FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jeftha » 28 apr 2017, 17:29

Rajaz je napisao/la:@Jonny evo mesara

Ubio se za Rejala, ionako Marcelo ne pravi zestoke startove.
Cekaj malo, taj ne zna ni faul napraviti.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 apr 2017, 17:35

messilla je napisao/la:Ajde što je loš izvor vezano za Hernandeza, nego što bi bili neki novi leveli gluposti iskrcavanje 20-ak miliona na lijevog beka kad imaš barem tri prioritetnije pozicije za pojačati.
Pa nemoj da te cudi, uprava Barce je to, ne bi me cudilo da ni jedan veznjak ne dodje, posto se Gomes dize polako a Raketa je produzio :rol:

Dok s druge strane.....



Kakav brutalan igrac :tokralju: :tokralju: :tokralju: Kakvo razmisljanje u sekundi, yebem ti vise alibi igrace i dizelase aka dodajprvomdosebe.

Ovaj se mora uzet.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 28 apr 2017, 20:29

leorey je napisao/la:Sredina: Verratti ( samo on dolazi u obzir, zelimo provjerenu klasu , yebes vise talente buduce i polovnjake gdje ih moras cekat 3 sezone da se ustimaju). Onda dovesti jos nekog mladjeg za klupe.
Opet ću da ponovim da samo Verati neće puno toga promeniti u Barsinoj sredini......živi bili pa videli ;)
Barsi treba Verati i još jedan veznjak TOP klase, bez dvojce i to odmah na terenu nema ništa opet od veze.......Inijesta je mator, bolje reći premator i od njega očekujem ako ne ode na kraju ove sezone da u sledećoj kao i Xavi onomad igra po pola sata po potrebi i da potom okonča karijeru u Barsi. Pored pomenutih dvojce veznjaka desni bek pod obavezno a levi bi bio više nego poželjan jer je Alba tragi-komedija od igrača. Ovo je jednostavno minimum od minimuma da Barsa ponovo zaliči na dominantan tim.....Verati i par klupaša ništa rešiti neće smeo bih se opkladiti jer Barsin problem igre je daleko veći od samo jednog Veratija...

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 28 apr 2017, 20:36

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Sredina: Verratti ( samo on dolazi u obzir, zelimo provjerenu klasu , yebes vise talente buduce i polovnjake gdje ih moras cekat 3 sezone da se ustimaju). Onda dovesti jos nekog mladjeg za klupe.
Opet ću da ponovim da samo Verati neće puno toga promeniti u Barsinoj sredini......živi bili pa videli ;)
Barsi treba Verati i još jedan veznjak TOP klase, bez dvojce i to odmah na terenu nema ništa opet od veze.......Inijesta je mator, bolje reći premator i od njega očekujem ako ne ode na kraju ove sezone da u sledećoj kao i Xavi onomad igra po pola sata po potrebi i da potom okonča karijeru u Barsi. Pored pomenutih dvojce veznjaka desni bek pod obavezno a levi bi bio više nego poželjan jer je Alba tragi-komedija od igrača. Ovo je jednostavno minimum od minimuma da Barsa ponovo zaliči na dominantan tim.....Verati i par klupaša ništa rešiti neće smeo bih se opkladiti jer Barsin problem igre je daleko veći od samo jednog Veratija...
Slažem se. U vremenu gdje se izvaljuje po 100-150 miliona na prelazni rok, trošiti 50-ak za jednog igrača ne znači ništa ako misliš ostati u vrhu, inače ćemo se ubuduće početi navikavati na ispadanje u 1/4 finala. Za Primeru da ne govorim, Real ima igrače u najboljim godinama, i sa iskusnijim trenerom od Zidana bi puno opasniji bili, i sigurno je da su igrački puno bolji od Barce. Ovu ekipu vadi Messi, i poneki bljesak Neymara.
Takođe trošiti ne znači uspjeh, što je savršen primjer ove sezone. Samo Umtiti se pokazao kao pojačanje ostalo ništa...i dovoljno je da promašiš 2-3 prelazna roka i nema te nigdje.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 28 apr 2017, 20:40

Ajmo malo s druge strane pogledat na stvari. Koji to igrač, izuzev obrambenih, igra dobru/odličnu sezonu. Messi izuzetak, Suarez igra dobru, ali u zadnje vrijeme sve gori.

E sada, jesu oni svi preko noći zaboravili igrat ili je nešto do trenera i sistema. Dobro, sigurno da Iniesta i Rakitić s godinama neće postat bolji, ali i dalje imaju mjesta u ovoj ekipi. Ne nužno u prvih 11, makar mislim da je Rakitić i naredne sezone siguran i u tome.

Barcelona ne treba 2 top veznjaka, niti će dovest 2 top veznjaka, dovoljan je jedan i možemo bit sretni s time. Barcelona treba zamjenskog stopera, desnog beka i veznjaka. Ništa više. I s time je to vjerojatno najbolja momčad na svijetu. Sada bez ta 2 top pojačanja u vezi i na beku to nije.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 28 apr 2017, 21:04

Lillard je napisao/la:Ajmo malo s druge strane pogledat na stvari. Koji to igrač, izuzev obrambenih, igra dobru/odličnu sezonu. Messi izuzetak, Suarez igra dobru, ali u zadnje vrijeme sve gori.

E sada, jesu oni svi preko noći zaboravili igrat ili je nešto do trenera i sistema. Dobro, sigurno da Iniesta i Rakitić s godinama neće postat bolji, ali i dalje imaju mjesta u ovoj ekipi. Ne nužno u prvih 11, makar mislim da je Rakitić i naredne sezone siguran i u tome.

Barcelona ne treba 2 top veznjaka, niti će dovest 2 top veznjaka, dovoljan je jedan i možemo bit sretni s time. Barcelona treba zamjenskog stopera, desnog beka i veznjaka. Ništa više. I s time je to vjerojatno najbolja momčad na svijetu. Sada bez ta 2 top pojačanja u vezi i na beku to nije.
Ukusi i mišljenja su različiti i o njima ne treba raspravljati i to je činjenica....

Što se "moje" Barse 2017/18 tiče samo se 5-orica "kvalifikovala" za neku novu TOP Barsu.....Stegen, Umtiti, Mesi, Suarez i Neymar s tim da poslednja dvojca NE igrom iz ove sezone već zbog imena i renomea i potencijala pre svega. Svi ostali totalni OUT.....e sad, razmaknem malo prste i pogledam još nekima od njih i kroz njih i propustim (samo) još Busa, Pikca i malog Roberta ne zbog njegovog kvaliteta već ostavljanja srca na terenu u svakoj utakmici i ma kojoj poziciji......SVI OSTALI što se mene lično tiče mogu sutra put kapije Campa! Zbog nekih od njih bilo bi mi žao iskreno jer su legende kao npr. Inijesta ali ako hoćeš da buddeš TOP ekipa nema tu mesta milosrdju i nostalgiji ;)

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 28 apr 2017, 21:11

Aurier

slika

Aurier + Verratti

slika

Aurier + Verratti + Koke

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 29 apr 2017, 00:01



Gledaj kakve 3 lopte podijeli. Mrzim ga što se nije trudio :evil:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 29 apr 2017, 00:02

parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:Sredina: Verratti ( samo on dolazi u obzir, zelimo provjerenu klasu , yebes vise talente buduce i polovnjake gdje ih moras cekat 3 sezone da se ustimaju). Onda dovesti jos nekog mladjeg za klupe.
Opet ću da ponovim da samo Verati neće puno toga promeniti u Barsinoj sredini......živi bili pa videli ;)
Barsi treba Verati i još jedan veznjak TOP klase, bez dvojce i to odmah na terenu nema ništa opet od veze.......Inijesta je mator, bolje reći premator i od njega očekujem ako ne ode na kraju ove sezone da u sledećoj kao i Xavi onomad igra po pola sata po potrebi i da potom okonča karijeru u Barsi. Pored pomenutih dvojce veznjaka desni bek pod obavezno a levi bi bio više nego poželjan jer je Alba tragi-komedija od igrača. Ovo je jednostavno minimum od minimuma da Barsa ponovo zaliči na dominantan tim.....Verati i par klupaša ništa rešiti neće smeo bih se opkladiti jer Barsin problem igre je daleko veći od samo jednog Veratija...
Ne bih se slozio bas s tobom, mada ima tu istine i ja bi rado da dodju dva top veznjaka, i to verati i koke, ili naingolan, dakle dvojica koja bi igrala ispred buskeca i trcali ko ludi, organizocali napade i presijecali protivnicke i tako bi trio msn dosao vise do izrazaja jer imao bi ko pocepiti rupe koje ostaju, uz tu dvojicu naravno neizostacan je neki jak desni bek, ali imali bi situaciju sa iniesta,raketa,roberto i andre gomes budu klupa,to bi bilo previse, jesam i ja za dvojicu da dodju ali da se rijesimo rakete,arde,rafinje, a s tom dvojicom i iniestom,robertom i andre gomesom koji bi i buskeca mijenjao, to bi bilo idealno, a i gomesa bi se moglo prodati.

To bi normalno bio najbolje, koke,verati i aurier ili semedo u prvoj postavi donijeli bi dosta cvrstine,snage i trke u nasu ekipu, kad se na to doda postojeci talenat i umjetnicka crta ostalih, to bi bio pravi balans

Ali i sam verati da dodje i desni bek dobar bio bi to veliki napredak, jer iniesta opet moze ponekad povuci, roberto dosta obecava na toj njegovoj prirodnoj poziciji, raketa opet moze ponekad dobro odigrati, s andre gomes nije iskljuceno da u drugoj sezoni se dokaze, dakle osim veratiha na drugoj poziciji koju igra iniesta bilo bi dosta kandidata, i realno je ocekicati da uvihek barem jesan od njih bude u formi i da daje doprinos

Treba ganjati dva superklasna veznjaka sta kosts da kosta, ali jednog ako ulovimo bio bi to ogroman napredak po meni, narocito ako to bude verati, tu gdje bi igrao verati i na desnom beku smo sad najtanji, i ako bi se te dvihe pozicije samo kvalitetno rijesile, bili bi osjetno jaci

Nadam se samo da ce novi trener voditi brigu o balansu i da ce dovesti ovako defanzivno jake igrace kao verati i aurier, a ne recimo mlakonje tipa cancelo ili belerin ili coutinho, pretjerali bi sa ofanzivom i tu bi bili hebani kad tad, samo treba sve osim msn tria da izuzetno puno trci i misli na defanzivu,i da imaju naravno barem solidan uticaj na ofanzivu, a ova trojica gore su dovoljna za golove, nesto dakle uraditi kao enrike kad je pala tripleta, samo sto sad neki igraci tipa raketa i iniesta i nedostatak beka desnog inamamo i vise sa ta igra ne moze ispostovati, pa zato se moraju naci prave zamjene,a sistem igre da osrane otprilike isti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 29 apr 2017, 00:19

Samo Veratti treba u vezi.Ovdje se previse masta o Koke-u.Nikada taj nece otici iz Atletica.
Veratti i Biskvit bi donijeli totalnu kontrolu na sredini terena , njima dodati samo Roberta koji moze spartati u oba smjera 2 dana a uz to kada vidi prostor bez i malo problema napraviti visak.Atomska veza , gdje imas prakticno 3 all round igraca sa razlicitim kvalitetima.
Iniesta , i dalje profesor doktor koji ce uvijek imati mjesto.
Uz sve to dodas Rakitica,Gomesa i Denisa.

Vezni red je kompletiran i definitivno izuzetno kvalitetan.
Mislim da Gomes i Denis od ovoga losije ne mogu.Oboica posjeduju velike kvalitete, posebno Denis.Naredna sezona im je sezona kada vise nisu preplaseni djecaci.Neka pokazu muda i zaigraju najbolje sto mogu.



STROJ !

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 29 apr 2017, 00:25

Što kaže @Joe Black - Samedo je vrlo dobar igrac, radi posao u oba pravca :thumbup: poprilicno podcijenjen, ali Barci i ne treba neka svjetska klasa na toj poziciji beka.

Gomesa prodati obavezno, Ardu isto, Rafinhu isto - od tih para kupiti Veratija.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2017, 00:47

Al ste navalili na Kokea, on i Verratti u paru nikako ne idu, prakticki isti igraci, ja bi radije Saula nego njega upario sa Verrattijem, iako bi bilo bolje jos nekoga ofanzivnijeg ( Isco :/ )..
I nemojte zaboraviti da ce Roberto zaigrati u veznom redu iduce sezone, a ja garantiram da ce mali brutalnu sezonu imati kao vezni igrac, ima sve sto je potrebno da uspije na toj poziciji, fizicki je nenormalno spreman, brz, jak, trci ko konj, tehnicki dobar, naravno nije kreator glavni i zato bi Verratti bio dobar u paru s njim ili umjesto Verrattija Koke, ali je apsolutno nista protiv ne bi imao da se na Roberta ozbiljno racuna u veznom redu jer mene vise ljudi Busquets koji ce iduce sezone zasigurno jos sporiji i losiji biti..
Samo da se Roberto oslobodi pozicije bocnog igraca, treba obavezno dovesti jos jednog bocnog, da je naci nekog ko Adriana da moze igrati i lijevo i desno ako bi se slucajno neko ozlijedio..
Ardu bi definitivno prodao, ja gotivim Rafinhu, samo mu fali nesto u igri ****, isto je ko Denis, iako bi rekao da je ove sezone poprilicno dobro igrao, mislim da je bio jedan od boljih veznjaka ove sezone, ocekivalo se od njega da igra kao wing-back par utakmica, solidno je odigrao, al nema on ta pluca i agresivnost da bude odlican na toj poziciji ( kao sto se vidilo kad nije uspio da kazni PSG ).

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 apr 2017, 00:54

Realno svi bi mi voljeli da dodju 2 top veznjaka, ali to jednostavno nije moguce s obzirom na to koliko igraca trenutno imamo u vezi.

To pod jedan. A pod dva skontajte konacno da niti jedan igrac izuzev Messija i Umtitija ne igra sjajnu sezonu a to je do trenera i onda dobijes promjenjive rezultate. Zasto mislite da cemo biti u goroj formi sljedece sezone, pod novim trenerom ? U nogometu se sve okrene ljudi, ko je ocekivao tripletu prve sezone sa Enriqueom i jednim Rakiticem ?

Ja sam misljenja da se u vezi ne moze igrati gore nego sto to radi Barca ove sezone. Bar za klub kao sto je Barcelona. Itekako ce se koristiti i Rakitic i Iniesta sljedece sezone. Ja bih volio da jos npr pokupimo Weigla ( lik je novi Busquets, ali je vrlo mlad a ovaj moze jos igrati bar 3 sezone na nivou, tako da nije potreban odmah)

Zaboravljate , kad nam dodje desni bek da ce se Roberto prekombinovati u sredini. Zasto mislite da ce Denis i Gomes odigrati slabije sezone od ove ? Nema sanse. To je znaci; Verratti, Iniesta, Busquets, Rakitic, Denis, Gomes i plus ce neki upast iz Barce B. Jos sam u obzir uzeo da se Arda i Rafinha prodaju. Pa skontajte.

To je mnooooooogo veznjaka pa i za klub kakav je Barcelona. Druga je stvar sto oni nisu u formi pa mislite da su osrednji igraci. Realno i Gomes i Denis su bili sigurno najbolji u svojim klubovima, a imaju 22 godine, ne vidim razlog zasto ne bi bolje odigrali sezonu pod novim trenerom. Bar ove manje utakmice.

Pod novim trenerom koji zna sta hoce i zeli, pa mu ekipa bude u formi, veza kao sto je Busquets-Verratti- Roberto(Rakitic), ili Busquets- Verratti- Iniesta je BRUTALNA. Najbolja na svijetu sigurno.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 apr 2017, 00:56

DA dovedemo i Kokea i Verrattija je NEREALNO LJUDI, za to ti treba 150 mil eura samo na njih dvojicu sigurno, zar mislite da ce PSG pregovarati ispod 80 mil za talijana ? Nema sanse.

Nerealno je to ocekivati, makar se zvali Barcelona. I taj mali gore, nemojte mi molim vas vise portugalaca u Barceloni, necu da ih gledam, zadnji koji je valjao je Deco. Sve neki talenti evo Gomes, Sanches pa nista ne bi od njih. A jos skupi, precjenjeni.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2017, 08:35

Al ga pretjerujes, kakve veze ima sto je on portugalac i sto su gomes i sanches odigrali sezonu ispod prosjeka?
Sto ne komentiras Guierreira koji je odigrao vrhunsku sezonu u Dortmundu, cak je i igrao van pozicije 70% vremena?
Ne kazem da treba portugalac doci, ali ako je odigrao vrhunsku sezonu i pokazuje zrelost za Barce, treba ga dovesti.
Gomes je tip igraca koji profilom nije odgovarao Barci, bio najbolji igrac Valencije, igrao poprilicno dobro za Portugal u vecini utakmica, al nije on neki dominantni igrac kako fizicki tako ni tehnicki, nema tu drskost, uvijek je bilo upitno kako ce igrati u Barci koja nije navikla da ima tako visokog veznog igraca koji nema "jacih" strana u igri.
Medjutim Gomes je jos mlad, Denis je mlad, Roberto ce u vezni red, Raketa 100% ostaje i sezonu losiju od ove tesko da moze itko od njih odigrati, Iniestu ce lagano mijenjati novi igrac koji dodje, ja se nadam Verratti ili neki tehnicki dominantan igrac jer stvarno treba netko tko moze stati na loptu i omoguciti protok igre i kad Messi seta po terenu, ne moze sve Leo da radi.

Ja iskreno ne mislim da ce se dovesti Verratti, pa nije PSG ekipa koja prodaje najbolje igrac, to smo upratili sa pokusavanjem dovodjenja i Marquinhosa i Thiaga Silve godinama.
Weigl-a bi trebalo dogovorit, pa da dodje iduce ljeto, a ne ovo, neka jos malo sazrije.
Ja i dalje mislim da ce mali Tielemans biti WC igrac, ali mi sve izgleda da ce on ovo ljeto otici u Arsenal, Liverpool ili tako neku ekipu..

Najbitnije je da se Roberto vrati u vezni red, tu cemo dobiti itekako dobro pojacanje.


JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 29 apr 2017, 10:55

Koliko sam upratio Tielemans-a je Atletico kaparisao jos sredinom sezone.Navodno je sve dogovoreno , ceka se prelazni rok da se transfer realizuje.
Pije ti ta vode @ Fury...

Tesko, gotovo nemoguce je dovesti bitnu kariku PSG-a.Veratti je sigurno alfa i omega kluba , istrest ce se koliko trazi samo da ostane.Vjerujem da mu je predivno u Parizu i dalje mislim da je njegov transfer veliko ali...
U svakom slucaju Roberto mora igrati u veznom redu , dati mu slobodu kretanja i njegov radijus kretanja ce biti brutalan.
Koke je nemoguca misija , igrac koji bi valjao svakom klubu a realnost je da ga niko ne moze dovesti.Ne zato sto nema novac , nego zato sto je igrac isuvise lojalan klubu.
Nadam se da klub uveliko radi na prodaji igraca.Za par interesantnih igraca , vrijedi i cekati.Arda je strasno interesantan igrac , za njega se moze uzeti dobra cifra.

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 29 apr 2017, 11:54

Iniesta ima laksu povredu te nije otputovao sa timom. Valja gledati najsporiju vezu na svijetu veceras. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 29 apr 2017, 12:44

Denis bi trebao od prve minute, da bude malo dinamike u veznom redu, iako je vjerovatno sigurno da ce Gomes igrati.
Ako nista raduje to sto bi Neymar trebao biti zeljan i itekako raspolozen, ja bi cak prije i Pacu stavio da igra a Messija iza njih trojice nego da igramo sa Gomesom i Rakiticem, stovise mislim da bi puno puno vise dobili sa Messijem u vezi i trojicom ispred njega, Rakitic malo defanzivnije da odigra i bit ce to super.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 apr 2017, 16:11

messilla je napisao/la:Iniesta ima laksu povredu te nije otputovao sa timom. Valja gledati najsporiju vezu na svijetu veceras. :mrgreen:
Staviti Denisa umjesto Inieste i to je to. Mozda i Gomesa, valjda je dobio na samopouzdanju nakon 2 gola, mozda razvali danas :mrgreen:

Ajde Munir torpeduj cigane sad, uzmi nam ligu :kafa:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 29 apr 2017, 19:42

Gazi kraljeve podanike :kafa:
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.