, sumnjam da ce objavit prije il za vrijeme, tako da srijeda ujutro, poslije tekme il u ponoc, idealno, al de, ne znam ni jesu li poslali ponudu nici

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 avg 2017, 01:00

Romariooo je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Nek se cjenkaju, mozda je to samo taktika da se lakse i jeftinje kupe dembele i coutinjo, da vide liverpool i dortmund da ima i drugih opcija i da mogu ispusiti i ne dobiti feninga za za ove za koje traze preko sto miliona i da bi mogli sa nezadovoljnim igracima uci u sezonu, mada su vec i usli a igraci im u strajku, demba bjezi vec iz njemacke ko jevreji 1940., ja sam misljenja da nam seri nije potreban sad, ali i ako ga dovedu, ne bih se nesto bunio,

10 miliona gore dole jest smijesno, al kad je situacija dosao- ne dosao, moze se i cjenkati, moguce da ima to veze sa coutinjom da se tu izvrsi pritisak, da se odustane od serija u zadnji cas i ptepusti liverpoolu jer i oni ga zele, moguce i da nema veze

Sad je bitno uzeti di mariju radi sirine i iskustva ako fa zaista psg zeli prodati u sta nisam siguran bas, i dembu uzeti ali niposto preko 100 miliona placati

Aurieru izgleda dvadesetak miliona cijena i treba i njega ganjati jer vidal na beku tesko i ko izmjena moze proci,njega prodati ili racunati ko krilo, aurier idealan za 3-5-2 ili 3-4-3 formacije koje ce se vjerovatno igrati jer vidjeli smo da je to i protiv reala valverde probao, samo nije imo igraca za to
Moj @Romario mozes se ti cjenkati do sutra, prelazni rok se zavrsava za 10 dana pa eto ti vidi. Prosla sezona je bila katastrofa i po igri i po rezultatima- a ove smo igracki bar jos DUPLO slabiji. I svi su toga svjesni.

Oni ce morati istresti koliko god ti navedeni klubovi traze jer se nema vise vremena a ni opcija B ( jednostavno nema klasa na trzistu- bar ne onih kojih su se klubovi spremni odreci)

I jesu li ti klubovi krivi ? Naravno da nisu. Jer imas sasvim dovoljno vremena, citavo ljeto da skujes plan i dovedes igrace koje hoces. A tebi najskuplje pojacanje iz Kine. Pa da smo dvije triplete jos zaredom osvojili, ovakav potez bi se kritikovao, kamoli sad.

I kakav sad Aurier, pa zar nismo doveli Semeda ? Nema od toga nista. A nema jer se ne prodaje.

Jer ozbiljni klubovi prvo prodaju igrace koje im ne trebaju, pa tek onda dovode zamjene za njih. Primjer sta je Rejal uradio sa Danilom. Tako se to radi.

Npr ugrubo Vidal i Rakitic su se trebali davno prodati- ali ne, ti ih drzis i dalje na platnoj listi a dovodis im zamjene i onda Sampera, Marlona i ostale moras poslati negdje iz Barcelone.
Znam jaro al kad se vec sve zasralo ne mora se zuriti oko serija, dosao - ne dosao, isti qrac, a ne treba zuriti ni oko koga, sto se tice dembelea vrijeme igra za na jer najjaca karta je u nasim rukama, igraceva velika zelja da dodje, kako koji dan ide sve veca prpa dortmundu, a sve manja ce biti cijena, jer zamisli se da si ti u upravi dortmunda bil uso u sezonu sa igracem kojem ce se svijet srusiti ako ne predje, a neko ti za njega nudi skoro sto miliona, kako se blizi kraj transfer perioda dortmundu je prpa j ako uzmu koliko misle nece imati kad investirati, tako da su najjace karte u nasim rukama ako coro ne povuce jos jedan kretenski potez i vec skoro slomljeni dortmund ne pocasti sa 30-40 miliona viska u zurbi

Samo opusteno, kad imas zelju igraca veliku i novac da ispostujes realnu cijenu na konju si, a ako se desi i neko cudo pae dodje niko moze se rizikovati i s postojecim snagama uzdajuci se u napredak nekih igraca, trenera i mesija, a polako raditi vec za naredno ljeto i krmiti grizmana,koketa,dybalu i ta i bolja rjesenja nego ova o kojima se sad prica

Mene vise brine sto niko ne odlazi, nego sto niko ne dolazi
Ma ja, ne treba zuriti, Messi ce sve sam kao i obicno. Taman davao hattrick svako kolo, Lp i Ligu vidjeti necemo bez pojacanja, shvati to.

Ja se slazem s tobom, ali kad se vise nema vremena- u ove tri godine su potpuno srozali klub, zayebali sve sto se moglo zayebati sa transferima, a ovo ljeto su dozivili vrhunac gluposti i nesposobnosti. I sada moras skrsiti 300M. Placamo ceh kontinuirano loseg rada kao sto sam i rekao.

Kakav Dybala i Koke, nema od njih nista ni sljedece ljeto s ovim ublehasima. Budi realan, kad nisu bili u stanju sada dovesti neku zvijezdu s ovim parama i kad imas prazno mjesto, nece ni sljedece.

Ponavljam, naravno da se nije moralo naglo dovoditi i trositi pare..,medjutim sada je stanje takvo da moras.

Osim ako ne zelis slucajno da se Messi povrijedi pa da se borimo sa Sevillom za Lp ili cak El.

Zasto mislis da Dortmund MORA prodati Dembelea ? Ili Liverpool Couthina ?

Ne moraju vjeruj mi, oni imaju ugovor na dugi niz godina. A protestuju zbog nas da bi nasim debilima omogucili da uopste udju u raspravu s celnicima tih klubova.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 22 avg 2017, 01:34

Ne moraju, al nisu ludi da ih drze nezadovoljne, mozda se od coutinja odustane, al demba je nas sigurno, dijete je u strajku, bundesliga pocela a on zduno iz dortmunda i njemacke, ne znam koja bi ga budala poslije toga ostavila ako se jos nudi 90 miliona, do kraja sedmice ako ne dodje evo glava, ima jos vremena i borusija ce sigurno gledati da ostavi sebi vremena da mu dovedu zamjenu.

Trebas racunati i na to da bi u zadnjoj sedmici mogo doci i neko ko se uopste nije ni spominjao ili vrlo rijetko, i to se cesto desava tako neko prihatno ili neprijatno iznenadjenje.

Nemam lijepo misljenje o upravi, ali ih apsolutno podrzavam u tome da se sad ne razbacuju s parama zbog zurbe, glavne mete su odredjene mozemo reci dobro, i druge opcije mogu proci, oni koji su bili najbolje opcije su realno nedostupni i to je ta situacija, za pare od neymara moraju se kupiti tri vrhunska igraca i to ce biti dobar posao, a ako se budu zalijetali moze samo jedno i onda nista nismo dobili, zato sabur

Ima jos vremena, prpa ce poceti pocetkom naredne sedmice, a do tada cemo reakno zavrsiti dva a mozda i tri igraca

Veci je probkem kako rasprodati 4-5 igraca koji su realno visak za koje bi se realno moglo uzeti 100 miliona, pominjale su se neke musterije za munjaru,andre gomesa, rafinju,ardu i denisa kojeg ja jedino ne bi prodao
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 01:36

Alfredo Martínez (novinar blizak Klubu): "Seri je vrlo blizu potpisa, a Dembelè bi u Barcelonu trebao stići krajem vikenda."

"Još jedan korak je ostao da se transfer Serija realizira u Barçu. Igrač će sa Klubom potpisati ugovor na četiri godine."

Posljednih dana gledamo svakakve naslove u vezi transfera sa Barcelonom i izgleda da ovoj sagi još nije kraj... Da li će Barça uspjeti dovesti ova dva igrača ostaje nam da vidimo, pogotovo Dembeléa gdje se čeka da uprava Kluba napokon napravi dobar potez.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 01:52

Novinar lista "RAC 1", Roger Saperas, navodi da je Serijev agent bio u Barceloni te da je posao sklopljen. Barcelona će za usluge ovog igrača dati između 35 i 40 milijuna eura.

Ima li u ovome istine saznat ćemo u narednom periodu...

Sport isto kaže da šara Serri uskoro..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 22 avg 2017, 11:50

Polahko ljudine, ima još 9 dana. Ne moramo ni danas nikoga dovesti i prodati.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 11:58

"U slučaju da Barcelona ne uspije dovesti Coutinha, Di Maria i Draxler su alternative."

@leorey Evo možda Draxlera.. Ovo sam pročitao na nekoj od naših stranica, valjda je istina.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.