FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 23:14

imaju desni i lijevi bocni, cucu i palencia, takodjer 2 vrlo solidna igraca, alena, mboula je bio poprilicno hypean, ima jos sigurno poneki, al nisam bas u toku, a ima i onaj brazilac vitinho sto je dosao, kazu da dobro igra

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 avg 2017, 00:23

parangal je napisao/la:Ajd šalu na stranu druže....Da li zaista veruješ da ako ne dodje u ovih 15-ak dana do nekih kapitalnih igračkih promena u timu Barsa ima grama šansi za LP? Ti i ja znamo da je to jedino i validno merilo uspeha.

Iskreno ja mislim da nema ni promila šansi......čak mislim da su ovih 15 dana ključni za njegovu dalju karijeru. Dogodine će biti još teže i sve tako...a on neće biti mladji.....znam ja da se njemu nigde ne ide ali treba biti realan, seti se da je zbog slične pa mogu reći i identične u jednom momentu digao ruke i od reprezentacije.....do skora nisam ni ja ali više nisam tako siguran da se on ne bi mogao na kraju odlučiti na taj korak...
Ima naravno sansi, messi ako bude raspolozen za igru, iniesta onako ne kao u najboljim danima al dobar ako bude, suarez na svom nivou, pike,umtiti,alba,buskec da budu u solidnoj formi, neko od tria raketa,gomes paulinjo da odigra dobro, semedo da bude solidan, izmjene da odrade svoje, uz dobre analize valverdea i malo srece - titule su tu

A sto da ne, nemojte pretjerivati, evo real se naosvajao, a sta je bolji od nas bio, pravi se neka fama oko njih a u prvoj utakmici izvukli su remi u zadnjoj minuti u utakmici u kojoj je najgori igrac bio mesi koji je prehodao, a na bernabeu pasnjaku smo ih tukli, prakticno mesi ih sam ubio

Previse smo se mi navikli na hegemoniju i vremena kad smo na svakoj poziciji imali ponajboljeg igraca svijeta, i kad je mesi letio po terenu, sad ne treba hegemonija da se uzmu titule, 3-4 igraca da odigraju dobro,5-6 vodonosa da odrade svoje, mesi da napravi prevagu, trener mudar i malo srece i to je to

Vjerujem da imamo sanse ako mesi se napali to je prevashodno, ostalo se i realno moze poklopiti, ako dodju jos dva tri pojacanja prava da se ubodu tim bolje, a moze i s ovim sto imamo, sezona nije ni pocela jos rano je realno za kukanja, to sto izgkedamo lose ne mora na kraju nista znaciti,

nismo djeca da ne znamo kako se stvari znaju promijeniti,nagledali smo se na pocetku ocajnih barci koje su briljirale na kraju, i onih koje su na pocetku bile zastrasujuce a na kraju kita, na proljece cemo vidjeti gdje smo i sta smo, sad polako pobjedjivati u ligi makar i na guzove i polako dizati formu, na proljece kako cemo izgledati - to ce biti presudno
Zadnja izmjena: Romariooo, dana/u 18 avg 2017, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jaozinho22 » 18 avg 2017, 00:24

Ti Brazilci što dođu pretežno su kalibar BHT Premijer lige, kao onaj Robert iz Fluminensea, došao u Barcu s 15 kila viška :lol:
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 avg 2017, 02:23

Navodno je Mensur iz Mančestera izjavio da će se najveći transfer u historiji fudbala desiti narednih dana.A to bi moglo da znači samo jedno.Naravno ako je izjava istinita. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 18 avg 2017, 03:58

slika


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 18 avg 2017, 10:22

Jedina zamjena za Neymara u ovom trenutnku je Hazard.
Potencijalna zamjena za buducnost : Dembele ili Mbape
Hoce li ijedan od njih doci u Barcelonu ? - Nece

Gdje su oni koji su bili za prodaju Neymara iz Ankete ?
Gdje su oni pljuvaci Neymara ? Samo kad se sjetim El Clasica iz Amerike i ovoga sada .... xD
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 18 avg 2017, 10:37

Ja sam bio za prodaju Neymara, zasto zadrzavati nekoga ko zeli da ide, da ti opet sljedece godine pravi istu scenu ili da tokom sezone igra preko kurca.Jos onda incident sa Semedom i napustanje treninga, lik se ponasa kao da ima 15 godina.On jednostavno ne moze podnijeti da nije glavna zvijezda u timu, zato je i otisao, neka je, tesko ga je zamijeniti sigurno na terenu ali on nijednom nije pokazao da bi zelio ostati u timu dok je trajala ta sapunica oko prelaska u PSG.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 avg 2017, 11:17

Prodaja gancija je nase najvece pojacanje, u kategoriji drugog reda su pojacanja coutinjo i dembele

Neymar je u barci bio 4 godine, imao je mesiha i sjajnog suareza vecim dijelom i nikakvu hegemoniju nismo uspjeli uspostaviti, prema tom ispada da i nije bitan bio koliko se misli, valverde kad poveze niti ekipe i motivise je vjdjet cete da se sve moze i bez neymara, izgubis na mostu, dobijes na cupriji i to je to.

Neymar ima znanje koje je nenadoknadivo, aki to znanje zbog svoje psihe nikad nije prikazao u kontinuitetu, igrac koji igra na mahove, a to je nedovoljno za barcu, bolje i slabiji al konstantniji igrac koji nece narusavati ozbiljnost i atmosferu u ekipi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 18 avg 2017, 11:19

cuj najvece pojacanje :rol:

samo zamisli MSN sa 2 normalna veznjaka a ne sa ovim oj3binama
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 11:41

Dugoročno je svakako veliko pojačanje, jedina stvar gora od nesposobne i glupe uprave, je glavni igrač koji je divljak i cirkusant, a do toga bi eventualno moralo doći.

Kratkoročno definitivno nije, barem ne ako ne dovedu ovu dvojicu. A ako uspiju u tome, izostanak Neymara iz prošle sezone se ne bi trebao previše osjetiti. Problemi ove ekipe su mnogo dublji od jednog ili dva igrača, ni neki idealizirani Neymar bez bubica i sa nekom konstantnom to ne bi mogao promijeniti, a da ne govorimo o stvarnom Neymaru, koji ne želi biti tu i kojem je "ja" daleko ispred tima.

Meni je fascinantno da neko još uvijek tuguje za Neymarom, shvatite da je frajer uradio sve u svojoj moći da ode, i to u **** Pariz, zašto bi želio takvog igrača u ekipi :tokralju:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 18 avg 2017, 11:53

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 18 avg 2017, 12:27

Nije ovdje niko bio za prodaju Neymara a da se ne dovedu zamjene. Ja sam prvi želio odlazak brazilskog cigana ali da se dovedu Dembele i Verrati ili Coutinho.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 18 avg 2017, 12:34

naravno, sto bi se odrekli neymara ako necemo zamjene dovesti, svi smo mislili da ce se s tolikom lovom lako dovesti pojacanja, al evo ovi nam pokazuju suprotno, 18.8, 2mj znaju da ce ic neymar, 15 dana imaju pare da dovedu koga hoce i oni kupili paulinha za 40mil

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 18 avg 2017, 12:42

od kad su saznali da Neymar ide poslali su slovom i brojem jednu(1) ponudu za Coutinha, znaci za citav mjesec juli jedna ponuda

za Dembelea ni jednu

zamislite tu indolentnost gdje mjesec dana sjedis i plan A,B,C... ti se svodi na "PSG nece platiti klauzulu"
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 avg 2017, 12:57

Bartomeu je cigan madridski, jedino mi je to logično objašnjenje ove situacije. Ne možeš biti toliko glup da imaš 300 milki 15-20 dana, a da nikoga ne dovedeš. Pa ja bi uspio završiti Dembaša.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 18 avg 2017, 13:01

nama ne ginu di maria i seri

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 18 avg 2017, 13:18

Furymaker je napisao/la:nama ne ginu di maria i seri

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
I to bi bilo mašAllah za ove levate.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 18 avg 2017, 15:56

Kakav god se pokaze Paulinho ove sezone u barceloni, ovom kupovinom su osramotili klub. 40m za 29g starog igraca iz kine. Pa kako sad dembele I coutinho da dodju za 100m kad znaju koliko placas ovog


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ikoris
Postovi: 18
Pridružen/a: 08 avg 2017, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ikoris » 18 avg 2017, 16:43

Meni samo nije jasno sta rade ovi iz uprave od kluba??
Vec 10 dana proslo nisu develi klasu od igraca a hoce borbu za sve trofeje..Sta je sa dembom i Cou sve su ucinili sto je u njihovim rukama i opet ih ne mogu zavrsiti..Stvarno jadno..Treba sto prije otrati ovu gamad od uprave..
Samo Siroki

Avatar
messilla
Postovi: 31125
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 avg 2017, 16:49

Barcelona bid £118m, inclusive of huge add-ons. Immediately rejected.
Ovo za Coutinha. Treba se okrenuti Osmanu. Ako i Žutalji odbiju, onda ne dovoditi nikoga.
Zadnja izmjena: messilla, dana/u 18 avg 2017, 16:54, ukupno mijenjano 1 put.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rodju i 10 gostiju.