FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 11 okt 2017, 22:00

BoixosNois1899 WroteColonI onda neko kaže "Nemaju para za pojačanja." :rol:
Ima se para ali džaba i pare kada nisi sposoban dovesti igrača da valja.
Btw. Vidim da se počela raspadati družina oko Barte. Fino. :kafa:

Ko'ko daješ njemu fore :think:
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 11 okt 2017, 22:11

Derdiyok WroteColon
BoixosNois1899 WroteColonI onda neko kaže "Nemaju para za pojačanja." :rol:
Ima se para ali džaba i pare kada nisi sposoban dovesti igrača da valja.
Btw. Vidim da se počela raspadati družina oko Barte. Fino. :kafa:

Ko'ko daješ njemu fore :think:

Nakon onog neuspjelog skupljanja potpisa, pomirio sam se da će odraditi mandat ovaj do kraja, ali nakon svega što se desilo u u klubu tokom sve ove priče o rederendumu, siguran sam da neće dočekati 2021. kao predsjednik. Ili će ponovo biti glasanje o nepovjerenju, ili će ipak imati savjesti pa se sam povući. Pa Soler sam dobrovoljno napustio klub :rol: Nisam mislio da ću to doživjeti.
Pacovu dajem fore do kraja sezone.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 11 okt 2017, 23:26

Drugovi, šta mislite ima li šanse ikakve za dovođenje Coutinha u januaru? Čitam sad ove neke novosti, ali s obzirom da je izvor pišljivi MD, može biti da je najobičnija laž.

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 11 okt 2017, 23:27

barto je lukavac zesci, ako ga ovaj pritisak ne polomi i on sam ne ode, prezivit ce on, dovesti neku skvadru koji nece toliko suckati u svom poslu kao prethodnici, a ove izjave oko love i to je pokazatelj koliko se barca mijenja, sve se vrti oko profita i ludih iznosa otkako je Rossell dosao, ovi samo naslijedili istu politiku..

Ma moguce da ima sanse da se dovede, al sta ce nam koji K kad ne moze igrati u LP

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 11 okt 2017, 23:38

Furymaker WroteColonbarto je lukavac zesci, ako ga ovaj pritisak ne polomi i on sam ne ode, prezivit ce on, dovesti neku skvadru koji nece toliko suckati u svom poslu kao prethodnici, a ove izjave oko love i to je pokazatelj koliko se barca mijenja, sve se vrti oko profita i ludih iznosa otkako je Rossell dosao, ovi samo naslijedili istu politiku..

Ma moguce da ima sanse da se dovede, al sta ce nam koji K kad ne moze igrati u LP

MA čisto sumnjam da će doći u januaru. Znaš da je bilo priče da ne želi da ga registruju u LP da bi došao kod nas u zimskom prelaznom roku, ali vidjesmo i to kako se završi. Jedino, jedino da se dogovorio sa Redsima da ga puste na kraju sezone, i tad će biti pitanje da li će ga naši htjeti. Uostalom ima tu i PSG.
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 11 okt 2017, 23:49

ma do ljeta tko ziv, tko mrtav, moze izbit neki novi igrac da izdominira, Grizli se spominje uveliko, Martial se spominjao, Allija englezi spominju, vezni je ocito najslabija karika ekipe, tako da ono, treba prioritete naci.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 09:46

Hrvatska ubleha za Martiala ? :opaopa:
Gdje treba potpisati ? :kafa:

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 12 okt 2017, 11:13

to bi bila najveca kradja u povijesti nogometa i zbog toga mislim da u tome nema istine, sto bi netko zelio hrv ublehu

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Policeman
Kontakt:

PostPostao/la Policeman » 12 okt 2017, 11:59

Mora da je tom novinaru bilo jako dosadno :lol:
Policeman"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 12 okt 2017, 13:14

slika
Strašne tri sedmice do nove reprezentativne pauze. U ligi bez lahke utakmice, Malaga kakva god da je znamo kako će igrati i bili su problem i kad smo bili daleko jači i u boljoj formi.

Srećom u ligi prvaka i kupu će biti šanse za odmor ključnim igračima.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 12 okt 2017, 13:21

Tezak raspored pravo, bice gubljenja bodova :mrgreen: Vidjecemo kako ce igrati sad u subotu kad napokon imaju dostojnog protivnika u ligi, ja nisam optimistican, super je to sto su dosad sve bodove uzeli ali realno gledajuci igra je i dalje ocajna i sreca je da je raspored bio poprilicno lagan dosad.

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 12 okt 2017, 13:57

raketa za martiala bi bila perverzija, daj boze da ima istine u tome, a moguce i da ima, samo sto bi ja uz raketu specijalnom dao i gomesa gratis i jos desetak miliona radi reda.
nije iskljuceno tu nista, specijalni ima svoj stil igre neki i planove i mozda mu je bas raketa potreban za neke planove, a martial kako vidimo mu se ne uklapa, sto ne znaci opet da mu se raketa ili gomes ne bi uklopili
moguce da se tu poklopi neki zajednicki interes i da bude pazara s unitedom, mi cemo 99 posto na kraju sezone dovesti coutinja, ocekujem da se do kraja sezone i dembele i denis suarez kao krilo etabliraju u svjetske klase na krilima i tako ni nama martial ne bi bio prva opcija vjerovatno, al bi bio jako dobar za rotacije
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 12 okt 2017, 14:30

Ma nema nista od razmjene Martial-Rakitic nije niko lud.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

KingJamesMVP
Kontakt:

PostPostao/la KingJamesMVP » 12 okt 2017, 14:39

10 bodova u ligi u ova 4.kola bi bilo fantastično
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 13x NBA All-star; 2x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 12 okt 2017, 17:29

Martial se mijenja sa Rashfordom na lijevom krilu, sumnjam da će ga pustiti sad kad je napokon našao zajedničku igru sa Mourinhom

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 12 okt 2017, 20:59

Nisu ovi iz Uniteda levati da daju mladog momka koji ima velike sanse da postane vrhunsko krilo za jednog Rakitica koji puni 30 uskoro, to bi bio jedan od debilnijih poteza u zadnje vrijeme.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 12 okt 2017, 21:46

Furymaker WroteColonto bi bila najveca kradja u povijesti nogometa i zbog toga mislim da u tome nema istine, sto bi netko zelio hrv ublehu

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ma nema šanse. Doduše vezni red Uniteda je nigdje veze.
Plus Mourinho ne gotivi Hereru a Felaini izgleda ode. Ne treba žaliti ni 40ak miliona plus ubleha.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 12 okt 2017, 22:51

AlfredNobel WroteColonDrugovi, šta mislite ima li šanse ikakve za dovođenje Coutinha u januaru? Čitam sad ove neke novosti, ali s obzirom da je izvor pišljivi MD, može biti da je najobičnija laž.

Nema nikakve sanse. Prvo, sto to ne odgovara ni Liverpoolu, a ni nama jer ne moze igrati LP. A drugo, jer se zadnjih godina skoro nikad veliki transferi ne desavaju u januaru.

Jedino bi mozda bilo izvodljivo da se tesko povrijedi neko od napadaca ( ne daj Boze :mrgreen: ), ali opet sumnjam da bi Liverpool pristao, a i sam Coutinho jer nece igrati LP onda...jedino ako imaju neki dogovor Cou i Liverpool.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 12 okt 2017, 23:54

Smijesno je i pomisliti da bi cou mogao doci u januaru jer vec ima upisan nastup u ligi prvaka, al na ljeto je nas 99 posto i to je i taman.

Mogli bi dovesti neke igrace iz klubova koji ne igraju ligu prvaka, npr ozila, al koji ce nam qrac, iako ce biti jeftin i dostupan jer istice mu ugovor,mozda bi i to bilo dobro fa ga imas za zamjenu,al haj znaj da nece biti arda II

Prvenstveni zadaci za januar su dovodjenje nekog rezervnog desnog beka i stopera mozda, neki jeftiniji igraci da budu i to se moze odraditi,a isto tako veliki bi uspjeh bio rijesiti se skarta nekog,arde,rafinje,gomesa i sl, ako bi se rijesili npr arde i rafinje, onda ne bi bilo lose ozila pa sta bog da,mozda nesto i napravi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Jaozinho22
Kontakt:

PostPostao/la Jaozinho22 » 13 okt 2017, 00:42

Pa Ozil baš neće biti jeftin jer je dostupan, tražit će neku paprenu platu a bespotreban je... Što se tiče štopera ima Mina a za beka nek nađu nekog iz lige :kafa:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.