FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 sep 2017, 18:01

Denisova idealna pozicija je lijevo u 4-2-3-1, alternative je lijevo krilo u 4-3-3 il Iniestina pozicija u veznom redu, tu najbolje partije pruza otkako se pojavio na sceni.
U formaciji 4-2-3-1 bi se moglo probati sa Paulinhom i Robertom, Denisom, Messijem i Deulofeuom i Suarezom ispred, Messi i Suarez bi malo manje radili defanzivno, al zato bi Paulinho, Denis, Roberto, Deulofeu to nadoknadili, naravno ovakva formacija samo protiv Eibara i slicnih "manjih" ekipa.
Al posto sam ja 99% siguran da ce Rakitic i Busquets poceti utakmicu, nemam sta dalje pisati.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 sep 2017, 18:14

Ja bi večeras ovako:

Ter Stegen
Semedo Pique Mascherano Alba
Paulinho Busquets
Deulofeu/Vidal Messi Denis
Suarez
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 sep 2017, 18:29

AlfredNobel je napisao/la:Ja bi večeras ovako:

Ter Stegen
Semedo Pique Mascherano Alba
Paulinho Busquets
Deulofeu/Vidal Messi Denis
Suarez
to je to, samo vidit roberta il paulinha, il oba, a moze i Gomo

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 19 sep 2017, 18:39

Furymaker je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja bi večeras ovako:

Ter Stegen
Semedo Pique Mascherano Alba
Paulinho Busquets
Deulofeu/Vidal Messi Denis
Suarez
to je to, samo vidit roberta il paulinha, il oba, a moze i Gomo
Ovo je trenutno najbolje, šteta što nigdje nisam mogao ugurati Roberta, ali može se on rotirati s Paulinhom. Gomes je otpao za večeras zbog famozne tehničke odluke.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 19 sep 2017, 19:01

AlfredNobel je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja bi večeras ovako:

Ter Stegen
Semedo Pique Mascherano Alba
Paulinho Busquets
Deulofeu/Vidal Messi Denis
Suarez
to je to, samo vidit roberta il paulinha, il oba, a moze i Gomo
Ovo je trenutno najbolje, šteta što nigdje nisam mogao ugurati Roberta, ali može se on rotirati s Paulinhom. Gomes je otpao za večeras zbog famozne tehničke odluke.
Sve ok osim Vidala, dati Deulofeu da igra svaku priliku kad moze, da se makar razvije u pristojnu zamjenu i da kao zamjena ima finu minutazu a ne da mu minute otima crni Vidal...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 sep 2017, 19:06

messilla je napisao/la:Pa nisu bonusi ni 'otpisani' ovom povredom. Samo ove za nastupe sigurno nećete dobiti ove sezone, nego naredne.

Operacija je uspješno obavljena, potvrđeno 3,5 mjeseca odsustva. To je to za ovu godinu.

Šteta jbga. Moglo se ovo spriječiti, ali dohakaše mu neiskustvo i velika želja za igrom. :mrgreen:

I zamisli fakat počne hrvatska ubleha prije Denisa. :think:
slika
Dobra postava, samo jos Denis umjesto Rakitica i dobijemo konacno okretniju, potentniju i brzu sredinu. Raketa nije bio los protiv Espanyola i Juventusa, ali vec proslu je bio katastrofa. Slicno je s Andresom, nek ohlade malo.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 19 sep 2017, 19:08

Lord44 je napisao/la:Pozdrav, kao dugogodisnji simpatizer odlucio sam da se ukljucim medju ovu Blaugrana ekipu :)
Po mom skromnom misljenju mislim da bi nas mogli(pozitivno) iznenaditi ove godine.Prvi i osnovni razlog je da proslogodisnja pojacanja ne mogu ( sve i da hoce) biti gori ove godine. Jos da se malo trznu Bus i Iniesta, Semedo se vec pokazao kao pun pogodak, Leo nek bude Leo....Suarezu skinut sihire...i eto nas u lovu na sve trofeje. Steta jedino Dembasa, al' sta bi...
Ne mo'š doć' bez gajbe nikako :nene: :mrgreen:

Welcome :salut:

Ne sjećam se kad je SPORT zadnji put pogodio prvu postavu. Valverde jeste malo lud, al' malo loooood. Pa neće valjda Denisa ostaviti na klupi :tokralju:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 sep 2017, 19:24

ma rekao sam da ocekujem neko iznenadjenje u sastavu, 100% sam siguran da ce opet nesto biti. glupost je paco da nije pozvan, al ajd, jasno je da suarez ne moze na klupu dok je blizak s messijem bez obzira koliko lose igrao

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 sep 2017, 19:34

Furymaker je napisao/la:ma rekao sam da ocekujem neko iznenadjenje u sastavu, 100% sam siguran da ce opet nesto biti. glupost je paco da nije pozvan, al ajd, jasno je da suarez ne moze na klupu dok je blizak s messijem bez obzira koliko lose igrao
Treba u vatru odmah veceras Denisa i Paulinha, pogotovo ovog prvog...sjajno su igrali proslu tekmu i najgora je stvar sada da su na klupi. Igrac stice samopouzdanje i formu upravo kroz kontinuirano igranje. A taman lagan protivnik na Campu da malo "osjete" ekipu i igru.

Enrique je upravo tu gresku napravio, gdje mu ekipa nikako nije mogla da udje u formu od silnog rotiranja svaku utakmicu...ne mozes svaku tekmu mijenjati 5 igraca i ocekivati rezultate, nismo mi tim svijeta...rotirati treba pametno, po 2 igraca, a ne pola tima mijenjat svako kolo.

Ali ko da gledam da ce Rakitic od prve, pa i Iniesta.
27.10.2020

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lord44 » 19 sep 2017, 19:36

Derdiyok je napisao/la:
Lord44 je napisao/la:Pozdrav, kao dugogodisnji simpatizer odlucio sam da se ukljucim medju ovu Blaugrana ekipu :)
Po mom skromnom misljenju mislim da bi nas mogli(pozitivno) iznenaditi ove godine.Prvi i osnovni razlog je da proslogodisnja pojacanja ne mogu ( sve i da hoce) biti gori ove godine. Jos da se malo trznu Bus i Iniesta, Semedo se vec pokazao kao pun pogodak, Leo nek bude Leo....Suarezu skinut sihire...i eto nas u lovu na sve trofeje. Steta jedino Dembasa, al' sta bi...
Ne mo'š doć' bez gajbe nikako :nene: :mrgreen:

Welcome :salut:

Ne sjećam se kad je SPORT zadnji put pogodio prvu postavu. Valverde jeste malo lud, al' malo loooood. Pa neće valjda Denisa ostaviti na klupi :tokralju:
Ide gajba! :D :D :D Svakako je stalno jedna uz mene, pa pomozite braco :njanjanja:
Valverde mi je najveca misterija, al valjda izmiksa neku dobitnu formulu.Valjda ce imat one pocetnicke sadake, pa svi hajrujemo :)
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 sep 2017, 19:56

@Lord44 dobro dosao..sto se tice vecerasnje utakmice najvise bi volio da Suarez ostane na klupi, muka mi je vise gledati ga uvijek od prve minute a igra ocajno, naravno nista od toga :mrgreen:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 sep 2017, 20:26

Ako vec urugvajska ohrndina mora da igra, onda treba igrati s formacijom kao protiv getafeta u drugom poluvremenu, tj 442, denis i delufeu po krilima, paulinjo i roberto u sredini, iniestu i buskeca ili raketu uvesti samo ako zapne, a ako budemo vodili moze probati i vidala na desno krilo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 19 sep 2017, 20:38

Volio bih vidjeti kako igramo bez busketsa, ali mislim da je lakse igrati bez njega u gostima jer tamo i nemamo neku kontrolu lopte. Ako bi Buskets bio na klupi onda na njegovo mjesto bih stavio rakitica a paulinha na rakiticovo mjesto jer je brazilac bolji u ofanzivi i vise se ubacuje u napad. (Rakitica na busketsovo mjesto zato sto ne vidim nikog drugog ko bi mogao igrati kao DM ili mozda Gomes)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 sep 2017, 20:53

[OFFICIAL] FC Barcelona Line-up:
Ter Stegen
Semedo, Pique, Mascherano, Digne
Paulinho, Busquets, Iniesta
Deulofeu, Messi, Denis
Alba i Suarez okej, ali zasto pobogu Iniesta. Ajde Busquets i nekako.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 19 sep 2017, 21:05

Bezveze trosi Iniestu, ali makar je promijenio vezni red. Max 60 minuta za Iniestu.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la HankMoody » 19 sep 2017, 21:11

Podržavam klupiranje Urugvajca, koji je grozan i Albe, kojem treba odmor. Trebao je odmoriti i Iniestu i Busquetsa, ali je okej, ako ih recimo izvede na poluvremenu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 19 sep 2017, 21:18

messilla je napisao/la:
[OFFICIAL] FC Barcelona Line-up:
Ter Stegen
Semedo, Pique, Mascherano, Digne
Paulinho, Busquets, Iniesta
Deulofeu, Messi, Denis
Alba i Suarez okej, ali zasto pobogu Iniesta. Ajde Busquets i nekako.
Mogao je komotno Roberto umjesto Inieste, ali eto :kafa:

Neka je klupirao i Suareza, valjda mu dodje u glavu da nam je potreban vise nego ikad.
27.10.2020

Avatar
FCBlaugrana
Postovi: 547
Pridružen/a: 21 mar 2011, 18:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBlaugrana » 19 sep 2017, 21:23

leorey je napisao/la:
messilla je napisao/la:
[OFFICIAL] FC Barcelona Line-up:
Ter Stegen
Semedo, Pique, Mascherano, Digne
Paulinho, Busquets, Iniesta
Deulofeu, Messi, Denis
Alba i Suarez okej, ali zasto pobogu Iniesta. Ajde Busquets i nekako.
Mogao je komotno Roberto umjesto Inieste, ali eto :kafa:

Neka je klupirao i Suareza, valjda mu dodje u glavu da nam je potreban vise nego ikad.
Pa 6 promjena u odnosu na proslu utakmicu, ako kiksaju govorit cemo da je previse rotirao...ako pobjedimo govorit cemo mogao je poceti bez inieste i busketsa...jos se nije rodio ko je narodu ugodio [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 19 sep 2017, 21:23

Fin je sastav, ne treba previse rotirati, ovo je taman, za vikend sad ce vjerovatno odmarati iniestu i buskeca
Jedva cekam da vidim koliko moze denis od pocetka na svojoj pravoj poziciji, kao i paulinjo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 19 sep 2017, 21:25

necu mu a reci zbog postave, steta sto Iniesta igra od prve, al ajd, malo iskustva i kontrole, nadam se da ce Denis biti aktivan u igri kao i Semedo i Deulofeu.
Paulinho je tata on ce laganini ovo pojesti.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.