FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 17:33

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 26 jul 2017, 17:39

nemoj druze ziv bio

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
LittleCule
Postovi: 848
Pridružen/a: 18 jan 2017, 17:58
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LittleCule » 26 jul 2017, 17:43

@Lillard U Fernandeza nemam nikakve vjere, ali sanllehi je tu pa mi je nekako lakše, ipak je on ako se ne varam isto pregovarao s Liverpoolom oko Luisita skupa sa Zubizzaretom
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 jul 2017, 17:59

Kakve vjere trebaš imati u Fernandeza, čovjek je sportski direktor on kaže koga će dovesti a Sanllehi radi praktični dio posla. Znači ako Barca ne uspije dovesti igrača ne kriviš Fernandeza možeš ga kriviti samo što se odlučio za pogrešne igrače.

I ovaj gore kaže mrtvi Pariz. Pazi molim te ti si po nećemu zaključio ako je klub manji od Barce i Reala da im možeš doći i uzeti igrača pod ugovorom, iako su financijski jači i od Barce i Reala zajedno.
Isti taj mrtvi Pariz je bliže dovođenju tvog ponajboljeg igrača nego što će Barca ikada biti blizu Verattija.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4700
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 26 jul 2017, 18:08

Jok, eto ne mozes im uzeti igraca pod ugovorom, pogotovo nezadovoljnog igraca. To je nezabiljezeno u fudbalu.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 jul 2017, 18:14

Ma možeš, ludi su za Barcinih 100 miliona ne znaju kako će opstati bez njih i sa nezadovoljnim italijanom.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 jul 2017, 18:17

xaviesta je napisao/la:Kakve vjere trebaš imati u Fernandeza, čovjek je sportski direktor on kaže koga će dovesti a Sanllehi radi praktični dio posla. Znači ako Barca ne uspije dovesti igrača ne kriviš Fernandeza možeš ga kriviti samo što se odlučio za pogrešne igrače.

I ovaj gore kaže mrtvi Pariz. Pazi molim te ti si po nećemu zaključio ako je klub manji od Barce i Reala da im možeš doći i uzeti igrača pod ugovorom, iako su financijski jači i od Barce i Reala zajedno.
Isti taj mrtvi Pariz je bliže dovođenju tvog ponajboljeg igrača nego što će Barca ikada biti blizu Verattija.
Sanllehi je covjek iz sjene...on ne ucestvuje uvijek u poslu, to su rijetke situacije...kad je transfer komplikovan onda on obavlja posao. I to vrlo uspjesno. On je covjek koji je najzasluzniji zasto je Neymar obukao nas dres, a ne bijeli. Znaci nikakav Sandro, Bartomeu i slicne ublehe i kriminalci. Covjek je otisao u Brazil na nekoliko dana, ostao na kraju mjesec i zavrsio posao. Obiteljski je prijatelj porodice Neymar od tada. On je doveo i Suareza iz Liverpoola po pristojnoj cijeni.

Ali on ne ucestvuje u svakom poslu i to je cinjenica.

Dalje....PSG nije jaci finansijski ni od Rejala a ni Barcelone, kao ni Bayerna. Njegov vlasnik, privatnik ima vise novca, ali kada se gledaju prihodi i rashodi, PSG je debelo iza nas. Znaci oni kao firma koja postoji nisu jaci ekonomski od nas. Sto potvrdjuju i plate koji imaju njihovi nogometasi i oni nasi. Primjerice jedan Verratti je 5 puta produzivao ugovor a plata mu je "samo" 7 mil eura. I to je jedna od najvecih. Dok je kod nas to prosjecna.

Klubovi koji imaju privatnika nikada nisu jaci ni stabilniji od "drzavnih". Sutra da Abramovic ili Seik prodaju klub, vjerovatno ih nigdje ne bi bilo. Slicno se dogodilo Milanu...cim je vlasnik manje ulagao dobijes jednu prosjecnu ekipicu. Dok se to Barceloni i slicnim klubovima u danasnje vrijeme ne moze desiti.

Bilo kojeg igraca da PSG hoce i moze dovesti....moze to uraditi i Barcelona kao i Real Madrid i to mnogo prije od njih, zbog renomea kluba. Pare naravno da imaju. Druga je stvar sto je nasa trenutna uprava nesposobna i sto jednostavno ljudi, kako je Xavi rekao "spavaju".
27.10.2020

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 jul 2017, 18:27

Kralju to za Sanllehija si čitao prije par dana na barsabalkan, od tada ste ga 100 puta spomenuli na ovoj temi. Ne zamjeri ali smatram da sam bolje upoznat.
I pod tim jači sam mislio da ljudi mogu obrisati dupe sa Barcinih 100 miliona ili strovaliti pola milijarde na Neymara čisto da dokažu neku poentu. Ne poredim financijski stabilne i samoodržive klubove sa Parizom i Citiyem, pogrešno si shvatio.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 18:34

Coutinho rekao Kloppu da želi u Barcelonu. :lol: :kafa:

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 26 jul 2017, 18:38

xaviesta je napisao/la:Kralju to za Sanllehija si čitao prije par dana na barsabalkan, od tada ste ga 100 puta spomenuli na ovoj temi. Ne zamjeri ali smatram da sam bolje upoznat.
I pod tim jači sam mislio da ljudi mogu obrisati dupe sa Barcinih 100 miliona ili strovaliti pola milijarde na Neymara čisto da dokažu neku poentu. Ne poredim financijski stabilne i samoodržive klubove sa Parizom i Citiyem, pogrešno si shvatio.
Barsabalkan ? Za njega sam prvi put cuo na Twitteru na ljeto kad je Neymar potpisao za nas...bilo je mnogo clanaka o njemu.

Pa sto onda ne pljunu 222M eura za Neymara ? Nekako se oteglo ovo pravo :roll: mislis li ti da je lako pljunuti pola milijarde, pa i za jednog Seika ? Zar ti mislis da oni bacaju tako novac ? Milijarderi itekako znaju gdje ide njihov novac i u sta ulazu, jer da se to tako neozbiljno shvata bili bi kokuzi a ne milijarderi.

Koji je to njihov najskuplji transfer ? Koliko znam vecu lovu dosad smo mi dali za neke nogometase nego oni. Ko to pljuje 100 mil eura ? Mozes na prste jedne ruke nabrojati nogometase koji kostaju toliko. Kamoli pola milijarde.

Zato i kazem, yebe mi se hoce li ostati Neymar ili ne...zivo me interesuje samo da li ce biti TOLIKE BUDALE da ih izujemo za 222M eura.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 18:44

Šta kažu redsi, Filip obećao ostat u Liverpoolu Kloppu :lol: :lol: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Torres_9
Postovi: 13459
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Torres_9 » 26 jul 2017, 18:52

Lillard je napisao/la:Šta kažu redsi, Filip obećao ostat u Liverpoolu Kloppu :lol: :lol: :lol:
ako RAC1 kaze onda mora biti tako


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 19:00

Torres_9 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Šta kažu redsi, Filip obećao ostat u Liverpoolu Kloppu :lol: :lol: :lol:
ako RAC1 kaze onda mora biti tako


Sent from my iPhone using Tapatalk
Barcelona director Sanllehi has arrived in London, where he will meet with Liverpool officials to discuss a transfer of Luis Suarez. [rac1]
:yawn:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16533
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la gaston » 26 jul 2017, 20:36

Koja blamaža ovog @Lillarda. :facepalm: :rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 26 jul 2017, 21:14

Ako je brazilac stvarno obećao treneru da će ostati a vidim neko prenosi da su iz Liverpoola rekli da neće pustiti igrača zašto se gicate? 'ajde shvatam da vas smaraju na vašoj temi ali što ovdje imate potrebu objašnjavati. :mrgreen:
Don't hate what you don't understand.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16533
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la gaston » 26 jul 2017, 21:23

Pa mi kao gospoda smatramo da nije uredu da ostajemo dužni za preseravanje pojedinaca na našoj temi. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 26 jul 2017, 21:26

lillard uskoro

slika

nadam se :pray:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 26 jul 2017, 23:20

xaviesta je napisao/la:Ma možeš, ludi su za Barcinih 100 miliona ne znaju kako će opstati bez njih i sa nezadovoljnim italijanom.
Tako je, ne hebu seika pare i 100 miliona, reko sam ja davno jos pocetkom ove godine sa ce prije psg dovesti neku nasu gkavnu zvijezdu nego mi veratija, nemojte se zanositi ljudi renomeom, velicinom kluba i sl, pare su danas najbitnija stvar i realnost je da psg ima vise para nego mi, a pare su i veratiju ocito prece nego barca

I nisu samo pare u igri, ne smije se zaboraviti cinjenica da je verati igrao u seriji b i da je kao vrlo mlad bljesnuo, i da barca se tada nije bogzna zainteresovala za njega, a i da jeste mi bi ovdje pricali sta ce nam taj neki momculjak,trebaju nam dokazani igraci, kao sto i sada pricamo, al je cinjenica da ga je psg doveo za ogromnu kolicinu eura, sao mu jaku platu i mjesto u prvom timu da napreduje brzo, dakke vjerovali su u njega

Shupacki bi bilo od njega sad ljudski gledajuci da iznevjeri to povjerenje i da pocne forsirati odlazak iz pariza, a to je jedini nacin realno da ga se dovede, a i to bi bilo upitno jer ako se seiku povrijedi ego nije iskljuceno da bi mogao zavrsiti i na tribinama, malo smo se ponadali poslije one sestice da bi verati mogao zapeti da ode, no ocito finansije i cinjenica da mu je psg vjerovao i dao priliku kad niko drugi od velikana nije bio posebno zagrijan ucinili su to da on nece ni forsirati odlazak, sto znaci da ostaje u parizu do daljnjeg
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 26 jul 2017, 23:36

Elem, Chelsea će platit 40 milijuna ako Roberto želi ići. No što se toga tiče, mislim da ne trebamo brinut, barem se nadam.

Nadalje, Iniesta neće produžit ovo ljeto, pa ćemo vidjet šta će bit na zimu i do kraja iduće sezone.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 27 jul 2017, 00:13

Lillard je napisao/la:Elem, Chelsea će platit 40 milijuna ako Roberto želi ići. No što se toga tiče, mislim da ne trebamo brinut, barem se nadam.

Nadalje, Iniesta neće produžit ovo ljeto, pa ćemo vidjet šta će bit na zimu i do kraja iduće sezone.
Nema on sta ni produzivati, to je gotov igrac, pokazat ce to i ova sezona. Nazalost ali tako je, godine cine svoje, izgubio je konstantu i to je to. Zamjena ce se morati uzeti i to ce nas stici kad tad, ako ne ovo ljeto onda sljedece sigurno.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.