FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 04 avg 2017, 15:38

Ovaj klip kao da je xaviesta pravio.

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 04 avg 2017, 15:42

Furymaker WroteColonznat ce djavla, ono sto je ostalo od semeda ide na iniga martineza, znaci ostalo od transfera neymara, rekli nece sve potrosit, od tih 222mil, potrosit ce koliko, 180?
100 Cou, 80 Dembele?
Hazard bi sigurno kostao preko 100, kao i Mbappe..

Ja bi ubio da dovedu i Mbappea i Dembelea, dva najveca talenta uz Asensia u istoj ekipi, jos oba francuzi, gdje ces dalje, al je to nemoguce

Barci Dembele, Realu Mbape i svi sretni, vuk sit a ovce na broju :mrgreen:

Ja iskreno mislim da Realu Dembele nije prijeko potreban, mislim svaki mlad i talentovan igrac je potreban ali razumijete me sta zelim reci, evo i 2 razloga zašto.

1) Ocigledno je da ce Real nastaviti da fura ovu formaciju 4-4-2 sa rombom u sredini jer im je donjela dosta uspjeha.
Ovu formaciju, znači bez brzih krila, je moguce igrati samo sa strašnim bekovima.Real ce barem jos 5 sezona imati Carvajala na vrhunskom nivou, i barem još 3 sezone Marcela kojem je fizika nesto manje bitna (za razliku od ostalih bekova) tako da bi trebao trajati duze.
-Naravno, kljuc samog romba su pored tih bekova upravo ta četvorica u vezi.Casemiru i Iscu su po 25 godina i obojica bi, bez nekih tezih povreda isl, trebali imati po 5-6 vrhunskih sezona ispred sebe.Krossu je 27,5 ali njegov sporiji stil igre, plus svabski mentalitet i generalno dobro tijelo, bi mu trebalo omoguciti barem jos 4 top sezone.Ostaje problem Modrica ali vec vidimo da Real uvelko trazi tu zamjenu kroz Kovacica i Cebalosa.Ako i ne uspiju uvijek mogu iskesirat 100m za nekog WC centralnog veznog u tom trenutku.
Manje više su obezbjeđeni naredne 2 sezone, a uz 1 ili 2 kupovine/srecu da uspije neko od ovih mladiih (Theo>Marcelo/Cebalos ili Kova >Modric) mogu furati taj stil i 5 sezona.

2) Marco Asensio je drugi razlog.Godinu i po je mlađi od Dembelea što nije strašno, a realno je vec dosta dokazaniji i bolji igrac sa istom kolicinom talenta.Moze igrati i u rombu i 4-3-3 na krilu.

Jedino sto im fali je upravo Mbape da zamjeni ubrzo gotovog Ronalda i Benzemu.

Kod Barce je isto sa Dembeleom.Odlaskom Neymara nemaju pravo krilo i podhitno im je potrebno, plus svi su u godinama dubokim.

Jednostavno vidim Mbapea kao strašan fit za Real, a Dembelea kao strašan fit za Barcelonu.Odavno mi 2 mlada igraca nisu se cinili ovako savrseni za jednu odnosno drugu ekipu
Zadnja izmjena: samosarajvo, dana/u 04 avg 2017, 15:45, ukupno mijenjano 1 put.
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles
10 years in row with atleast one GS title
Channel Slam 2x, Clay Slam, Summer Slam
Single and double gold medal winner
Most titles won at a single GS, Masters and ATP 500 (10 RG, 10 MC,10 Barcelona)

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 04 avg 2017, 15:45

Halo ba, boli nas qurac za Rejal i njihove formacije i igrace. Ovdje pisati mozes, kao i svak. Ali samo ako ces davati misljenje o nasem klubu, a ne ostalim glupostima, za to postoje druge teme.

Covjek napisao 50 recenica o Madridu ovdje ybt :rol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 04 avg 2017, 15:45

Lillard WroteColonslika

Jel on prvi Semeda objavi? :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 04 avg 2017, 15:45

po cemu je majketi asensio dokazaniji od dembelea? Pricamo o momku koji je odigrao sezonu u Realu ulazeci sa klupe i o momku koji je bio top 10 igrac francuske lige pretprosle sezone i top 10 bundeslige prosle, ako nista, asensio ima jos pure da jede da se toliko dokaze, talenat mu sigurno ne fali

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 04 avg 2017, 15:48

leorey WroteColonHalo ba, boli nas qurac za Rejal i njihove formacije i igrace. Ovdje pisati mozes, kao i svak. Ali samo ako ces davati misljenje o nasem klubu, a ne ostalim glupostima, za to postoje druge teme.

zapisah se malo :D ugl vamo Dembele vamo Mbape pa da gledamo franucski rat u elklasiku : D

@furymaker

Mislim da je Marco dokazaniji na velikoj sceni.Bolje je biti izmjena u Realu sa 2000 minuta u sezoni (bar u ovim godinama njihovim) nego 3000 minuta u francuskoj ili Borusiji i biti to sto ti kazes.
Mada prihvatam kritiku da sam malo pretjerao, ali bi u svakom slucaju trenutno izabrao Asensia nego Dembelea.Eh kad jednom bude 30 a drugom 28,5 vjerovatno cu misliti obrnuto.

LP
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 04 avg 2017, 15:56

slika

slika
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 04 avg 2017, 15:59

3 conditions Neymar had to fulfill to receive the 26m. 1) don't negotiate with another club before July 31 2) publicly express decision to fulfill his contract 3) payment on Sept. 1 to ensure he didn't leave.

Taman da ulože za Iniga. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 04 avg 2017, 16:00

Kazu da je skoro gotov deal sa Liverpoolom. 100M- predstavljanje Coutinha u ponedjeljak :kafa:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 04 avg 2017, 16:11

samosarajvo WroteColon
leorey WroteColonHalo ba, boli nas qurac za Rejal i njihove formacije i igrace. Ovdje pisati mozes, kao i svak. Ali samo ako ces davati misljenje o nasem klubu, a ne ostalim glupostima, za to postoje druge teme.

zapisah se malo :D ugl vamo Dembele vamo Mbape pa da gledamo franucski rat u elklasiku : D

@furymaker

Mislim da je Marco dokazaniji na velikoj sceni.Bolje je biti izmjena u Realu sa 2000 minuta u sezoni (bar u ovim godinama njihovim) nego 3000 minuta u francuskoj ili Borusiji i biti to sto ti kazes.
Mada prihvatam kritiku da sam malo pretjerao, ali bi u svakom slucaju trenutno izabrao Asensia nego Dembelea.Eh kad jednom bude 30 a drugom 28,5 vjerovatno cu misliti obrnuto.

LP

prijatelju, postujem ja tebe sto ti toliko furas asensia, al momak ima 1300min ove sezone u Realu, Dembele ima 2800 samo ove sezone u Bundesligi i u Ligi prvaka gdje je postigao 2 gola i imao 6 asistencija.
Kojom logikom je dokazaniji na velikoj sceni? Ima mozda 200min protiv jakih protivnika na jakoj sceni, ne mogu se porediti, Dembele je dobri level iznad Asensia sto se tice "dokazanosti"

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 04 avg 2017, 16:20

Furymaker WroteColon
samosarajvo WroteColon

@furymaker

LP

prijatelju, postujem ja tebe sto ti toliko furas asensia, al momak ima 1300min ove sezone u Realu, Dembele ima 2800 samo ove sezone u Bundesligi i u Ligi prvaka gdje je postigao 2 gola i imao 6 asistencija.
Kojom logikom je dokazaniji na velikoj sceni? Ima mozda 200min protiv jakih protivnika na jakoj sceni, ne mogu se porediti, Dembele je dobri level iznad Asensia sto se tice "dokazanosti"

Prvo nije 1300 Asensia niti je 2800 Dembelea samo u bundesligi vec je:
Asensio 1900 sva takmicenja, a Dembele 3300.Razlika nekih 40%, drasticno manje od onog sto ti spomenu u postu iznad :damn:

Dembele bi u Realu skupio jos manje utakmica i minuta, to je fazon, jer je Asensio prosto receno trenutno bolji igrac.Eto ti izraz bolji ako vec dokazaniji nije adekvatan :crazy:
Jedan igra u dvostrukom prvaku Europe zaredom, a drugi u Borusiji.Ovaj mjenja Ronalda, još je godinu stariji i iskuniji.

Ja sam priznao da sam mozda malo pogrijesio, ali reci da je Dembele trenutno bolji igrac od Marca je realno apsurd.
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles

SemirSema
Kontakt:

PostPostao/la SemirSema » 04 avg 2017, 16:22

Dembele je Neymar za Asensia

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 04 avg 2017, 16:29

Eh svasta, ja ne znam gdje ti izvlacis te podatke o minutama, https://www.whoscored.com/Players/13746 ... co-Asensio
Kralju de malo objektivnosti, poredis momka koji tek treba da odigra znacajne minute u bilo kojem takmicenju i igraca koji je vec preorao i najjace takmicenje LP, uz izuzetno dobru Bundesligu, francuska liga je bila samo uvertira.

Ti si jedan veliki apsurd, poredis nekoga tko jos nema nikakva iskustva sa igracem koji se dokazao na apsolutno najvecoj sceni i s razlogom bio svrstan u 11 najboljih bundeslige

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 04 avg 2017, 16:33

Ljudi moji oko cega vi raspravljate i trošite tastaturu :mrgreen:

Nego, dokle je sa Coutinhom :P

Furymaker
Kontakt:

PostPostao/la Furymaker » 04 avg 2017, 16:35

kazu do gampera da ce potpisati

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 04 avg 2017, 16:37

@leorey @furymaker i @lillard Izvještavajte nas, vi pratite te strane medije i to sve, pa pišite sve.

Jel istina da su aktivirali otkupnu za Iniga?

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 04 avg 2017, 16:39

AlfredNobel WroteColon@leorey @furymaker i @lillard Izvještavajte nas, vi pratite te strane medije i to sve, pa pišite sve.

Inigo je 99% gotova stvar. 30 je puno za back-up stopera, al ko ga yebe, ima se može se :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Torres_9
Kontakt:

PostPostao/la Torres_9 » 04 avg 2017, 16:41

leorey WroteColonKazu da je skoro gotov deal sa Liverpoolom. 100M- predstavljanje Coutinha u ponedjeljak :kafa:

u 10h ujutro, zna RAC1 znanje

Sent from my iPhone using Tapatalk

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 04 avg 2017, 16:46

Lillard WroteColon
AlfredNobel WroteColon@leorey @furymaker i @lillard Izvještavajte nas, vi pratite te strane medije i to sve, pa pišite sve.

Inigo je 99% gotova stvar. 30 je puno za back-up stopera, al ko ga yebe, ima se može se :kafa:

Vjeruj, Inigo je pravo dobar stoper. 30 milki je ništa u ovo vrijeme, a libo nas racku može nam se, nek se khurče samo. Evo sad i ja čitam ovo nešto za Iniga po ovim našim stranicama.

Znači i Cou je jako blizu dolaska prema ovim pouzdanim medijima? Ima li šta novo za Dembelea, neki pišu mogla bi biti problem cijena, ali to su laži sigurno.

samosarajvo
Kontakt:

PostPostao/la samosarajvo » 04 avg 2017, 16:47

Furymaker WroteColonEh svasta, ja ne znam gdje ti izvlacis te podatke o minutama, https://www.whoscored.com/Players/13746 ... co-Asensio
Kralju de malo objektivnosti, poredis momka koji tek treba da odigra znacajne minute u bilo kojem takmicenju i igraca koji je vec preorao i najjace takmicenje LP, uz izuzetno dobru Bundesligu, francuska liga je bila samo uvertira.

Ti si jedan veliki apsurd, poredis nekoga tko jos nema nikakva iskustva sa igracem koji se dokazao na apsolutno najvecoj sceni i s razlogom bio svrstan u 11 najboljih bundeslige

Transfer markt, tu kod tebe nema minuta super kupa i copa del reya, dakle haman 2000 minuta ukupno.
Asensio nema iskustva? Prvo citava sezona u espanjolu gdje odigrao 34 utakmice u sezoni sa 15 asistencija i 5 golova, onda Real gdje zabio u super kupu golčinu, zabio Bayernu golčinu u 1/4, meč prije toga strašno asistirao Ronaldu, zabio u finalu LP, igrao klasika protiv Barcelone isl? Igrac sa vec dosta vaznih trofeja u karijeri, trofeja gdje itekako dao doprinos...i kazes nema iskustva?
Ja nisam ni rekao da Dembele nema iskustva, samo da nije na nivou Marca trenutno.

Nisi realan, mozda ni ja nisam al ko ce ti ga znati.Ne mozes porediti Real i Dortmund, skim se jedan bori za mjesto u prvih 11, a s kim ovaj drugi? Mislis da bi dembele skupio više minuta u Realu? Bi al u nekoj stvari.

Sve u svemu završit cemo ovdje, tako je najpametnije, zatrpavamo temu koja je vrlo popularna zbog Neymara trenutno.

LP
--RAFAEL NADAL--
16 Grand Slams
74 Single titles

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.